PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا حداکثر 500 تومن

piishii
20-08-2012, 00:58
سلام
من عزیزان میخوام بعد 6 سال دومین گوشی عمرم رو بگیرم !
اصلا هم در مورد مباحث گوشی اینا زیاد وارد نیستم و برند ها و مدل های گوناگون رو نمیشناسم و اول و آخرین گوشی هم که داشتم خودم از برند سونی اریکسون بوده پس با این گوشی راحت بودم.
حالا یک گوشی میخوام معرفی کنن دوستان تا سقف 500 تومن .
دوربینش کمی کیفیتش بهتر باشه خوب تر هست
وایفا هم که اکثرا این گوشی های جدید و این محدوده قیمت دارند پس هیچی
آندروید هم که هستند پس اگر دوستان چیزی معرفی کردند خواهش میکنم کمی توصیه هاشون دقیق تر باشه که به چه علت چنین چیزی رو پیشنهاد کردند
ممنونم.

h!tman
20-08-2012, 01:04
حداکثر تا 500 میشه Xperia U
Xperia Sola هم هست که کمی گرونتره
دو هسته ای. رم 1و دوربین خوبی هم دارند
عادت کردن به آندروید زیاد سخت نیست.

tikat
20-08-2012, 01:08
sony neo l
واقعا گوشی خوبیه بخاطر :

شکل زیبا

سی پی یو 1 GHz Scorpion

گرافیک : adreno205

آندروید 4 هنگام عرضه پس حتما ورژن های جدیدترشم میاد

کیفیت فوق العاده بالا ال سی دی 4.0 اینچ

و همچنین کیفیت بالا دوربین 5

و از همه مهمتر برند فوق العاده خوش نام SONY

فوضولیه مدل گوشی فعلیتون چیه واقعا 6 ساللل :18: واااای خیلی حرفه :18:

piishii
20-08-2012, 09:44
حداکثر تا 500 میشه Xperia U
Xperia Sola هم هست که کمی گرونتره
دو هسته ای. رم 1و دوربین خوبی هم دارند
عادت کردن به آندروید زیاد سخت نیست.
سلام
ممنون عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دومی که گفتی چند هست ؟
نه من مشکل خاصی با تکنولوژی ندارم و چون کارم آی تی هست راحت کنار میام باهاش و عادت میکنم فقط همین فرستادن اس ام اس با گوشی لمسی ها شاید اولش برام سخت باشه

sony neo l
واقعا گوشی خوبیه بخاطر :

شکل زیبا

سی پی یو 1 GHz Scorpion

گرافیک : adreno205

آندروید 4 هنگام عرضه پس حتما ورژن های جدیدترشم میاد

کیفیت فوق العاده بالا ال سی دی 4.0 اینچ

و همچنین کیفیت بالا دوربین 5

و از همه مهمتر برند فوق العاده خوش نام SONY

فوضولیه مدل گوشی فعلیتون چیه واقعا 6 ساللل :18: واااای خیلی حرفه :18:
سلام
از شما هم ممنونم.
اینی که میگفتن سونی اریکسون با سونی یکی شده نمیدونم کارخانه هاشون اینا درسته ؟
یعنی همون گوشی های سونی اریکسونه ولی در غالب اسم دیگه اینا ؟
اینی که شما گفتی چند هست؟
فوضولی هم نیست عزیز سواله : گوشی من کا 750 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک بار هم هنوز فلشش نکردم چندباری هم تو آب افتاده ولی هنوز مثل بنز کار میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بدی که داره اینه که یکی از دکمه هاش افتاده دکمه پاک کردنش و من به صرفه ندیدم برم قابشو کامل عوض کنم
دکمه دوربینش بگیر نگیر دار شده و بلوتوثش فقط بلوتوث خانمم رو میشناسه که بی نهایت عجیبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خلاصه تصمیم گرفتم عوضش کنم یعنی یکی دیگه هم بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
20-08-2012, 09:46
یادم رفت بگم این گلکسی 2 ها چطور هست ؟ یا گوشی های htc ؟
===
آقا من Sony Xperia Sola رو دیدم حدود 580 خوب اگه واقعا خیلی کارآییش فرق میکنه و بهتر هست یک جوری پول جور میکنم اون رو میخورم آره ؟ اون چطوره خیلی بهتره ؟

Abolfazl_Real
20-08-2012, 11:27
گلکسی اس 2 که حدود 850 شده و  با 500 تومن هم  نمیتونی یه گوشی اچ تی سی خوب برداری
به نظر من همین اکسپریا سولا خوبه ..ارزشش رو هم داره...

piishii
20-08-2012, 13:06
گلکسی اس 2 که حدود 850 شده و با 500 تومن هم نمیتونی یه گوشی اچ تی سی خوب برداری
به نظر من همین اکسپریا سولا خوبه ..ارزشش رو هم داره...
سلام
واقعا کی ؟!
من رفیقم یکی گرفت حدود 1 ماه هم نمیشه به 550
واقعا گرون شد این همه به این مدت ؟
بازم نظر دوستان رو بشنوم فعلا که این اکسپریا سولا شد و اون یکی دیگه

piishii
20-08-2012, 13:30
نظرم روی همین ایکس پریا سولا ثابت شد همین رو میرم تا آخر هفته میخرم
فقط یک چیزی با گارانتی با بی گارانتی زیاد فرق داره ؟
و کسی توی مشهد قیمت نداره ؟

h!tman
20-08-2012, 13:44
فرق قیمتشون 10تومن باشه ارزش داره
در غیر اینصورت بدون گارانتی بگیرید
صفحه نمایش رو چک کنید پیکسل سوخته نداشته باشه . صدای اسپیکر ها . صدای اسپیکر مکالمه. صدای میکروفن،فیلم برداری،عکس برداری،هندز فری و مبارکتون باشه:دی

piishii
20-08-2012, 13:58
فرق قیمتشون 10تومن باشه ارزش داره
در غیر اینصورت بدون گارانتی بگیرید
صفحه نمایش رو چک کنید پیکسل سوخته نداشته باشه . صدای اسپیکر ها . صدای اسپیکر مکالمه. صدای میکروفن،فیلم برداری،عکس برداری،هندز فری و مبارکتون باشه:دی
مگه عزیز به صورت پک شده و پلمپ نیست ؟
که میگی چک کنم ؟
الان توی دیجیکالا این قیمت ها چطور هست :
قیمت : 529000 تومان | بدون گارانتی (سرویس ویژه دیجی کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا) | رنگ سفید
قیمت : 539000 تومان | بدون گارانتی (سرویس ویژه دیجی کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا) | رنگ مشکی
قیمت : 584000 تومان | گارانتی 12 ماهه شرکت پارس کامتل | رنگ سفید
قیمت : 589000 تومان | گارانتی 12 ماهه شرکت پارس کامتل | رنگ مشکی

چون قیمت هاش واقعا تفاوت زیادی دارند با گارانتی و بی گارانتی ؟
اصلا گارانتی توی بازار گوشی معنای خاصی هم داره ؟ چون من شنیدم نه
حالا باز باید یکروز با خانمم برم توی مشهد از بازار هم قیمت کنم ولی قیمت آنلاین این رو دارم

MMM52
20-08-2012, 14:37
برعکس دوستان من آرک اس رو پیشنهاد میکنم...

درسته سولا دوهسته ای ولی آرک اس هم تو تک هسته ای سالاریه برا خودش...

شما هم که مثل خیلیا کارت آنچنان پیچیده نیست که دو هسته ای انقد حیاتی باشه...

برتری ها:

زیبایی

دوربین بهتر

.5 اینچ صفحه بزرگتر...

باتری قوی تر

otg که میشه بهش فلش و موس و... وصل کرد

خاصیت xloud که باعث افزایش بلندی و کیفیت صدا میشه

piishii
20-08-2012, 21:45
برعکس دوستان من آرک اس رو پیشنهاد میکنم...

درسته سولا دوهسته ای ولی آرک اس هم تو تک هسته ای سالاریه برا خودش...

شما هم که مثل خیلیا کارت آنچنان پیچیده نیست که دو هسته ای انقد حیاتی باشه...

