PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون

arashmidos200x
21-08-2012, 12:41
سلام دوستان بنده جدیدا به علت خریدن ایکس باکس تصمیم به مهاجرت از تلویزیون لامپی به تلویزیون های جدید گرفتم

طبیعتا با توجه به تنوع و وفور مارک ها و مدل های مختلف به کمک شما دوستان احتیاج دارم

در حدود 3 میلیون بودجه دارم

فضائی که میخوام تلویزیون جدید رو بزارم تسبتا بزرگه و فاصله تا تلویزیون نزدیک به 5 متره واسه همین سایز بزرگ میخوام

هدف اصلیم واسه خریدش همون ایکس باکسه اما مشخصه فقط به این منظور استفاده نخواهد شد و برای دیدن فیلم های اچ دی نیز استفاده خواهم داشت

تحقیقاتی که کردم با این بودجه و سایزی که میخوام فقط میتونم پلاسما بگیرم که اونم این قضیه سوختگی پیکسلش یخورده نگرانم کرده

به هر حال خیلی محبت میکنیداگر بندرو راهنمائی کنید و کمک کنید بنده یه محصول مناسب بگیرم که چند سال واسم کار کنه

arashmidos200x
21-08-2012, 22:07
دوستان کسی نبود یه راهنمائی بکنه؟ راستی یه سوال دارم تو تهران جائی نیست بدون گارانتی بفروشن؟ مثل بانه؟

samira_googleOne
29-08-2012, 14:56
به نظر من پلاسما نخر اصلا" . الان دیگه خرید پلاسما به صرفه نیست .
اگه تا 3 تومن میخوای هزینه کنی یا le8300x sharp بخر یا NX720 sony .
هردوشون پنل خوب و مرغوبی دارن و کیفیت تصویرشون خوبه . سه بعدی هستن و فرکانس بالایی دارن . به نظرم هردو مدل رو از نزدیک ببین چون هردوشون خوبن.
فقط سونی نسبت به این مدل شارپ یه ضعف داره . اینکه توی ساپورت فرمتها از طریق usb ضعیف عمل کرده ولی le8300x شارپ اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .

Actros
29-08-2012, 17:03
مگه يه تي وي چند سال عمر ميكنه كه بخواد با مشكل نبود قطعات مواجه بشه ؟‌!! خدا رو شكر نمايندگي هم داره تو اين مملكت . شركت بانيان
5 سال ديگه شما پرتش ميكني يكي ديگه ميخري

smhsh121
29-08-2012, 17:34
به نظر من پلاسما نخر اصلا" . الان دیگه خرید پلاسما به صرفه نیست .
اگه تا 3 تومن میخوای هزینه کنی یا le8300x sharp بخر یا NX720 sony .
هردوشون پنل خوب و مرغوبی دارن و کیفیت تصویرشون خوبه . سه بعدی هستن و فرکانس بالایی دارن . به نظرم هردو مدل رو از نزدیک ببین چون هردوشون خوبن.
فقط سونی نسبت به این مدل شارپ یه ضعف داره . اینکه توی ساپورت فرمتها از طریق usb ضعیف عمل کرده ولی le8300x شارپ اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .

ببخشید برای اطلاع خودم می پرسم: شارپ از طریق USB فرمت NTFS هم باز میکنه و زیرنویس فارسی هم نشون میده؟

samira_googleOne
03-09-2012, 15:11
ببخشید برای اطلاع خودم می پرسم: شارپ از طریق USB فرمت NTFS هم باز میکنه و زیرنویس فارسی هم نشون میده؟
بله دوست عزیز فرمت NTFS و FAT32 رو ساپورت میکنه . در مورد زیرنویس هم اگر زیرنویس از طرف صدا و سیما فرستاده بشه اونو نشون میده ولی اگه زیرنویس فارسی فیلم یا ... از طرف صدا و سیما نباشه نشون نمیده .

marsha_mahdi
05-09-2012, 23:39
دوست عزیز
من خودم به خاطر XBOX تی وی رو عوض کردم
بین پلاسما و LCD و پلاسما رو انتخاب کردم اونم پانا
تصاویر رو پلاسما واقعا زنده به نظر می رسن
مخصوصا اگر بخای XBOX بازی کنی من باجناقم XBOX با LED داره
ولی کیفیت تصویر روی پانا وی واقعا مشهوده
جدا از این
اگر خواستی پلاسما بگیری سری VT,GT,ST پانا بگیر
من 2 سال پیش خریدم واقعا راضیم

یادت باشه تصاویر روی پلاسما واقعا طبیعی هستند!!!!!
و تصاویر lcd و led به اون نمیرسن بعضا مصنوعی هستند

moh1331147
06-09-2012, 23:01
عزیز اگه تونستی 55"65 "یا 75 اینچ ال ای دی با فرکانس تصویر 600 * 600
پیداکنی قبوله اما ال ای دی تو سایز بزرگ خوب عمل نمیکنه برای سالن بزرگی که 50 تا
65 اینچ بخواد نظر شخصی بنده پلاسماست قوی ترین ال ای دی سامسونگ سری 8 باز کفیت فرکانسش به
مجموع 1200 تا نمیرسه که تو حرکات سریع مشکل داره اون دوست عزیز اگه میتونه صبر کنه تا 3 ملیون یه پلاسما ی عالی تو راهه با نام 8880 یا همون سری 8 همه ی
امکاناتو داره به جز ریموت هوشمند:27:

mehransmart
13-09-2012, 10:13
من خودم کلوپ دارم که هم xboxو هم پلی استیشن دارم ولی تلویزیون های led در بازی هایی که حرکت های سریع توشون هست بخاطر فرکانس کمشون کم میارن
به نظر من پلاسماهای پاناسونیک برای این مار گزینه مناسبتری هستند چون خودم شخصا دوتاشونو دارم و تجربه کرده ام