PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سرچ در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی

akpa
21-08-2012, 10:07
با عرض سلام و خسته نباشید مشکل من اینه که وقتی داخل یه پوشه و یا درایو هستم با فشردن یک دکمه مثلا حرف a بجای اینکه اولین فایلی رو که داخل همون فولدر هست و اسمش با این حرف شروع میشه رو پیدا کنه این حرف رو داخل کادر سرچ تایپ میکنه و شروع به جستجو میکنه !! من تنیماتی سراغ ندارم که مشکل رو حل کنه لطفا کمکم کنید

mohmmadsh
21-08-2012, 10:25
سلام عید فطر بر همه شما مبارک مشکل من این است سیستم من ویندوزش زود خراب میشود وبالا نمیاد باتشکر

jafarian
21-08-2012, 13:58
با عرض سلام و خسته نباشید مشکل من اینه که وقتی داخل یه پوشه و یا درایو هستم با فشردن یک دکمه مثلا حرف a بجای اینکه اولین فایلی رو که داخل همون فولدر هست و اسمش با این حرف شروع میشه رو پیدا کنه این حرف رو داخل کادر سرچ تایپ میکنه و شروع به جستجو میکنه !! من تنیماتی سراغ ندارم که مشکل رو حل کنه لطفا کمکم کنید

به قسمت فلدر آپشن سیستم برین اول از همه بعدشم تو هر سه تا سربرگ گزینه restore defaults انتخاب کنید بعد تایید اکی کنید بیاین بیرون منظورم سربرگهای general-view-search :20:

akpa
22-08-2012, 00:58
ممنون از راهنماییتون مشکل حل شد گزینه دقیق در منوی View > when typing into list item < select the typed item in the View