PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 8 کنار ویندوز 7 اورجینال در لپ تاپ دل

p1k1a
17-08-2012, 08:31
سلام. بعد از کلی گشتن تو گوگل دیدم این موضوع به چشم نمخوره.
از اساتید این سوالو دارم که یه آموزش بدین که چطوری میتونم تو لپ تاپ دلم که ویندوز 7 اورجینال داره در کنارش یه ویندوز 8 کرکی بریزم بدون اینکه ویندوز 7 اورجینال رو از دست بدم ؟ در ضمن 1 درایو بیشتر ندارم . شما اطلاع دارید که در ویندوز لپ تاپ دل وقتی به مشکل بر میخوریم به repair میره و چون یه بک آپ از ویندوز در هارد به صورت مخفی وجود داره نیازی به گذاشتن دیسک ویندوز نیست و لپ تاپ خودشو ترمیم میکنه من نمیخوام هیچ صدمه ای به این درایو مخفی وارد بشه و همچنان این قابلیت در لپ تاپم باقی باشه!! مرسی

p1k1a
17-08-2012, 23:32
لپ تاپ xps l502 و من همچنان منتظر جواب اساتید

Dew Drop
17-08-2012, 23:39
سلام
البته من با لپ تاپ وایو خودم این کار رو کردم,امیدوارم که به کار شمام بیاد
باید با نرم افزار مدیریت پارتیشن درایو جدید ایحاد کنید و بعد ویندوز 8 رو از طریق بوت در یک درایو دیگه که ایجاد کردید نصب کنید (نباید از داخل ویندوز سون نصب کنید)
در اینصورت هم ویندوز 8 و هم ویندوز 7 رو خواهید داشت.
در ضمن می تونید قبل از هر کاری از ویندوز بکاپ بگیرید که اگه مشکلی پیش اومد ویندوز خودتون رو داشته باشید.

Dr.know
18-08-2012, 00:29
حاجی چرا پارتیشن بندی نمی کنی ؟

p1k1a
19-08-2012, 09:33
خوب با چه برنامه ای پارتیشن بندی کنم؟ اینطوری برای اطلاعات ویندوزم هیچ مشکلی پیش نماد؟!

jafarian
19-08-2012, 13:20
طبق روش پست 25 که تو لینک پایین برین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
19-08-2012, 14:22
خوب با چه برنامه ای پارتیشن بندی کنم؟ اینطوری برای اطلاعات ویندوزم هیچ مشکلی پیش نماد؟!

به نظرم اگه از نرم افزار مخصوص این کار استفاده کنید بهتر از اینه که از خود ویندوز پارتیشن بندی رو انجام بدید که در اینصورت احتمال اینکه مشکلی برای اطلاعاتتون پیش بیاد کمه.

پیشنهاد من نرم افزار Acronis Disk Director Suite Home