PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک هدیه به تمامی دوستداران گرافیک

arash_irani
19-07-2006, 17:24
سلام دوستان

قبل از هر چیز از شاهین جان و دیگر دوستان معذرت میخوام که این نرم افزار رو اینجا معرفی کردم چون دیدم نرم افزار بسیار خوبی هستش در صفحه اول معرفی کردم که همه دوستان دانلود کنند و لذتش رو ببرند و از شاهین جان هم خواهش میکنم هر وقت خودشون صلاح دیدن این تاپیک رو به هر جا که خودشون صلاح میدونند انتقال بدن

اگر یکمی به کارهای گرافیکی علاقه دارین پیشنهاد میکنم حتما برنامه زیر رو دانلود کنید !!!

چیه؟؟ این برنامه اسمش هست BluffTitler DX9

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه کار تصویر بالا را به همراه پروژه با حجم 156 کیلو بایت دانلود کنید تا بهتر به قدرت این برنامه پی ببرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين تنها يك نمونه از سيصد و چند كار پيش ساخته اين نرم افزار هستش و خدا ميدونه چقدر هم خودتون ميتونيد از اين چيزا بسازيد البته كيفيتش به خاطر اين هستش كه من بردمش تو پريمير و اونجا حجمش رو كم كردم و آمادش كردم

شما میتونید با چند کلیک ساده زیباترین تیتلرهایی که تا حالا دیدین رو درست کنید افکتهای مختلف رو بهش بدین میتونید تکتچر هایی رو برای زیبا تر شدن نوشتتون و ایجاد فضای برفی و نورانی و و..... به نوشتتون بدین و به راحتی یه کلیپ بسیار زیبا درست کنید
باور کنید اینقدر این برنامه جذاب هستش که من این چند ماهی که دارمش روزی نیست که باهاش کار نکنم و تو کارام ازش استفاده نکنم میتونید خیلی استفاده های دیگه هم ازش ببرید چون میتونید چیزی رو که میسازید به صورت تصویر هم در بیارید و تو خیلی از کاراتون ازش استفاده کنید

توضیحات اضافی ::

این برنامه حدود 300 شو در برداره که شما میتونید از این شو های پیش ساخته استفاده کنید و هر کدوم رو باب میل خودتون تغییرش بدین و عکسها و گزینه ها و افکت های خاص خودتون رو بهش اعمال کنید
میتونید در این برنامه اندازه کلیپی رو که میخواین بسازید تغییر بدین و با اندازه های رایج یعنی پال و NTSC برای استفاده در برنامه های میکس و مونتاژ استفاده کنید
میتونید توی این برنامه یک انیمیش بسیار زیبا برای نوشته به صورت سه بعدی و دوبعدی به صورت دایره و یا گرد و یا کشیده و با طرز حرکت لرزشی و ..... بسازید که
همه چیز توی این برنامه تحت کنترل شما هستش در عین سادگی بسیار حرفه ای و کارامد هستش
تیتل هایی که میسازید اینقدر حرفه ای هستند که چشمان هر بیننده ای رو به سوی خود جلب کنه و دهان بیننده یه چند دقیقه ای باز بمونه :blink:

جالبی دیگر اینم برنامه اینه که حتی میتونید به صورت فارسی در این برنامه تایپ کنید و میتونید با انتخاب زبان فارسی تمام منو های برنامه رو برای راحتی کار فارسی کنید جالبه نه؟؟ این برنامه فارسی هم میشه :)

من سه نسخه از این برنامه رو دارم که این نسخه ای که الان براتون قرار میدم جدید ترین نسخه برنامه هستش که افکتهای زیادی بهش اضافه شده اونم چه افکتهایی ;)

فکر کنم خیلی ها با برنامه های Ulead COOL 3D و یا Xara3D6 و یا دیگر برنامه های مشابه کار کردن ولی واقعا این برنامه ها به گرد پای این برنامه هم نمیرسند :puke:

تعجب میکنم این برنامه با این حجم کمش و با این قابلیت بسیار زیاد چرا اینقدر محروم و مظلوم واقع شده شاید مدیر تبلیغات ندارند :laughing:

جدید ترین نسخه این نرم افزار رو براتون در پرسین گیگ به صورت چند پارت تیکه تیکه آپلود کردم تا بتونید به راحتی دانلود کنید

خب بالاخره تو رپيد هم آپلودش كردم ميتونيد از لينك هاي زير دانلودش كنيد اگر ميشه از اين لينك هاي رپيد دانلود كنيدو ميتونيد با رفتن به اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك را بديد و لينك پريميوم رو هم بگيريد و با خيال راحت دانلودش كنيد

دانلود ::

يا ميتونيد بريد به فولدر زير كه در رپيد ساختم و از اونجا دانلودش كنيد ::

دانلود ::BluffTitler DX9 v5.04

هر پارت حدود 1.47 مگابایت و پارت آخر حدود 500 کیلو بایت که جمعا میشه 6 مگابایت

برای باز کردن از نرم افزار وین رار استفاده کنید و پسورد رو هم از فایل ضمیمه دانلود کنید

هر مشکل و یا هر سوالی در مورد برنامه داشتین همینجا بپرسین و اگر دیدین خوب بود هم یه دعایی در حق بنده بکنید

ممنون و موفق باشید دوستان خوبم ;) :)
یا حق

Omidpsp
19-07-2006, 22:51
لینک ها کار نمیکنه

armin_goooodboy
19-07-2006, 23:24
سلام
آرش جان واقعا دمت گرم اساسی
عالیه
لینکها هم سالمه امید جان
احتمالا موقعی که شما میخواستی دانلود کنی پرشین گیگ مشکل داشته
الان دارم خیلی خوب دانلود میکنم

arash_irani
20-07-2006, 00:34
سلام
الان براتون تو رپيد شير هم آپلود ميكنم اميدوارم كه اونجا ديگه اشكالي نداشته باشه
خداييش از دستش ندين واقعا ارزشش رو داره من نمونه كار رو گذاشتم اونم با يك كليك درست شده ولي شما ميتونيد به مراتب در هر زمينه اي نتيجه خوبي بگيريد
در همه زمينه ها خود نرم افزار موضوع داره و ميتونيد براي هر نمونه ازش استفاده كنيد
يادتون باشه ميتونيد از منوي فايل گزينه Open Show رو بزنید و هر نمونه کار که دوست داشتید ازش استفاده کنید و یا از گزینه New خودتون شروع به کار کنید که البته در شو های از پیش ساخته هم میتونید ار تغییراتی که خودتون دوست دارید انجام بدین
موفق باشید
یا حق

armin_goooodboy
20-07-2006, 00:44
سلام
آرش جان پارت 3 رو دوبار آوردی
لطفا ویرایش کن
دوستانی که پارت 3 رو دانلود کردن برای دانلود پارت 4 اون 3 آخر رو به 4 تغییر بدن حله

یا از لینک زیر دانلود کنید

واسه من دیگه آخرای دانلودشه
دانلود میکنم و نصب میکنم خبرشو بهتون میدم

سعيد 123
20-07-2006, 00:51
دمت گرم کاکو
خیلی باحالی دارم دانلود میکنم
لینک ها که سالم هستند من تا حالا 2 تاشو دارام دانلود میکنم

arash_irani
20-07-2006, 01:34
آره آرمين جان مثل اينكه اينجوري شده بود اصلاحش كردم
ممنون كه گفتي

armin_goooodboy
20-07-2006, 01:46
سلم
خواخش میکنم عزیز
من دانلودش کردم و نصب کردمش
میشه گفت عالیه
خیلی دست آدم بازه
بازم تشکر

arash_irani
20-07-2006, 02:20
سلم
خواخش میکنم عزیز
من دانلودش کردم و نصب کردمش
میشه گفت عالیه
خیلی دست آدم بازه
بازم تشکر
خواهش میکنم آرمین جان قابلی نداشت عزیز
دوستان دیگه هم اگر میشه دانلود کنند و نظرشون رو بدن و هر گونه مشکلی داشتند همینجا عنوان کنند تا بهشون کمک کنم
حالا يكمي كه بيشتر باهاش كار كني و افكتها و همينطور افکت های پشت صحنه رو که روش اعمال کنی میبینی که چقدر این برنامه به درد بخور هستش چون میتونی هر گونه استفاده دیگه هم ازش یکنی مثلا کلیپت رو تو ایمیج ریدی لود کنی و تصاویر متحرک باهاش درست کنی
موفق باشید
یا حق

