PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحي كارت ويزيت

EMPERATOUR
20-07-2006, 01:46
سلام به دوستان گرافيك كار
بچه ها اگه كسي بيكاره و ممكنه ميخام برام يه كارت خيلي شيك و جذاب طراحي كنه
براي كار كامپيوتر باشه و اسم هم امپراطور رايانه باشه و جاي آدرس و .. هم يه چيز الكي كه من خودم تغييرش بدم
300Dpi باشه لطفا و سايز 4.8 * 8.4 مناسب براي كارت مغازه

EMPERATOUR
20-07-2006, 01:52
راستي اگه ميشه PSDشو برام ايميل كنيد
ممنون
cvsaeid2001@yahoo.com

maryam1987
24-07-2006, 18:15
سلام
من براتون طراحي ميكنم

maryam1987
24-07-2006, 19:17
سلام آقا سعید
اميدوارم حالتون خوب باشه
آیا شما آرم برای کارتون دارید؟
مشخصاتی رو که می خواید روی کارت داشته باشید رو باید بدید که بشه کاری کرد ,شما فقط یه اسم دادید اگه قرار کسی براتون طراحی کنه باید تمام طراحی رو خودش انجام بده و نمیشه که یه چیز الکی طراحی کرد و بعد شما روش تغییر ایجاد کنید چون در طراحی حتی نوع فونت اندازه ها و مکان و خیلی چیزای دیگه اهمیت داره که طراح اونارو در نظر میگیره و به نظر من اگه من یه کار ناقص رو به شما تحویل بدم و شما کامل کنید چیز خوبی از آب در نمیاد (نه اینکه شما کارتون خوب نباشه , بلکه یه ضرب المثل هست که میگه آشپز که دو تا شد غذا یا شور میشه یا بی نمک)
موفق باشید

maryam1987
29-07-2006, 16:52
سلام
حالتون خوبه؟
من روی سلیقه شما آشنایی زیادی ندارنم , کارتونو دیدم خوب بود ولی راستش باید بگم اندازه هاش درست نبود 23.39 در13.34 سانتیمتر به احتمال زیاد شما اندازه هاتونو به اینچ گرفتید در حالی که باید به سانتیمتر می گرفتید , اندازه فونت ها در تیتر ( امپراتور رایانه ) خوبه ولی در آدرس و شماره تلفن باید کوچیکتر باشه همچنین فاصله ی نوشته ها به دیواره کارت خیلی نزدیکه و این کار باعث عدم تمرکز و مواجه شدن با مشکل در هنگام برش خواهد شد, من براتون دو کارت با طراحی های متفاوت طراحی کردم که منتظر نظر شما هستم.
موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sir.AShkaN
05-09-2006, 11:44
سلام
حالتون خوبه؟
من روی سلیقه شما آشنایی زیادی ندارنم , کارتونو دیدم خوب بود ولی راستش باید بگم اندازه هاش درست نبود 23.39 در13.34 سانتیمتر به احتمال زیاد شما اندازه هاتونو به اینچ گرفتید در حالی که باید به سانتیمتر می گرفتید , اندازه فونت ها در تیتر ( امپراتور رایانه ) خوبه ولی در آدرس و شماره تلفن باید کوچیکتر باشه همچنین فاصله ی نوشته ها به دیواره کارت خیلی نزدیکه و این کار باعث عدم تمرکز و مواجه شدن با مشکل در هنگام برش خواهد شد, من براتون دو کارت با طراحی های متفاوت طراحی کردم که منتظر نظر شما هستم.
موفق باشید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
سلام
خوبین
ببشخیدا
میشه یه کارتم برا من طراحی کنید کارتون خیلی
قشنگ بود
اگه ممکن بگین مشخصات بدم
ممنون. ;)

maryam1987
07-09-2006, 22:44
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
سلام
خوبین
ببشخیدا
میشه یه کارتم برا من طراحی کنید کارتون خیلی
قشنگ بود
اگه ممکن بگین مشخصات بدم
ممنون. ;)

سلام
اميدوارم حالتون خوب باشه
شما لطف داريد
اگه عجله نداشته باشيد براتون طراحي ميكنم اگه خواستيد مشخصات كامل بديد
موفق باشيد :happy:

ehsan30
28-09-2006, 12:41
سلام
دوستان با چه نرم افزار ي طراحي مي كنيد؟؟
ممنون