برتری ها:

زیبایی

دوربین بهتر

.5 اینچ صفحه بزرگتر...

باتری قوی تر

otg که میشه بهش فلش و موس و... وصل کرد

خاصیت xloud که باعث افزایش بلندی و کیفیت صدا میشه
سلام
این میگی یکم گرون تر هست که
این هم در نظر میگیرم حالا فردا میرم بازار چفتش رو توی مشهد هم قیمت بگیرم + اینکه اینی که شما معرفی کردی ماکرو هم داره ؟

tikat
20-08-2012, 22:01
از تو فکر سونی اریکسون بیا بیرون حالا نگی هرکی یه چیز میگه ولی حتما گوشی که میخوای بگیری 2012 باشه .
سونی و اریکسون قبلا با هم کار میکردن ولی سونی دیگه جدا (کاملا جدا) کارمیکنه همین کا750 از همه چیز بهترش که 100% خودتم قبول داری کیفیت صفحه شه که از برکات وجود سونی بوده بنظر من سونی بگیر این نئو ال حدود 570 اینجوراس
اکسپریا یو و اکسپریا پی هم شاهکارای سونی
ولی تا دیر نشده بیا تو سونی :31: مطمئنا دستت بگیری حال میکنی

MMM52
20-08-2012, 22:07
سلام
این میگی یکم گرون تر هست که
این هم در نظر میگیرم حالا فردا میرم بازار چفتش رو توی مشهد هم قیمت بگیرم + اینکه اینی که شما معرفی کردی ماکرو هم داره ؟

حالت ماکرو هم تو عکاسی داره دوربینش یکی از بهترین 8 مگاپیکسلی هاست...

قیمتش حدود 540 باید باشه...

piishii
20-08-2012, 22:16
از تو فکر سونی اریکسون بیا بیرون حالا نگی هرکی یه چیز میگه ولی حتما گوشی که میخوای بگیری 2012 باشه .
سونی و اریکسون قبلا با هم کار میکردن ولی سونی دیگه جدا (کاملا جدا) کارمیکنه همین کا750 از همه چیز بهترش که 100% خودتم قبول داری کیفیت صفحه شه که از برکات وجود سونی بوده بنظر من سونی بگیر این نئو ال حدود 570 اینجوراس
اکسپریا یو و اکسپریا پی هم شاهکارای سونی
ولی تا دیر نشده بیا تو سونی :31: مطمئنا دستت بگیری حال میکنی
سلام
خودمم همین نظر رو داشتم که یک گوشی مدل 2010 بگیرم که ایشالا مثل همین کا جواد برام عمری کار کنه باز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون من اصلا همونطوری که باید نشون داده باشم گوشی باز نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالت ماکرو هم تو عکاسی داره دوربینش یکی از بهترین 8 مگاپیکسلی هاست...

قیمتش حدود 540 باید باشه...
سلام
ممنونم از اطلاع رسانی حالا فردا وقت بذارم توی بازار هم یک پر و جو کنم
=======
فقط عزیزان نگفتن این گارانتی اینا چیه ؟
که نداشته باشه هم باکی نیست ؟!!!

شهاب اس-ای
20-08-2012, 22:54
سلام دوست عزیز
من نظرم اینه که شما به محصولای کمپانی سونی فکر کنی به دلایل زیر :
1-برند معتبری هست و کارش درسته...
2-برای گوشی هاش ارزش قائله و ساپورت نرم افزاریش بهترینه! و آخرین سیستم عامل هارو برای گوشیاش ریلیز میکنه..(برعکس اچ تی سی)
3-قیمتاش با توجه به مشخصات گوشیاش به صرفه تر از همه برند هاست..
بی دلیل و منطق نمیگم خودم گوشی بازم یه ضرره تفاوتهارو حس کردم و مثل بعضیا که چون برند گوشی خودشونه الکی نمگم این خوبه یا بده..

-اگر سخت افزار گوشی براتون مهمه پیشنهاد من : ایکسپریا یو و ایکسپریا سولا هست ..سیپییو 2هسته ای و جی پی یو قوی
این گوشی ها با این قیمت قویترین گوشیا هستند..سولا حدود100 از یو گرونتره به خاطره اینکه فقط یه قابلیت اضافه کردن کارت حافظه رو داره.. اگه حافظه بیشتر از8گیگ میخوای برو سمت سولا

یه نکته هم در نظر داشته باش که کمپانی ها چون رقابت می کنن قیمتاشونم میارن پایین..وربطی نداره که چون گوشی مثلا تولید2010 هست ارزونتره...
همین گوشی آرک اس دورانش گذشته دیگه ساپورت نمیشه و قیمتش از اون موقع مونده روش..و مغازه دارها ته مونده جنسشونو دارن به مردم آماتور میندازن. درصورتی که مدلایی که بالا خدمتتون عارض شدم تولید2012 هستند و دوبرابر قویتر هستن ساپورت نرم افزاری میشن ولی 200 ارزونتر!!!

دیگه اینا به ذهنم رسید ایشالا به درد بخوره باز سوال بود در خدمتم

h!tman
20-08-2012, 23:01
مگه عزیز به صورت پک شده و پلمپ نیست ؟
که میگی چک کنم ؟
الان توی دیجیکالا این قیمت ها چطور هست :
قیمت : 529000 تومان | بدون گارانتی (سرویس ویژه دیجی کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا) | رنگ سفید
قیمت : 539000 تومان | بدون گارانتی (سرویس ویژه دیجی کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا) | رنگ مشکی
قیمت : 584000 تومان | گارانتی 12 ماهه شرکت پارس کامتل | رنگ سفید
قیمت : 589000 تومان | گارانتی 12 ماهه شرکت پارس کامتل | رنگ مشکی

چون قیمت هاش واقعا تفاوت زیادی دارند با گارانتی و بی گارانتی ؟
اصلا گارانتی توی بازار گوشی معنای خاصی هم داره ؟ چون من شنیدم نه
حالا باز باید یکروز با خانمم برم توی مشهد از بازار هم قیمت کنم ولی قیمت آنلاین این رو دارم
دیجی کالا سایت خوبیه.
بدون گارانتی تهیه کنید. خیلی فرق قیمت دارند

Reza299
20-08-2012, 23:20
من سوني اريكسون آرك اس دارم خيلي عاليه كيفيت ال سي ديش، دوربينش، صداش، ظاهرش، سرعتش فوق العاده است. سيستم عامل هم كه اندرويد 4.0 پس منتظر چي هستي بپر بازار يكي بخر. فقط علاءالدين نرو كه 90 درصد دزدند!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
20-08-2012, 23:51
من سوني اريكسون آرك اس دارم خيلي عاليه كيفيت ال سي ديش، دوربينش، صداش، ظاهرش، سرعتش فوق العاده است. سيستم عامل هم كه اندرويد 4.0 پس منتظر چي هستي بپر بازار يكي بخر. فقط علاءالدين نرو كه 90 درصد دزدند!

سلام
من تهران نیستم عزیزم مشهد هم فردا همه جاش رو زیر رو رو میکنم و سوال
بازار موبایل میرم
در مورد پیشنهادتون هم ممنونم

دیجی کالا سایت خوبیه.
بدون گارانتی تهیه کنید. خیلی فرق قیمت دارند
سلام
خوب من سوالم رو تکرار میکنم چرا اینطوریه ؟ چرا همه میگن بی گارانتی بگیر ؟ آخه این گارانتی کوفتی پس مال چیه ؟ چیکار میکنند که آدم قیدش رو بزنه بهتره و پولش رو دور نریزه
چون توی کارهای دیگه ای که من میکنم گارانتی نباشه بی خیالشم

سلام دوست عزیز
من نظرم اینه که شما به محصولای کمپانی سونی فکر کنی به دلایل زیر :
1-برند معتبری هست و کارش درسته...
2-برای گوشی هاش ارزش قائله و ساپورت نرم افزاریش بهترینه! و آخرین سیستم عامل هارو برای گوشیاش ریلیز میکنه..(برعکس اچ تی سی)
3-قیمتاش با توجه به مشخصات گوشیاش به صرفه تر از همه برند هاست..
بی دلیل و منطق نمیگم خودم گوشی بازم یه ضرره تفاوتهارو حس کردم و مثل بعضیا که چون برند گوشی خودشونه الکی نمگم این خوبه یا بده..

