PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات permission و Security در ویندوز 7. کمک فوری.

yahyab88
19-08-2012, 22:16
با سلام به همه بچه های انجمن
یه مشکل خیلی جدی پیدا کردم. :19::19::19:
کمک نیاز دارم.
برای یک پوشه با تقریبا 100 زیر پوشه و 10000 فایل که فایل و عکس ها و پروژه های شخصی ام بودن تنظیمات Security رو عوض کردم. همیشه این کارو می کردم تا یوزر دیگه اجازه دسترسی نداشته باشه. اینبار شیطونی کردم و گزینه Everyone رو پاک کردم کلا. بعد از پاک کردنش دیگه خودم هم به اون فایلها دسترسی نداشتم. اما وقتی می خواستم Everyone رو اضافه کنم باز نمیشد. برای خود پوشه اضافه می کنه اما برای زیر مجموعه هاش و فایل های زیر مجموعه اش نه.
واقعا واسم غیر ممکنه بخوام این همه فایل رو یکی یکی تصحیح کنم
اگه روشی هست بگین و کمکم کنید
ممنون

kamalkhosravi2010
28-11-2012, 15:51
با سلام به همه بچه های انجمنیه مشکل خیلی جدی پیدا کردم. :19::19::19:کمک نیاز دارم.برای یک پوشه با تقریبا 100 زیر پوشه و 10000 فایل که فایل و عکس ها و پروژه های شخصی ام بودن تنظیمات Security رو عوض کردم. همیشه این کارو می کردم تا یوزر دیگه اجازه دسترسی نداشته باشه. اینبار شیطونی کردم و گزینه Everyone رو پاک کردم کلا. بعد از پاک کردنش دیگه خودم هم به اون فایلها دسترسی نداشتم. اما وقتی می خواستم Everyone رو اضافه کنم باز نمیشد. برای خود پوشه اضافه می کنه اما برای زیر مجموعه هاش و فایل های زیر مجموعه اش نه. واقعا واسم غیر ممکنه بخوام این همه فایل رو یکی یکی تصحیح کنماگه روشی هست بگین و کمکم کنید ممنونسلام اگر ویندوز 7 دارید از این مسیر عمل کنیدمنوی startیا run می نویسین gpedit.mscسپس کلید enterبعد پنجره ای باز میشه که باز هم از سمت چپ این پنجره گزینه ی administrative tools------>windows component--->widows explorer---->remove security tab-------->disableرو انتخاب می کنید .بعد گزینه securityتو properties پوشه یا درایوتون میادامید وارم مشکلتون حل شه.

arashfallah119
14-06-2015, 20:37
منم همچین مشکلی دارم
لطفا اگه مشکلتون حل شده به منم خبر بدین