PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل افزایش 50%مصرف cpu توسط system NT Kernel

classic_m
17-08-2012, 12:53
با سلام
من بااین مشکل مواجه شدم و جای دیگه هم مطرح کردم ولی کسی جوابی نداده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حالت عادی 50 % سی پی یو درگیر این فایل(system NT Kernel ) هست
به هیچ عنوان end procces هم نمیشه .

farzan311
17-08-2012, 13:19
احتمالا سیستمتون الوده شده طبق تاپیک زیر عمل کنید احتمالا رفع بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rubah2000
17-08-2012, 23:38
مشکلش خیلی رو مخه
system nt یکی از فایلای پایه ویندوزه و دلیل بالا بردن سی پی یو اینه که یه نرم افزار دیگه داره از این فایل کار میکشه اگه سیستمت ویروسی نیست برو تو msconfig تب startup یکی از اون برنامه ها مزاحمه باید بگردی دیگه
یکی یکی یا دوتادوتا وردار تیک هارو بعد ریاستارت کن وقتی مشکل حل شد تمومه دیگه نه؟
البته اگه از تیک هایی که ورداشتی نبود دفه بعد تیک اونا رو بزار بعد چندتا دیگه رو وردار چی میگن uncheck کن!

jafarian
18-08-2012, 07:56
مشکل شما رو بطور مثال تو سایت مایکروسافت مطرح شده که گفته شده سیستم خودتون حتما اسکن کنید با برنامه Malware bytes که داخل لینک پایین قراردادم برنامه رو آپدیت بعدشم سیستم فول اسکن کنید بعد به این مسیر ازرجیستری برین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید روی گزینه ای که بارنگ سبز مشخص کردم کلیک کنید تو پنجره سمت راست روی این گزینه Hijack.DisplayProperties اگر دیدین دبل کلیک تو کادری که باز میشه تو قسمت vaule عدد 0 وارداینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با که یک گفته شده به قسمت سرویس ویندوزبرین با تایپ گزینه services داخل سرچ استارت منو بعدشم گزینه Windows Search از ستون سمت راست پیدا روش کلیک راست گزینه disable انتخاب کنید همچنین گزینه Windows Defender غیر فعال کنید:20: