PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اجرا خودکار فایلی به اسم desktop.ini

Ehsanzer0
18-08-2012, 12:18
سلام بر دوستان عزیز.
من یه مشکل دارم.ویندوز لپتاپم 7 هستش.وقتی ویندوزو بالا میارم لامذهب یه فایل به اسم desktop.ini خود به خود میاد بالا که تو قالب یه فایل txt ایه که با خود wordpad اجرا میشه،توش هم این پیغامو نوشته

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21782

آقا چیکار کنم که بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر این فایل خود به خود نیاد بالا.
نمیدونم مسیر این فایل هم کجاست،ولی خودم احتمال میدم بعد از حذف 2تا فایل با همین اسم تو دسکتاپ کامپیوترم که مخفی هم بودن این مشکل ایجاد شده.

sasha199098
18-08-2012, 14:35
سلام بر دوستان عزیز.
من یه مشکل دارم.ویندوز لپتاپم 7 هستش.وقتی ویندوزو بالا میارم لامذهب یه فایل به اسم desktop.ini خود به خود میاد بالا که تو قالب یه فایل txt ایه که با خود wordpad اجرا میشه،توش هم این پیغامو نوشته

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21782

آقا چیکار کنم که بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر این فایل خود به خود نیاد بالا.
نمیدونم مسیر این فایل هم کجاست،ولی خودم احتمال میدم بعد از حذف 2تا فایل با همین اسم تو دسکتاپ کامپیوترم که مخفی هم بودن این مشکل ایجاد شده.

سیستمت رو با برنامه ای مثل Tune Up چک کن احتمالا مشکلات نرم افزاریه که رفع میشه

jafarian
18-08-2012, 22:06
برای رفع کردن این مشکل روشهای پایین برین :20:

روی اول

داخل سرچ استارت منودستور shell:startup رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه به قسمت فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view اونجا تیک گزینه hide protected operating system files and folders رو بردارین بعدشم این فایل Desktop.ini تو صفحه که باز شده میبینید این فایل پاک کنید از نوع تیک همون گزینه رو بزنید

روش دوم

داخل سرچ استارت منو دستور cmd رو وارد بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administretor انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه ابتدا این دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وارد اینتر کنید بعدشم باز دستور پایین

وارد اینتر کنید.

rubah2000
18-08-2012, 22:19
معذرت اقای جعفریان
این دستورات که نوشتین برای سی ام دی دارن فایل desktop.ini رو مخفی میکنن که بالا نیاد دیگه درسته؟

Ehsanzer0
18-08-2012, 22:42
برای رفع کردن این مشکل روشهای پایین برین :20:

روی اول

داخل سرچ استارت منودستور shell:startup رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه به قسمت فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view اونجا تیک گزینه hide protected operating system files and folders رو بردارین بعدشم این فایل Desktop.ini تو صفحه که باز شده میبینید این فایل پاک کنید از نوع تیک همون گزینه رو بزنید

روش دوم

داخل سرچ استارت منو دستور cmd رو وارد بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administretor انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه ابتدا این دستور

وارد اینتر کنید بعدشم باز دستور پایین

وارد اینتر کنید.

دمت گرم خدایی حال دادی،خیلی کارت درسته داش.ای ول. انجمنتون 20 بیسته.