PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی برنامه های مترو به اینترنت

H M R 0 0 7
13-08-2012, 22:04
سلام. هم نسخه RP و هم نسخه RTM ویندوز ۸ رو نصب کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم از برنامه های مترو(استور - آب و هوا و ...) به اینترنت دسترسی ندارن. حتی با چیز شکن و ‍‍پرو کسی هم تست کردم نشد. کلی رو نت هم جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد. کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

Operalive
14-08-2012, 08:45
دوستان app های مترو من هم موقع که میخوام بازشون کنم با پیغام خطا مواجه می شه - کسی هنوز راه حلی پیدا نکرده؟

iMan.xP
14-08-2012, 09:12
برای من هم دفعه اول بازشدن اما دفعه دوم تا میخواد بازیشه برمیگرده به صفحه مترو
منم گشتم چیزی پیدا نکردم فقط یه جا نوشته بود از refresh windows استفاده کنید
کسی میدونه با refresh حالت اکتیو ویندوز میمونه یا باید از نو دوباره ویندوز رو اکتیو کرد؟
چو من با کلی دردسر تونستم ویندوز رو اکتیو کنم اگر قرار باشه پاک بشه refresh نکنم

H M R 0 0 7
14-08-2012, 11:03
نه Refresh کردن مثل همون نصب دوبارست
مشکل رو حل نمیکنه

55021
14-08-2012, 12:24
سلام
منم همین مشکل رو دارم اصلا برنامه های مترو کار نمیکنن فقط مپ کار میکنه
ویندوز 64 بیتی

iMan.xP
14-08-2012, 21:06
دوستان من اینکارو انجام دادم مشکلم حل شد شما هم انجام بدین شاید مشکلتون حل بشه

Command Prompt Admin را باز کنید و دستور زیر را پیست کنید سیستم شروع به اسکن میکنه و بعد از اینکه 100 درصد اسکن کرد خطاها رو خودش رفع میکنه و بعد ویندوزتون رو ریستارت کنید ؛ دستور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr.know
14-08-2012, 22:01
آقا اجازه مال مام بعده دو سه روز اینجوره قبلا هم پست زدم ولی یه چیز دیگه بعضی از برنامه ها واسه سایت های اجتماعی بود وی پی اسمشو نبر می خواد با پارکسی فایر کار نمی کنه

firefox7
15-08-2012, 21:18
چطوری میشه مترو رو حذف کرد؟
میخوام بعد از بوت وارد دسکتاپ بشم .

firefox7
15-08-2012, 21:19
چرا دکمه استارت حذف شده؟

iMan.xP
15-08-2012, 21:26
چطوری میشه مترو رو حذف کرد؟
میخوام بعد از بوت وارد دسکتاپ بشم .

چرا دکمه استارت حذف شده؟

این نرم افزار رو نصب کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

firefox7
15-08-2012, 21:28
این نرم افزار رو نصب کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با این مترو حذف میشه؟

iMan.xP
15-08-2012, 21:33
مترو جزئی از ویندوز 8 هست و نمیشه حذفش کرد در ضمن اون منوی استارتی که توی 7 بود رو توی ویندوز 8 نداریم این نرم افزار هم کارش اینه که یک دکمه شبیه ویندوز 7 رو به دسکتاپ اضافه میکنه که میتونید باهاش مترو ویندوز 8 رو روی دسکتاپ ببینید و همچنین به طور اتوماتیک بعد از لاگین به دسکتاپ بروید

TAMIZI
16-08-2012, 22:45
لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید !
متاسفانه عدم پشتیبانی app store ویندوز برای کاربران ایرانی مشکلات و دلخوری های زیادی رو ایجاد کرده
اگر کسی از دوستان راه و روش خاصی رو یافته که میتونه مشکل رو بر طرف کنه لطفا اینجا بنویسه تا همه ازش بهره ببرن
ممنون

shahabifar
17-08-2012, 12:05
دوستان احتمالا برنامه پروکسیفایر رو نصب کردید چون این برنامه با رابط کاربری مترو سازگار نیست!باید اونو uninstall کنید واز نسخه پرتابل استفاده کنید ضمنا اکثر اینترنت سکیوریتیها فایروالشون با ویندوز8 سازگار نیست وباید از آنتی ویروس بدون فایروال استفاده کنید.در ضمن آنتی ویروس خود ویندوز بسیار عالیه!

TAMIZI
17-08-2012, 13:23
من الان آنتی ویروسم رو کلا غیرفعال کردم و پروکسیفایز رو هم کاملا بستم و از وی بی ان استفاده میکنم ولی باز میگه شما به اینترنت وصل نیستید !
دوست عزیز shahabifar ، شما خودتون الان به استور ویندوز دسترسی دارید ؟ ویندوزتون رو هم کرک کردید ؟

prince3-love
17-08-2012, 13:31
من الان آنتی ویروسم رو کلا غیرفعال کردم و پروکسیفایز رو هم کاملا بستم و از وی بی ان استفاده میکنم ولی باز میگه شما به اینترنت وصل نیستید !
دوست عزیز shahabifar ، شما خودتون الان به استور ویندوز دسترسی دارید ؟ ویندوزتون رو هم کرک کردید ؟

باید ------ کاملا پاک بشه تا مترو انترنت دار بشه

TAMIZI
17-08-2012, 16:07
باید ------ کاملا پاک بشه تا مترو انترنت دار بشه

گوش شیطون کر درست شد
به گفته دوستمون عمل کردم و پروکسیفایرو آنیستال کردم و لپ تاپم رو ریستارت کردم و با وی بی ان وصل شدم و همه چیز درست شده فعــــلا !
دست شما درد نکنه

shahabifar
17-08-2012, 18:09
بله من بدون پروکسیفایر و وی پی ... هم از رابط کاربری مترو استفاده میکنم!شما باید برنامه پروکسیفایر و آنتی ویروستون کامل پاک کنید و اگه میخواین از پروکسفایر استفاده کنین فقط در دسکتاپ از نسخه پرتابل استفاده کنین .البته مسئولین پروکسیفایر اعلام کردند که دنبال حل مشکل هستند.
در ضمن اکثر آنتی ویروسها با این ویندوز سازگار نیستند وباید از آنتی ویروس خود ویندوز که از نظر من خیلی هم عالیه استفاده کرد تا نسخه های مناسب و سازگاربااین ویندوز ریلیز بشه!

pcman2012
17-08-2012, 19:52
سلام الان با وی پی ... می تونی بری توی ویندوز استور.

TAMIZI
18-08-2012, 13:23
بله من بدون پروکسیفایر و وی پی ... هم از رابط کاربری مترو استفاده میکنم!شما باید برنامه پروکسیفایر و آنتی ویروستون کامل پاک کنید و اگه میخواین از پروکسفایر استفاده کنین فقط در دسکتاپ از نسخه پرتابل استفاده کنین .البته مسئولین پروکسیفایر اعلام کردند که دنبال حل مشکل هستند.
در ضمن اکثر آنتی ویروسها با این ویندوز سازگار نیستند وباید از آنتی ویروس خود ویندوز که از نظر من خیلی هم عالیه استفاده کرد تا نسخه های مناسب و سازگاربااین ویندوز ریلیز بشه!

