PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ویندوز رو یه گروه باید ه-ک کنند و چندتا سوال دیگه!!

vahid javani
18-08-2012, 21:03
درود
من همیشه با اسم ویندوز ها مشکل دارم و موقع انتخاب کاملا گیج میشم اگه امکان داره هر کدوم از سوال ها رو که تونستید جواب بدید ممنون میشم!
اول اینکه چرا ویندوز رو یه گروه باید ه-ک کنند؟
بعدیش این که می خواستم ببینم منظور از Integrated و Corporate چیه؟
و این نسخه هایی که توی اینترنت هست مثل اینها:
Windows XP Pro Corporate Student Edition
Windows XP Professional Integrated
اینارو خود ماکروسافت ساخه؟ و چرا اینقدر نسخه های مختلف هست؟
آخریشم وقتی می خوام درایور لپ تاپم رو دانلود کنم نسخه ultimate وجود نداره و نسخه های زیر رو نوشته من کدومشو باید انتخاب کنم؟Microsoft Windows 7 Home Basic
Microsoft Windows 7 Home Premium
Microsoft Windows 7 Professional
Microsoft Windows 7 Starter

M0RTEZA_R
26-08-2012, 11:25
اول اینکه چرا ویندوز رو یه گروه باید ه-ک کنند؟
چون این سیستم عامل فروشی هست و این گروه ها -- میکنن که ما بتونیم استفاده کینم.مثل همه نرم افزار ها.

اینارو خود ماکروسافت ساخه؟ و چرا اینقدر نسخه های مختلف هست؟

بله.این نسخه ها با توجه به نوع کاریری برای افراد مختلف هستن.البته تفاوت زیادی ندارند.

آخریشم وقتی می خوام درایور لپ تاپم رو دانلود کنم نسخه ultimate وجود نداره و نسخه های زیر رو نوشته من کدومشو باید انتخاب کنم؟Microsoft Windows 7 Home Basic
Microsoft Windows 7 Home Premium
Microsoft Windows 7 Professional
Microsoft Windows 7 Starter
یعنی کجا وجود نداره؟
شما همون Microsoft Windows 7 Professional رو دانلود کنید.

vahid javani
26-08-2012, 21:27
چون این سیستم عامل فروشی هست و این گروه ها -- میکنن که ما بتونیم استفاده کینم.مثل همه نرم افزار ها. یعنی اگه یه ویندوز ارجینال داشته باشیم و با نرم افزار windows 7 loaader کد رو بهش بدیم جنیون میشه؟؟ بازم ممنون از پاسختون

M0RTEZA_R
26-08-2012, 21:55
جنیون چه فرقی با اورجینال داره مگه؟

vahid javani
27-08-2012, 12:59
جنیون چه فرقی با اورجینال داره مگه؟ نه منظورم اینه که ویندوز قبلا -- نشده باشه و اصل باشه(همون دیسکی که از خود ماکروسافت خریداری شده)، اونوقت اگه شماره سریال رو از برنامه windows loader بگیریم و وارد کنیم جنیون میشه؟

M0RTEZA_R
27-08-2012, 13:30
من نمیدونم جنیون چیه ؟اصلا چرا میخوای جنیون بشه؟

jafarian
28-08-2012, 13:29
نه منظورم اینه که ویندوز قبلا -- نشده باشه و اصل باشه(همون دیسکی که از خود ماکروسافت خریداری شده)، اونوقت اگه شماره سریال رو از برنامه windows loader بگیریم و وارد کنیم جنیون میشه؟

نه به اینصورت که شمابخواین سریال این برنامه رو بردارین داخل ویندوز اورجینال ازاین سریال استفاده کنید جواب نمیده:20: