PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات بعضی نرم افزارها در ویندوز 8

soheilsh
14-08-2012, 21:21
اقایون سلام ،.
یعنی از ظهر که من اکتیو کردم ویندزمو و شروع به کار کردن کردن واقعا به این نتیجه رسیدم که ویندوز 7 خیلی خیلی بهتر از این ویندوز 8 هستش .
به دلایل زیر
هیچ انتی ویروسی درست باهاش کار نمیکنه
کسپر 2013 بتاست و خیلی باگ داره .
فایرفاکس 14.1 هنگ میکنه و بعد از هنگ کردن نه ریست میشه سیستم نه شات دان . فقط باید کلید ریست کامپیوتر رو بزنیم .
vmware موقع استارت سرور ویندوز بلو اسکرین میده و ریست میشه مشکل از شبکشه .
ولی مزایا زیاد داره که اگر این مشکلات حل بشن خیلی خوب میشه . اینترنت ماهواره ای هم درست کار نمیکنه با ویندوز 8

mahdi_o
14-08-2012, 23:17
اقایون سلام ،.
یعنی از ظهر که من اکتیو کردم ویندزمو و شروع به کار کردن کردن واقعا به این نتیجه رسیدم که ویندوز 7 خیلی خیلی بهتر از این ویندوز 8 هستش .
به دلایل زیر
هیچ انتی ویروسی درست باهاش کار نمیکنه
کسپر 2013 بتاست و خیلی باگ داره .
فایرفاکس 14.1 هنگ میکنه و بعد از هنگ کردن نه ریست میشه سیستم نه شات دان . فقط باید کلید ریست کامپیوتر رو بزنیم .
vmware موقع استارت سرور ویندوز بلو اسکرین میده و ریست میشه مشکل از شبکشه .
ولی مزایا زیاد داره که اگر این مشکلات حل بشن خیلی خوب میشه . اینترنت ماهواره ای هم درست کار نمیکنه با ویندوز 8

سلام
من vmware و موزیلا 14.1 رو دارم و به خوبی و روانی داره کار میکنه!
از نسخه های اولیه 8 هم داشتم و از همشون استفاده کردم
nod32 هم به خوبی با این ویندوز هماهنگه!

iMan.xP
14-08-2012, 23:33
برای من هم هر نرم افزاری تا بحال نصب کردم کار میکنه ! الان هم با فایرفاکس 14.0.1 اینو فرستادم بعضی مواقع هنگ کردن ها مربوط به add-ons های نصب شده روی فایرفاکس هست که با disable کردن مشکل حل میشه

rasamii
15-08-2012, 10:00
من که تا حالا به این مشکلات بر نخوردم و ویندوز خیلی خوب داره کارشو می کنه.

K1lou
15-08-2012, 10:30
با سلام
برای من مشکلی که داره اینه که دیسک درایو دی وی دی رو مثل نسخه آزمایشی نمیشناسه هنوز . اگه قبل از بوت یک دی وی دی توی درایو بزارم شاید شناسایی بشه ولی در حالت معمول شناسایی نمیکنه . نرم افزاری مثل alchole 120% رو هم روش نتونستم نصب کنم

soheilsh
15-08-2012, 22:48
سلام
من vmware و موزیلا 14.1 رو دارم و به خوبی و روانی داره کار میکنه!
از نسخه های اولیه 8 هم داشتم و از همشون استفاده کردم
nod32 هم به خوبی با این ویندوز هماهنگه!

مشکل اینجاست که من اصلا از ناد خوشم نمیاد .
کسپر استفاده میکنم . کسپر هم نسخه 2013 بتا اومده رو نصب کردم مشکل از کسپر هستش که نمیذاره فایرفاکس باز بشه .
مشکل vmware هم اینه که من باهاش یک میکروتیک ران کردم و موقعی که از سیستم خودم میخوام pppoe کانکت بشم بلو اسکرین میده و مشکل از بریج vmware هستش . که این مشکل نیز با نصب virtual box حل شد .
کلا ویندوز 8 به نظرم احمقانست . دو روزه دارم باهاش کار میکنم . اصلا استیبل نیست . همش بلو اسکرین میده . کرم زیاد میریزه . شبکش احمقانه شده . یه باگ مذخرف دیگه پیدا کردم وقتی رو شبکه کلیک میکنی و این منو روده دراز باز میشه بعضی موقع ها قاطی میکنه و کانکت و دیس کانکتش نمیاد و برای رفعش باید ریست کنی .
مشکل دیگه هم ccproxy اتو استارستش تو ویندوز کار نمی کنه . الان هم که اکتیوش پرید
کلا خیلی اذیت میکنه این ویندوز جدید . فردا صبح برمیگردم 7 نصب میکنم .