بنده هم الان بدون وی بی ان و پروکسیفایر میتونم از تمام امکانات مترو استفاده کنم فقط در بخش اخبار news عکس ها لود نمیشود
برای شما چطور ؟ تصاویر اخبار لود میشود ؟

pcman2012
18-08-2012, 13:55
بنده هم الان بدون وی بی ان و پروکسیفایر میتونم از تمام امکانات مترو استفاده کنم فقط در بخش اخبار news عکس ها لود نمیشود
برای شما چطور ؟ تصاویر اخبار لود میشود ؟

نه برای من هم باز نمیکنه کلا باز نمیکنه اخبار رو میگه مشکلی وجود داشت دوباره امتحان کنید.استور هم که isnt available in your region چیکار کردی که باز میکنه

pcman2012
18-08-2012, 20:50
ا سلام امروز می خوام روش دسترسی رو اموزش بدم .همینجا از سایت hinetwork.ir به خصوص از کاربر hossein که این روش رو ارائه دادم تشکر میکنم.
وارد کنترل پنل بشید clock language and region -> change location واز کشوی موجود کشور را از ایران به کشوری که از استور پشتیبانی میکنه تغییر بدین .حالا کافیه بایه چیز پی ان وصل شین .کار تمومه وصل میشه و میتونین از ویندوز استور وسایر برنامه ها لذت ببرین.
تذکر:گفته میشه که با چروکشی جواب نمیدونه و چیز پی ان می خواد .حالا خودتون امتحان کنین و توی تاپیک اعلام کنین.

pcman2012
18-08-2012, 23:37
سلام.اینم مطلب خود سایت .
روش اول:
# برای استفاده از ویندوز استور شما به وی.پی.ان نیاز دارید که الان دیگه اکثر کاربران بهش دسترسی دارند.
# از طریق کنترل پنل وارد قسمت Internet Options شوید.
# به زبانه Connections بروید و سپس گزینه LAN Settings را انتخاب کنید.
# در قسمت P-roxy Server تیک گزینه Use a P-roxy را بزنید و سپس روی گزینه Advanced کلیک کنید.
# در مرحله بعد تیک گزینه use the same p-r-o-x-y server for all protocols را بزنید.
# در آخر IP و Port وی.پی.ان را وارد کرده و بر روی OK کلیک کنید.
توجه داشته باشید که بعد از انجام این مراحل باید به اکانت مایکروسافت هم متصل شوید. سپس به Start Screen بروید و بر روی کاشی Store کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور وی.پی.ان را وارد کنید.
با تشکر از Wesign عزیز بابت ارسال این مطلب عالی
روش دوم:
Region را روی United States تنظیم کنید و سپس با وی.پی.ان به اینترنت متصل شوید.
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TAMIZI
19-08-2012, 01:29
نه برای من هم باز نمیکنه کلا باز نمیکنه اخبار رو میگه مشکلی وجود داشت دوباره امتحان کنید.استور هم که isnt available in your region چیکار کردی که باز میکنه

من کشور رو ایران انتخاب نکردم ، شما هم اگه این کار رو کردی بزارید روی یه کشور دیگه.

metalmilitia_v
20-08-2012, 08:30
اول این برنامه رو نصب کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از نصب برید تو برنامه و گزینه win8 config رو کلیک کنید.
تو این قسمت اسم چندتا برنامه رو نشون میده که شما همه رو انتخاب کنید و یا دکمه exempt all رو بزنید و بعد save changes رو بزنید و از این قسمت خارج بشید.
حالا به طور همزمان proxifier رو اجرا کنید.
دیگه برنامه های مترو به اینترنت وصل می شن.
(دقت کنید که برنامه های proxifier و fiddler باید با هم اجرا شده باشن که امکان اتصال برنامه های مترو به اینترنت باشه. وقتی کارتون تموم شد مس تونید fiddler رو ببندید.)

H M R 0 0 7
20-08-2012, 22:13
تو این قسمت اسم چندتا برنامه رو نشون میده که شما همه رو انتخاب کنید و یا دکمه exempt all رو بزنید و بعد save changes رو بزنید و از این قسمت خارج بشید.
(دقت کنید که برنامه های proxifier و fiddler باید با هم اجرا شده باشن که امکان اتصال برنامه های مترو به اینترنت باشه. وقتی کارتون تموم شد مس تونید fiddler رو ببندید.)

