PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2012 - 2013

vahidgame
12-08-2012, 15:36
سلام
دو بار سابقه خیلی خوب فوتبال فانتزی رو در انجمن داشتیم یکی در یورو 2012 و دیگری برای لیگ برتر فعلی ایران که در حال برگزاریه
لیگ برتر انگلستان از هفته دیگه شروع میشه و تصمیم گرفتم که فوتبال فانتزی که در سایت رسمی قرار داده شده رو راه اندازی کنم
به نظر می رسه که امکانات این فوتبال فانتزی واقعا عالیه و به امید خدا شاهد مسابقات لذت بخشی خواهیم بود

.............................

در ابتدا باید از اینجا عضو سایت بشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اون می رسیم به قسمت اصلی که اینجا ست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اینجا باید اسم تیم و بازیکنای مورد نظرتون رو انتخاب کنید
در این قسمت بازم قوانین اصلی فوتبال فانتزی پابرجاست یعنی:

- 15 بازیکن بازیکن باید انتخاب کنید شامل: 2 دروازه بان ، 5 مدافع ، 5 هافبک ، 3 مهاجم
- بودجه ای که در اختیار دارید 100 پوند هست
- از یه تیم مشخص حداکثر 3 بازیکن می تونید بگیرید

بعد از این می تونید با تیم خودتون به مسابقات بپردازید و با بازیکنایی که در اختیار دارید امتیاز های مختلفی بگیرید
ضمن اینکه امتیازهای بازیکنان به این صورت محاسبه میشن:

برای بازی کردن تا 60 دقیقه

1 امتیاز

برای بازی کردن بیش از 60 دقیقه
2 امتیاز

هر گل زده شده توسط مدافع یا دروازه بان

6 امتیاز

هر گل زده شده توسط هافبک

5 امتیاز

هر گل زده شده توسط مهاجم

4 امتیاز

هر پاس گل برای هر بازیکن

3 امتیاز

Clean Sheet برای مدافع یا دروازه بان

4 امتیاز

Clean Sheet برای هافبک

1 امتیاز

هر سه شوتی که توسط دروازه بان گرفته میشه
1 امتیاز

هر پنالتی که گرفته میشه

5 امتیاز

هر پنالتی که از دست میره

2- امتیاز

امتیاز های اضافه برای بهترین بازیکنان هر بازی

3-1 امتیاز

به ازای خوردن 2 گل برای دروازه بان و مدافع

1- امتیاز

هر کارت زرد

1- امتیاز

هر کارت قرمز

3- امتیاز

هر گل به خودی

2- امتیاز

* یه سری نکات هم لازم به ذکره:

- هفته اول حتی بعد از اینکه تیمتون رو انتخاب کردید می تونید به طور نامحدود بازیکن رد و بدل کنید. اما از هفته های بعدی هر هفته فقط 1 بازیکن می تونید رد و بدل کنید که به ازای هر بازیکن اضافه که بخواید بگیرید 4 امتیاز از امتیازتون کسر میشه. ضمن اینکه می تونید از اون 1 نقل و انتقال استفاده نکنید و در اون صورت به هفته بعد از اون اضافه میشه.

- از بین 11 بازیکن اصلی باید یک کاپیتان و یک کاپیتان جانشین رو انتخاب کنید. همون طور که می دونید امتیاز کاپیتان دو برابر حساب میشه. در صورتی که کاپیتان حتی یک دقیقه هم بازی نکنه کاپیتان جانشین جای اونو می گیره و امتیاز اون دو برابر حساب میشه.

- قابلیت این وجود داره که سیستم تیمتون رو تغییر بدید. ولی همیشه حداقل باید 1 دروازه بان ، 3 مدافع و 1 مهاجم در ترکیب داشته باشید.

- همانند فوتبال فانتزی یورو 2012 در طول رقابت ها می تونید از Wildcard استفاده کنید اونم 2 بار که به معنی اینه که هر بار که از این قابلیت بخواید استفاده کنید به طور نامحدود می تونید بازیکن رد و بدل کنید و این محدودیت نقل و انتقالات براتون برداشته میشه.

- لیگ کلاسیک و لیگ هد تو هد هم وجود دارن و می تونید لیگ های جدیدی درست کنید یا به لیگ های دیگه بپیوندید. در لیگ کلاسیک هر هفته امتیاز تیم ها قرار داده میشه و مجموع اون امتیاز ها مهمه. لیگ هد تو هد به این صورته که هر هفته تیم های مختلف کاربرا با هم بازی می کنن و هر تیمی که از تیم مقابلش بیشتر امتیاز بگیره 3 امتیاز می گیره و در صورت مساوی هم 1 امتیاز می گیره.

- لیست تمام بازیکنان به همراه امتیاز و قیمت اونا رو می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشاهده کنید.

vahidgame
12-08-2012, 16:08
خب این پست اختصاص داره به لیگ ها و جدول ها و همین طور لیست تیم های دوستان

من هر دو لیگ رو به اسم P30WORLD درست کردم
برای اینکه به اونا بپیوندید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید و بعد به قسمت Join a league برید و از اون جا گزینه Private league رو انتخاب کنید. حالا باید کد لیگ های مورد نظر رو وارد کنید که به این صورته:

کد 221120-894066 برای لیگ کلاسیک
کد 221242-894066 برای لیگ هد تو هد

.................................................. ........

Alireza.M67
13-08-2012, 16:12
مرسی
فقط دوستان برای پیوستن به لیگ اون کدها رو جابجا باید بزنن
894066-221120
894066-221242
درستش هست .

vahidgame
13-08-2012, 23:35
خب اسم تیم من Blues هستش و ترکیب اون فعلا به این صورته:

تا حدودا 4 روز دیگه وقت هست که به صورت نامحدود نقل و انتقالات انجام داد که احتمالا بازم ترکیبم رو تغییر میدم
کلا لیگ انگلیس اونقدر بازیکن خوب داره که انتخاب ترکیب سخته! ولی خب باید با توجه به قوانین فوتبال فانتزی بازیکن گرفت نه مثلا یه بازی کامپیوتری و مطمئنا نسبت به اون تفاوت داره
توی فوتبال واقعی مطمئنا کسی با این سیستم بازی نمی کنه ولی خب این فوتبال فانتزیه و کلا دفاع ها خوب امتیاز می گیرن...

یه نکته ای هم وجود داره اینه که بازیکنای مصدوم مشخصن و توی قسمت اطلاعاتشون برید می نویسه که تاریخ برگشت اونا کیه و به خاطر همین حتی بازیکنایی که مصدومیت شدیدی ندارن می تونن شما رو به شک بندازن که اونا رو انتخاب کنید یا نه. مثلا من اول کابایه از نیوکاسل رو انتخاب کرده بودم که مشکلی نداشت ولی الان که دیدم مصدومه اونو کنار گذاشتم...

پ.ن: امیدوارم دوستان زودتر ثبت نام کنن و حتما از هفته اول باشن که در غیر اینصورت جذابیت مسابقات کمتر میشه...

Alireza.M67
14-08-2012, 13:57
خب اسم تیم من Blues هستش و ترکیب اون فعلا به این صورته:

تا حدودا 4 روز دیگه وقت هست که به صورت نامحدود نقل و انتقالات انجام داد که احتمالا بازم ترکیبم رو تغییر میدم
کلا لیگ انگلیس اونقدر بازیکن خوب داره که انتخاب ترکیب سخته! ولی خب باید با توجه به قوانین فوتبال فانتزی بازیکن گرفت نه مثلا یه بازی کامپیوتری و مطمئنا نسبت به اون تفاوت داره
توی فوتبال واقعی مطمئنا کسی با این سیستم بازی نمی کنه ولی خب این فوتبال فانتزیه و کلا دفاع ها خوب امتیاز می گیرن...

یه نکته ای هم وجود داره اینه که بازیکنای مصدوم مشخصن و توی قسمت اطلاعاتشون برید می نویسه که تاریخ برگشت اونا کیه و به خاطر همین حتی بازیکنایی که مصدومیت شدیدی ندارن می تونن شما رو به شک بندازن که اونا رو انتخاب کنید یا نه. مثلا من اول کابایه از نیوکاسل رو انتخاب کرده بودم که مشکلی نداشت ولی الان که دیدم مصدومه اونو کنار گذاشتم...

پ.ن: امیدوارم دوستان زودتر ثبت نام کنن و حتما از هفته اول باشن که در غیر اینصورت جذابیت مسابقات کمتر میشه...

وحید جان من نمی دونم اطلاعات اینا چقدر به روزه فقط می دونم اون Jones که شما از منچستر یونایتد گذاشتی، مصدومیت کمر داره و نه تنها بازی اول رو بازی نمی کنه، بلکه اصلا معلوم نیست کی به مسابقات میرسه ! (البته اینا حرف های یک هفته پیش فرگوسنه، منم بعد از اون دیگه جایی خبری از جونز ندیدم)
ویرایش : الآن دیدم ولبک رو هم گذاشتی که اونم متاسفانه هنوز قراردادشو تمدید نکرده و شاید باشگاه مجبور بشه بفروشش .

vahidgame
14-08-2012, 14:33
وحید جان من نمی دونم اطلاعات اینا چقدر به روزه فقط می دونم اون Jones که شما از منچستر یونایتد گذاشتی، مصدومیت کمر داره و نه تنها بازی اول رو بازی نمی کنه، بلکه اصلا معلوم نیست کی به مسابقات میرسه ! (البته اینا حرف های یک هفته پیش فرگوسنه، منم بعد از اون دیگه جایی خبری از جونز ندیدم)
علیرضا جان با توجه به اینکه این برای سایت رسمی لیگ برتر انگلستانه اطلاعات اون کاملا به روزه
من کلا توی خبرها ندیدم که جایی نوشته باشه جونز مصدومه و به بازی اول نمی رسه
اگه حقیقت داشته باشه حتما اون مربع کوچیک بغل اون رنگش عوض میشه
به طور کلی رنگ اون مربع ها مشخص می کنه که بازیکن مصدومه یا نه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن مشکلی نداره و حتما به بازی می رسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن مصدومیت نسبتا جزئی داره و 75 درصد شانس بازی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن مصدومیت نسبتا جدی داره و 50 درصد شانس بازی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن مصدومیت خیلی جدی داره که به بازی حتما نمی رسه

البته کلا این جونز رو به نظر نمی رسه که توی هفته اول توی ترکیب بذارم چون منچستر توی خونه اورتون بازی داره و این مهاجم اورتون که توی ترکیب گذاشتم احتمالا گل می زنه :دی

+

دوستانی که عضو شدن حتما به اون لیگ ها که پست دوم درست کردم بپیوندن
اصل لذت فوتبال فانتزی به این لیگ ها ست و بدون اونا معنایی نداره و صد در صد تاکید می کنم که عضو اونا بشید...

VBYOFSKI
14-08-2012, 15:34

خب اینم از تیم من.
اسم تیمم Arsenal هست و عضو اون 2 تا گروه هم شدم.
فقط این ترکیب واسه بازی اول یکم تعصبی و جوگیرانه شده :دی

Stream
14-08-2012, 19:54
این هم تیم ما:

hojjatinho
15-08-2012, 01:57
خب این هم تیم من FC Taro:

البته احتمال تغییر وجود داره ...

CATALONIA
15-08-2012, 12:14
خب من هم به اصرار وحید اومدم ... ولی همین اول کار خیلی علاقه مند شدم ...
یه جورایی شبیه به Career Mode توی Fifa است ...
یه سوال داشتم ... چند نفر توی این لیگ شرکت میکنند .. که من زود تر بفهمم چندم میشم :31:
توی لیگ ها هم اومدم .. اسم تیم هم All Stars...

City 17
15-08-2012, 14:25
سلام به همه دوستان.

من هم مثل بعضی دیگه از دوستان دفعه اوله که توی فوتبال فانتزی شرکت می کنم , واسه همین یکی دو تا سوال برام پیش اومد که ممنون میشم از قهرمانان ادوار قبل که بیان بهترین راهنمایی ها رو داشته باشند : دی

این لیست نیمکتمون که به ترتیب گزینه 1 و 2 و 3 کنارشون هست خود به خود به ترتیب اولویت توی بازی ازشون استفاده میشه؟ یا ورود / عدم ورودشون به زمین توی طول بازی را خودمون قبل از بازی تنظیم می کنیم؟

در کل اگه مصدوم / محرومی نداشته باشیم باز هم اهمیت نفرات نیمکت نشین زیاده؟

اگه برای مثال 4 هفته نقل و انتقال نداشته باشیم برای هفته ی پنجم می تونیم 5 تا تعویض داشته باشیم؟

مورد آخر هم اینکه اگه نکته ی خاصی هست که ممکنه افراد تازه کار بهش توجه نکنن + تجربیات با ارزشی که دوستان از ادوار قبل اندوختن(!) را می تونستیم همین اول تاپیک و قبل از شروع مسابقات داشته باشیم خیلی خوب میشد!

Hamid Hamid
15-08-2012, 14:35
سلام دوستان ...

خب منم به اصرار وحيد :31: ( آقا هي اصرار ... اصرار : دی ) ثبت نام كردم.

تو 2 تا ليگي هم كه شماره هاش بود شركت كردم اسم تيمم هم : FCHejazi هستش.

خب عكس كه بلد نيستم بندازم : دی

اما تركيب تيمم اينه :

1_ Krul

2_ Diame

3_ Ryan Shawcross

4_ Kompany

5_ Coloccini

6_ Hangeland

7_ Mussa Dembele

8_ Young

9_ Lukaku

10_ Rooney

11_ Bale

12_ begovic

13_ Sinclair

14_ Ruiz

15_ Bains

شماره هاشونم خودم تعيين كردم كه بعدا بين برو بچ تيم اختلاف نظر پيش نيادش : دی

روني هم كاپيتان اوله ... Bale كاپيتان دوم.

+

راستي ليگ كلي هم هستش؟ بايد از قسمت Public League ثبت نام كنم اونجا؟

موفق باشيد

ragbar12
15-08-2012, 15:27
سلام تيم بنده هم اينه. اسم تيم Ali Team

f
fi

amin 2010
15-08-2012, 15:42
دوستان این وحیدی منم گمراه کرد ! من بهش گفتم که من بیام بقیه دوستان دیگه باید قید اول شدنو بزنن ولی
قبول نکرد گفت ایراد نداره .:31:

+

یه سوال داشتم ... چند نفر توی این لیگ شرکت میکنند .. که من زود تر بفهمم چندم میشم
این جور که وحید گفت این لیگه p30world کلا 20 تا بشیم کافیه ( مثه پریمیر لیگ ) برا تو هم که فرق نمی کنی در هر صورت اخر میشی دیگه !:31:
اینم تیمه من : THE Devils

vahidgame
15-08-2012, 16:57
این لیست نیمکتمون که به ترتیب گزینه 1 و 2 و 3 کنارشون هست خود به خود به ترتیب اولویت توی بازی ازشون استفاده میشه؟ یا ورود / عدم ورودشون به زمین توی طول بازی را خودمون قبل از بازی تنظیم می کنیم؟

اگه در طول اون هفته از 11 بازیکن اصلی کسی به دلایلی مثل مصدومیت یا بازی ندادن مربی به اون ، کلا بازی نکنه از بازیکنای نیمکت نشین تیمتون یه نفر جایگزین اون میشه که اونم اولویت با بازیکن نیمکت نشینی هست که بیشترین امتیاز رو در طول اون هفته داشته

جالبه برای فوتبال فانتزی یورو 2012 این یکمی فرق داشت. یعنی در طول یه راند که مثلا در دو روز برگزار میشد برای روز اول یه ترکیب چیده میشد و در صورت اینکه بازیکنی از بازیکنای اصلی بازی نمی کرد میشد روز دوم اونو تغییر داد و از بازیکنایی انتخاب کرد که در روز دوم تیمشون بازی داره ولی خب این سیستم دیگه به طور اتوماتیک خودش تقریبا اینو انجام میده...

در کل اگه مصدوم / محرومی نداشته باشیم باز هم اهمیت نفرات نیمکت نشین زیاده؟
با توجه به اینکه هفته های زیادی پیشرو هست میشه در هر هفته ترکیب مختلفی گذاشت و اون بازیکنای نیمکت نشین اهمیتشون بالاست
یه بازیکن که توی هفته اول بازی نکرده ممکنه هفته دوم تیمش بازی نسبتا ساده تری داشته باشه و به خاطر همین اونو توی ترکیب اصلی بذارین یا اینکه هفته اول اونقدر خوب امتیاز گرفته باشه که شما رو متقاعد کنه که اونو توی ترکیب بذارین و برای تیمتون امتیاز بلایی بیاره..

اگه برای مثال 4 هفته نقل و انتقال نداشته باشیم برای هفته ی پنجم می تونیم 5 تا تعویض داشته باشیم؟
نه به این صورت نیست
فقط میشه یه نقل و انتقال رو ذخیره کرد و به هفته بعد انتقال پیدا کنه...

ولی خب در مورد نقل و انتقال مشکلی نیست
یکی اینکه اولا خب وقتی یه نفر بعد از چند هفته به مشکل بدی بخوره که مثلا مصدوم های زیادی داشته باشه یا تیم به نظر خودش مناسب نیاد می تونه بیشتر از 1 بازیکن در هفته بگیره ولی به ازای هر بازیکن اضافی 4 امتیاز از کل امتیازش کم بشه که بعضی وقتا دیگه مجبوریم این کارو کنیم

ضمن اینکه همون طور که توی پست اول اشاره کردم از Wildcard هم میشه استفاده کرد که کلا نقل و انتقالات رو مثل الان که قبل از مسابقاته نامحدود می کنه ولی خب باید دقت کرد که در طول فصل از اون 2 تا Wildcard که در اختیار داریم به موقع استفاده کنیم...

مورد آخر هم اینکه اگه نکته ی خاصی هست که ممکنه افراد تازه کار بهش توجه نکنن + تجربیات با ارزشی که دوستان از ادوار قبل اندوختن(!) را می تونستیم همین اول تاپیک و قبل از شروع مسابقات داشته باشیم خیلی خوب میشد!
موافقم
مخصوصا از قهرمان فوتبال فانتزی یورو 2012 یعنی مسعود توقع میره که در مورد چیزایی مثل راه رسیدن به قهرمانی و مربی هایی که در این راه داشته توضیح بده :دی

EngineeR EhsaN
15-08-2012, 21:47

اینم از تیم من ، اسمشم : Citizens F.C

تو این هد تو هد نمیشه درخواست بازی داد؟ مثلا منو وحید دو دست دست گرمی بازی کنیم :31: لیگ p30world کی شروع میشه؟

Kurosh
15-08-2012, 23:30
این هم از تیم من ...

می‌خوایم پرچم پرسپولیسو تو جزیره‌ی کفر هم به احتزاز در بیاریم : دی

البته بودجه خیلی محدود بود، مربی هم دیر به تیم اضافه شد، ولی خب ما دل شیر داریم، با کم‌ترین داشته‌ها، بهترین نتایج رو می‌گیریم :)

vahidgame
16-08-2012, 02:38
تو این هد تو هد نمیشه درخواست بازی داد؟ مثلا منو وحید دو دست دست گرمی بازی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لیگ p30world کی شروع میشه؟
نه دیگه فیفا که نیست :دی
به محض شروع اولین هفته لیگ برتر انگلیس یعنی از شنبه 18 آگوست ، بازی های تیم های ما برای لیگ هد تو هد مشخص میشه

اون دو لیگ p30world هم همزمان با شروع اولین هفته لیگ انگلیس شروع میشن و اینجوری نیست که زودتر شروع بشن چون باید بازیی توی فوتبال واقعی انجام بشه و اون بازیکنا امتیاز بگیرن تا اون امتیازها برای تیم های این لیگ ها محاسبه بشن و کلا همه چی براساس فوتبال واقعیه و اینجوری نیست که مثلا ما همین جوری برای خودمون بازی کنیم!
بعد از تموم شدن اولین هفته هم دیگه میشه جدول رده بندی تیم ها رو هم دید
منم سعی می کنم پست دوم رو همیشه آپدیت کنم...

در مورد لیگ جالبه به جز لیگ کلاسیک و هد تو هد که وجود داره لیگ سراسری هم هست که همه دیگه در اون هستن و توی قسمت لیگ ها برید مشخصه
اون جا جدول رده بندی رو میشه براساس تیم مورد علاقه ، کشور ، هفته لیگ و به طور کلی دید
یعنی مثلا من روی اسم ایران کلیک کنم جدول رده بندی براساس امتیاز میاد که در بین کل شرکت کنندگان ایرانیه
الانم چون مسابقات شروع نشده فعلا چیزی نمیشه دید و مطمئنا بعدا این قسمت هم جالبه...

+

در مورد ترکیب های دوستان دو تا نکته به نظر می رسه که بگم
یکی اینکه همون طور که توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست توضیح دادم اون علامت بغل بازیکن اگه آبی نباشه و زرد یا نارنجی یا قرمز باشه معلومه بازیکن حداقل یه مصدومیت کوچیک داره و ممکنه به بازی نرسه
بهتره فعلا این بازیکنا رو نگیرید و اگه هم می گیرید حداقل توی ترکیب اصلی نذارید و کلا استفاده از اونا ریسکیه...

نکته دوم اینه که الان حدود دو هفته تا پایان نقل و انتقالات فوتبال اروپا باقی مونده و تا پایانش احتمالا یه سری تیم ها تغییراتی می کنن
توصیه می کنم که بازیکنایی که شک دارید ممکنه به یه تیم دیگه برن رو نگیرید به خصوص اگه به تیم لیگ دیگه بخوان برن که در اونصورت کلا اون بازیکنا رو از دست میدید و باید توی نقل و انتقال هفته اونا رو عوض کنید!

چند تا بازیکن مهم که احتمال ترک تیمشون میره رو اینجا میگم:

Modric : این بازیکن به احتمال خیلی زیاد به زودی راهی رئال میشه و پیشنهاد می کنم اصلا طرفش نرید
Dembele : رئال اونو هم می خواد و احتمال رفتن اون هم هست که البته با رفتن مودریچ به رئال ممکنه دیگه این انتقال صورت نگیره
Moses: چلسی به شدت دنبال اونه و در صورتی که این انتقال صورت بگیره نباید انتظار داشته باشید که این بازیکن مثل ویگان بتونه فیکس بازی کنه و براتون امتیاز بالا بیاره
Van Persie : قطعا انتقال اون به منچستر صورت می گیره و اگه از منچستر 3 تا بازیکنتون تکمیله حواستون باشه که یه بازیکن رو عوض کنید

مخصوصا مودریچ رو که خیلی ها دیدم برداشتن و بهتره الان که میشه نقل و انتقال نامحدود انجام داد اونو عوض کنید...

MORINIO
16-08-2012, 21:54
ما هم اومدیییییییییم :دی

ترکیب اولیه هست احتمالآ تغییراتی میدم ... مثل سانگ که احتمالا میره بارسا

h-blade
16-08-2012, 22:24
آخه چرا مودريچ بايد بره.............. من روش حساب كرده بودم ......:41:

يعني ميگي حذفش كنم؟

Hamid Hamid
17-08-2012, 18:03
سلام ...

خب يه تعداد زيادي از دوستان نگاه كردم ديدم Alex Song رو انتخاب كردن. در مورد اين بازيكن بايد بگم كه به احتمال خيلي زياد رفتنش به بارسلونا قطعي ميشه. و حتي آرسن ونگر هم گفته كه براي بازي د رخط هافبك بازيكن زياد داريم.

+

خب خواستم تو اين پست 2 تا بازيكن خيلي خوب هلندي رو معرفي كنم كه احتمال بازي كردنشون مخصوصا اولي خيلي زياد هستش.

De Guzman

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

بازيكن سابق ويارئال كه به Swansea پيوسته و قراره زير نظر سرمربي سابق خودش يعني آقاي لادروپ بازي كنه ... به نظرم با توجه به اينكه يه هافبك وسط خيلي با كيفيت هستش و دست آقاي لادروپ در وسط زمين خيلي باز نيستش احتمال بازي دادنش خيلي زياده. اينطور كه يادم هستش قيمت خريدش هم 6.0 هستش. و جالب اينكه امتيازش 0 ! هستش و در جدول هافبك ها آخرين بازيكن هستش از نظر امتياز ! اما من مطمئنم كه بازي مي كنه.

من خودم 3 سهميه از تيم Swansea انتخاب كردم و اگه ميشد تعداد بيشتري هم انتخاب مي كردم ... يه گلر خيلي خوب هم داره Vorm

Anita

بازيكن دومي هستش كه عضو تيم آژاكس بودش و هم در دفاع چپ و هم در پست هاي كناري مثل هافبك كنار و وينگر ميتونه بازي كنه و از اين نظر شانس داره كه تو ليگ برتر بهش بازي برسه. 2 فصل قبل با آژاكس قهرمان ليگ هلند شده. قيمتش هم تو فوتبال فانتزي 5.0 هستش.

موفق باشيد

vahidgame
17-08-2012, 18:57
مرسی حمید
البته اون مجموع امتیازی که زده برای فصل قبله و بازیکنی که هیچ امتیازی نگرفته احتمالا فصل قبل توی لیگ انگلیس بازی نمی کرده...

در مورد بازیکنا پیشنهاد می کنم که کلا بازیکنای تیم هایی که مدعی قهرمانی نیستن رو بیشتر جدی بگیرید چون معمولا خیلی خوب امتیاز میارن
به خصوص در مورد دفاع ها خیلی دقت کنید که براتون می تونن هم فوق العاده امتیاز بیارن هم اینکه باعث بشه توی یه هفته امتیازتون پایین بیاد!
به طور کلی دفاع هایی رو انتخاب کنید که تیمشون کم گل می خورن و همین طور دفاع هایی که خوب گل می زنن یا پاس گل میدن

یه مثال براتون می زنم که یه دفاع چه قدر می تونه امتیاز بیاره
به عنوان مثال رایان تیلور از نیوکاسل رو در نظر بگیرید که معمولا دفاع راست بازی می کنه و ضربه کاشته زن بسیار خوبیه
این بازیکن فرضا توی یه بازی 90 دقیقه بازی می کنه و هیچ گلی هم تیمش دریافت نمی کنه و توی این بازی هم یه گل می زنه و یه پاس گل هم میده. این در حالیه که کاپیتان شما در اون هفته هم همین بازیکن انتخاب شده بوده. حالا فکر می کنید این بازیکن چند امتیاز براتون میاره؟!
امتیاز اون به این صورت میشه:

2 امتیاز برای اینکه بالای 60 دقیقه بازی کرده
4 امتیاز برای اینکه به عنوان مدافع تیمش هیچ گلی دریافت نکرده
6 امتیاز برای گلی که به عنوان مدافع زده
3 امتیاز برای پاس گلی که داده
3 امتیاز احتمالی برای اینکه بهترین بازیکن زمین میشه
مجموع امتیاز های اون در این بازی میشه 18 امتیاز که با توجه به اینکه به عنوان کاپیتان انتخاب شده امتیازش دو برابر میشه یعنی 36 امتیاز!
همچین مواردی همیشه پیش نمیاد ولی در این هفته مطمئنا تیم شما از نظر امتیاز اون هفته با اختلاف نسبت به تیمای دیگه اول میشه!

دیگه این آخرین کمکی بود که قبل از شروع مسابقات می تونستم کنم :دی

+

تاکید می کنم که توی این مدت اندک باقی مونده تا شروع مسابقات حتما عضو اون لیگ ها بشید
تعداد شرکت کنندگان برای اون لیگ ها رو هم نامحدود کردم و از این لحاظ دیگه مشکلی نیست...
بعضی دوستان هم ممکنه یوزر درست کرده باشن ولی عضو این لیگ ها نشده باشن که امیدوارم هر چه زودتر اون دوستان هم افتخار بدن :دی

MILAD MGH
17-08-2012, 19:14
منم عضو شدم.البته زیاد اهل فوتبال نیستم.

Dark Shine
18-08-2012, 19:27
تیمِ Samcoro

vahidgame
19-08-2012, 10:20
خب بالاخره مسابقات شروع شد و دیروز هم 7 تا مسابقه برگزار شد
الان می تونید امتیاز خودتون و همین طور جایگاهتون در لیگ ها رو ببینید ولی خب یکمی زوده چون خیلی ها رو دیدم که بیشتر روی تیم هایی مثل یونایتد و سیتی و چلسی سرمایه گذاری کردن که امروز و فردا بازی هاشون برگزار میشه

از بازی های دیروز بازیکنایی که بیشتر از همه امتیاز گرفتن از تیم هایی مثل سوانسی و فولام بود و کلا کسایی که روی این تیم ها سرمایه گذاری کردن حسابی امتیاز جمع کردن!
تیم رویائی هفته تا به الان رو می تونید از اینجا ببینید:

قبل از شروع مسابقات من چند بار تیمم رو تغییر دادم و برام قابل پیش بینی بود که بعدا حتما از حذف بعضی بازیکنا ضرر می کنم و فکر کنم برای اکثرا هم به همین صورت باشه
الان مثلا Dyer و Duff و Sinclair رو قبلا توی ترکیبم داشتم که الان می بینم فوق العاده امتیاز گرفتن
هر چند که توی هفته های بعدی ممکنه همه چی به کلی فرق کنه...

در ضمن به عنوان یه طرفدار چلسی در مورد تاتنهام با وجود ویلاس بواس دیگه باید یکمی تردید کنم و به قول یه نفر باید از تاتنهام انتظار خوردن گل های زیاد رو داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه مودریچ هم دیروز بازی نکرده و حتی روی نیمکت ذخیره ها هم اسمشو ندیدم و میشه گفت که دیگه کم کم داره راهی رئال میشه...

در مورد لیگ هد تو هد هم همون طور که قبلا گفتم با شروع مسابقات برنامه بازی ها مشخص میشه
برنامه هفته اول با امتیازای اون تا به الان به این صورته:

THE Devils 6 ---- 18 Blues
Dampaee 9 ---- 4 MSusa
FCHejazi 32 ----12 All Stars
GAGOOLS 17 ---- 32 FC Taro
Citizens F.C 8 ---- 9 reds
Persepolis 2 ---- 14 Real
Big Bear 5 ----13 Heaven
FC Logos 17 ---- 6 Ali Team
FC eMJey 14 ----28 Arsenal
Se7eN UniT3D 10 ----- 14 Team17
Bel20ve 19 ----- 8 gholam

اینم برنامه هفته دوم:

Blues ----- Dampaee
MSusa ----- Bel20ve
gholam ----- Se7eN UniT3D
Team17 ----- FC eMJey
Arsenal ----- FC Logos
Ali Team ----- Big Bear
Heaven ----- Persepolis
Real ----- Citizens F.C
reds ----- GAGOOLS
FC Taro ----- FCHejazi
All Stars ----- THE Devils

دوستانی که تا الان عضو لیگ هد تو هد P30WORLD نشدن متاسفانه دیگه نمی تونن عضو اون بشن چون دیگه برنامه رقابت ها مشخص شده
ولی در مورد لیگ کلاسیک P30WORLD به نظر نمی رسه مشکلی وجود داشته باشه چون اون جا تیمی با تیمی بازی نمی کنه و فقط تیم های لیگ براساس بیشترین امتیاز کل رده بندی میشن...

Hamid Hamid
19-08-2012, 10:59
سلام ...

يه حسي بهم مي گفت اين Dyer از Swansea رو بازي بدما ! اما آخرم گذاشتمش بيرون ... تونسته 13 امتياز ! بگيره.

بجاش Sinclair رو گذاشتم كه اون جالبه به عنوان ذخيره اومده بودش ولي خب دستش درد نكنه 1 گل زد : دی

كلا اين Swansea تيم خوبيه ... من تو ليگ برتر امسال بيشتر طرفدار Newcastle و همين Swansea هستم چون 4-5 تا بازيكن خيلي خوب هلندي تو اين 2 تا تيم بازي مي كنن.

در كل بچه ها بد كار نكردن ... هنوز 3 تا بازيكن منچسترم بازي نكردن. يعني روني / اورا و يانگ كه اميدوارم باوجود كاگاوا / ناني و والنسيا به يانگ بازي برسه : دی

موفق باشيد

MORINIO
19-08-2012, 16:57
ای بابا این سایته دیروز حالمو گرفت !! ساعت 2 و نیم 3 بعد ازظهر بود رفتم یه تغییراتی بدم تو ترکیب سانگو حذف کنم به جای یکی از مهاجما لوکاکو رو بزارم و اینا .. تغییراتو انجام دادم تا Confirm کردم همون موقع سایت امکان ترنسفر و اینا رو بست !!!

خلاصه نتونستم این ترنسفر ها رو انجام بدم ... حالا من میتونم واسه هفته بعد حداقل این سانگ رو که رفت بارسا با یه بازیکن دیگه عوض کنم ؟

vahidgame
19-08-2012, 17:57
ای بابا این سایته دیروز حالمو گرفت !! ساعت 2 و نیم 3 بعد ازظهر بود رفتم یه تغییراتی بدم تو ترکیب سانگو حذف کنم به جای یکی از مهاجما لوکاکو رو بزارم و اینا .. تغییراتو انجام دادم تا Confirm کردم همون موقع سایت امکان ترنسفر و اینا رو بست !!!

خلاصه نتونستم این ترنسفر ها رو انجام بدم ... حالا من میتونم واسه هفته بعد حداقل این سانگ رو که رفت بارسا با یه بازیکن دیگه عوض کنم ؟
خب شانس بدت دقیقا همون موقعی اینا رو تغییر دادی که موقع بسته شدن زمان انجام نقل و انتقالات و تغییر ترکیب بوده!
کلا هر هفته یه deadline وجود داره که معمولا 11:30 دقیقه به وقت انگلیسه که میشه 15 به وقت خودمون که باید دیگه قبل از اون تغییرات رو انجام داد

برای هفته بعد هم مشکلی نداره و می تونی جای سانگ یه بازیکن دیگه بیاری ولی خب فقط یه دونه نقل و انتقال می تونی انجام بدی و بیشتر از اون ازت امتیاز کسر می کنه
تغییرات رو هم از الان میشه انجام داد یعنی به قسمت نقل و انتقالات بری به طور اتوماتیک برای هفته دوم رو میاره

+

راستی چلسی هم الان بازیشو 2 بر صفر برد و بازیکنانش هم معمولا براساس این فوتبال فانتزی خوب امتیاز اوردن
هازارد رو که من به عنوان کاپیتان انتخاب کردم برام حسابی کولاک کرد!
دو تا گل چلسی رو پاس گل هاشو اون داد و در مجموع با 63 دقیقه ای که بازی کرد 9 امتیاز تونست بیاره که چون کاپیتان تیمم بوده میشه 18 امتیاز یعنی برابر با کل امتیازی که دیروز گرفتم!
خلاصه خوش به حال کسانی شد که به هازارد اعتماد کردن :دی
در ضمن دو تا بازیکن دیگه که از چلسی داشتم یعنی لمپارد و چک هم خیلی خوب امتیاز گرفتن یعنی هر کدوم 7 امتیاز

پ.ن: سیستم این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس واقعا عالیه. حتی در حین بازی هم میشه امتیازی که تا اون جا بازیکنتون کسب کرده رو دید!

Hamid Hamid
19-08-2012, 18:53

سلام ...

بله دوست عزيز ... قانونش اينه كه تا هفته اي 1 نقل و انتقال رو ميتونيد به صورت مجاني و بدون كسر امتياز انجام بديد.

اگر بخوايد بازم تغييري تو تيم ايجاد كنيد و حذف و اضافه انجام بديد به ازاي هر بازيكن ( رفت و برگشت ) 4 امتياز از مجموع امتياز هاتون كم ميشه.

City 17
19-08-2012, 23:39
واقعا شانس توی این فوتبال فانتزی اگه نگیم حرف اولو می زنه مسلما حرف دوم رو هم نمی زنه : دی

فردیناند که قرار بود تنها مدافع یونایتد باشه که این روزها بشه به آمادگی نسبیش اتکا کرد احتمالا تا دو ماه از میادین دور خواهد بود!

آگرو هم که خیلی از دوستان دیگه هم انتخابش کرده بودن دقیقه 13 مصدوم شد!

تیم ما که عملا تیم 9 نفره بود...

جالبه مثلا من که سایه ی سیتی رو با تیر می زنم اینجا امیدوارم مصدمیت آگرو هر چه زودتر فع بشه. واقعا فوتبال فانتزی قلب ها رو به هم نزدیگ می کنه : دی

ولی در کل مهم پیوستگی عملکرد بچه ها هست و افق ها روشنه : دی

hojjatinho
20-08-2012, 03:47
خب من تیم رو به شکلی انتخاب کردم که از 6 big ! جزیره فقط از آرسنال انتخاب بازیکن داشتم ...

نه که تعصبی بوده باشه ها ؟! نه !:دی خواستم کمی متفاوت ترکیب بچینم قصدم اول این بود که از ارسنال هم بازیکن نگیرم ولی دیگه این رو نمی شد کاریش کرد!:دی

این جور که پیداست هر هفته 1 بازیکن می تونیم بدون کسر امتیاز بگیریم ؟! پس احتمالا در اینده از لیورپول و سیتی و .. هم بازیکن بگیرم .

این هفته فقط 36 امتیاز گرفتم ... بازی های باقیمانده هم برای من سودی نداره .

پ ن : زنده باد ، زنده باد تیم تارو(2 بار) :دی

پ ن 2 : کسانی که از تیم چلسی بازیکن گرفتند این هفته سود حسابی می کنند .. چلسی بازی جلو افتاده اش (!) رو با ریدینگ انجام می ده و همین جا حساب می شه ... خوش بحالشون !:دی

پ ن 3 : این هفته Ghost Facers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و .:HoomaN:. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتیازهای خوبی رو گرفتند و صدر جدولند . بهشون تبریک می گم . البته با توجه به بازی باقیمونده چلسی این دو به شدت از سوی Blues ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهدید می شن !

CATALONIA
21-08-2012, 09:37
خب در اصل این هفته تموم شد .. اگه بازی بعدی چلسی رو نخوایم حساب کنیم ...

هفته ی خوبی بود ... بازیکن هایی که باید خوب بازی میکردند ، خوب بازی کردن :31:
البته این هفته دو تا بد شانسی بد هم آوردم ..
یکی Agger که دقیقه ی 54 اخراج شد ! .. چون کارتش اشتباه بوده و برخوردی نبوده فرجام خواهی کرده ... امیدوارم کارتش بخشیده بشه ...
آگوئرو هم از شانس بد من دقیقه 13 مصدوم شد .. حالا هفته ی بعد دو تا بازیکن دارم که Agger محروم و آگوئرو در بازی کردنش شک هست !!!!

حالا امیدوارم کارت قرمز Agger بخشیده بشه وگرنه باید کم شدن چهار امتیاز رو به جون بخرم ...

لیگ هد تو هد هم خیلی جالب بود ... یکی از بازی های حساس هفته ی اول رو برگزار کردیم ... :31:
بازی با تیم های حمید همیشه سخت بوده :31:
ولی با یک نتیجه نزدیک 43 - 41 فعلا جلو هستم .. :31:

در کل هیجان خوبیه ... تجربه ی جدیدی بود برای من به شخصه .. فقط این که دو تا بازیکنت رو نداری برای هفته ی بعد یکم هیجان اضافیه دیگه :44: ... :31:

Hamid Hamid
21-08-2012, 13:40
لیگ هد تو هد هم خیلی جالب بود ... یکی از بازی های حساس هفته ی اول رو برگزار کردیم ...
بازی با تیم های حمید همیشه سخت بوده
ولی با یک نتیجه نزدیک 43 - 41 فعلا جلو هستم ..

شهاب بازي خيلي نزديك بودش و هر 2 خيلي بدشانسي آورديم : دی

تو در مورد Agger و من در مورد 3 بازيكنم از تيم منچستر !

يعني فكر كنم سيروس دين محمدي:31: رو به جاي اشلي يانگ خريده بودم در حالت بازنشستگي بيشتر امتياز مي گرفت : دی

Young مرتيكه همش 1 امتياز آوردش : دی

منم خيلي سريع فروختمش و بجاش Lennon از تاتنهام رو خريدم تازه 1.5 هم اضافه پول دارم : دی

+

آقا دوستان يكي زحمت بكشه جدول رده بندي امتيازات كلي كاربران رو قرار بده ... اون بازي چلسي هم حساب نميشه ديگه 1 بازي كردن زياديشون ميشه ( خصوصا " وحيد " : دی )

به اميد هفته هاي بعد ... و بهتر شدن بازيكن هاي منچستر و تاتنهام :20:

eman619rv
21-08-2012, 16:26
ای بابا من دیر خبر دار شدم ........ همین الان میرم ثبت نام میکنم میام :دی و باز هم مثه یورو میترکونیم . ولی حیف هفته اول از دستم پرید
update*************
ای وای هد تو هد بسته شده چرا؟؟!! اینا کار دست های پشت پرده ست!! میدونستن من اول میشم اجازه بازی ندادن!!
واقعا حیف شد کل مزه فانتزی به هد تو هدش هست اونم که پرید......... با این شرایط شاید ادامه ندم حیف شدش :((

eman619rv
21-08-2012, 17:13
اینم ترکیب من .

رودی دروازه بان دومم چند بار بازیشو دیدم توپ گیر بسیار خوبیه...
جو الن هم یکی از بهترین استعداد های لیور پوله که اینده درخشنای داره و این فصل من خیلی بهش امید دارم .
از طرفدار های سر سخت ادن ازارد هستم شدید. یه 2 سالی هست زیر نظرش دارم :دی و مطمئنما بازیکنی میشه که حالا حالا ها جز بهترین های جهان خواهند موند.... یکم حس کردن آینده بازیکنا و اینکه کیا بازیکنای خوبی میشن رو خوب حدس میزنم . مثلا یادمه مسی زمانی که حتی نمیکت نشین بود من طرفدارش بودم( هر چند رئالیم و دوس داشتم حتما اونموقع بخره مسی رو :دی LOL ) همین طور ویا در والنسیا و تورس در اتلتیکو و سوارز تو هلند واقعا بعضی ادم ها رو میبینی معلومه که اینا ستاره های بی نظیری میشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Alex Fera
21-08-2012, 17:34
آقا منم هستم.............
SatorKhordegan
اینجا هم دیر رسیدم به هد تو هد..............
ولی تو کلاسیک P30 world ساین کردم..................

vahidgame
21-08-2012, 19:14
اول تشکر می کنم از دوستان به خاطر استقبال خوبی که داشتن
فعلا 33 نفر از دوستان توی لیگ کلاسیک عضو شدن و این تعداد می تونه بالاتر هم بره
برخلاف لیگ هد تو هد برای لیگ کلاسیک هر موقع بخواید می تونید عضو بشید و مشکلی نداره...

واقعا شانس توی این فوتبال فانتزی اگه نگیم حرف اولو می زنه مسلما حرف دوم رو هم نمی زنه : دی

فردیناند که قرار بود تنها مدافع یونایتد باشه که این روزها بشه به آمادگی نسبیش اتکا کرد احتمالا تا دو ماه از میادین دور خواهد بود!

آگرو هم که خیلی از دوستان دیگه هم انتخابش کرده بودن دقیقه 13 مصدوم شد!

تیم ما که عملا تیم 9 نفره بود...

جالبه مثلا من که سایه ی سیتی رو با تیر می زنم اینجا امیدوارم مصدمیت آگرو هر چه زودتر فع بشه. واقعا فوتبال فانتزی قلب ها رو به هم نزدیگ می کنه : دی

ولی در کل مهم پیوستگی عملکرد بچه ها هست و افق ها روشنه : دی

خب درسته بخشی از اون به شانس ربط داره ولی اگه کسی توی این فوتبال فانتزی تجربه لازم رو داشته باشه مطمئنا می تونه توی اکثر هفته ها امتیاز خوبی بگیره
+
آره به قول یه نفر این چیزا ست که توی ورزش باقی می مونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ ن 2 : کسانی که از تیم چلسی بازیکن گرفتند این هفته سود حسابی می کنند .. چلسی بازی جلو افتاده اش (!) رو با ریدینگ انجام می ده و همین جا حساب می شه ... خوش بحالشون ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به اینکه چلسی فردا با ریدینگ بازی داره احتمالا بازیکنای اون بازم خوب امتیاز بگیرن ولی جالبه بعضی دوستان رمیرس رو انتخاب کردن که احتمالا توی بازی فردا شب هم به بازی نمی رسه

در ضمن اینو هم باید در نظر گرفت که این بازی هفته چهارم چلسیه که جلوتر برگزار میشه و هفته چهارم که شروع بشه دیگه توی فوتبال فانتزی اسم چلسی دیده نمیشه و قاعدتا هر بازیکنی از اون که توی تیمتون باشه هیچ امتیازی نمی گیره

پ ن 3 : این هفته Ghost Facers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و .:HoomaN:. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتیازهای خوبی رو گرفتند و صدر جدولند . بهشون تبریک می گم . البته با توجه به بازی باقیمونده چلسی این دو به شدت از سوی Blues ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهدید می شن !
کلا این تیم Blues تیم خطرناکیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی جالبه این هفته توی هد تو هد با یه دوست منچستری یعنی آرمین عزیز بازی داشتم که احتمالا بازی رو می برم هفته بعد هم با یه منچستری دیگه یعنی علیرضای عزیز بازی دارم که از الان میگم که می تونم توی این فصل دبلش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن اینکه در مورد جدول رده بندی با توجه به اینکه بازی فردا شب چلسی باقی مونده بازم جدول ناقصه مخصوصا برای هد تو هد که فعلا برای هیچ تیمی برد و باخت و مساوی ثبت نمیشه
فعلا نتایج به این صورته که با بازی فردا شب چلسی می تونه تغییر کنه:

THE Devils 32 ---- 59 Blues
Dampaee 32 ---- 23 MSusa
FCHejazi 41 ---- 43 All Stars
GAGOOLS 32 ---- 36 FC Taro
Citizens F.C 21 ---- 52 reds
Persepolis 26 ---- 28 Real
Big Bear 30 ---- 29 Heaven
FC Logos 39 ---- 30 Ali Team
FC eMJey 44 ---- 48 Arsenal
Se7eN UniT3D 26 ---- 39 Team17
Bel20ve 41 ---- 29 gholam

جدول لیگ کلاسیک هم براساس امتیاز کل هر تیم فعلا به این صورته:

1

.:HoomaN:. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
79

2

Ghost Facers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
67

3

Blues ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

59

4

reds ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
52

5

Ocean ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
51

6

Arsenal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
48

7

PMS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
46

8

FC eMJey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
44

9

All Stars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

43

10

FCHejazi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
41

10

Bel20ve ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
41

12

Team17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
39

12

FC Logos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
39

14

FC Taro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
36

15

Dampaee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32

15

THE Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32

15

GAGOOLS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32

15

Theater of Dreams ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32

19

Ali Team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
30

19
Big Bear ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

30

21

gholam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

29

21

Heaven ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
29

23

Real ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
28

24

Man UTD_IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
27

25

Persepolis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

26

25

Se7eN UniT3D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
26

27

MSusa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
23

28

Citizens F.C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
21

29

SAMCORO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
20

پ.ن: بازی هایی که انجام شدن روشون کلیک کنید قسمت های مهم هر بازی برای امتیازدهی رو میاره مثل گل ها و پاس گل ها و ... که یه بخش مهم اون Bonus هستش که همون طور که قبلا گفتم به بهترین بازیکنای هر بازی به ترتیب 3 و 2 و 1 امتیاز تعلق می گیره. الان مثلا برای بازی چلسی و ویگان بهترین بازیکنا به ترتیب ایوانوویچ ، لمپارد و هازارد انتخاب شدن و این امتیاز هم براشون محاسبه شده. این در حالیه که ممکنه همون اول این امتیاز اضافی مشخص نشده باشه ولی معمولا بعد یه روز این امتیاز ها هم اضافه میشن...

پ.ن 2 : پست دوم رو سعی می کنم همیشه آپدیت کنم ولی در صورتی که بازی های هر هفته کامل تموم بشن جدول لیگ ها رو اون جا می ذارم...

Alireza.M67
21-08-2012, 20:38
هفته بعد هم با یه منچستری دیگه یعنی علیرضای عزیز بازی دارم که از الان میگم که می تونم توی این فصل دبلش کنم

برو خوشحال باش...
این هفته که مسافرت بودم و نمی تونستم تعویض کنم، هفته آینده هم مسافرت هستم و نمی تونم تعویض کنم .
وحید فکر کنم تو خوده شخص آقای دستهای پشت پرده ای ، آ سید وحید پشت پرده :31:

راستی :
کری رو یادم رفت بخونم : داداش اسم تیم ما دمپاییه یکی از مفاهیم گستردش اینه که تیم های رقیب رو سوسک فرض کردیم و له می کنیم :31:

fg_war2000
22-08-2012, 00:21
آقا من 72 هست امتیازم نه 79 :d شرمنده پارازیت اومدم:d

aluminum
22-08-2012, 16:01
این فوتبال فانتزی شبیه به فوتبال فانتزی یورو هست که بشه وسط مچ دی تعویض کرد؟

vahidgame
23-08-2012, 17:31
خب بچه ها دیشب خیلی خوب تاکتیک هایی که بهشون گفته بودم رو انجام دادن :دی
هازارد دیشب هم 11 امتیاز گرفت و در مجموع هم 21 امتیاز برای این هفته که یعنی برای کسایی که کاپیتان انتخابش کردن 42 امتیاز میشه که فکر کنم این امتیاز بعضی وقتا معادل امتیاز یه هفته ست!
به طور کلی با توجه به اینکه این هفته دو تا بازی چلسی داشت بازیکنای چلسی خیلی خوب امتیاز گرفتن و اون امتیاز در رتبه تیم ها خیلی تاثیر داشته

اینم جدول لیگ ها تا پایان هفته اول:

جدول لیگ کلاسیک

#

تیم

مدیر تیم

امتیاز هفته
امتیاز کل

1

vahid z

92

92

2

.:HoomaN:. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hooman Sobhani
82

82

3

Ghost Facers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Amirhossein Sabzi
77

77

4

Big Bear ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ashkan Jbz
68

68

4
milad khosravani
68

68

6

alireza gerafikar
63

63

7
Arsenal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Masoud Dehghanpour
60
60

8
alireza safari
59
59

9
All Stars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shahab Vilanova
56
56

10
Team17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Meraj F
55
55

11
FC eMJey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Milad eMJey
54
54

12
FC Taro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hodjat A
51
51

13
Bel20ve ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hossein "pcforlife"
48
48

14
Theater of Dreams ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shahryar Seven
46
46

15
gholam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
hamed E
45
45

16
FC Logos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mehrdad A
42
42

17
FCHejazi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hamid Hamid
41
41

18
Heaven ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hamid Ostad
39
39

19
SAMCORO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Javad Ta
38
38

20
Ahmad cth
37
37

21
THE Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
armin shah
36
36

21
Man UTD_IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sadegh F
36
36

23
GAGOOLS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
saman doroudi
35
35

23
Persepolis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kurosh !
35
35

25
Dampaee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Alireza Mousavi
33
33

25
Masoud Barani
33
33

27
Ali Team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ali ali
32
32

28
Se7eN UniT3D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Milad Se7eN
30
30

29
Citizens F.C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ehsan Danandeh
26
26

جدول لیگ هد تو هد

#

تیم

برد

مساوی

باخت

+

1

1

0

0

92

3

2

1

0

0

68

3

3

1

0

0

63

3

4

1

0

0

60

3

5

1

0

0

56

3

6

1

0

0

55

3

7

1

0

0

51

3

8

1

0

0

48

3

9

1

0

0

42

3

10

1

0

0

37

3

11

0

1

0

33

1

11

0

1

0

33

1

13

0

0

1

54

0

14

0

0

1

45

0

15

0

0

1

41

0

16

0

0

1

39

0

17

0

0

1

36

0

18

0

0

1

35

0

18

0

0

1

35

0

20

0

0

1

32

0

21

0

0

1

30

0

22

0
0
1

26

0

Alex Fera
25-08-2012, 19:29
سوانسی چه کرد..............
3تا به وستهام زده.............................
از هفته دیگه میشینم بازیهاشو میبینم...............

آقا راستی یه سوال،وسطه بازی هم امتیازه بازیکنا محاسبه میشه و تو پروفایل نشون داده میشه انگار،آره؟!

vahidgame
25-08-2012, 23:12
ظاهرا دست های پشت پرده یعنی خود میشل پلاتینی حتی دست از فوتبال فانتزی هم برنمی دارن :دی
اصلا فکرشو نمی کردم که امروز لمپارد دو سه دقیقه بازی کنه و ریسه هم حتی روی نیمکت نباشه!
یا اینکه تاتنهام دقیقه 90 گل بخوره و مانع این بشه که دفاع اون امتیاز Clean Sheet رو برام بیاره. یعنی این دیگه واقعا کار خود پلاتینی بوده :دی

این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس زیباییش به همین غیر قابل پیش بینی بودن اونه
الان مثلا مواردی پیش میاد که بازیکن یه دفعه مصدوم میشه و شما هم اونو برداشتین و نمی تونید دیگه برای اون هفته تغییرش بدین به عنوان مثال جان تری این هفته این شرایط رو داشت
مصدومیت توی لیگ انگلیس زیاد اتفاق می افته و به خاطر همین باید دائما چک کنید که بازیکناتون مصدوم نشده باشن
در ضمن این Moses رو هم توی تاپیک هشدار دادم که عوضش کنید که الان به چلسی رفته و متاسفانه بعضی دوستان اونو انتخاب کرده بودن و قاعدتا هیچ امتیازی نتونست براشون بیاره...

در مورد امتیازهای این هفته باید بگم که فعلا نسبت به هفته قبل افت داشته و بعضی تیم ها خیلی کم امتیاز گرفتن
از کسایی که خوب امتیاز گرفتن میشه به اشکان و شهاب اشاره کرد که فعلا توی این هفته اول و دوم هستن
ولی کلا رمز موفقیت اکثر تیم ها توی این چند هفته بیشتر به ادن هازارد ختم میشه :دی
مخصوصا اگه اونو کاپیتان انتخاب کرده باشید که در اونصورت فعلا براتون در مجموع 64 امتیاز رو اورده!

در مورد لیگ هد تو هد فعلا نتایح این هفته به این صورته:

Blues 47 ----- 18 Dampaee
MSusa 7 ----- 28 Bel20ve
gholam 33 ----- 35 Se7eN UniT3D
Team17 27 ----- 13 FC eMJey
Arsenal 33 ----- 22 FC Logos
Ali Team 12 ----- 51 Big Bear
Heaven 31 ----- 21 Persepolis
Real 15 ----- 9 Citizens F.C
reds 28 ----- 20 GAGOOLS
FC Taro 6 ----- 20 FCHejazi
All Stars 44 ----- 17 THE Devils

این فوتبال فانتزی شبیه به فوتبال فانتزی یورو هست که بشه وسط مچ دی تعویض کرد؟
نه همچین قابلیتی وجود نداره
ولی اگه بازیکنی کلا بازی نکنه از روی نیمکت به طور اتوماتیک یه بازیکن در پست اون جایگزینش میشه و امتیاز اون محاسبه میشه...

آقا راستی یه سوال،وسطه بازی هم امتیازه بازیکنا محاسبه میشه و تو پروفایل نشون داده میشه انگار،آره؟!
درسته
از موقعی که بازی شروع میشه می تونید امتیازای هر بازیکن رو ببینید و کلا سیستم اون خیلی عالیه
جدای از فوتبال فانتزی می تونید در حین بازی ها مثلا اطلاعاتی مثل گل ها و پاس گل های بازی ها رو ازشون مطلع بشید

eman619rv
26-08-2012, 05:44
نه همچین قابلیتی وجود نداره
ولی اگه بازیکنی کلا بازی نکنه از روی نیمکت به طور اتوماتیک یه بازیکن در پست اون جایگزینش میشه و امتیاز اون محاسبه میشه...

فکر کنم همچین چیزی نباشه چون واسه من که عمل نکرد. اسکولز یه دقیقه هم بازی نکرد ولی داف رو که رو نیمکت داشتم جایگزین نکرد! تنها ضعفی که این فانتزی داره فقط همینه و واقعا جذاب تر از بقیه فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم!.

این هفته برای من هفته بدی بود. رونی مصدوم شد و 2 تا بازیکن صفر امتیاز و 3 تا بازیکن دو امتیازی تو ترکیب دارم :دی ولی از شانس بدم 3 تا بازیکن 7 امتیازیم روی نیمکت هستن!! برتنارد - داف - رودی !!! :37: 21 امتیاز پر پر شد!
کاش رونی این هفته بازی نمیکرد هم مصدوم نمیشد هم کاپیتانم میشد آزارد:دی
به هر حال من تیمم هفته اولشه که حضور پیدا میکنه و هنوز با جو لیگ انگلیس کنار نیومده :دی از همینجا یه اعتراض رسمی هم بابت بازی چلسی دارم که مسابقه هفته سومش در امتیازات هفته اول محاسبه شد و باز منی که هفته اول نبودم باز هم ضرر دادم!!

shakerifar
26-08-2012, 08:47
عجب شانسی داریم ما!!!!!!!moses که رفت چلسی بهش بازی ندادن ویدیچ گل به خودی زد رونی مصدوم شد سیسه هم گل نزد ...به 20 امتیازم نرسیدم !!!!
خدا کنه امروز یه اتفاقایی بیفته !!!!!!

moraddad
26-08-2012, 09:16
آقا این هازارد رو چرا به ما معرفی نکردین ؟!؟

اصن اعــصـاب مـعـصـاب نـداره ! :دی هر بازی 6-7 تا گل و پاس گل !

حالا نمیخوام اسم ببرم .... ولی اون دوست عزیزمون که کاپیتانش کرده ، مــــــــــرد نیست ! :دی

بی عدالتیه آقا ! دستای "روی" پرده ست این دیگه ! هر بازی انداره کل تیم من امتیاز میاره ! :دی

eman619rv
27-08-2012, 08:34
بچه ها این هفته بازیکن های چلسی رو بیرون بگذاریم ؟
توی کل فصل چدتا وایلد کارت داریم؟

فولام هم این فصل شده مثه 3-4 فصل پیش تاتنهام تیمی که زیاد بزرگ و قوی نیست اما یقه تیم های بزرگ رو میگیره و واسشون دردسر ساز میشه . به نظرم فولام فصل خوبی رو خواهد داشت

Reza31001
27-08-2012, 10:51
میشه برای اول کار مثلا 12 تا بازیکن انتخاب کنیم و هفته بعد 3 تا اضافه کنیم + یک تغییر؟

واقعا پیچیدگی ها و ویژگیهایی که لیگ برتر داره رو نمیشه با یورو یا لیگ های دیگه مقایسه کرد (پیش بینی دریم تیم لالیگا در هر هفته چقدر می تونه سخت باشه؟!)
منم فعلا وارد شدم و فعلا در دوران حسرت هستم که چرا از اول نیومدم :31:
آقا وحید گفت ها ولی من گوش نکردم و عملا 2.5 هفته رو از دست دادم!

فعلا تیم ابومسلم انتخاب شده به وسیلۀ رایانه رو اینجا میذارم (چون به کار آشنا نبودم auto complete زدم تا وارد بشم و ببینم چی به چیه)
ولی قطعا ترکیب تا شنبه تغییرات کلی خواهد داشت

vahidgame
27-08-2012, 13:11
خب این هفته هم به پایان رسید
خوشبختانه دو بازی دیروز باعث شد که اکثر دوستان امتیازشون بالاتر بره
بازیکنای من سیتی ، لیورپول و آرسنال که دیروز بازی داشتن امتیازای خوبی گرفتن

نتایج هفته دوم لیگ هد تو هد به این صورت شد

Blues 65 ----- 22 Dampaee
MSusa 19 ----- 43 Bel20ve
van helsing 39 ----- 45 Se7eN UniT3D
Team17 44 ----- 28 FC eMJey
Arsenal 56 ----- 32 FC Logos
Ali Team 21 ----- 68 Big Bear
Heaven 54 ----- 39 Persepolis
Real 29 ----- 15 Citizens F.C
reds 56 ----- 33 GAGOOLS
FC Taro 37 ----- 46 FCHejazi
All Stars 70 ----- 26 THE Devils

جدول پست دوم رو هم به زودی آپدیت می کنم....

فکر کنم همچین چیزی نباشه چون واسه من که عمل نکرد. اسکولز یه دقیقه هم بازی نکرد ولی داف رو که رو نیمکت داشتم جایگزین نکرد! تنها ضعفی که این فانتزی داره فقط همینه و واقعا جذاب تر از بقیه فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم!.
آره اگه میشد تعویض کرد بهتر بود
ولی این تعویض اتوماتیک برای من که عمل کرد
توی این هفته لسکات رو ترکیب اصلی گذاشته بودم که کلا بازی نکرد و به طور اتوماتیک دی یانگ که روی نیمکت بود جایگزین اون شد

آقا این هازارد رو چرا به ما معرفی نکردین ؟!؟

اصن اعــصـاب مـعـصـاب نـداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر بازی 6-7 تا گل و پاس گل !

حالا نمیخوام اسم ببرم .... ولی اون دوست عزیزمون که کاپیتانش کرده ، مــــــــــرد نیست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی عدالتیه آقا ! دستای "روی" پرده ست این دیگه ! هر بازی انداره کل تیم من امتیاز میاره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دیگه قابل پیش بینی بود :دی
هازارد با توجه به اینکه پستش هافبکه و معمولا توی گل زدن و پاس گل دادن خوب عمل می کنه امتیازش اکثرا بالا میشه
کلا بهتره اینجور بازیکنا کاپیتان انتخاب بشن که توی اکثر هفته ها امتیاز بالایی می گیرن

توی این دو هفته که در اصل چلسی سه بار بازی داشت برام همین هازارد به تنهایی 68 امتیاز اورد!
واقعا پولی که آبراموویچ بهش داده حلالش باشه :دی

بچه ها این هفته بازیکن های چلسی رو بیرون بگذاریم ؟
بله صد در صد همه همین کارو کنن چون بازی این هفته خودشو انجام داده و بازی نداره
الان مثلا من سه تا بازیکن از اون دارم یعنی چک ، لمپارد و هازارد که مجبورم ریسک کنم گرین رو به جای چک دروازه بذارم بعد لمپارد هم جاش یه بازیکن می گیرم و هازارد رو هم می ذارم نیمکت...

توی کل فصل چدتا وایلد کارت داریم؟
2 تا داریم
که یه دونه از اونا رو فقط از شروع هفته 21 تا پایان هفته 24 یعنی موقع نقل و انتقالات ماه ژانویه میشه استفاده کرد

میشه برای اول کار مثلا 12 تا بازیکن انتخاب کنیم و هفته بعد 3 تا اضافه کنیم + یک تغییر؟
نه دیگه این کلا خلاف قانون همه فوتبال فانتزی ها ست
باید حتما همیشه 15 بازیکن در اختیار داشته باشید

واقعا پیچیدگی ها و ویژگیهایی که لیگ برتر داره رو نمیشه با یورو یا لیگ های دیگه مقایسه کرد (پیش بینی دریم تیم لالیگا در هر هفته چقدر می تونه سخت باشه؟!)
منم فعلا وارد شدم و فعلا در دوران حسرت هستم که چرا از اول نیومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا وحید گفت ها ولی من گوش نکردم و عملا 2.5 هفته رو از دست دادم!

فعلا تیم ابومسلم انتخاب شده به وسیلۀ رایانه رو اینجا میذارم (چون به کار آشنا نبودم auto complete زدم تا وارد بشم و ببینم چی به چیه)
ولی قطعا ترکیب تا شنبه تغییرات کلی خواهد داشت
البته الانم دیر نشده و میشه امتیازات رو جبران کرد
جدای امتیازات هم کلا جذابیت فوتبال فانتزی لیگ جزیزه اونقدر بالاست که ارزش اونو داره که حتی بعد از چند هفته عضو اون شد

در مورد پیچیدگی لیگ جزیزه هم موافقم
مخصوصا در مورد تیم های بزرگ لیگ که بازیکن زیاد دارن اصلا ترکیب ها قابل پیش بینی نیست و بهتره کلا همه پولتون رو برای اونا سرمایه گذاری نکنید

پ.ن: یه ویژگی خیلی مثبت همه فوتبال فانتزی ها اینه که باعث میشه اون رقابت ها رو جدی تر دنبال کنیم و معمولا چیزایی مثل نتایج و گلزن ها رو همیشه ازشون اطلاع داریم...

Alex Fera
28-08-2012, 15:20
چه جالب،من یه گیم ویک تویه لیگ بودم ولی از بعضی تیمایی که 2 هفته بودن جلوترم!!!!!!!!!!!!!!
خدائیش این هفته خوب امتیاز گرفتم،تازه هازار هم نداشتیم،با این نوناشون.....................
به جز صادق که 82 امتیاز به لطفه میچو گرفت،منو اشکان و جواد با 68 امتیاز مدال نقره رو تقسیم کردیم بین خودمون........................

Masoud-Susa
28-08-2012, 22:23
خب. منم بعـد دو هفته دوری از میادین برگشـتم و تیمم رو یه خورده سر و سامون دادم . (البته دورادور جویای حال لیگ بودم !)
البته سر و سامون که چه عرض کنم ... یه بیــل آوردم همه رو از دم ریختم بیرون :| :دی
در اقدامی انتحاری-انفجاری به اندازه -12 امتیاز بازیکن ترانسفر کردم !
خلاصه یه ریســک خیلی خفن کردم ! یا جـواب میــده و امتیــاز میـگیـرم ...یا ...
یا نداره دیگه تیم به گــل میشــنه ! :دی
هیچی دیــگه تا 1 سپتامبر باید صبر کرد و دید !

vahidgame
30-08-2012, 18:54
چند تا بازیکن مهم که احتمال ترک تیمشون میره رو اینجا میگم:

Modric : این بازیکن به احتمال خیلی زیاد به زودی راهی رئال میشه و پیشنهاد می کنم اصلا طرفش نرید
Dembele : رئال اونو هم می خواد و احتمال رفتن اون هم هست که البته با رفتن مودریچ به رئال ممکنه دیگه این انتقال صورت نگیره
Moses: چلسی به شدت دنبال اونه و در صورتی که این انتقال صورت بگیره نباید انتظار داشته باشید که این بازیکن مثل ویگان بتونه فیکس بازی کنه و براتون امتیاز بالا بیاره
Van Persie : قطعا انتقال اون به منچستر صورت می گیره و اگه از منچستر 3 تا بازیکنتون تکمیله حواستون باشه که یه بازیکن رو عوض کنید

مخصوصا مودریچ رو که خیلی ها دیدم برداشتن و بهتره الان که میشه نقل و انتقال نامحدود انجام داد اونو عوض کنید...

جالبه هر 4 تای این انتقال ها صورت گرفت!
امیدوارم اکثر دوستان این رو رعایت کرده باشن و تیمشون دچار ضرر نشده باشه :دی

از اون نقل و انتقالات فقط Dembele به جای اینکه به رئال بره به تاتنهام رفت...

پیشنهاد می کنم یکی دو روز صبر کنید که نقل و انتقالات تابستانی به پایان برسه و بعد اگه می خواید بازیکن بگیرید و یا اینکه از Wildcard استفاده کنید
چون واقعا الان بازیکن زیاد جا به جا میشه و بعدا براتون انتخاب های خوبی به وجود میاد
مثلا الان ژولیو سزار به کوئیز پارک رنجرز رفته و اگه عملکردش مثل سابق باشه گزینه فوق العاده خوبیه

+

در مورد بازی های این هفته کلا ترکیب چیدن سخت بود به خصوص برای کسانی که 3 تا بازیکن از چلسی داشتن
من که به شخصه با نبود بازیکنایی مثل هازارد و لمپارد و همین طور وجود یه سری بازیکن که بعضی هاشون ممکنه بازی نکنن این هفته رو برای خودم خیلی خوب پیش بینی نمی کنم :دی
بیشتر به توز و همین طور ستاره سوانسی یعنی میچو امید بستم و حالا باید دید بچه ها با غیرت بازی می کنن یا نه :دی

+

یه نکته ای که وجود داره اینه که بازیکنا با توجه به عملکردشون در طول فصل قیمتشون بالا و پایین میره
مثلا الان هازارد که شروع فصل قیمتش 9.5 بود به خاطر عملکرد خیلی خوبی که تا اینجا داشته قیمتش شده 9.9 !

این وسط هم تیم هایی که از اول این بازیکنا رو داشتن سود می کنن
مثلا تیم من به خاطر همین هازارد و توز 0.5 پوند به قیمتش اضافه شده یعنی 100.5 پوند
که اینم در طول فصل حتما بیشتر به چشم میاد و برای نقل و انتقالات به تیم ها کمک می کنه...

hojjatinho
01-09-2012, 05:28
خب من هم بعد از دوری یک هفته ای ، این هفته با دو تغییر در ترکیب تیمم برگشتم .
دمپسی و موسس رو محترمانه اخراجشون کردم و یایاتوره و میچو رو به خدمت گرفتم . باشد که رستگار شویم و گند هفته قبل رو جبران کنیم :دی

Reza31001
01-09-2012, 10:44
خوب بالاخره تیم منم بسته شد :8:

کاملا واضحه که اگه تاتنهام و من سیتی خوب کار نکنند 10-15 امتیاز بیشتر نمی گیرم :31:

vahidgame
01-09-2012, 13:34
تیم من یکی از قربانی های این نقل و انتقالات دیشب بودش :دی
دی یانگ به میلان رفت و الان مجبورم اونو از ترکیب خارج کنم
دو تا بازیکن مصدوم هم دارم که یکیشون قطعا به بازی این هفته نمی رسه
از طرفی این هفته هازارد و چک رو هم که نمیشه توی ترکیب گذاشت
الان دیگه مجبورم نقل و انتقال اضافی انجام بدم و ازم امتیاز کم بشه
همه اینا بازم کار دست های پشت پرده یعنی خود این میشل پلاتینی بوده که چشم نداشته ببینه هازارد تونسته برام این همه امتیاز بگیره :دی

توی این یکی دو روزه کلا نقل و انتقالات خوبی انجام شد که اینا باعث میشن فوتبال فانتزی جذابتر از قبل هم باشه
برای هفته های بعدی مطمئنا میشه روی بعضی از این بازیکنا حساب باز کرد

مثلا برای مهاجم برباتوف که به فولام رفته اون جا حتما بیشتر از منچستر بازی بهش می رسه و میشه روی اون حساب کرد یا همین طور اندی کارول که وستهام رفته هم همین شرایط رو داره
یا مثلا در مورد دروازه بان هم به نظر می رسه که لوریس و ژولیو سزار که تازه به لیگ جزیزه اومدن گزینه های خوبی باشن

این یه سری نقل و انتقالات مهم این یکی دو روزه که توی یه تاپیک دیگه هم اشاره کردم:

نام بازیکن

از باشگاه

به باشگاه

لوریس
لیون
تاتنهام

دمپسی
فولام
تاتنهام

دمبله
فولام
تاتنهام

برباتوف
منچستر
فولام

دژاگه
ولفسبورگ
فولام

مایکون
اینتر
سیتی

خاوی گارسیا
بنفیکا
سیتی

ناستاسیچ
فیورنتینا
سیتی

اسکات سینکلر
سوانسی
سیتی

اندی کارول
لیورپول
وستهام

ژولیو سزار

اینتر
کوئینز پارک رنجرز

گرانرو
رئال
کوئینز پارک رنجرز

پابلو هرناندز
والنسیا

سوانسی

اسین

چلسی

رئال

فن در فارت

تاتنهام

هامبورگ

دوسانتوس

تاتنهام

مالاگا

دی یانگ

من سیتی

میلان

بنتنر

آرسنال

یوونتوس

اونایی که به صورت قرمز هستن دیگه توی لیگ انگلیس نیستن و اگه اونا رو قبلا برداشته بودین الان قاعدتا دیگه باید اونا رو عوض کنید

از این نقل و انتقالات به جز اونایی که اشاره کردم گرانرو و پابلو که هر دو بازیکنای اسپانیائی خوبی هستن هم گزینه های مناسبین چون به تیم هایی رفتن که احتمالا فیکس می تونن بازی کنن و به هر حال احتمال این هست که امتیاز بالایی بتونن بگیرن

ولی واقعا یه سری تیم ها قابل پیش بینی نیستن
مثلا من سیتی با این همه بازیکن که داره دیگه فکر کنم ریسک باشه که توی بعضی پست ها از اون بازیکن گرفت
کلا باید احتمال بدین که توی هر بازی با یه ترکیب مختلف بازی می کنه!
الان مثلا سینکلر که بازیکن خیلی خوبیه و توی المپیک هم بازی هاشو دیدم ولی دیگه من سیتی مثل سوانسی نیست که بهش بازی زیاد برسه و فعلا نمی تونید زیاد روی اون حساب کنید

Reza31001
01-09-2012, 22:50
یه اشتباه لپی در مورد clean sheet تو پست اول اومده که اول منو دچار اشتباه کرد (احتمالا تو ترجمه اشتباه شده)
clean sheet یعنی که تیم در کل بازی گل نخوره و امتیازش برای بازیکنی حساب میشه که حداقل 60 دقیقه بازی کرده باشه

این گل دقیقه 85 نوریچ منو به شک انداخت که دیدم بله همین طوری 9 امتیاز پرید!

vahidgame
02-09-2012, 19:34
یه اشتباه لپی در مورد clean sheet تو پست اول اومده که اول منو دچار اشتباه کرد (احتمالا تو ترجمه اشتباه شده)
clean sheet یعنی که تیم در کل بازی گل نخوره و امتیازش برای بازیکنی حساب میشه که حداقل 60 دقیقه بازی کرده باشه

این گل دقیقه 85 نوریچ منو به شک انداخت که دیدم بله همین طوری 9 امتیاز پرید!

بله اشتباه شدش
ممنون که یادآوری کردی
کلا clean sheet توی فوتبال به معنی اینه که یک تیم توی یه بازی گلی دریافت نکنه...

در مورد این هفته هم فعلا دو تا بازی از اون باقی مونده ولی کلا امتیاز ها رو که دیدم زیاد تعریفی نداشت مخصوصا توی هد تو هد
حتی بعضی دوستان رو دیدم که توی هد تو هد امتیازشون منفی شده!
دلیلش اینه که بازیکن زیاد ترانسفر کردن و احتمالا ازشون زیاد امتیاز کم شده که این امتیاز کسر شده همیشه توی بازی هد تو هد اون هفته محاسبه میشه و این خودش مهمه
الان مثلا من این هفته با حمید بازی داشتم و 4 امتیاز هم به خاطر همین نقل و انتقال ازم کسر شد که ممکنه همین باعث باختم بشه
هر چند که الان امتیازم از اون یکمی بیشتره ولی اون قدر رقابت فوتبال فانتزی جذابه که ممکنه توی همین دو تا بازی که دو نیمه ازشون باقی مونده اتفاقاتی بیافته که یه دفعه نتایج به کلی تغییر کنه
کلا زیبایی فوتبال فانتزی به همین چیزا ست به خصوص توی هد تو هد رقابت بیشتره

به هر حال اگه این هفته باختم سعی می کنم برای هفته بعدی با بازیکنانم بهتر تمرین کنم :دی
این 1 نقل و انتقال مجاز برای هر بازی هم به نظرم خیلی کمه و اگه حتی 2-3 تا بودش هم من حتما توی همه بازی ها کل اونو استفاده می کردم!
اون قدر توی لیگ انگلیس ستاره هست که توی فوتبال فانتزی هم باید با ترکیب چرخشی بازی کرد!

در ضمن بعد از بازی های امروز تا دو هفته به خاطر بازی های ملی بازیی برگزار نمیشه
امیدوارم توی این مدت تاپیک راکد نمونه و دوستان کلا در مورد فوتبال فانتزی و تیم های خودشون صحبت کنن...

Alex Fera
02-09-2012, 23:00
آقا به قول بچه ها این هفته دست های پشت پرده مانع از تکرار موفقیت ما شدن...............
والا به خدا،..............
بیشتر بازیکنام کاره خاصی نکردن،همه 2 امتیازی بودن،سوآرز،کاگاوا،نصری،فل ینی......................
دا گیا چرا بازی نکرد اصلا؟!
Routledge چقد خوب بازی کرد این هفته،کاشکی گذاشته بودمش کاپیتان...................
یه اشتباهی که این هفته کردم این بود که کاپیتانم بیرون بود(تورس) گفتم داگیا حتما بازی میکنه دیگه(وایس کاپیتان بود) نامردا اونم بازی نکرد،کلا یه شانس دوبرار شدن امتیازم پرید........................

یادم باشه هفته ون پرسی رو به ترکیب اضاف کنم،چه گلایی زد این هفته،خوش به حاله اونایی که کاپیتان گذاشته بودنش........................

hojjatinho
03-09-2012, 10:53
خب برای من این هفته نسبت به هفته قبل ، هفته خوبی بود .

با درخشش سانتی کازورلا و 13 امتیازی که گرفت و اعتماد من بهش و کاپیتان کردنش در مجموع با 26 امتیازی که گرفت ( تقریبا اندازه کل باقی بازیکنان :دی ) تیم تونست تکونی به خوش بده .

توی هد تو هد بعد از شکست هفته قبل مقابل تیم اف سی حجازی (حمید ) این هفته تیم پرسپولیس (کوروش) رو بردیم . هفته بعد هم با تیم سیتیزن اف سی دارم ( احسان (هو ایز؟:دی ))

این هفته تیم Arsenal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( مسعود ) با 67 امتیازی که گرفت تونست بهترین عملکرد هفته رو بین بچه های پی سی داشته باشه . بهش تبریک می گیم .

پ ن : منم سر قضیه این کلین شیت دو به شک شده بودم . داشتیم ذوق می کرید بازیکنانمون تا دقیقه 60 گل نخورند :دی

Hamid Hamid
03-09-2012, 11:00
سلام ...

آقا بدشانسي هاي من ادامه داره : دی

اين تيم وحيد كه با نتيجه ي نزديك 42-35 تونست از دستم بگريزه : دی ( اين واژه چرا به ذهنم اومد نميدونم : دی )

هفته ي خيلي بدي بودش واسه من ... قبل از بازي ها كه 3 تا از بازيكن هام مصدوم شدن. و نكته ي ديگه اينكه نتايج خيلي غير قابل انتظار بودش.

مثلا نيوكاسل تو خونه با تيم آستون ويلا كه شرايط خوبي هم نداشت 1-1 كرد تازه گل اولم خورده بود : دی ( 3 تا بازيكن از اين تيم دارم _ نيوكاسل )

تيم سوانسي هم 10 نفره شدش و در برابر ساندرلند 2-2 متوقف شد تو خونه ي خودش !

و اينا همه دلايلي بودش كه نتونستم خوب كار كنم تو اين هفته.

بدجوري دوست داشتموحيد رو ببرم ... منتها تيمم خيلي بد بودن. يعني فقط همه تو زمين حضور داشتن : دی . باز دم 2 تا از بازيكن هاي سوانسي گرم كه 2 تا پاس گل دادن و ما رو شرمنده ي هوادارا نكردن : دی

+

احتمال داره 8 اميتاز منفي رو به جون بخرم و تو هفته ي ديگه با 3 تغيير بيام تو زمين : دی

ولي خب حالا كه تعطيله ... همون دم دماي شروع بازي ها تغييرات رو انجام ميدم. شانس كه نداريم مي زنه و همه مصدوم ميشن : دی

موفق باشيد

Alireza.M67
03-09-2012, 12:07
دوستان اصلا راضی نیستم که بهم بگین علیرضا فرگوسن :31:

دو تا تعویض کردم برای این هفته : ته وز به جای آگوئرو --- فن پرسی به جای رونی --- کاپیتانو فن پرسی گذاشتم
دیگه خودتون تا آخرش رو بخونید دیگه :31:
البته فکر کنم این هفته سه نفر بیشتر از من امتیاز اوردن .

یه دروازه بان هم باید بذارم ذخیره دخه آ ، چون هیچ تضمینی نیست که فیکس بازی کنه ...

ویرایش :
زدم توی کار استعداد یابی :31:
سینکلر که از بدشانسی ما رفت سیتی دیگه عمرا بهش بازی برسه ، با 0.2 ضرر فروختمش ، به جاش موریسون رو اوردم ، فکر کنم در هفته های آتی خوب امتیاز بیاره .
احتمالا توی ترنسفر هفته بعد هم یه دستی به سر و گوش دفاع تیم بکشم .
دخه آ هم با فرگوسن حرف زدم گفت می ذارش تو ، فعلا بی خیال دروازه بان ذخیره شدم :31:

Reza31001
03-09-2012, 12:14
این 1 نقل و انتقال مجاز برای هر بازی هم به نظرم خیلی کمه و اگه حتی 2-3 تا بودش هم من حتما توی همه بازی ها کل اونو استفاده می کردم!

باز حداقل اگه میشد همون یه دونه ترنفسر رو چند هفته ذخیره کرد خوب بود که اونم نمیشه
در کنارش استفاده درست و به موقع از wild card خیلی مهمه به نظرم

این هفته تیم Arsenal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( مسعود ) با 67 امتیازی که گرفت تونست بهترین عملکرد هفته رو بین بچه های پی سی داشته باشه . بهش تبریک می گیم .

البته 74 امتیازی که تیم gunners of shaahin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفت به نظرم اول شد

برای منم به عنوان هفته اول شرایط بد نبود
حداقلش اینه که ته جدول نیستم :31:
ولی میتونست بهتر باشه

چون هفته اول بود شرکت میکردم این شانس رو داشتم که تیم رو کامل بچینم و با توجه به بازیها من در خط دفاع روی تاتنهام و در خط حمله روی من سیتی حساب کردم که اولی جواب نداد و دومی جواب داد
واقعا رو clean sheet تاتنهام حساب کردم ولی نشد

جالب بود dream team هفته روی هم 75 پوند هم ارزش نداشت (البته 11 بازیکن) ولی انتخابش خیلی سخت بود
خط دفاع westham هم که عالی بود این هفته

برای بازی بعدی هم همین الان یکی دو تا جابجایی داشتم که چک اومد جای فریدل و کلا فریدل رو انداختم بیرون
تا اون باشه دقیقه 85 گل نخوره :31:
این هفته 2-5-3 بازی میکنیم ببینیم چی میشه!

VBYOFSKI
03-09-2012, 12:35
یعنی اگه این هفته کازورلا و پولدی خوب بازی نمیکردن یک وض افتضاحی داشت من :دی

ترنسفرامو واسه بازی بعدی انجام دادم. الانم دارم به یه جایگزین خوب واسه ریسه فکر میکنم. اصلا معلوم نیست این ریسه چی به چیه. یه با هست یه بار نیست.
این هفته تو هد تو هد یه رقیب منچستری رو بردم که بسی زیاد حال داد :دی

گرافيكار
03-09-2012, 12:57
من از Wildcard استفاده کردم کل تیم رو تغییر دادم
کلا مثل بعضی مربیا نیستم که 5 هفته زمان میخوان تا ترکیبشون رو بشناسن:31:
هفته سوم تیمم رو شناختم
حالا از هفته بعد ببینید تیمم کلا شخصیتش عوض میشه:31:
الان تیمم جوریه که هر چی نگاش میکنم میبینم امتیازش زیر 60 70 نمیاد مگر اینکه دستهای پشت، جلو و کلا اطراف پرده:31: سنگ اندازی کنن:31:

هد تو هد هم تیم قدری رو با نتیجه نزدیک بردم
Big Bear رو بردم که از بالانشینا بود و باخت هم نداشت
اشکان خان باخت تلخه نه؟:31: بدشانس بودی دیگه به تور ما خوردی:31:

City 17
03-09-2012, 20:59
دوستان اصلا راضی نیستم که بهم بگین علیرضا فرگوسن :31:

دو تا تعویض کردم برای این هفته : ته وز به جای آگوئرو --- فن پرسی به جای رونی --- کاپیتانو فن پرسی گذاشتم
دیگه خودتون تا آخرش رو بخونید دیگه :31:
البته فکر کنم این هفته سه نفر بیشتر از من امتیاز اوردن .

یه دروازه بان هم باید بذارم ذخیره دخه آ ، چون هیچ تضمینی نیست که فیکس بازی کنه ...
احتمالا توی ترنسفر هفته بعد هم یه دستی به سر و گوش دفاع تیم بکشم .
دخه آ هم با فرگوسن حرف زدم گفت می ذارش تو ، فعلا بی خیال دروازه بان ذخیره شدم

جالبه یکی از حساس ترین هد تو هدها تا به اینجای فصل رو من و علیرضا تو این هفته داشتیم که با حساب 57 به 54 به نفع علیرضا تموم شد.

البته نتیجه واقعی 58 به 57 به نفع من بود ولی دو تا ترنسفر و 4 امتیاز کسر شده کار دستم داد : دی

امیدوارم که فرگوسن زودتر به این نکته پی ببره که دخیا / دخه آ باید فیکس باشه : دی

eman619rv
03-09-2012, 22:49
من لیورپول به کل نا امیدم کرد! فن پرسی هم فکر میکردم بیش از اینا طول بکشه تا توی تیم جا بیوفته ولی انگار اشتب میکردم همین چند روزه اینده میخرمش!
بچه ها وایلد کارت رو واسه 2 هفته اینده نگه دارین!این چند روز اخر کلی ترانسفر خوب انجام شد و چون 2-3 هفته طول میکشه اون بازیکن ها فیکس بشن اون موقع خیلی به درد میخوره.
من که 100 درصد سزار و للوریس رو تو پست دراوزه بانی میگیرم!
برباتوف=گرانرو-موتینیو وکلا بازیکنایی که وحید جان زحمت کشید و توی جدول گذاشت خیلی میشه در اینده روشون حساب کرد!

Alireza.M67
03-09-2012, 23:02
جالبه یکی از حساس ترین هد تو هدها تا به اینجای فصل رو من و علیرضا تو این هفته داشتیم که با حساب 57 به 54 به نفع علیرضا تموم شد.

البته نتیجه واقعی 58 به 57 به نفع من بود ولی دو تا ترنسفر و 4 امتیاز کسر شده کار دستم داد : دی

امیدوارم که فرگوسن زودتر به این نکته پی ببره که دخیا / دخه آ باید فیکس باشه : دی

شما بودی !؟
روز آخر اومدم دیدم هر سه تا بازیکنی که از منچستر انتخاب کردیم یکیه ! دخه آ ، والنسیا ، فن پرسی .
فقط فرقش این بود که پرسی برای من کاپیتان بود که اگه نبود باخته بودم .
بعدشم اومدم دیدم با یک اختلاف بردی ، اگه اون پنالتی رو یکی دیگه خراب می کرد بازم من می بردم ، حالم گرفته شد .
ولی بعدش که نتایج اومد دیدم دو تا تعویض کردی 4 امتیاز کم شده ازت کلی حال کردم :31: :10:

MORINIO
05-09-2012, 13:55
هد تو هد هم تیم قدری رو با نتیجه نزدیک بردم
Big Bear رو بردم که از بالانشینا بود و باخت هم نداشت
اشکان خان باخت تلخه نه؟:31: بدشانس بودی دیگه به تور ما خوردی:31:

:31:

این دیگه رسمآ دستهای جلوی پرده بود که تو رو برنده کرد:31:

کراوچ رو گذاشته بودی رو نیمکت ولی این قابلیت auto substitution کراوچ رو آورد تو و 9 امتیاز اضافه شد بهت که باعث شد ببری:9:

این امتیازا خوردن نداره آقا :31:... حالا دیگه از ما گفتن بود :31:

گرافيكار
06-09-2012, 00:13
:31:

این دیگه رسمآ دستهای جلوی پرده بود که تو رو برنده کرد:31:

کراوچ رو گذاشته بودی رو نیمکت ولی این قابلیت auto substitution کراوچ رو آورد تو و 9 امتیاز اضافه شد بهت که باعث شد ببری:9:

این امتیازا خوردن نداره آقا :31:... حالا دیگه از ما گفتن بود :31:
وای خدا من مورینیو رو بردم خودم خبر ندارم:8:
بگیرین منو... :31:
دوستان نمیدونید بردن مورینیو چه حالی داره:31:

این امتیازا خوردن نداره آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif... حالا دیگه از ما گفتن بود :دی
اتفاقا خوشمزه ترین چیزیه که تا حالا خوردم
حلالم باشه :31:
انشاالله گوشت بشه به تنم:31:
برگشتم میبرمت:31:

Hamid Hamid
14-09-2012, 12:16
سلام ...

دوستان و همراهان فوتبال فانتزی ليگ برتر انگليس ...

خواستم يادآوری كنم مسابقات داره شروع ميشه و اگه قراره تغييری توی تيم و تركيبتون ايجاد كنيد ظرف اين يكي 2 روز انجام بديد.

موفق باشيد

Reza31001
15-09-2012, 20:34
خوب مثل اینکه شرایط دیگه خوب پیش نمیره

من یو 4 تا زده که فن پرسی نقش تماشاگر رو داشته رو این گلها! (البته تو تیم من نیست کلی گفتم :31:)
فولام 3 تا زده بدون پتریچ!!
میچو هم که فعلا حرفی برای گفتن نداره!
چلسی هم که 0-0 کرد و هازارد نتونست بازم فوق العاده باشه (اینم کلی بود :31:)

باز دمه چک و توز گرم که یه خودی نشون دادن!
البته هنوز تودو تا بازی فردا 5 تا بازیکن دارم (با احتساب یک تعویض)
دیگه هم باید اورتون رو تشویق کنم هم نیوکاسل :31:

MORINIO
15-09-2012, 22:11
ماشالا بربا :D

بالوتلی رو انداختم بیرون برباتف رو آوردم .. دو تا گل زد تو بازی اولش

فعلا 18 امتیاز جلوئم از تیم رقیب این هفتم ( رئال ) ... اگه مثه اون هفته پلاتینی وارد کار نشه این هفته رو بردم به امید خدا :D

Alireza.M67
15-09-2012, 23:40
به تمامی دوستان و عزیزانی که در این فانتزی و فانتزی لیگ قهرمانان حضور دارن ، همینجا پیشنهاد می کنم که هر چی بازیکن از منچستر یونایتد دارید به بفروش برسونید :31:
قبل از اینکه تیم بردارم اصلا حواسم به رویکرد چرخشی فرگوسن نبود ، کاملا تعصبی بازیکن برداشتم .
امشب نه دخه آ بازی کرد، نه والنسیا و نه پرسی (پرسی تعویضی بود و 20 دقیقه بازی کرد 1 امتیاز)، کلا تیم به فنا رفت ، 21 امتیاز اوردم فقط ...

eman619rv
16-09-2012, 00:30
علریضا جان چرخشی نه و تاکتیکی :دی فرگی کبیر هر کس آمادگی بیشتری رو داشت تو تمرینات بهش بازی میده :دی
ولی واقعا حدس زدن ترکیب من یو و من سیتی خودش یک لیگ جدا میطلبه :دی:27:
من فکر میکردم بازیکنانی مثل برباتوف و سزار یه چند هفته ای طول بکشه تا توی تیمشون جا بیفوتن ولی انگار اینا از همین باز اول قصد ترکوندن دارند :7: بازی های فردا که تموم شد حتما وایلد کارت رو میذارم اجرا :دی
سخت ترین تصمیم گیریم هم اینه که چجوری بین فن پرسی - توز- براباتوف-سوارز- تورس 3 نفر رو انتخاب کنم تازه چند مدت دیگه رونی و اگوئرو هم بر میگردن !! همیشه لیگ انگلیس کلکسیونی از بهترین مهاجمان رو داشته:3:
این هفته اکثرا کم امتیاز میگیرند تعجب نکنین اگه بالاترینمون یه وقت بالا 60 نرفت :دی

وین رونی
16-09-2012, 06:47
بازیهای لیگ برتر رو کدوم شبکه نشون میده؟اسکای؟DS ؟ADS ؟

Hamid Hamid
16-09-2012, 09:17
سلام ...

پست آخر صفحه ی قبل رو نوشتم كه بگم بازی‌ها داره شروع ميشه. بعد مي خواستم بگم احتمال بازی كردن پاتريس اوا و شماره ی 20 منچستر خيلي كمه. يعنی اينو مي دونستم منتها مثلا وضعيت اورا رو ننوشته بود تو فانتزی كه بازی‌ نمي كنه اما از سايت گل خونده بودم كه نيستش. حالا خلاصه نميدونم ولی باز چرا توی بازی و تركيبم بودش !!! ( حواس ندارم اصلا ) كاش بجاش Demba Ba رو مي گذاشتم ديشب كه رفتم چك كردم تيم رو از ديدن اسم اورا توی تركيب تعجب كردم !! : دی . هرچند تا اينجا حدود 45 امتياز آوردم و 2 تا بازيكن ديگه دارم از اورتون و نيوكاسل.

+

بازیهای لیگ برتر رو کدوم شبکه نشون میده؟اسکای؟DS ؟ADS ؟

اين رو شما نوشتي ... ياد اين افتادم كه اصلا فلسفه ی وجودی شبكه ی ورزش چي هستش؟!! اگه قراره هيچ فوتبال خارجی ای نشون نده پس چرا راه اندازی شده؟!! يا شبكه ی 3 اين 4-5 هفته ای كه از مسابقات اروپایی گذشته چرا چيزی نشون نداده؟

مردم فوتبال درست و حسابی كه از ليگ پر رونق و حرفه ای خودمون نمي بينن ... حداقل 4 تا بازی خار}ی نشون بديد.

