PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا 1,800 چی خوبه؟

sonkia
15-08-2012, 00:56
سلام دوستان"قبل از سوالم, این حادثه دلخراش رو به تمام ملت ایران و بخصوص هموطنان آذرباییجانیمون تسلیت میگم"دوستم میخواد واسه خونه شون یه تلویزیون بگیره, بودجه اش هم نهایت یک میلیون و هشتصد تومنه.حالا بنظرتون بهترین گزینه ای که میتونه با این پول بگیره چیه؟"پلاسما" یا "ال ای دی" یا "ال سی دی" بودنش هم مهم نیست واسش.تنها چیزی که واسش مهمه کیفیت تصویرشه.اگه واستون مقدور بود واسه هرکدوم از موارد بالا, بهترین گزینه رو بگین.با تشکر از شما دوستان.

sonkia
15-08-2012, 12:25
دوستان خواهشا یکی جواب مارو بده, آبروم میره جلو دوستمبهش قول دادم واسش بهترین گزینه رو پیدا کنم

hapalii
15-08-2012, 13:43
نگفتید چند اینچ

اما به نظر من

42st پاناسونیک با 2.100.0000 بهترین گزینه است توی این رنج قیمت که 3 بعدی هم هست

اگر هم پلاسما دوست نداره ( که اشتباه میکنه ) مدل LED E30 پاناسونیک 42 اینچ با حدود قیمت 1.850.000 تومان انتخاب خوبی ولی دیگه 3 بعدی نیست .

تا یادم نرفته به دوست بگو همین امروز و فردا خرید کنه چون سامسونگ که گران کرده بقیه هم به دنبال ان حتمی گران خواهند کرد.

bahsalam1
15-08-2012, 14:21
32 اینچ پاناسونیک پلاسما 859000 تومن. کیفیت Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

42 اینچ پاناسونیک پلاسما 1129000 تومن. کیفیت Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

32 اینچ پاناسونیک LED سه بعدی 1723000 تومن ولی کیفیت تصویرش HD هست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

42 اینچ پاناسونیک Viera سه بعدی 2139000 تومن کیفیت تصویر Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لیست کامل تلویزیون هاست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمیدونم چرا لینکهایی که میگذارم اینطوری میشه، لینک هارو که باز کردی اونجایی که خط فاصله هست بنویس digikala . com

انگار فروم با این سایت مشکل داره اسم دیجی کالا دات کام رو به انگلیسی و بدون فاصله بنویسید، همش میشه -----------
من مجبور شدم با اسپیس بنویسم. چرا اینطوریه؟

sonkia
15-08-2012, 14:49
دوستان شما تو این رنج بیشتر نظرتون روی پلاسماست یا ال ای دی؟

bahsalam1
17-08-2012, 12:54
پلاسما توی این رنج قیمت بیشتر هست تا LED

Nikola
18-08-2012, 11:01
من ال جی 42LW57000 گرفتم که LED و اسمارت و سه بعدی هست. (1.700)
کیفیتش هم باید متوسط قابل قبول باشه.

همساده
30-01-2013, 16:15
سلام دوستان"قبل از سوالم, این حادثه دلخراش رو به تمام ملت ایران و بخصوص هموطنان آذرباییجانیمون تسلیت میگم"دوستم میخواد واسه خونه شون یه تلویزیون بگیره, بودجه اش هم نهایت یک میلیون و هشتصد تومنه.حالا بنظرتون بهترین گزینه ای که میتونه با این پول بگیره چیه؟"پلاسما" یا "ال ای دی" یا "ال سی دی" بودنش هم مهم نیست واسش.تنها چیزی که واسش مهمه کیفیت تصویرشه.اگه واستون مقدور بود واسه هرکدوم از موارد بالا, بهترین گزینه رو بگین.با تشکر از شما دوستان.

LED بگیر. ایکس ویژن می تونی تو این قیمت بگیری
فقط حواست باشه سایز بالاتر بگیری بهتره
مثلا اگر 32 یک مارک و 40 یه مارک دیگه هست، حتما 40 رو بگیر. وگرنه پشیمون میشی از سایز پایین
یه نگاهی به این لینک بکن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتا رو از وبلاگ مادیران بپرس
maadiran.mihanblog.com