ممنون برادر. برای من جواب داد. دمت گرم

mohsen_1363
21-08-2012, 21:11
من وز اول وین 8 نصبیدم به اینترنت وصل بودم
وقتی با موزیک پلیر اهنگ گوش میدادم
مرتب عکس های جالب پشت زمینه چنج میشد
حالا نمیاد ،الان فقط پس زمینه رنگ عوض میشه
تمام برنامه ها هم به مترو دسترسی دارن

arman1133
22-08-2012, 00:54
دوست عزیز این روشی که گفتی من هم برا وی*پی**** استفاده کردم هم برای پرو*کسی . برا ی هر 2تاش جواب نمیده.خواهشن اگر برای شما الان کاملاً جواب میده بیشتر راهنمایی فرمایید.در ضمن اینترنت من وایمکس هستش.

pcman2012
22-08-2012, 10:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از اینجا fiddler4 رو بگیر رو امتحان کن.من خودم دارم از 4 استفاده می کنم.ببین جواب میده.

farhad_realmadrid
22-08-2012, 11:19

من خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم، اما یه چیزی که بهش اعتماد ندارم امنیت این برنامه هست! کسی میدونه این برنامه چقدر امنیت داره؟ آخه، این برنامه به تمام پسوردهایی که در سایتها استفاده میکنم دسترسی داره!!!!!

mohsen_1363
22-08-2012, 11:20
مثل اینکه پ*روکسی فایر هم مشکلی نداره
فقط باید کشور تغییر داد.
مشکل من حل شد
.......................
الان یه ریست هم کردم
دیگه صد درصد مطمئنم از کشوره
همه چی درسته
من کشور رو united kingdom قرار دادم

arman1133
22-08-2012, 23:01
من به محضی که پرو*کسی فایر نصب میکنم دیگه هیچ برنامهای تو مترو نمیتونه با اینترنت کار کنه.که باید حتماً unistallبشه تا درست بشه.با این برنامه هم که شما دوست عزیز فرمودید ، نمیزاره پرو*کسی من وصل بشه به سرور.جدای از اینها اگر هم با وی * پی ***کانکت بشم فقط تو store کار میکنه و میره. و داخل دیگر برنامه های مترو میزنه offline.بدون هیچی همه را باز میکنه الی store . راستی من در هر شرایطی برم با ***پی *ان یا پرو*کسی یا معمولی در هر 3 مدل داخل برنامه travel که میروم میزنه offline. بدون چیزی اگر برم بعضی قسمتهاش (travel) کار میکنه ولی خیلی قسمت هاشم میزنه اینترنتت وصل نیست.با چیزم اگر وارد این برنامه بشم که کامل میزنه offline.این خلاصه وضعیت کارکرد اینترنت ما بود در مترو .کسی راه حلی داره ممنون میشم.

evildoear
30-08-2012, 17:59
سلام
من وقتی با چیز پی ان وصل میشم ارتباط مترو با اینترنت قطع میشه ویه علامت تعجب میفته رو ایکون شبکه
کسی راه حلی واسش سراغ نداره؟

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

mohsen_1363
31-08-2012, 12:10
نر مافزار مشابه pro-xyfire چی هست ؟

Hitman-Group
15-09-2012, 09:27
نر مافزار مشابه pro-xyfire چی هست ؟proxycap اما من که نتونستم راش بندازم! حالا یک تستی بزن (ui راست درست نداره!)

shahabifar
12-10-2012, 19:33
برنامه fiddler که یک برنامه رایگانه مشکلو حل میکنه فقط بعد نصب تب win8configرو بزنید همه گزینه ها رو فعال کنید ودر حین استفاده از پروکسیفایر برنامه رو فقط مینیمایز کنید ونبندینش.لینک برنامه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tiyam 01
12-10-2012, 22:13
برنامه fiddler که یک برنامه رایگانه مشکلو حل میکنه فقط بعد نصب تب win8configرو بزنید همه گزینه ها رو فعال کنید ودر حین استفاده از پروکسیفایر برنامه رو فقط مینیمایز کنید ونبندینش.لینک برنامه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه من کار کرد
ممنون
بعضی وقتا maps رو میاره بعضی وقتا نه
کار این برنامه چیه؟ میشه مثل پروکسیفیر ازش استفاده کرد؟

amirsafaraey
17-07-2013, 17:04
کار نکرد که ....:n27:

DariushGreat
22-07-2013, 12:58
سلام
آقا من قبلا بدون خاک بر سر شکن توسط برنامه People به فیسبوک وصل می شدم. اما الان با خود پرو.کسی فایر هم نمی تونم وصل بشم. همه همه فرند لیست منو میاره و نشون می ده ولی عکس ندارن، وقتی هم می خوام نوتیفیکیشنام و یا پروفایل رو ببینم یا هر کاری بکنم پیغام خطای عدم اتصال می ده.
چه با برنامه فیدلر و چه بدون اون... اصلا نمی ره! چی کار کنم؟؟؟ :n15:

ali_iaun
24-12-2013, 23:43
سلام
من ویندوز 8.1 نصب کردم با روشهای گفته شده هم به استور دسترسی دارم ولی بعضی از برنامه هایی که از استور دانلود میکنم به نت دسترسی ندارند مثلا لاین و وایبر به اینترنت در هیچ حالتی دسترسی ندارند ولی برنامه های دیگه مشکلی ندارند. لطفا اگه کسی بلده کمک کنه
البته تو ویندوز 8 این مشکلو نداشتم

arash boss
05-02-2014, 16:51
تا جایی که من متوجه شدم وقتی از پرو ک س ی استفاده میکنم یا سای ف و ن تو قسمت مترو تو ghange pc setting>>>network >>proxy کد آی پی رو مشخص میکنه که میتونین از یهسری سایتا بفهمین مال چه کشوریه .مال من با وجود استفاده از هیدن آی پی و سایف ون3 وقتی آیپی رو سرچ کردم مال چه کشوریه باز زده بود ایران واسه همینم مترو دسترسی به اینتر نت نداشت میگفت وصل نیستم مثل اینکه آکانت لایو که برای اولین بار برای وین 8.1 میسازیم هم غیر لوکیشن آدرس باس از ایپی کشور مثلا آمریکا درست شه و با آیپی و لوکیشن الان بایست یکی باشه مثل همون آمریکا .......
کلا نا امید شدم دوستانی که با وی پی ان حل شد لینکشو بدن مام بگیریم اونو امتحان کنیم ...
راستش من میخواستم عید از اونور آب یه سرفیس پرو 2 بیارم واسه همینم وین 8.1 رو رو لبتاپم امتحان کردم ... یعنی یه سرفیسم بگیریم همین آشه و کاسه اصلا با این تحریم ها از وین 8.1 و وین فون 8 که میخواستم گوشی بگیرم ناامید شدم .. لااقل مشکلاتش حل میشد با هر بدبختی غمی نبود ولی اصلا تو هیچ فروم خارجی هم راهی ژیدا نکردم .. :((

javad4680
30-07-2014, 18:58
سلام دوستان
یه راه حل واسه عزیزانی که موقع استفاده از ابزار ویندوز استور و دیگر ابزار ها در ویندوز 8.1 با خطای x80072ee7 و عدم شناسایی سرور مایکروسافت مواجه می شن.

مرحله اول
اتصال قند شکن
مرحله دوم :
دانلود نرم افزار Fiddler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرحله سوم:
نصب و اجرا
مرحله چهارم : انتخاب گزینه ها طبق تصویر

مرحله پنجم : انتخاب گزینه Exempt All و سپس ذخیره تغییرات با کلید Save Changes

توجه : نرم افزار رو به صورت کمینه و در حال اجرا نگه دارید و از فروشگاه لذت ببرید.
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n16: