PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک کرک برای از بین بردن وضعیت Tryout برای Adobe Illustrator CS6

jedivssith
19-08-2012, 13:37
درود

من هر کرک یا پچ رو که دنلود و امتحان کردم تا نسخه CS6 را فول کنم جواب نداد و الان برنامه در وضعیت Tryout کار می کنه. آیا شما هم این مشکل رو با CS6 دارید. من ویندوز 7 نسخه 32 بیتی استفاده میکنم. اگر کسی یک کرک واقعی برای این نسخه دارد که برنامه را کامل کند ممنون می شوم به من بدهید.

در ضمن یک فایل dll برای کرک است که بنام amtlib.dll که در مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Illustrator CS6\Support Files\Contents\Windows کپی می شود. این روش برای سایر محصولات CS6 و نسخه های قبلی یا همان CS5 خیلی عالی کار می کرد اما این روش برای من در Adobe Illustrator CS6 جواب نداد پس اگر لطف کردید و کرک دادید آن کرکی که گفتم نباشد چون قبلا تست کردم.

سپاس

jafarian
19-08-2012, 13:56
از همون کرکی که خودتون دارین باید استفاده کنید چون تنها برای این ورژن همون کرک ارائه شده حالا شاید اون کرکی که گرفتین استفاده کردین ناقص من همون کرک که فقط مربوط به همین ورژن دردو نسخه 64 و 32 بیتی پایین لینک کردم خواستین میتونید استفاده کنید تو مسیر مورد نظر هر کدوم که مروبط به ورژن سیستم عامل خودتون کپی کنیدقبل از جایگزینی کرک فایل txt رو کامل ببینید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]