PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باجناقم 2 میلیون می خواد هزینه کنه!

frankval
22-08-2012, 20:55
دوستان عزیز :
باجناقم 2 ملیون می خواد هزینه کنه و می خواد بره از بانه بگیره تلویزیون رو!با این بودجه ممکنه 2 یا 3 مدل معرفی کنید که کانالهای دیجیتال رو هم ساپورت کنه؟ ترجیحا led هم باشه؟
قربون دستتون فقط این یکی دو روز رو وقت دارم بهش خبر بدم!
دستت همه عزیزانی که وقت می گذارند درد نکنه!

smhsh121
22-08-2012, 22:37
دوستان عزیز :
باجناقم 2 ملیون می خواد هزینه کنه و می خواد بره از بانه بگیره تلویزیون رو!با این بودجه ممکنه 2 یا 3 مدل معرفی کنید که کانالهای دیجیتال رو هم ساپورت کنه؟ ترجیحا led هم باشه؟
قربون دستتون فقط این یکی دو روز رو وقت دارم بهش خبر بدم!
دستت همه عزیزانی که وقت می گذارند درد نکنه!

با این وضعیت دلار دیگه تو قیمت های پایین خرید از بانه صرف نمی کنه. به نظر من با گارانتی بگیرید خیلی مطمئن تره. مخصوصا سامسوگن و ال جی که تو این رنج قیمت تقرابا با بانه هم قیمت شدند.
در مورد گیرنده دیجیتال دیگه اکثرا مدل های 2012 دارند فقط یه سریشون فعال نیستن که باید مغازه دارهای بانه خواست فعالش کنند.

frankval
22-08-2012, 22:40
با این وضعیت دلار دیگه تو قیمت های پایین خرید از بانه صرف نمی کنه. به نظر من با گارانتی بگیرید خیلی مطمئن تره. مخصوصا سامسوگن و ال جی که تو این رنج قیمت تقرابا با بانه هم قیمت شدند.
در مورد گیرنده دیجیتال دیگه اکثرا مدل های 2012 دارند فقط یه سریشون فعال نیستن که باید مغازه دارهای بانه خواست فعالش کنند.

ممکنه چند مدل هم معرفی از این دو برندی که فرمودید معرفی کنید؟
سپاس فراوان

smhsh121
22-08-2012, 22:48
ممکنه چند مدل هم معرفی از این دو برندی که فرمودید معرفی کنید؟
سپاس فراوان

قیمت ها و مشخصات تو سایت های مربوطه هست:
lgcenter.ir
samsungcenter.ir

hapalii
24-08-2012, 00:37
با حدود 2 میلیون 200 میتونه از بانه 40 NX تهیه کنه یا با 1.800 می تونه ST30 42 بگیره که پلاسما