-اگر سخت افزار گوشی براتون مهمه پیشنهاد من : ایکسپریا یو و ایکسپریا سولا هست ..سیپییو 2هسته ای و جی پی یو قوی
این گوشی ها با این قیمت قویترین گوشیا هستند..سولا حدود100 از یو گرونتره به خاطره اینکه فقط یه قابلیت اضافه کردن کارت حافظه رو داره.. اگه حافظه بیشتر از8گیگ میخوای برو سمت سولا

یه نکته هم در نظر داشته باش که کمپانی ها چون رقابت می کنن قیمتاشونم میارن پایین..وربطی نداره که چون گوشی مثلا تولید2010 هست ارزونتره...
همین گوشی آرک اس دورانش گذشته دیگه ساپورت نمیشه و قیمتش از اون موقع مونده روش..و مغازه دارها ته مونده جنسشونو دارن به مردم آماتور میندازن. درصورتی که مدلایی که بالا خدمتتون عارض شدم تولید2012 هستند و دوبرابر قویتر هستن ساپورت نرم افزاری میشن ولی 200 ارزونتر!!!

دیگه اینا به ذهنم رسید ایشالا به درد بخوره باز سوال بود در خدمتم
سلام
خیلی ممنون همیشه این جواب های کارشناسانه رو دوست داشتم و از وقتی که گذاشتی ممنونم
نه من زیاد سخت افزار برام مطرح نیست ولی چون بعد از مدتی هم میخوام بخرم بدم نمیاد یکم بهتر بخرم البته با توجه به بودجه و اینطوری که نظر غالب دوستان بوده همین ایکسپریا سولا رو خودم مد نظر گرفتم تا فردا برم ببینم چی میشه
الان فرق اصلی این یو با سولا همین حافظه هست ؟ که پول اضافه ندم سولا بخرم چون حافظه برام زیاد مطرح نیست
توی داشتن ماکرو اینا فرق ندارند ؟ یا فرق های اساسی
چون من میتونم کمی حالا جور کنم سولا هم بخرم به جای یو
ولی اگه پول به شیکی دادن هست فقط خوب یو میخرم چه کاریه

h!tman
21-08-2012, 00:39
ببینید . یک بحثی هست. دوربین موبایل حداکثر کارایی که به شما میده .کارایی یک دوربین موبایله. اما در طرف دیگه دو هسته ای بودن در مقابل تک هسته ای بودن خیلی فرق میکنه . مهم ترینش نبودن برنامه ای برای آپدیت گوشی های 2010 سونی به جیلی بین نسخه جدید اندرویده.
ولی در مورد 2011هاش این قضیه فرق داره. کم کم تک هسته ای ها در حال منسوخ شدن هستند

piishii
21-08-2012, 14:22
سلام
با تشکر از همه من همین سالو رو خریدم امروز
520 تومنن بی گارانتی و رنگ سفید
بقیه جاها 540 هم قیمت گرفتم توی مشهد همین 520 از همه بهتر بود
فقط یک سوال با توجه به اینکه من زیاد وارد نیستم و شارژ این گوشی آخراش بود که الان گذاشتم روی شارژ من چطور بفهمم از این گوشی واقعا قبلا استفاده شده یا نه ؟
چون توی گوشی آخرین شماره هم شماره صاحب مغازه بود که گفت ما چون باید تست کنیم گوشی رو شماره گیری کردیم اینا
یک راهنمایی دیگه بکنید
ولی گوشی شیکی هست خیلی جاها هنوز نداشتنش

armin 76
21-08-2012, 15:08
سلام
با تشکر از همه من همین سالو رو خریدم امروز
520 تومنن بی گارانتی و رنگ سفید
بقیه جاها 540 هم قیمت گرفتم توی مشهد همین 520 از همه بهتر بود
فقط یک سوال با توجه به اینکه من زیاد وارد نیستم و شارژ این گوشی آخراش بود که الان گذاشتم روی شارژ من چطور بفهمم از این گوشی واقعا قبلا استفاده شده یا نه ؟
چون توی گوشی آخرین شماره هم شماره صاحب مغازه بود که گفت ما چون باید تست کنیم گوشی رو شماره گیری کردیم اینا
یک راهنمایی دیگه بکنید
ولی گوشی شیکی هست خیلی جاها هنوز نداشتنش

مبارک باشه .
عزیز اسمش سولا هستش ...
جلوی خودتون اینکارو کرد ؟
من که متوجه نشدم حضوری گرفتین یا اینترنتی ؟
معمولا وقتی حضوری میخرین از جعبه باز میکنن دوربین رو چک میکنن و خودشون یک سیم میندازن روش و یه تماس میگیرن و تحویل میدن ...

piishii
21-08-2012, 16:07
مبارک باشه .
عزیز اسمش سولا هستش ...
جلوی خودتون اینکارو کرد ؟
من که متوجه نشدم حضوری گرفتین یا اینترنتی ؟
معمولا وقتی حضوری میخرین از جعبه باز میکنن دوربین رو چک میکنن و خودشون یک سیم میندازن روش و یه تماس میگیرن و تحویل میدن ...
سلام
آره راست میگی صبح هم همش اسمش رو اشتباه میگفتم
تقصیر این فیلم سالو ی پازولینی ایتالیایی ست که من رو همیشه به اشتباه میندازه ...
اونم فیلم سالوی...........
والا از توی جعبه در آورد بعد همه چیز رو برام تست کرد یعنی دوربین و وایفا و بلوتوث و سیم هم ازم گرفت و اومد تماس هم تست کنه دیدم یک شماره قبلا دیال شده بهش گفتم این چیه ؟ گفت شماره مغازست و برام هم گرفت دیدم اره
گفت نباید ما خودمون گوشی رو زمانی که میاریم تست کنیم یا نه ؟ حالا به شک انداختم ! چون گوشی لامصب پلمپ هم نداره که
هندزفری و دفترچه های راهنما و شارژش هم همه بودند + کابل یو اس بی
نه حضوری گرفتم آنلاین از دی جی کالا سفید بدون گارانتی حدود 529 تومن قیمت داشتم اینجا گرفتم 520 یک صفحه ضدخش هم که گذاشت روش گفت 10 تومن 5 تومن بیشتر بهش ندادم.
گفت اینکه خودش ضدخش هست چرت می گن
چی بگم والا من قبلا هم گفتم اطلاعاتم در زمینه گوشی زیاد نیست تخصصم چیز دیگه است ولی به نظر خودم و چندنفری که مشورت کردم باز بعدا خارج از نت گوشی عالی ست

h!tman
21-08-2012, 16:09
اگه خط و خش و اینا نداره مشکلی نیست عزیز.

شهاب اس-ای
21-08-2012, 16:45
مبارک باشه داداش
خودم بودم یو می گرفتم ولی واسه شما همین سولا خوبه چون تو یو از 8گیگ 4گیگ در دسترسه و مطمئنم به مشکل بر میخوردی...چون واقعا کمه حتی واسه من! و من این مشکلو با کابل او تی جی و فلش حل میکردم تا حدودی که این کار یکم پیچیدستو حال و حوصله میخواد ...
فرق این 2تا گوشی :
یو دوربین جولو داره واسه مکالمه تصویری
سولا 0.2 اینچ صفحش بزرگتره که البته زیاد محسوس نیست..
یو از نظر ابعاد کوچیکتره
سولا میشه بهش کارت حافظه اضاف کرد
قیمت سولا از یو 100 بیشتره

شهاب اس-ای
21-08-2012, 16:51
بعد اینکه همه گوشیای بی گارانتی پلمپ نیستن...
و 80% آکبند هستندو استفاده نشدن! اون 20% دیگه خیلی بد شانسن ولی بازم مشکلی نیستو نباید حساس بود
گارانتی هم فقط به همین درد میخوره که گوشی همین که وارد ایران شده پلمپ شده ...
که البته تو اکثر گوشیا چون قیمت با گارانتی و بی گارانی زیاده به صرفه نیست

شهاب اس-ای
21-08-2012, 16:59
راستی منم میخوام یه کنسول بگیرم.. اگه کسیو سراغ داری که از کنسولای بازی سر در میاره و خودش فروشنده نیست.. بیزحمت بگو یه پ خ بده روشنم کنه :31:

MMM52
21-08-2012, 21:58
مبارک باشه گوشی خیلی خوبیه...

والله اونو دیگه خودشونو و وجدانشون که البته 80 درصد آدم های خوبی نیستن...

خود من 3 سال پیش یه ان 82 گرفتم بعد از اینکه از مغازه اومدم بیرون فهمیدم طرف با دوست دخترش قرار گذاشته و بهش اس ام اس داده....

اونموقع هم زیاد تو فاز گوشی نبودم بیخیال شدم البته مشکلی هم براش پیش نیومد...

armin 76
21-08-2012, 22:28
مبارک باشه گوشی خیلی خوبیه...

والله اونو دیگه خودشونو و وجدانشون که البته 80 درصد آدم های خوبی نیستن...

خود من 3 سال پیش یه ان 82 گرفتم بعد از اینکه از مغازه اومدم بیرون فهمیدم طرف با دوست دخترش قرار گذاشته و بهش اس ام اس داده....

اونموقع هم زیاد تو فاز گوشی نبودم بیخیال شدم البته مشکلی هم براش پیش نیومد...

:39:

بابا حالا این خوبشه .
توی شهر ما یه طوری بهت گوشی میندازن که وقتی میبینی گوشی رو با نو مو نمیزنه ولی پسفردا گوشی میسوزه !!!
یا باید 50 -80 تومن بالای قیمت بخری که یعنی مطمئن ترین راهش همینه یا گوشی معلوم نیست کار کنه یا .
2 بار این بلا سرم اومده .
ولی خب یه جا پیدا کردم انصافا با انصافا :31:
همین gs رو از همینا گرفتم
ایشالا ریشه ی هر چی کلاهبرداری و دزدیه برداشته بشه ...

piishii
22-08-2012, 16:04
اگه خط و خش و اینا نداره مشکلی نیست عزیز.
سلام
نه مشکل اونجوری نداره و با توجه به اینکه گوشی جدیدی هست فکر نمیکنم کسی خریده باشه باز فروخته باشه و عدل همین یکی دست ما هم اینجوری باشه
فعلا که اصلا فکرش رو نمیکنم
ولی گفتم شاید مثل K750 عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کدی چیزی داشته باشه که بزنی ببینی تا الان چقدر با این گوشی صحبت شده اینا

بعد اینکه همه گوشیای بی گارانتی پلمپ نیستن...
و 80% آکبند هستندو استفاده نشدن! اون 20% دیگه خیلی بد شانسن ولی بازم مشکلی نیستو نباید حساس بود
گارانتی هم فقط به همین درد میخوره که گوشی همین که وارد ایران شده پلمپ شده ...
که البته تو اکثر گوشیا چون قیمت با گارانتی و بی گارانی زیاده به صرفه نیست
سلام
ممنون از توضیحات جالبه این دوربین جلو نداره ولی یو که مدل پایین تری هست داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من از این خوشم اومد ولی برای منی که اصلا تا حالا لمسی نداشتم و کلا یک گوشی داشتم کمی باید زمان صرف بشه تا باهاش کاملا آشنا بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهاب اس-ای
22-08-2012, 20:07
سلام
ممنون از توضیحات جالبه این دوربین جلو نداره ولی یو که مدل پایین تری هست داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من از این خوشم اومد ولی برای منی که اصلا تا حالا لمسی نداشتم و کلا یک گوشی داشتم کمی باید زمان صرف بشه تا باهاش کاملا آشنا بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

مدل پایین؟! اینو فروشنده گفته حتما...
جفتشون با هم وارد بازار شدن... با فرق های جزیی که خریدار با توجه به نیازاش یکیشونو انتخاب میکنه...

