PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی به Store ویندوز 8

prince3-love
15-08-2012, 13:58
سلام
من وقتی وارد ایکس باکس لایو ویندوز میشم یا فروشگاه store بهم پیام میده که منظقه ایی که شما هستین پشتیبانی نمیشه برای حل و باز شدن این دوتا باید چیکار کنم؟؟
با اکانت لایو خودم لاگین شدم تو ویندوز

pcman2012
17-08-2012, 20:01
دوستان من هم همین مشکل رو دارم با چی چی ان هم تست کردم نشد.توی تنظیمات لن کانکشن ie هم چروکشی زدم نشد میگه به اینترنت وصل نیستین یا از این جور ارورها لطفا یکی راهنمایی کنه.
باتشکر

pcman2012
18-08-2012, 20:48
با سلام امروز می خوام روش دسترسی رو اموزش بدم .همینجا از سایت hinetwork.ir به خصوص از کاربر hossein که این روش رو ارائه دادم تشکر میکنم.
وارد کنترل پنل بشید clock language and region -> change location واز کشوی موجود کشور را از ایران به کشوری که از استور پشتیبانی میکنه تغییر بدین .حالا کافیه بایه چیز پی ان وصل شین .کار تمومه وصل میشه.
تذکر:گفته میشه که با چروکشی جواب نمیدونه و چیز پی ان می خواد .حالا خودتون امتحان کنین و توی تاپیک اعلام کنین.

prince3-love
19-08-2012, 11:39
با سلام امروز می خوام روش دسترسی رو اموزش بدم .همینجا از سایت hinetwork.ir به خصوص از کاربر hossein که این روش رو ارائه دادم تشکر میکنم.
وارد کنترل پنل بشید clock language and region -> change location واز کشوی موجود کشور را از ایران به کشوری که از استور پشتیبانی میکنه تغییر بدین .حالا کافیه بایه چیز پی ان وصل شین .کار تمومه وصل میشه.
تذکر:گفته میشه که با چروکشی جواب نمیدونه و چیز پی ان می خواد .حالا خودتون امتحان کنین و توی تاپیک اعلام کنین.
درست شد دستت درد نکنه شده بود دق دق ـه برام :X

RAGA20
01-11-2012, 21:55
با نرم افزار Real Hide IP می توانید ای پی خود را تغییر داده و به store دسترسی داشته باشید دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])