PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتگوی عمومی 3 | اختتامیه

ma-bah
12-08-2012, 00:25
دوستان اختتامیه کی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
12-08-2012, 14:57
دوستان اختتامیه کی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امشب ساعت 12.30
------------------------------------
خیلی جالبه همه سایت ها و همه اعضای اینجا برای افتتاحیه خودشونو داشتن میکشتن ولی اختتامیه هیچ خبری نیست !

Immunology
13-08-2012, 00:57
این شرو ورا چیه.من که خسته شدم.:41:

pedramh
13-08-2012, 09:54
مراسم اختمامیه نبود که کنسرت بود! خسته کننده ترین مراسمی بود که من تا حالا دیده بودم :19:

M E S S I
13-08-2012, 10:36
عکس های اختتامیه المپیک 2012 لندن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_agha1981
13-08-2012, 11:53
به نظرم افتتاحیه و اختتامیه المپیک پکن واقعا بهتر بود...خیلی جذاب تر و جالب تر بود..
به قول دوستمون اصلا معلوم نبود اختتامیه بود یا کنسرت بود ..فقط کسایی که بریتانیایی بودن شاید خوششون اومد وگرنه برای بقیه واقعا خسته کننده بود...

MOHAMMAD2010
13-08-2012, 14:26
اختتامیه از افتتاحیه خیلی بدتر بود !

hasti
13-08-2012, 14:31
زياد جالب نبود ولي ايده هاشون بد نبود تو بعضي قسمتا

eman619rv
13-08-2012, 14:46
شاید اختتامیه های مراسم های بزرگ دیگه رو ندیده باشین کامل.. ولی تا اونجایی که من دیدم معمولا مراسم اختتامیه رو اغلب با پایکوبی و بزن و برقص بیشتری انجام میدن که اختتامیه المپیک لندن 2012 همینجور بود . اما دوتا نقطه ضعف که به چشم من خیلی اومد یکی اون شات هایی بود که فیلم بردارا میگرفتن که به زیبایی و حساب شدگی افتتاحیه نبود یکیم همون میکس تصاویر زنده و تصاویر اسکرین ها بود که اصلا انجام نشد و یه جورایی نتونستن اون حس مثبت رو بدن در یه کلام کارگردانی تلویزیونی برنامه اصلا خوب نبود حالا نمیدونم کارگردان هنری مراسم هم همون کارگردان معروفه بوده یا نه !

A.N.A.P
13-08-2012, 16:32
من دارم دانلود میکنم یعنی ارزش دانلود نداره ؟ 5 گیگ !

shitan
13-08-2012, 20:21
نه به جاش برو افتتاحیه و اختتامیه پکن را بگیر لذت ببر.

JIGSA
13-08-2012, 20:37
نظرها متفاوته
من این مراسم رو از پکن خیلی بیشتر دوست داشتم.
در ضمن کسانی که میگن پکن خیلی عالی بوده. اون مراسم هم سوتی های خاص خودش رو داشت.
مردم چین که نصفشون توی سیرک کار میکنن معلومه باید بتونن مراسم رو به شکل یه سیرک برگزار کنن.
از مردم مغرور و پرمدعایی مثل انگلیسی ها یه همچین مراسمی بعید بود که خیلی عالی برگزار شد.
فرهنگ ما به مردم اروپا نزدیک تر هستش و البته باید باشه. من با تمام آهنگ ها و نمایش های افتتاحیه و اختتامیه لندن رابطه بهتری برقرار کردم تا پکن.
نمی دونم چرا عده ای علاقه دارن بگن که این مراسم و میزبانی انگلیسی ها بد بوده. شاید نتیجه تبلیغات منفی رسانه ملی باشه.
چین خودش یه کشور کمونیستیه و اجازه تصویر برداری به هیچ کشوری رو نداده بود و خودش تصویر برداری میکرد. معلومه که سوتی های خودش رو نشون نمیداد. اما انگلستان اینجور نیست.

در کل این نظر منه و دیگران حق دارن با من مخالف باشن.

Mr_100_dolari
13-08-2012, 20:49
من که خیلی وقته دیگه نتونستم المپیک رو ببینم
یعنی اصلا نمیشد تی وی ببینیم
تو اختتامیه چه کسایی خوندن ؟

Masoud-Susa
13-08-2012, 21:06
من دارم دانلود میکنم یعنی ارزش دانلود نداره ؟ 5 گیگ !

اگر اهل موسیقی باشی (خصوصا موسیقی غربی ) میتونه برات مراسم جذاب و جالبی باشه(در حد یه کنسرت بزرگ) در غیر اینصورت بــعید میدونم واست جالب باشـه!

من که خیلی وقته دیگه نتونستم المپیک رو ببینم
یعنی اصلا نمیشد تی وی ببینیم
تو اختتامیه چه کسایی خوندن ؟

خواننده هایی از جمله:
جرورج مایکل
جان لنون
کویین
میوز
اسپایس گرلز
جسی جی
تایو کروز
...
تو مراسم دیشب روی صحنه اومدن

^^ hiti ^^
13-08-2012, 21:09
بی انصافیه که این اختتامیه به این با شکوهی با اختتامیه پکن مقایسه کنیم تنها چیزی که از اختتامیه پکن تو ذهن من مونده اتش بازی پکن بود که اونم بعدا افتتاح هتل اتلانتیس دوبی دیدم از یادم رفت !!!!
از یادبودی که برای جان لنون کبیر گرفتن تا کویین و اسیس و اجرای بی نظیر میوز تا خاموش کردن مشعل و تمثیل زیباش به ققنوس ... واقعا صحنه هایی تو اختتامیه بود که تا سالهای سال جاودان میمونه ... قبول دارم که پکن از نظر بصری بی نظیر بود ولی تا چند سال دیگه حاضرم شرط ببندم هیچ کس حاضر نیست برای بار دوم افتتاحیه و اختتامیه پکن میبینه
ولی مطمئنن خیلی ها برای دیدن the who و جان لنون و نمایش اول افتتاحیه که بی نظیر بود یا رومن اتکینسون دوباره لندن نگاه میکنن

چه تو افتتاحیه و چه تو اختتامیه به نظرم کاری دنی بویل عالی بود ...
بر عکس پکن که انگار همه ادما غالب زده بودن و انگار همشون یه شکل بودن و مطمئنن خیلی خیلی باهاشون تمرین شده بود و چندین بار هم مراسم اجرا کرده بودن و این به وضوح تو کارگردانی تصویری مراسم میشد دید تو لندن از همه نوع نژاد و مردمی میشد تو افتتاحیه دید یا مثلا مشخص بود که تو اجرای مراسم اصلا به نیروهای داوطلب سخت نگرفته بودن و رفتار بچه ها تو افتتاحیه کامل معلوم بود
تنها ایراد به نظرم جاافتادن خیلی از اتفاقات توسط دوربین بود

در کل لندن با یه خرج معقول و تو بحران اقتصادیش یه المپیک بی نظیر برگزار کرد که به خاطر درخشش ورزشکارامون برای خاطره انگیزتر شد

نادر1368
13-08-2012, 21:49
من كه اينطور ملتفت شدم كه اغلب اعتقاد بر اين بود كه كاش لندن قبل از پكن ميبود!

redevil6990
15-08-2012, 23:08
افتتاحیه و اختتامیه خاص و پر از ایده و شادی بود ... کی گفته باید تو این جور مراسم مثل چینیا 2000 نفر بیان وسط پارچه گردونی کنن و یکدستی شون رو نشون بدن ...