PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AOMEI Partition Assistant Pro Edition 5.1 Full

achaemenian
14-08-2012, 13:40
سلام
ورژن فول این نرم افزار رو کسی سراغ نداره؟

AOMEI Partition Assistant Pro Edition 5.1

jafarian
14-08-2012, 13:49
نسخه 5 هست که بصورت retial بااونی که میخواین که 5.1 باشه هیچ فرقی نداره لینکش پایین قراردادم :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

achaemenian
15-08-2012, 00:08

khatereh_tavakkoli
24-08-2015, 10:15
درود بر همگی:n40:

لپ تاپ من ASUS K55V هست. وقتی خواستم ویندوز عوض کنم با این پیغام مواجه شدم که حالت درایو من GPT هست و امکان نصب ویندوز بر روی این درایو وجود نداره.
بعد از جستجو فهمیدم باید از حالت GPT به MBR تبدیل بشه.
من توی سیستمم کلا 2 تا درایو داشتم. C و D . تمام اطلاعت (تمام زندگیم!!!) رو روی درایو D نگه داشتم. الان درایو C فورمت شده و ویندوز هم ندارم! هر دو درایو زیر مجموعه ی یک Disk هستن و تا الان همین مورد باعث شده هیچ یک از راه حل های پیشنهاد شده برای تغییر حالت درایو رو نتونم انجام بدم. چون تا اونجایی که متوجه شدم اینگونه تغییرات بر روی دیسک اعمال می شه نه بر روی یک درایو از یک دیسک. در نتیجه اطلاعات من در خطرن!!! :n28:
تنها راهی که مونده استفاده از این برنامه ست. ذکر شده حتی تبدیل دیسک از GPT به MBR هیچ خطری برای اطلاعات دیسک نداره.
کسی می تونه به من ضمانت بده؟ :n02::n17:

khatereh_tavakkoli
24-08-2015, 10:18

ذکر شده حتی تبدیل دیسک از GPT به MBR هیچ خطری برای اطلاعات دیسک نداره.

ata.royalfalcon
24-08-2015, 10:33

لپ تاپ من ASUS K55V هست. وقتی خواستم ویندوز عوض کنم با این پیغام مواجه شدم که حالت درایو من GPT هست و امکان نصب ویندوز بر روی این درایو وجود نداره.
بعد از جستجو فهمیدم باید از حالت GPT به MBR تبدیل بشه.
من توی سیستمم کلا 2 تا درایو داشتم. C و D . تمام اطلاعت (تمام زندگیم!!!) رو روی درایو D نگه داشتم. الان درایو C فورمت شده و ویندوز هم ندارم! هر دو درایو زیر مجموعه ی یک Disk هستن و تا الان همین مورد باعث شده هیچ یک از راه حل های پیشنهاد شده برای تغییر حالت درایو رو نتونم انجام بدم. چون تا اونجایی که متوجه شدم اینگونه تغییرات بر روی دیسک اعمال می شه نه بر روی یک درایو از یک دیسک. در نتیجه اطلاعات من در خطرن!!! :n28:
تنها راهی که مونده استفاده از این برنامه ست. ذکر شده حتی تبدیل دیسک از GPT به MBR هیچ خطری برای اطلاعات دیسک نداره.

ذکر شده حتی تبدیل دیسک از GPT به MBR هیچ خطری برای اطلاعات دیسک نداره.

لازم نيست چيزي رو كانورت كنيد اگر اطلاعات براي شما خيلي مهمه . تنظيمات بايوس بايد روي حالت UEFI باشه و همچنين از طريق فلش مموري ويندوز نصب كنيد .