PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Transformers: Fall of Cybertron

Layken
21-08-2012, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus در اخرین سکانس Dark of The Moon سخن زیبایی رو بیان میکنه..:

روز هایی هستند همه ایمانمون رو از دست می دیم
روز هایی که متحدنیمون علیه ما به پا می خــــــیزند
ولی آن روز نخواهد آمد که ما این سیاره و مردمش رو ترک کنیم

ناشر...: Activision

سازنده...: High Moon Studios

پلتفرم..: PC--X360--PS3

سبک...: Third-person shooter

تاریخ انتشار...: August 21, 2012

انجین به کار رفته..: Unreal Engine 3

مد های قابل بازی...: Single-player, multiplayer

در مراسم VGA سال 2011 بود که عنوان Transformers: Fall of Cybertron با یک تریلر سینماتیک معرفی شد و امید خیلی ها رو به این بازی زیاد کرد با توجه به قسمت قبلی این سری و War for Cybertron اینبار سازندگان در تلاش هستن تا بتونن یک اثر بیادماندنی برای این عنوان که در صنعت سینما از محبوبیت فوق العاده ای در بین مردم برخوردار هستش درست کرده و با توجه به امکان استفاده از داستان و ایجاد یک سیستم خوب در گیم پلی این بازی ، بتوان یک عنوان در خور توجه رو منتشر کرد داستان این سری درست بعد از قسمت War for Cybertron رخ میده که جنگ داخلی بین Autobots ها و Decepticons برای کنترل Cybertron رخ داده است و High Moon امیدوار هست تا یک نوع تاریکتر از این سری رو به نمایش بگذارد. که با توجه به گفته Game Informer تغییرات بازی رو به خوبی بهبود ببخشد و بسیاری از ایده های طبیعی رو وارد بازی بکند
در Fall of Cybertron شاهد نتیجه جنگ بین دو قوم خواهیم بود که د رنهایت منجر به نابودی جهان خانه می شود و از این رو Autobots ها به دنبال خانه ای در کهکشان راه شیری هستند و نوید یک جنگ دیگر رو میدن. اما مثل گذشته و همانند سری فیلم ها ما همراه با شخصیت های محبوب این سری خواهیم بود که می توان به صورت های co-op و تک نفره ازشون استفاده کرد روح این مکانیک ها فقط در تبدیل شدنشان به ماشین و بعد به یک رباط خلاصه نمی شود و حس همذادپنداری قوی انها باعث ایجاد شوق فزایندی میشه

این قسمت نیز یک سوم شخص سلاح ها در Fall of Cybertron (FOC اپگیرد میشن و یک سلاح جدید می تواند به مراتب اپگرید شود از جمله یک سلاح که اجازه میدهد تا 75 درصد اتش اسلحه خود را اپدیت بکند Autobot یک ترانسفورمی که به یک دایناسور تبدیل می شود و سلاحی در دست ندارد و نسبت به دیگر شخصیت ها متفاوت کنترل می شود از سلاح های دوربرد بهره نمی برد و از سپر و شمشیر استفاده می کند Grimlock نیزنمی تواند تبدیل شود و به جای ان به جمع اوری rage از موازین ان گرفته شده است و هنگامی که او به اندازه کافی rage جمع اوری کند قادر به تبدیل هستش و توانایی ضربات سنگین رو دارد (این rage ها از سوی دشمنان جم میشه) هر کارکتری توانایی منحصر به فرد خود و تبدیل خودش رو بر داره که مثلا Autobot توانایی دست یابی به قلاب ، Optimus Prime's توانایی کنترل Metroplex و توانایی Combaticons که برای تبدیل شدن به انواعی همچون Decepticon combiner, رو دارد در بخش co-op در قسمت اول این امر کاهش یافته بود که در قسمت جدید ما با بازگشت مد Escalation روبرو هستیم و از دیگر قابلیت ها ایجاد شخصیت در بخش چند نفره خواهد بود و می توان از صدها وسیله ابزار ، و قطعه های گونانگون برای این شخصی سازی بهره برد با این حال در این حالت انواع دشمنان در حال پیشرفت هستن و قابلیت ارتقا دارند.و می توان برای زودتر کردن این امر از خرید اسباب نیز بهره برد و در این بین سیستم سلامتی جان نیز خود به خود احیا و برمیگردد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تغییرات صورت گرفته در روی جزییات شخصیت ها که در تصویر فوق سمت راست برای قسمت قبلی
و چپی برای Fall of Cybertron هست