mohsen_1363
16-08-2012, 11:57
apps اب هوای من از کار افتاده همچنان دیروز نشون میده و اصلا به اینترنت وصل نمیشه
ویندوز های شما هم همین طوره ؟
یا به خاطر اینه که من اکتیوش نکردم ؟

iMan.xP
16-08-2012, 12:15
apps اب هوای من از کار افتاده همچنان دیروز نشون میده و اصلا به اینترنت وصل نمیشه
ویندوز های شما هم همین طوره ؟
یا به خاطر اینه که من اکتیوش نکردم ؟

کارهای زیر را انجام بدین

Command Prompt Admin را باز کنید و دستور زیر را پیست کنید سیستم شروع به اسکن میکنه و بعد از اینکه 100 درصد اسکن کرد خطاها رو خودش رفع میکنه و بعد ویندوزتون رو ریستارت کنید ؛ دستور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi_o
16-08-2012, 15:22
مشکل اینجاست که من اصلا از ناد خوشم نمیاد .
کسپر استفاده میکنم . کسپر هم نسخه 2013 بتا اومده رو نصب کردم مشکل از کسپر هستش که نمیذاره فایرفاکس باز بشه .
مشکل vmware هم اینه که من باهاش یک میکروتیک ران کردم و موقعی که از سیستم خودم میخوام pppoe کانکت بشم بلو اسکرین میده و مشکل از بریج vmware هستش . که این مشکل نیز با نصب virtual box حل شد .
کلا ویندوز 8 به نظرم احمقانست . دو روزه دارم باهاش کار میکنم . اصلا استیبل نیست . همش بلو اسکرین میده . کرم زیاد میریزه . شبکش احمقانه شده . یه باگ مذخرف دیگه پیدا کردم وقتی رو شبکه کلیک میکنی و این منو روده دراز باز میشه بعضی موقع ها قاطی میکنه و کانکت و دیس کانکتش نمیاد و برای رفعش باید ریست کنی .
مشکل دیگه هم ccproxy اتو استارستش تو ویندوز کار نمی کنه . الان هم که اکتیوش پرید
کلا خیلی اذیت میکنه این ویندوز جدید . فردا صبح برمیگردم 7 نصب میکنم .

راستش نمی دونم، من زیاد مشکلی باهاش نداشتم و کلا بلواسکرین هم تاحالا توی 8 نداشتم!
مطمئن هستم که فعلا طول میکشه تا این ویندوز درست بشه!! چون تحولش زیاد بوده و به احتمال زیاد تا سرویس پک 1 بیادش، بعد از اون میشه روووش حساب کرد

ولی از طرفی هم من خیلی راضی هستم
من لپ تاپم 8 گیگ رم داشت و کلا توی hibernat و sleep توی 7 مشکل داشتم و خیلی هنگ میکرد و ...
ولی الان توی 8 هیچ کدوم از اون مشکلات رو نداشتم!
در مورد شبکش بهت حق میدم یه کمی منم باهاش مشکل داشتم خصوصا موقع authenticate !!
روی vmware هم سرور 2008 دارم و مشکلی نداشته، از کدوم ورژن استفاده میکنی؟
من آخرین ورژن رو نصب دارم

حتی یه نکته جالبش اینه که روی vmware من تو ویندوز 7 نتونسته بودم mac رو اجرا کنم بدون پچ کردن وی ام ویر
ولی توی 8 بدون هیچ پچ و دستکاری ای، مک رو اجرا کردم!
(برام جالب بود)

soheilsh
16-08-2012, 17:27
راستش نمی دونم، من زیاد مشکلی باهاش نداشتم و کلا بلواسکرین هم تاحالا توی 8 نداشتم!
مطمئن هستم که فعلا طول میکشه تا این ویندوز درست بشه!! چون تحولش زیاد بوده و به احتمال زیاد تا سرویس پک 1 بیادش، بعد از اون میشه روووش حساب کرد

