PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور هر صدایی که از لپ تاپ میاد بیرون رو ضبط کنم؟

moahce
19-08-2012, 20:07
دوستان سلام.
مدتی هست که نیاز بسیار اساسی پیدا کردم واسه ضبط کردن هر صدایی که از اسپیکر لپ تابم میاد بیرون.
ولی مشکل اینه که اگه با برنامه های معمولی مثه sound forge و ... بخوام ضبط بکنم ، کیفیت صدا خیلی بد میشه .
جالبه اینه که من قبلا که کامپیوتر دستکتاپ و ویندوز xp داشتم خیلی راحت همین کارم رو با گزینه های line in مربوط به تنظیمات صدا انجام می دادم .
اما الان که لپ تاپ و ویندوز 7 دارم ، اصلا همچین گزینه هایی نیست و این کلک هم کمکی به من نکرده .
راهی هست که شما بلد باشین؟
.
در ضمن تنظیمات recording من فقط فقط یه میکروفن وجود داره و Line in یا هر چیز دیگه ایی اصلا وجود نداره.

ask_bl
19-08-2012, 23:37
سلام
Start>Control Panel>Sound>Recording
از لیست روی یکی از دیوایس ها کلیک راست کنین و تیک Show Disabled Devices رو بزنین
Stereo Mix اضافه میشه
روش کلیک راست کنین و Enable
و Set as Defualt Device

moahce
20-08-2012, 14:09
نه بابا هیچی نشون نمی ده ، همه شون show ان . فقط فقط recording هست (یعنی میکروفونه)

LightningII
20-08-2012, 20:29
نه بابا هیچی نشون نمی ده ، همه شون show ان . فقط فقط recording هست (یعنی میکروفونه)
حتی اگه گزینه ی که ایشون گفتند هم باشه بازم شما مشکل خواهید داشت .
متأسفانه از اشکالات عجیب ویندوز هفت مخصوصاً توی لپ تاپ ها همین مسأله ی ضبط صدای کارت صدا هستش در حالیکه توی ویندوز ایکس پی چنین مسأله ای اصلاً وجود نداره .
نمیدونم اصلاً کسی وجود داره که از من بیشتر با تنظیمات صوتی ویندوز هفت ور رفته باشه یا نه . چون نیاز زیادی به حل این مشکل عجیب داشتم .
شما اگه تنظیم زیر رو اعمال کنید صدا رو دارید ولی بازم نه بخوبی ویندوز xp . اگه از حدی شدت صدا زیاد باشه سوت و اکو میفته روی صدای در حال ضبط . کمتر باشه بازم مشکلات خودش رو داره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تک تک تنظیمات مربوط به خروجیهای صوتی بارها به شکلهای مختلف کار کردم ولی نتیجه ی مطلوب رو هنوز نگرفتم .
توی فرومهای خارجکی هم زیاد گشتم دیدم اونا هم چنین مشکلی داشتند و آخرش برنامه ی Audacity رو برای رفع این مشکلات پیشنهاد کرده بودند . 18 مگ هستش .

moahce
20-08-2012, 22:30
تشکر می کنم ، به نظرت امیدی هست که این موضوع درست بشه یا ؟ منم مثه خودت خیلی توی فروم هاب فارسی و انگلیسی دنبال حل این مشکل بودم ولی اصلا نتونستم پیدا کنم مشکل رو .
به نظرم این برنامه بی خود هستش audacity ، با برنامه sound forge هم می شد کار کرد. ولی مشکل همینه .
توی ویندوز 8 نمی دونین که یه همچین مشکلی هست یا نه ؟
آخر این قدر مهمه واسم که حد نداره .

jafarian
20-08-2012, 23:22
فروم پایین هم همین مورد شما رو داشتن که پیشنهاد شده از برنامه جانبی roxio استفاده بشه یا که سایت دوم که پیشنهاد داده ازبرنامه Camtasia استفاده بشه یا که برنامه Mirillis Action هم میتونید استفاده کنید البته تو همین سایت دوم یک روش بصورت شکل توضیح داده به وسیله یک مبدل:20:

tarkanhop
16-12-2014, 18:58
سلام
Start>Control Panel>Sound>Recording
از لیست روی یکی از دیوایس ها کلیک راست کنین و تیک Show Disabled Devices رو بزنین
Stereo Mix اضافه میشه
روش کلیک راست کنین و Enable
و Set as Defualt Device

آقا خیلی کمکم کردی
ممنون
ایشالا دوماد بشی اگه شدی بابا بشی اگه شدی بابا بزرگ بشی:n02::n16::n12: