PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب ویندوز....

senaps
12-08-2012, 18:43
سلام....
ویندوز ۷ رو تا اخر نصب کردم(یعنی اون درصدا که میان پر شدن و ریست شد، بعد مرحله‌ی اخر که کمپلیت کردن اینزتالشن هستش، ارور میده که ویندوز نمیتونه نصب بشه و کامپیوتر خاموش میشه...
بعد موقع پاریتشن بندی، میگه این کارش به زودی تموم میشه و ویندوز روش نمیشه نصب بشه!!!
من واقعا دیتای روی هاردم برام مهمه...نمیتونم بذارم همینجوری فقط بپرن!!!!
مثلا اومدم دیتا رو بکاپ بگیرم، از C فرستادم رو D که راحت سی رو فرمت کنم، الان میگه کلا رو این دیسک نمیتونم نصب کنم... چیکار کنم؟

rubah2000
13-08-2012, 00:42
سلام من دقیق نفمیدم چی میگی. شما چون خودت دیدی چجوریه فکر میکنی همه میفهمن چی میگی. پس بشکاف قشنگ!
دو مورد احتمال میدم من
1.دی وی دی سون مشکل داره
2.هاردت سکتور درجا میزنه

jafarian
13-08-2012, 07:53
قبلا اگر همین ویندوز نصب کرده باشین سیستم مشکلی نداشته تازه اگر به وجود اومده مشکلتون به احتمال زیاد مربوط به هارد میشه که هارد دروهله اول باید بد سکتور گیری کنید با برنامه hdd regenerator اگرکه تازه اقدام به نصب ویندوز 7 میخواین بکنید همین ویندوز خودتون رو روی فلش بوت از طریق فلش برای تصب ویندوز اقدام کنید درمورد اطلاعات هاردم که میگین لازم دارین بطور موقت اطلاعات با یک هارد دیگه هارد به هارد کنید روی اون یکی هارد منتقل کنید:20:

oghyanoos
13-08-2012, 15:57
سلام دوستان
من برای نصب cd ویندوز ، در بایوس کامپیوتر feirst devise , و دوم و سوم را cd rom قرار دادم. اما باز هم cd نصب ویندوز بالا نمیاد و دوباره داخل ویندوز میره! چکار کنم cd بیاد بالا؟؟؟

senaps
13-08-2012, 19:22
1.دی وی دی سون مشکل داره

دوتا دی‌وی‌دی دارم، مشکلی رو جفتش ثابت میباشه...

2.هاردت سکتور درجا میزنه
چیکارش کنم؟ اگر بد سکتور گیری بکنم، ممکنه که اطلاعاتم پاک بشن؟

قبلا اگر همین ویندوز نصب کرده باشین سیستم مشکلی نداشته تازه اگر به وجود اومده مشکلتون به احتمال زیاد مربوط به هارد میشه که هارد دروهله اول باید بد سکتور گیری کنید با برنامه hdd regenerator اگرکه تازه اقدام به نصب ویندوز 7 میخواین بکنید همین ویندوز خودتون رو روی فلش بوت از طریق فلش برای تصب ویندوز اقدام کنید درمورد اطلاعات هاردم که میگین لازم دارین بطور موقت اطلاعات با یک هارد دیگه هارد به هارد کنید روی اون یکی هارد منتقل کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره تقریبا یک سال و نیم ۲ سال همین ویندوز سون روش نصب بوده....
مشکل اینه که حتی لینوکس رو هم دیگه نمیتونم بوت کنم.... بدون بوت کردن به هیچ سیستم عاملی، چطوری میتونم بدسکتور بگیرم؟؟؟؟ بعد ببرم بیرون، اطلاعاتم رو خراب نمیکنن؟؟؟ چقد هزینه‌اش میشه که برام بدسکتور بگیرن؟؟؟(دیتام فوق العاده مهمه و متاسفانه همین الانش هم دیتام رو روی لپ تاپ و سیستم نصف کردم!!(دیگه جایی برای بک‌اپ گرفتن ندارم....)

سلام من دقیق نفمیدم چی میگی. شما چون خودت دیدی چجوریه فکر میکنی همه میفهمن چی میگی. پس بشکاف قشنگ!
من داشتم یه برنامه‌ای رو از رو سیستمم پاک میکردم... که یه دفعه صفحه‌ی ابی مرگ اومد بالا.... ریست کردم و فرقی نکرد.... سیف مود اومد بالا، اطلاعات درایو C رو ریختم توی یه درایو دیگه و شروع کردم به تعویض ویندوز.....
مراحل نصب، کامل و بدون هیچ مشکل خاصی صورت گرفت، سیستم ریست شد و اخرین مرحله که تاریخ و اینا رو وارد میکینم(مرحله Complete setup) همون اول که سیستم ریست میشه و میاد بالا، ارور میده که نمیتونه نصب رو تکمیل بکنه و باید از اول شروع به نصب بکنم....
دوباره نصب رو شروع میکنم، میبینم که تو مرحله‌ی پارتیشن بندی ارور میده که ویندوز نمیتونه روی این هارد نصب بشه چوون داره کارش تموم میشه و باید یه هارد دیگه بیارم برا نصب.....با این وجود، اجازه‌ی نصب رو میده...(در حقیقت به صورت یه (Warning) مینویسه....
بعدشم که بازم همون ارور همیشگی..... درایو مربوطه رو بارها و بارها فرمت کردم، ولی تاثیر نداشته!!!!