اما در این قسمت نیز با شخصیت های معروف این سری از جمله
Optimus Prime, Bumblebee , Jazz, Cliffjumper, Ironhide, Sideswipe, Ratchet, Perceptor, Warpath, Wheeljack, Hound, Jetfire, Air Raid, Metroplex, the Dinobots (Grimlock, Sludge, Slag, Snarl and Swoop), and Megatron, Shockwave, Starscream, Soundwave,
روبرو هستیم که صداپیشگان معروفی برای ایفای نقش برای این شخصیت ها حضور پیدا کردند و در جریان E3 امسال از جمله این صداپیشگان اقایان Gregg Berger
Fred Tatasciore ،Peter Cullen ، Nolan North معرفی شدن و حضور پیدا کردن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] le_7.jpg.jpg/EG11/thumbnail/195x110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] le_7.jpg.jpg/EG11/resize/1920x-1) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg/EG11/thumbnail/195x110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg/EG11/resize/1280x-1)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g/EG11/thumbnail/195x110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g/EG11/resize/1920x-1) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_class_3.jpg.jpg/EG11/thumbnail/195x110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_class_3.jpg.jpg/EG11/resize/1280x-1)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ator_class_2.jpg.jpg/EG11/thumbnail/195x110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ator_class_2.jpg.jpg/EG11/resize/1280x-1)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویدئوهایی از بازی..:

Transformers: Fall of Cybertron cinematic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Transformers: Fall Of Cybertron multiplayer trailer

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چون بازی امروز فردا باید منتشر شده باشه سریع
از ویکی تاپیکو راه انداختم دیگه وقت نشد برای
کامل کردن تاپیک...
امتیازات بازی هم امده و تشکر از حسین کد...:

Official Xbox Magazine - 8.5 / 10
IGN - 8.5 / 10
EGM - 8 / 10
GamingTrend - 94 / 100
Canadian Online Gamers - 87 / 100
Giant Bomb - 3/ 5
ZTGameDomain - 8.5 /10
Planet Xbox 360 - 8.5 / 10
GamesRadar - 3.5 / 5
Destructoid - 7 / 10
Game Informer - 9 / 10

orochi
25-08-2012, 00:56
دستت طلا بابت این تایپک داداش جونم

amin 2010
25-08-2012, 14:59
اقا بازی 4 روزه اومده ، نکته عجیب هم اینه که نمراتش بسیار خوبن .
IGN نمره 85 داده .game informer نمره 90 داده .OXM نمره 85 داده .GS هم نمره 70 رو داده که نمره بدی نیست .
میانگین نسخه 360 بر اساس 23 نقد 82 هست و نسخه ps3 نمره 78 .
واجب شد بازی رو بگیرم.

B.3.S.T
25-08-2012, 23:19
اقا بازی 4 روزه اومده ، نکته عجیب هم اینه که نمراتش بسیار خوبن .

تعداد پست های تاپیکش هم واقعآ عجیبه!از بس قسمتهای قبلیش افتضاح بود دیگه همه بدبین شدن..: دی
آقا بگیرین که ign امتیاز مَندَر آبادی به کسی نمیده...خودمم حتمآ میگیرمش اگر یادم موند

orochi
26-08-2012, 00:03
سلام لینک دانلود این بازی رو بزارین.
ممنون

Leon-117
26-08-2012, 14:19
2-3 روزیه که بازی رو گرفتم و تا Chapter 10 بازی جلو رفتم.
مثل شماره قبل بازی شوتر خیلی خوب و روونی هست،گیم پلی خوب،طراحی مراحل و داستان نسبتا خوب کمک کردن تا بازی یکی از بهترین TPS های امسال باشه،
گرافیک بازی خیلی خوب نیست ولی بد هم نستش و جوری نیست که آدمو اذیت کنه،صداگزاری و .... هم توی بازی خوب کار شن.من خودم انتظار داشتم بازی حداکثر در حد همون شماره قبل بشه ولی الان که بازی کردم به نظرم نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده.
تنها مشکل بازی به نظرم کوتاه بودن بخش داستانیشه،بازی کلا 13 chapter داره که تقریبا 7-8 ساعت طول میکشه که تمومش کنید ولی همین 13 chapter به بهترین نحو ساخته شدن،طی بازی اصلا گذر زمان رو حس نمیکنید(من امروز اومدم 1 ساعت بازی کنم یهو ساعتو نیگا کردم دیدم 4 ساعت پای بازی بودم!) مخصوصا از Chapter 5 به بعد که هیجان بازی 2 برابر میشه......
بخش multiplayer بازی هم واقعا خوب و سرگرم کننده هست،4 تا کلاس مختلف و مود های مختلف برای بازی این قسمت رو واقعا لدت بخش کردن.
در کل به همه طرفداران سبک third-person shooter وطرفداران سری Transformers پیشنهاد میکنم این بازی و تهیه و امتحان کنن،امتیاز هایی هم که گرفته واقعا حقشه.............

joe_satriani
06-12-2012, 23:17
با سلام
دوستان من این بازی رو از همین سایت پی سی خریدم و نصب کردم. اما وسط بازی توی مرحله دوم یکدفعه همش میفته بیرون از بازی.
و با پیغام زیر مواجه میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]****98.net/out.php/i498661_ttttt.jpg

اون علامتهای ستاره رو از بین img و 98 پاک کنید تا آدرسش درست بشه.

چه باید بکنم اعصابمو خورد کرده...:sq_11:

Layken
07-12-2012, 00:59
ما موقع بازی اینترنتت رو قطع کن یک بار تست کن شاید درست بشه
نشد دنبال یک کرک دیگه بگرد

joe_satriani
07-12-2012, 21:34
سلام
ممنون دوست عزیزم بابت کمکی که کردید. اما یه مشکل دیگه که از امروز باز باهاش درگیرم. بازی رو به محضی که باز میکنم توی لودینگ همون اول یه صفحه مشکی میمونه و دیگه جلو نمیره. خیلی هم گذاشتم اما بازی اجرا نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Layken
07-12-2012, 21:50
دو تا راه حل برای این مشکل پیشنهاد شده ..:
یکی به هنگام بازی اینترنت رو قطع کنی
یکی دیگه نرم افزار استیم باید نصب باشه

استیم رو که باید نصب کنی...اگه بازم سوالی داشتی در تاپیک مشکلاتش سوال کنید
مرسی

joe_satriani
08-12-2012, 23:01
دو تا راه حل برای این مشکل پیشنهاد شده ..:
یکی به هنگام بازی اینترنت رو قطع کنی
یکی دیگه نرم افزار استیم باید نصب باشه

استیم رو که باید نصب کنی...اگه بازم سوالی داشتی در تاپیک مشکلاتش سوال کنید
مرسی

با سلام
اول اینکه ممنون بابت راهنماییتون. دوم اینکه متاسفانه توی اون انجمن هر چی دنبال تاپیک مشکلات این بازی گشتم نتونستم پیداش کنم اگه میشه لینکش رو بدید.
نرم افزار استیم رو چطوری و از کجا باید نصبش کنم؟ اینترنت رو قطع کردم اما رفع نشد مشکلش.

saeedblack
16-12-2012, 22:06
خداییش پس از انجام دو سری از این بازی این بهترین سری از این بازی بود واقعا زیبا بود.تنوع تو بازی زیاد بود و اینی که مثلا از Starscream به Grimlock تغییر پیدا میکردی واقعا عالی بود.