piishii
25-12-2012, 16:13
سلام
خوب با راهنمایی هایی که دوستان کردن من 4 ماه پیش سولا خریدم
راضی هم کاملا هستم و حسابی هم توی دستم جا کرده
اون موقع خریدم 520 تومن ولی الان دست دوش رو این قیمت میدن !!
حالا برای خانمم با بودجه ای حداکثر 450 یا همین 500 تومن یک گوشی میخوام بخرم
اولویت فقط و فقط روی گوشی آندرویدی هست و بس
ولی اینکه چی بخرم سر قبلی هم مشخص شد من گوشی باز نیستم پس کمک دوستان رو در این زمینه دوباره خواهشمند هستم
از برند سونی چی پیشنهاد میدین ؟
ایکسپریا مینی چطوری هست ؟

piishii
29-12-2012, 11:47
سلام
قبلا دوستان پویا تر بودند...........

h!tman
29-12-2012, 12:49
سلام
خوب با راهنمایی هایی که دوستان کردن من 4 ماه پیش سولا خریدم
راضی هم کاملا هستم و حسابی هم توی دستم جا کرده
اون موقع خریدم 520 تومن ولی الان دست دوش رو این قیمت میدن !!
حالا برای خانمم با بودجه ای حداکثر 450 یا همین 500 تومن یک گوشی میخوام بخرم
اولویت فقط و فقط روی گوشی آندرویدی هست و بس
ولی اینکه چی بخرم سر قبلی هم مشخص شد من گوشی باز نیستم پس کمک دوستان رو در این زمینه دوباره خواهشمند هستم
از برند سونی چی پیشنهاد میدین ؟
ایکسپریا مینی چطوری هست ؟
درود دوست عزیز.
اکسپریا یو رو ببینید. فکر کنم همین حدود باشه
اگر نخواستید یکم بیشتر هزینش کنید برید سراغ گزینه ای مثل Xperia Ray

piishii
29-12-2012, 13:27
درود دوست عزیز.
اکسپریا یو رو ببینید. فکر کنم همین حدود باشه
اگر نخواستید یکم بیشتر هزینش کنید برید سراغ گزینه ای مثل Xperia Ray
سلام
فکر کنم سر گوشی خودمم شما کمک کردید که ممنون هستم
سه گزینه خودم در ذهن دارم البته با کمی افزایش بودجه
ممنون میشم یک نظر کارشناسانه که کدوم بهتر میتونه باشه بدید
Xperia Mini
Xperia Neo که فکر کنم از گوشی خودمم بهتر هست آره ؟
و دو تا هم که شما گفتی xperia ray و xperia U
مینی رو میدونم که نسبت به سه تای دیگه زیاد حرفی برای گفتن نداره
ولی بین 3 تای دیگه نظر شما چی هست ؟

piishii
30-12-2012, 18:05
سلام
من فردا دارم میرم خرید خواهشا دوستان یک نظری بدند بابا
دوستان موبایلی کجایین پس :n02:

h!tman
30-12-2012, 19:08
سلام
فکر کنم سر گوشی خودمم شما کمک کردید که ممنون هستم
سه گزینه خودم در ذهن دارم البته با کمی افزایش بودجه
ممنون میشم یک نظر کارشناسانه که کدوم بهتر میتونه باشه بدید
Xperia Mini
Xperia Neo که فکر کنم از گوشی خودمم بهتر هست آره ؟
و دو تا هم که شما گفتی xperia ray و xperia U
مینی رو میدونم که نسبت به سه تای دیگه زیاد حرفی برای گفتن نداره
ولی بین 3 تای دیگه نظر شما چی هست ؟
xperia Mini با این بودجه نمیرزه.
که البته امروز بازا 450 بود و Xperia ray قیمت 570
xperia U هم 580
Neo هم بیخود گرونه و ارزش خرید نداره. 700تومن برای نیم اینچ صفحه مسخرس.
به نظرم ray و U گزینه های خوبین. هرکدوم دوست داشتید بگیرید البته مد نظر داشته باشید که U مموری ساپورت نیست