رفقا حتی هلپ سنتر ماکروسافت هم راهنمایی الکی بهم داده.... باید چه گلی به سرم بگیرم؟؟؟؟ به سیستم به شدت احتیاج دارم...فایل های پروژه‌ی برنامه نویسیم روش هست که باید ببرم بدم تحویل مشتری واقعا گیر افتادم... ده ها گیگ عکس خونوادگی که بکاپ هاش مشکل داره و وقت نکردم درستش بکنم و کلکسیونی از فیلم هایی که در طول ۴-۵ سال جمعشون کردم...

senaps
13-08-2012, 20:18
من برای نصب cd ویندوز ، در بایوس کامپیوتر feirst devise , و دوم و سوم را cd rom قرار دادم. اما باز هم cd نصب ویندوز بالا نمیاد و دوباره داخل ویندوز میره! چکار کنم cd بیاد بالا؟؟؟

وقتی دگمه‌ی پاور رو میزنی، همین که نوشته های اولیه‌ی رام سیستم اومد بالا، F8 یا دلیت رو بزن!!!بعضی ها هم F12.... بعد تو لیست، سی دی رام رو انتخاب کن!

oghyanoos
13-08-2012, 21:34
وقتی دگمه‌ی پاور رو میزنی، همین که نوشته های اولیه‌ی رام سیستم اومد بالا، F8 یا دلیت رو بزن!!!بعضی ها هم F12.... بعد تو لیست، سی دی رام رو انتخاب کن!
خوب من که میگم این کار را میکنم اما باز cd اجرا نمیشه!!!!!؟

rubah2000
14-08-2012, 00:30
باتری مادر بورد رو در بیار انگشتت رو کن اون تو بعد چند دقیقه صبر کن بعد باتری رو جا بزن دوباره برو تو بایوس فرست دیوایس رو تنظیم کن و برو حال کن!

rubah2000
14-08-2012, 00:33
شما فقط باید یه هارد بخری روش ویندوز بریزی بعدش این هارد رو وصل کنی و اطلاعاتت رو ور داری وسلام هرچی با هاردت بیشتر کلنجار بری اطلاعاتت بیشتر تلف میشه

jafarian
14-08-2012, 07:23
دوتا دی‌وی‌دی دارم، مشکلی رو جفتش ثابت میباشه...

چیکارش کنم؟ اگر بد سکتور گیری بکنم، ممکنه که اطلاعاتم پاک بشن؟

اره تقریبا یک سال و نیم ۲ سال همین ویندوز سون روش نصب بوده....
مشکل اینه که حتی لینوکس رو هم دیگه نمیتونم بوت کنم.... بدون بوت کردن به هیچ سیستم عاملی، چطوری میتونم بدسکتور بگیرم؟؟؟؟ بعد ببرم بیرون، اطلاعاتم رو خراب نمیکنن؟؟؟ چقد هزینه‌اش میشه که برام بدسکتور بگیرن؟؟؟(دیتام فوق العاده مهمه و متاسفانه همین الانش هم دیتام رو روی لپ تاپ و سیستم نصف کردم!!(دیگه جایی برای بک‌اپ گرفتن ندارم....)

شما برنامه HDD Regenerator رو که دانلود کردین بعدشم کرکش کردین وقتی که برنامه رو اجرا کردین گزینه bootable usb flash انتخاب کنید تا فلش شما بوت بشه بعدش از طرق بوت فلش هارد اسکن کنید اگر که بد سکتور پیدا نکرد برنامه bootable برنامه WinSetupFromUSB رو دانلود کنید ورژن بتای برنامه رو بعدشم با یک dvd ویندوز سون دیگه فلش خودتون با این برنامه بوت کنید وقتی برنامه رو اجرا کردین تیک گزینه دوم بزنید مسیر ویندوز 7 خودتون که داخل دستگاه قرارداره رو بدین بعدش روی دکمه Go کلیک کنید اقدام به نصب ویندوز ازطریق فلش کنید ببینید بازم حین نصب به همون صورته یا که نه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
14-08-2012, 11:48
اطلاعات هارد پاک میشه دیگه نه؟
چطوری میتونم قبلش قسمتی از داده های اساسیم رو بریبزم رو لپتاپ؟

senaps
14-08-2012, 13:13
الان دارم با برنامه‌ی HDD کار میکنم.... فعلا که ۱۰ درصد از کار رو رفته، ۶ تا دیلی پیدا کرده بدون هیچ بد سکتوری!!! دیلی بدتره؟! یعنی بدبخت شدم؟ یعنی دیتام سوخت رفت پی کارش؟

senaps
14-08-2012, 17:35
دوستان بدسکتور پیدا نکرد!!! ولی چندتایی دیلی بود که ظاهرا درستشون کرده بود.... بازم مشکل پابرجاست! (مشکل از بدسکتور نیست....)....
بعد الان هارد قدیمیی که داشتم رو اوردم وصل کردم، بازم همین مشکل رو داره! به نظرتون باید چیکارش کنم؟ چه مشکلی داره اخه؟

senaps
14-08-2012, 20:51
هارد و دیسک ویندوز رو هم عوض کردم، ولی بازم تاثیری نداشت.... به نظرتون چرا داره اینجوری میکنه؟! چرا نمیذاره ویندوز نصب کنم؟ مشکلش چیه؟

rubah2000
18-08-2012, 14:33
اون هارد قدیمی که میگین سالمه؟
من میگم ایراد از هارده ولی اگه دارین سون نصب میکنین بی خیال شین و ایکس پی نصب کنین ببینین جواب میده یا نه؟