PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تور شیراز

diegoforlan
13-08-2012, 12:58
میخواستم کسایی که از تهران با تور شیراز رفتن از تجربشون بگند چون میخوام یه تور خوب انتخاب کنم :31:
چون کلاه برداری زیاده :41:
شماره ی شرکت رو اگه بدبد عالی میشه چون من شهرستانم
از تعداد روز ، قیمت و مکان هایی که بازدید کردید هم بگید
با سپاس فراوان :40:

Mr_100_dolari
14-08-2012, 13:02
میخواستم کسایی که از تهران با تور شیراز رفتن از تجربشون بگند چون میخوام یه تور خوب انتخاب کنم :31:
چون کلاه برداری زیاده :41:
شماره ی شرکت رو اگه بدبد عالی میشه چون من شهرستانم
از تعداد روز ، قیمت و مکان هایی که بازدید کردید هم بگید

کلاه برداری دیگه چیه
خوب هر چقدر پول بدی آش میخوری
ما با یه تور ارزون رفتیم کاشان اونم همه پیرمرد و پیرزن بود اصلا اون حالی که فکرمیکردیم رو نداد چون یه سره غرغر میکردند و همش به فکر جاهای زیارتی بودند

تور هم داریم که پولش بالاست و خدماتش بهتره

اومدی تهران یه همشهری بگیر تو قسمت تور شیرازش برو و به چند تا از آژانس ها زنگ بزن هم بهت میگن کجا ها میبرن هم خدماتشون رومیگن
البته خیلی هم بزرگ نمایی میکنن در کل حواست باشه که توشون همه پیر نباشن که کارت زاره

logos
15-08-2012, 10:10
منم نفهميدم كلاه برداري ؟!؟!؟!
براي گرفتن تور چند روش داريد : 1 با استفاده از اگهي هاي روزنامه همشهري و پرس و جو تلفني
2: مرجعه حضوري به دفاتر تور
اولي رو من به شخصه ترجيه ميدم چون لازم نيست خودم برم اين ور اون ور سر بزنم اما شما براي اينكه خيالت راحت باشه برو دفاتر
نكته مهمي كه دوست بالا يي گفت حتما بگو كه تور پير پاتالي نباشه و اكثرا جوون باشن چون با ادمهاي سن بالا اصلا حال نميده در حالي كه جوون ها كلا صفا هست

diegoforlan
17-08-2012, 12:20
یه تیتر زده بود جام جم درباره کلاه برداری که جاهایی که میگن نمیبرند یا میگن هتل 5 ستاره ولی باید کف مسافرخونه بخوابی !!!
ممنون حالا چطور بفهمم پیرند یا جوون !؟
اگه بخوام با یکی از دوستام خارج از تور برم بهتر نیست به نظرتون ؟ هم از نظر کیف و حال هم هزینه هم اینکه به تور این پیرا نمیخورم :) ؟
راستی اگه میشه هتل های واقعا خوب با هزینه پایین رو معرفی کنید تو شیراز من ماه دیگه رفتنی ام

Ali_softcenter
17-08-2012, 13:57
چرا تور؟؟؟ مگه آنتالیاس؟

شیراز جاهای دیدنیش مشخصه دیگه....فوقش یه کتابچه راهنما توی فرودگاهش میخری!

به نظر من با تور نرو..اینجوری همه چیزت دست خودته...ساعت رفتنت....هتل موندنت..برگشتنت..

Mr_100_dolari
18-08-2012, 01:29
به نظر منم اگر خودتون ماشین و بنزین 400 داری خیلی به صرفه تر هستش تا با تور بری حتی با بنزین 700 چون این طوری حداقل خوبیش اینه که همه چیزش دست خودتون هستش زمان حرکت زمان استراحت جاهای دیدنی که بخوای بری و کلا برنامه ریزش با خودته اما با تور بری این طوری نیستش
تازه فکر نکن اگر مثلا گفته فلان جا میبره شما هر چقدر دوست داشته باشی میتونی اونجا بمونی ممکنه یه جای دیدنی ببرنتون که شما خیلی دوست داشته باشی اونجا بیشتر بمونی اما با تور تایم داره مثلا بعد از 20 دقیقه شما چه بخوای یا نه باید حرکت کنی یا بر عکسش یه جا دیگه ببرن شما زیاد حال نکنی اما یک ساعت اونجا الاف بشی
این طوری همه چیز با خودته حتی خورد و خوراکش فقط قبلش از نت جاهای دیدنیش و محل اقامتت رو پیدا کن بعد ببین کجاهاشو دوست داری بری که دیگه اونجا الاف نشی