ولی از طرفی هم من خیلی راضی هستم
من لپ تاپم 8 گیگ رم داشت و کلا توی hibernat و sleep توی 7 مشکل داشتم و خیلی هنگ میکرد و ...
ولی الان توی 8 هیچ کدوم از اون مشکلات رو نداشتم!
در مورد شبکش بهت حق میدم یه کمی منم باهاش مشکل داشتم خصوصا موقع authenticate !!
روی vmware هم سرور 2008 دارم و مشکلی نداشته، از کدوم ورژن استفاده میکنی؟
من آخرین ورژن رو نصب دارم

حتی یه نکته جالبش اینه که روی vmware من تو ویندوز 7 نتونسته بودم mac رو اجرا کنم بدون پچ کردن وی ام ویر
ولی توی 8 بدون هیچ پچ و دستکاری ای، مک رو اجرا کردم!
(برام جالب بود)

یکم با شبکه vmware ور برید متوجه blue screen ها مسخرش میشوید . البته مشکل از ویندوز نیست . مشکل از خود برنامه ها هستن که هنو compatible نشدن .
ولی کلا رو اعصابم بود . من امروز صبح دوباره 7 نصب کردم خودمو راحت کردم . همین بحث تغییر یوزر ها در کانکشن های ویندوز 8 برای من مساله سازه . چونکه ادمین هستم و باید دم به دقیقه یوزر ها رو دستی قطع کنم و دوباره کاکنت کنم تو ویندوزم . برای همین تغییر یه یوزر پسورد خیلی زمان بره و الکی باید با این موس بیچاره کلیک های الکی کنم

mahdi_o
16-08-2012, 23:08
یکم با شبکه vmware ور برید متوجه blue screen ها مسخرش میشوید . البته مشکل از ویندوز نیست . مشکل از خود برنامه ها هستن که هنو compatible نشدن .
ولی کلا رو اعصابم بود . من امروز صبح دوباره 7 نصب کردم خودمو راحت کردم . همین بحث تغییر یوزر ها در کانکشن های ویندوز 8 برای من مساله سازه . چونکه ادمین هستم و باید دم به دقیقه یوزر ها رو دستی قطع کنم و دوباره کاکنت کنم تو ویندوزم . برای همین تغییر یه یوزر پسورد خیلی زمان بره و الکی باید با این موس بیچاره کلیک های الکی کنم

سلام مجدد
یه مقداری کار که کردم نتیجه رو میگم
چون اتفاقا این چندروزه به شدت کارم با vmware زیاده خواهد بود

در ضمن متوجه نشدم منظورتون از تغییر کانکشن ها چی بود؟

mohsen_1363
17-08-2012, 19:31
دسکتاپم از منوی استارت رفته چطوری برش گردونم

Hapoofesgeli
18-08-2012, 00:07
دسکتاپم از منوی استارت رفته چطوری برش گردونم

برین تو استارت D رو بزنین میره تو سرچ با حرف D و اولین گزینه ای که میاره دسکتاپ هست روش راست کلیک کنین و Pin to start رو بزنین...

aminbin
18-08-2012, 09:29
به نظر منم خیلی از نرم افزارها با ویندوز 8 سازگار نیستند. من چند تا نرم افزار portable رو تست کردم
که اصلا پنجرشون رو نشون نمیداد و بعد از تقریبآ 2 ثانیه بدون هیچ اروری از لیست پروسه ها خارج میشدن.
یکی از این نرم افزارها برام خیلی مهم بود ( 4Videosoft Video Converter Platinum ) . توی همین یک روزی
که این OS رو تست کردم بازی rage رو هم نصب کردم که اون هم همین مشکل رو داشت و این تنها بازیی بود که تست کردم.
با این حساب احتمالآ نرم افزارهای زیادی با این ویندوز مشکل خواهند داشت . در ضمن اینو هم بگم
که خیلی سعی کردم از Compatibility mode این مشکل رو حل کنم ولی جواب نداد. امیدوارم حداقل در آپدیت های
بعدی این مشکلات حل بشه.

aminbin
18-08-2012, 09:49
دوستانی که مشکل عدم سازگاری ندارن لطفآ بگن از چه نوع ویندوزی استفاده میکنن. 32 بیت یا 64 بیت. چون این مورد هم میتونه تاثیرگذار باشه. یادم میاد وقتی ویندوز 7 تازه اومده بود خیلی از نرم افزارها توی 64 بیت اجرا نمیشد. من که ویندوز 8 رو 32 بیت نصب کردم و اصلآ راضی نیستم. ورژن 64 بیت هم ندارم.
واقعآ خیلی ستمه , یادم میاد قبلآ بعضی از این نرم افزارها رو تونسته بودم روی ابونتو اجرا کنم!

bobSilon
18-08-2012, 11:32
دوستان من ویندوز 7 رو با همه نرم افزارهایی که قبلا روش نصب کرده بودم و تنظیماتشون به ویندوز 8 آپگرید کردم و الان همه اون نرم افزارها بدون هیچ مشکلی دارن کار میکنن.

تنها مشکلی که دارم اینه که هیچ کدم از برنامه های مترو به جز mail نمیتونن به اینترنت وصل بشن،

مخصوصا store که به نظر میاد مایکروسافت دسترسی به اونو کلا برای ایران بسته چون از سایتش هم نمیشه وارد شد، حتی با ------...!

هرکی تونسته این مشکل رو حل کنه ما رو هم بی نصیب نذاره...

keyarash1984
21-08-2012, 01:01
روی لپتاپم که اچ پی 6080 هست در کنار وین7 اوریجینال وین8 64 بیتی انترپرایز به راحتی نصب و اکتیو کردم و با استفاده از نرم افزار درایور جنیوس تمام درایور های لازمو دانلود و نصب کردم فقط یه مشکل دارم که به درایور گرافیک مربوط میشه با وجود اینکه آخرین نسخه که با ویندوز 8 هم مثلا سازگاری داره رو نصب کردم ولی خود وبندوز میگه درایور مناسب نصب نیست و امکان استفاده از کارت گرافیک ای ام دی روی لپ تاپ وجود نداره و تنها از گرافیک اینتل میشه استفاده کرد در وین7 امکان سوئیچ بین گرافیک هم برای کاهش مصرف باطری وجود داشت که در 8 فعلا وجود نداره...دوستان نظری دارن یا با درایور بعدی گرافیک که بیاد ممکنه درس میشه یا...؟

mahdi_o
21-08-2012, 09:51
روی لپتاپم که اچ پی 6080 هست در کنار وین7 اوریجینال وین8 64 بیتی انترپرایز به راحتی نصب و اکتیو کردم و با استفاده از نرم افزار درایور جنیوس تمام درایور های لازمو دانلود و نصب کردم فقط یه مشکل دارم که به درایور گرافیک مربوط میشه با وجود اینکه آخرین نسخه که با ویندوز 8 هم مثلا سازگاری داره رو نصب کردم ولی خود وبندوز میگه درایور مناسب نصب نیست و امکان استفاده از کارت گرافیک ای ام دی روی لپ تاپ وجود نداره و تنها از گرافیک اینتل میشه استفاده کرد در وین7 امکان سوئیچ بین گرافیک هم برای کاهش مصرف باطری وجود داشت که در 8 فعلا وجود نداره...دوستان نظری دارن یا با درایور بعدی گرافیک که بیاد ممکنه درس میشه یا...؟

سلام
من ایسوس N53SN دارم و از هر دو کارت گرافیکمم دارم استفاده می کنم
کارت اولم Intel 3000 HD هست و کارت دومم Gforce GT 550 هست و هیچ مشکلی از این بابت ندارم
فقط درایور کارت اینتل رو نداشتم که خود ویندوز اتوماتیک نصب میکرد و جی فورس هم که مخصوص ویندوز 8 داده درایور رو و نصب کردم

zerosector
21-08-2012, 18:21
تو ویندوز هشت برای اجرای برنامه های دات نتی نیاز به نصب دات نت فریم ورک هست یا نه ؟

pcman2012
21-08-2012, 19:28
پیش فرض نصبه

mehdi_47
23-08-2012, 00:27
برای آنتی ویروس کاسپر هنوز راه حلی پیدا نشده ؟

zerosector
26-08-2012, 17:46
پیش فرض نصبه

چه نسخه اي از دات نت فریم ورک نصبه؟

Dew Drop
27-08-2012, 00:42
برای آنتی ویروس کاسپر هنوز راه حلی پیدا نشده ؟

KIS 2013 مشکلی نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه.

amir.7
27-08-2012, 01:52
KIS 2013 مشکلی نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه.

سلام

در ادامه فرمایش دوستمون باید عرض کنم که PURE 2 هم مشکلی نداره و میتونی استفاده کنی

hosseinonline8000
27-08-2012, 08:05
به نظر من ویندوز 8 یک تحول بزرگی برای مایکروسافت هست چون مک و لینوکس کم کم داشتن بین کاربرا بیشتر محبوب میشدن . من نسخه ی اینترپرایز را نصب کردم و با مقایسه ی بین 7 و 8 حداقل برای من 8 80% سریع تر از 7 هست با اینکه هنوز نسخه ی نهایی نیومده . لپتاپ من 4 گیگ رم داره و بوت ویندوز8 فقط 5 ثانیه طول میکشه در صورتی که ویندوز 7 حدود 30 ثانیه یا بیشتر طول میکشید . کلی نرم افزار توی 8 نصب کردم ولی سرعت ویندوز تغییر نکرده در حالی که 7 کلی کند میشد .

ناسازگاری نرم افزارها با 8 هم بخاطر تغییرات زیاد در این ویندوز هست که باید کمپانی های تولید نرم افزارها در آینده نسخه ی برنامشون را با این ویندوز سازگار کنن که توجه کنید این عیب ویندوز 8 نیست .

در کل ویندوز 8 تغییرات بسیار خوبی کرده که خوشحالم مایکروسافت بالاخره یک تکونی به خودش داد و از ظاهر تکراری ویندوز راحت شدیم .

البته دوستانی که مشکل کند شدن سیستم و هنگ توی 8 دارن ممکنه یا نسخه ی ویندوز اونا مشکل داره یا ایراد از سیستمشون هست من که هیچ مشکلی ندارم و ویندوز 8 عالی برای من کار میکنه .

TATU_TATY
27-12-2012, 14:07
با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط قصد دارم حتما نسخه ی workstation رو نصب کنم ...و دنبال یه نرم افزار میگردم که ستاپ رو بدم به و اون برام فایل برای ویندوز 8 سازگار کنه ..همچین چیزی هست ؟؟ نسخه ی sos رو میشه نصب کرد ولی خوب کی مخصوصش رو ندارم ......

pro get
30-12-2012, 23:54
سلام دوست گلم من با64 کارمیکنم تاحالا مشکلی نداشتم البته وینم اورجه- بانرم افزار-XP mode-سیستمتو چک ببین باچی سازگاره.

mbioni66
12-01-2013, 15:39
سلام به همگی، دوستانی که میگن کسپر با ویندوز 8 سازگاری داره سخت در اشتباه هستن، نسخه جدید کسپر پور اومده که نصب میشه ولی بزرگترین مشکلی که ایجاد میکنه اگه از چی پی ان استفاده کنین اینترنت رو قطع میکنه، و دومین مشکلش اینه که ویدیو پلیر و استور ویندوزو از کار میندازه.

hamidreza2010
12-01-2013, 17:39
با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط قصد دارم حتما نسخه ی workstation رو نصب کنم ...و دنبال یه نرم افزار میگردم که ستاپ رو بدم به و اون برام فایل برای ویندوز 8 سازگار کنه ..همچین چیزی هست ؟؟ نسخه ی sos رو میشه نصب کرد ولی خوب کی مخصوصش رو ندارم ......

سلام به همگی، دوستانی که میگن کسپر با ویندوز 8 سازگاری داره سخت در اشتباه هستن، نسخه جدید کسپر پور اومده که نصب میشه ولی بزرگترین مشکلی که ایجاد میکنه اگه از چی پی ان استفاده کنین اینترنت رو قطع میکنه، و دومین مشکلش اینه که ویدیو پلیر و استور ویندوزو از کار میندازه.

دوستان این مشکلاتتون رو توی تاپیک اختصاصی کسپر بگین شاید راه حلی براش باشه.اونجا دوستان بهتر کمکتون میکنن

B U L U T
19-01-2013, 10:59
------------------------------- حذف بشه