mahsoft
20-07-2006, 02:39
خیلی ممنون

SRT_71
20-07-2006, 10:59
ممنون آقا آرش خیلی باحاله

arash_irani
20-07-2006, 21:59
سلام
خواهش میکنم عزیزان :) ;)
واقعا از این همه استقبالی که از این برنامه شده آدم تازه میفهمه چقدر تو انجمن دوستدار گرافیک وجود داره :blush:
در هر صورت من خیلی دوست داشتم که اینو به همه معرفی کنم
ممنون و موفق باشید
یا حق

Shahin King
21-07-2006, 14:43
سلام

آرش جان تشکر . منم الان میرم برای دانلود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

rb97
22-07-2006, 00:21
اینی که دادی خرابه:

اینطوری شونصد سال طول میکشه دانلودش

arash_irani
22-07-2006, 03:49
اینی که دادی خرابه:

اینطوری شونصد سال طول میکشه دانلودش
سلام
نه آربی جان خراب نیست فقط فکر کنم ف ی ل ت ر باشه وگرنه مشکلی نداره یه جوری رد شو و بعد که لینک بهت داد میتونی با خیال راحت دانلود کنی یعنی رپید که دیگه ف ی ل ت ر نیستش ;) :)

شاهیه جان خواهش میکنم میدونم خیلی به دردتون میخوره :) ;)

در مورد این برنامه هر مشکلی داشتند بگن من از بس تو این چند ماه باهاش ور رفتم دیگه فکر نمیکنم جاییش باشه که ازش سر در نیارم[/B] :tongue:
منتظر هستم ;)
موفق باشید
یا حق

Bedahe
22-07-2006, 04:01
جالب بود ممنون

پیروز باشید.

arash_irani
22-07-2006, 04:37
سلام
دوستان میتونید از لینک پایین لینک پریمیوم رپید رو بگیرید
ممنون و موفق باشید
یا حق

Babak_King
22-07-2006, 07:43
سلام آرش جان
واقعا عالی بود من که کیف کردم
دوستدارت بابک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mirmohammadi
22-07-2006, 09:15
خيلي ممنون دستت درد نكنه دوست عزيز
من كه دانلود كردم لينكها مشكل نداشتند
با تشكر

mash
14-08-2006, 11:28
من نميتوانم توي اين نرم افزار فارسي بنويسم راهنمايي ميكنيد
البته فارسي مينويسم ولي نشان نميدهد

reza-ma
14-08-2006, 12:16
با تشكر. من نسخه قبلي اين برنامه را داشتم.تنها مشكل تايپ فارسي بود كه بعضي حروف صحيح تايپ نميشوند. چه زماني كه صفحه كليد فارسي است و يكي از فونتهاي عربي را انتخاب ميكنم و چه زماني كه از برنامه هاي مختلف فارسي نويس از قبيل مريم, پروين 2005 و.... استفاده ميكنم. البته تمامي فونتهاي فارسي را نيز نصب
كرده ام. نسخه جديد شما را نيز نصب كردم و همين مشكل را دارد. لطفا راهنمايي فرماييد.

reza-ma
14-08-2006, 12:16
با تشكر. من نسخه قبلي اين برنامه را داشتم.تنها مشكل تايپ فارسي بود كه بعضي حروف صحيح تايپ نميشوند. چه زماني كه صفحه كليد فارسي است و يكي از فونتهاي عربي را انتخاب ميكنم و چه زماني كه از برنامه هاي مختلف فارسي نويس از قبيل مريم, پروين 2005 و.... استفاده ميكنم. البته تمامي فونتهاي فارسي را نيز نصب
كرده ام. نسخه جديد شما را نيز نصب كردم و همين مشكل را دارد. لطفا راهنمايي فرماييد.

niloou
24-06-2010, 07:35
نمونه کار ایمج ریدی