PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی Pop it

dark_dragon
22-08-2012, 00:12
سلام.
نمی دونم تاحالا چند تا بازی تحت فیسبوک (Facebook) ساخته شده که سازندش ایرانیه. شاید این اولیشه. شایدم خیلی ها قبل از من این کار رو کردن.
بازی Pop it برگرفته از بازی Poke it تحت ویندوز ساخت خودم هست که به دلیل رزرو بودن کلمه Poke در فیسبوک ناچاراً به Pop تغییرش دادم.
شما در این بازی باید تا می توانید حباب های بیشتری را بترکانید و در بعضی مواقع هم حباب های زندگی که به شما یک زندگی اضافه میدن. با بالا رفتن امتیاز شما، سرعت حباب ها هم بیشتر میشه.

Achievements :
- خوش آمدگویی به مناسبت اولین ورودتان به بازی
- کلیک مداوم روی 20 حباب بدون خطا یا از دست دادن حباب ها
- کلیک مداوم روی 100 حباب بدون خطا یا از دست دادن حباب ها
- جمع کردن 20 زندگی
- عبور از رکورد قبلی خودتان

در این بازی شما می توانید لیستی از دوستانتان که این بازی را انجام می دهند ببینید و به رقابت با آنها بپردازید و همچنین می توانید برای دوستانتان که از وجود این بازی خبر ندارند، دعوتنامه بفرستید.
اگر دوستانتان زیاد است، برای مشاهده تمام آنها می توانید ماوس خود را در انتهای سمت راست یا چپ نوار دوستان نگه دارید. اگر دوستان شما از لیست موجود بیشتر شد، همیشه می توانید از آخرین تصویر برای دعوت دوستان جدید استفاده کنید.

نکته: با پذیرش اجازه نامه ای که در اولین ورودتان به بازی مشاهده خواهید کرد، قبول می کنید که این بازی اجازه ارسال امتیازات و اچیومنت های شما را در صفحه فیسبوکتان دارد.

* این بازی تحت پشتیبانی بوده نسخه های بعدی آن با امکانات و قابلیت های بیشتر به تدریج اضافه خواهد شد. (تمام امکانات بازی فعلاً رایگان هستند)

مشکلات احتمالی:
- چنانچه در حین لود بازی یا لاگین ، با خطا مواجه شدید و یا عملیات بیش از حد طول کشید یا پس از کلیک روی دکمه لاگین، پنجره فیسبوک باز نشد، مرور گر خود را Refresh کنید. چنانچه باز هم با همین مشکل مواجه شدید، Cache مرورگر خود را پاک کنید.
- در صورت استفاده از اینترنت کم سرعت، احتمال قطعی اتصال با فیسبوک در حین مراحل لاگین وجود دارد و باعث خطا در Cache مرورگرتان خواهد شد که ناچار هستید مراحل بالا را انجام دهید.
- برای اجرای این بازی باید Unity Web Player را روی کامپیوترتان نصب کنید.

لطفاً این بازی رو به دوستانتون در فیسبوک معرفی کنید و با پسندیدن Fan Page بازی پشتیبانی خودتون رو از ما دریغ نکنید. ممکن بازی ساده ای باشه ولی زحمت زیادی برای ساختش کشیده شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
شهروز

dark_dragon
22-08-2012, 13:30
بازی Pop it در لیست بازی های Facebook قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dark_dragon
22-08-2012, 16:39
ماشاءا... چقدر کامنت. چقدر بازی کردید... ترکوندین

lord arthas
22-08-2012, 19:31
بازی که برای من اجرا نمیشه ، ارور میده انگار نت قعطه :|

dark_dragon
22-08-2012, 19:59
هــوووم... نمی دونم چی بگم. چند نفر تاحالا بازی کردن و مشکلی نداشتن. هم ایرانی هم خارجی. شاید مشکل از چیلتر شکنتونه ؟

lord arthas
22-08-2012, 23:07
:| ، با اجازتون خودم VPS دارم :31:

dark_dragon
28-08-2012, 23:35
ظاهراً دوستان ساکن در ایران که از چی پی ان استفاده می کنند با بازی مشکل دارند.
موقع اجرای بازی چک کنید که آدرسی که باز کردید HTTP باشه نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه بازی برتون اجرا نمیشه.