Reza31001
16-09-2012, 21:14
من نمی فهمم این clean sheet ها رو تاتنهام چرا همش به باد میده دقیقه 90 :42:

ولی برای گرت بیل که تو 77 دقیقه ای که بازی کرده بود تیمش گلی نخورد یک امتیاز clean sheet ثبت شده
برام جالب بود این حرکت :20:
جا داره از همین تریبون یک دمتون گرم ویژه به برگزار کنندگان این لیگ فانتزی بگم :31:

vahidgame
17-09-2012, 15:23
این هفته اکثر دوستان امتیازای پایینی گرفتن
من باید اعتراف کنم که اگه این هفته هم با این امتیاز کم توی هد تو هد برنده بشم خیلی خوش شانس بودم!
امیدوارم بازی امشب اورتون و نیوکاسل باعث میشه که حداقل بازیمون مساوی بشه :دی
فعلا نتایج هد تو هد به این صورته:

Blues 31 ---- 30 MSusa
van helsing 40 ---- 28 Dampaee
Team17 30 ---- 21 Bel20ve
Arsenal 43 ---- 16 Se7eN UniT3D
Ali Team 20 ---- 23 FC eMJey
Heaven 36 ---- 45 FC Logos
Real 20 ---- 39 Big Bear
reds 38 ---- 17 Persepolis
FC Taro 27 ---- 15 Citizens F.C
All Stars 33 ---- 46 GAGOOLS
THE Devils 27 ---- 47 FCHejazi

کلا همون طور که قبلا گفتم لیگ انگلیس خیلی غیرقابل پیش بینیه و نمیشه حتما روی چند تا مهره خاص سرمایه گذاری کرد
ولی افت این هفته شاید به خاطر این بود که بازیکنا دو هفته مشغول بازی های مقدماتی جام جهانی بودن

گرافيكار
17-09-2012, 17:57
قرمزها زدن پرسپولیس یا همون سرخپوشان رو له و لورده کردن:31: پرسپولیس داره توی فانتزی هم میبازه:9:
جنگ داخلی بود تلفاتش زیاد شد:31:
فعلا در هد تو هد دارم تار و مار میکنم:31:

برم ببینم نفر بعدی کیه که متاسفانه به من خورده:31:
هر چی لیورپول داره بد نتیجه میگیره نایب بر حقش یعنی من دارم همه رو از دم تیغ رد میکنم:31:

Reza31001
18-09-2012, 06:51
متاسفانه 9 امتیاز Demba BA رو به خاطر عدم آشنایی با سیستم از دست دادم! (شد 12 امتیاز! :13:)
من فکر میکردم برای تعویض ها (اگه لازم شد) مدافع به جای مدافع و مهاجم به جای مهاجم میاد تو بازی ولی این طوری نشد و من که پتریچ رو تو تو زمین داشتم و بازی نکرد به جاش یه مدافع اومد تو زمین و BA که تو اولویت دوم تعویض ها بود تعویض نشد

ولی بازم بچه ها خوب بودن
3 تا CLEAN SHEET
4 تا پاس گل
و یه دونه گل :31:

113 امتیاز برا دو هفته خوبه ...

vahidgame
18-09-2012, 16:11
خب امتیازای اضافی هم همش اومد و در نهایت هفته چهارم هم به پایان رسید
نتایج هد تو هد این هفته به این صورت شد:

35 - 31

van helsing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
42 - 37

30 - 24

43 - 33

29 - 34

40 - 42

17 - 41

38 - 23

53 - 22

62 - 48

44 - 62

توی امتیازای کلی هم این هفته شهاب و حمید و همین طور کاربری با تیم Dominator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که تازه این هفته اضافه شده بود ، هر سه تونستن امتیاز 62 رو بگیرن و در این هفته بالاتر از همه قرار بگیرن
به نظر هم می رسه که رفته رفته امتیازا مخصوصا در بالای جدول به هم نزدیک میشه
مخصوصا من که این چهار هفته رو صدر بودم به نظر می رسه که همین جوری پیش برم باید صدر جدول رو به یه نفر دیگه واگذار کنم :دی

اما جدول لیگ کلاسیک و هد تو هد P30World رو در زیر می بینید که به پست دوم هم اضافه شدن:

جدول لیگ کلاسیک

+ -

#

تیم

مدیر

امتیاز هفته

امتیاز کــل

1

vahid z

35

234

2

Masoud Dehghanpour
47
226

3
Sadegh F
32
219

4

Shahab Vilanova

62
219

5
Ashkan Jbz
41
217

6
milad khosravani
35
216

7
Hooman Sobhani
33
211

8
Javad Ta
40
201

9
alireza gerafikar
38
201

10
Hodjat A
53
199

11
Amirhossein Sabzi
33
193

12
alireza safari
53
192

13
Hamid Hamid
62
184

14
Meraj F
34
183

15
Milad Se7eN
33
173

16
Mehrdad A
42
171

17
gunners of shaahin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
shaahin norouzi
38
169

18
Hamid Ostad
40
164

19
Hossein "pcforlife"
28
158

20
saman doroudi
48
157

21
Alireza Mousavi
37
149

22
Shahryar Seven
38
148

23
van helsing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
hamed E
42
147

24
Milad eMJey
34
143

25
Real Madrid FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iman RV
37
142

26
SatorKhordegan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad jabbari
27
139

27
armin shah
44
137

28
Kurosh !
23
134

29
ali ali
29
124

30
Ahmad cth
17
116

31
pury800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
puria riahi
43
114

32
Aboumoslem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Reza Sh
55
113

33
United 4 Ever ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Parshan Shakerifar
26
101

34
Alireza !
42
95

35
Masoud Barani

31
90

36
Ehsan Danandeh
22
86

37
Dominator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mohammad Ganji
62
62

38
iran1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
shir ali

33
33

جدول لیگ هد تو هد

+ -

#

تیم

بــــــرد

مساوی

بـاخــت

+

1
4
0
0
234
12

2

4
0
0
226
12

3
4
0
0
219
12

4

4
0
0
201
12

5
3
0
1
217
9

6
3
0
1
199
9

7
3
0
1
183
9

8
3
0
1
171
9

9
2
0
2
184
6

10
2
0
2
173
6

11
2
0
2
164
6

12
2
0
2
158
6

13
2
0
2
147
6

14
2
0
2
116
6

15
1
1
2
149
4

16
1
0
3
157
3

17
1
0
3
143
3

18

0
1
3
90
1

19
0
0
4
137
0

20
0
0
4
134
0

21

0
0
4
124
0

22
0
0
4
86
0

Hamid Hamid
18-09-2012, 20:37
سلام ...

وحيد دستت درد نكنه بخاطر جدول و نتايج :20:

خب منم بايد بگم كه بعضي از بازيكنام خيلي خوب بودن و فراتر از انتظار بازي كردن مثل Demba Ba كه يه بازيكني هستش كه خيلي خوشم مياد ازش و كلا من بازيكن های آفريقایی و رنگين پوست رو به مراتب بيشتر از سفيد پوست ها دوست دارم چون به نظرم براي فوتبال جهان تا ب اينجا خيلي زحمت كشيدن و سهم بيشتري رو در اين فوتبال و به اين كيفيت رسيدنش دارن و در طول تاريخ كلا خيلي تلاش كردن. سال های زيادی كه نژاد پرستی در اروپا بيداد ميكرد ( البته هنوز هم هست منتها كمتر شده ) ... سال هایی كه يه بازيكني مثل آقای Patrick M'boma عزيز ازكامرون در فرانسه و ايتاليا مي جنگيد با وجود تمام سختی ها ... ولي هميشه اسم كشورش رو سر زبان ها انداخته و همون سال ها بازيكن سال قاره هم شده و سهم زيادی در شناسوندن فوتبال كشورش و قاره اش به فوتبال جهان داشت و بعد ها به نظرم اين باعث شد تيم های بزگتر اروپا ( بزرگتر از PSG / Metz / Parma / Cagliari ) مثل بارسلونا ... چلسي و ... استقبال كنن از ستاره هایی مثل سموئل اتوئو و دروگبا و ... امروزه ديگه كار به جایی رسيده كه حتما توی ليگ هاي مختلف از جمله اسپانيا / انگليس و ... شما چند ستاره رو از قاره ی سياه مي بينيده كه از همين تيم نيوكاسل ميشه به Cisse و Ba نام بردش كه سن و سالی‌هم ندارند و قطعا به تيمهای بزرگتر هم خواهند رفت همونطور كه Cisse حتي پيشنهاد از تيم های بزگ تر هم داشت اما نرفت.

برای من زيبایی های‌ فوتبال بخاطر وجود يه همچين بازيكن هایی هستش و شايد كمتر بشه از بازي Messi / ‍CR و ... خيلي به وجد بيام. ( هرچند بهترين ها هستند )

خلاصه ... اين تاپيك يه فرصت خوبيه كه آدم يكم از فوتبال مورد علاقش و اون چيزي صحبت كنه كه دوست داره و من خواستم از سهم زياد آفريقايي ها و سياه پوستها صحبت كنم.

كلا اين هفته هم همه خوب بودن توي تيم من 3-4 تا بازيكن انتظارم اين بود كه بهتر باشن مثل Duff / Ben Arfa / Jagielka / Dyer . و نكته ی‌ديگه اينكه مي دونستم بازيكن های سوانسي كار سختی رو دارندر خونه ی ويلا. پس فقط از Nathan Dyer استفاده كردم ... و 2 بازيكن ديگه De Guzman و Graham رو گذاشتم واسه ی بازي هاي ساده تر و هفته های بعد. همونطور كه قبلا هم گفته بودم 3 هفته ی اول بازي هاي سوانسي آسون بودش ... و كم كم بازي هاي سخت هم از راه مي رسند و مسابقات براي اين تيم شايد بيشتر حالت سخت رو داشته باشه.

موفق باشيد

Reza31001
23-09-2012, 20:11
ضمن تسلیت به دوستانی که با انتخاب Dyer دو امتیاز منفی رو به جون خریدن! باید بگم این دستهای پشت، جلو و کلا اطراف پرده گریبان مشکی پوشان مشهدی رو هم گرفته :31:

با اینکه تیم خوب بسته شده و بچه ها هم خوب بازی میکنن برای دومین هفته متوالی شاهد امتیاز آوری فوق العاده بازیکنان روی نیمکت هستیم:31: :31:

هفته گذشته

این هفته

هرچی هم خدا خدا کردم Tevez نیاد تو زمین جواب نداد:31:

باشد که هم دوستان وطنی هم دوستان اجنبی و هم دوستان خورزوخان در اطراف پرده دست از سر این تیم بردارن تا موفقیت های گذشته تکرار بشه

Dark Shine
26-09-2012, 17:11
آقا این هد تو هد بسـتس واقعاً ؟ :|
من تازه یادم اومده هد تو هد رو یـادم رفته شرکت کنـم . چه خوش و خرم دارین میچرخین :دی
Samcoro بیـاد هد تو هد نفله ایـن :دی

eman619rv
27-09-2012, 13:39
مثه اینکه وحید جان هم دیگه از این طرفا نمیاد که جدول ها رو بذاره :)
اعصاب خورد کن ترین قسمت این فانتزی لیگ انگلیس میدونین چیه؟ اینکه قیمت فروش و قیمت خرید بازیکن ها یکی نیست!! الان ارزش کارلوس توز 9.9 هست ولی من اگه بخوام بفروشمش 9.6 برام حساب میشه!!! خب من الکی 0.3 رو همین بازیکن از دست بدم چیزی دیگه از تیمم باقی میمونه؟ :18:
راستی با وجود برگشت رونی و آگوئرو باید ببینیم ترکیب ها چقدر تغییر میکنن دوتا از بازیکنای تاثیر گذارند که فعلا درصد مالکیتشون توسط کاربرا کمتر از حد انتظاره! هم به خاطر مصدومیت هم به خاطر اینکه بقیه مهاجم ها هم خوب کار کردن . لوکاکئو _ زامورا _ دمبا با _ فن پرسی و برباتوف وضعیت نسبتا با ثبات تری و بهتری رو دارند در خط حمله ها مخصوصا که بجز فن پرسی بقیه اشون زیاد پول هم نیاز ندارن...

Hamid Hamid
01-10-2012, 21:42
سلام ...

هرچند اين چند هفته برای من خيلي خوب بود و از رتبه ی فكر مي كنم 19 و اين حدودا اومدم و رسيدم به رتبه ی 7 ... اما اين هفته تيمم خيلي بد امتياز گرفت و همش 40 تا !

جالبه كه 26 تا رو دروازبانم يعني بگوويچ و دمبا با مهاجم نيوكاسل آوردن و 14 تای بقيه توسط 9 نفر گرفته شده !! در واقع همه فقط 1 يا 2 امتياز گرفتن. تازه اگر كاپيتانم دمبا با نبود امتياز اين هفتم 30 ميشد !

هفته ی خيلي بدي بودش ... باخت آرسنال و نتيجه ی منچشتر و فولام خيلي تاثير گذار بود روی تيم من. ديگه قيد بازيكن هار سوانسي رو هم زدم ! خيلي دارن بد كار مي كنن همينجوري پيش بره بايد با ليورپول تلاش كنن براي بقا :31: :46: چون كه You Never walk alone : D

موفق باشيد

eman619rv
06-10-2012, 19:34
ای گند بزنن به این شانس روتلدج بازیکن سوانسی 10 امتیاز اورده رو نیمکته :دی جالبیش اینه که باید ارزو کنم 5 بازیکنی که 90 دقیقه همه بازی ها فیکس بودن یکیشون بازی نکنه :دی
یکی پاشه بره بزنه جو آلن رو نا کار کنه حقوقش با خودم:31: سانتون هم نیمکت نشین شد اشکالی نداره اون سمت نیوکسل اتوبان بشه واسه بازی من یو هم بد نیس:4:

Alireza.M67
06-10-2012, 23:52
ما رو باش از Wild card استفاده کردیم یه مشت بازی کن درجه 1 اوردیم گفتیم این بار دیگه 60-70 تا روی شاخشه !
60-70 تا اوردما، نه که نیاوردم، فقط مشکل اینجاست که ذخیره هام اوردن، بازیکنای اصلی روی هم 16 تا اوردن ! :sq_10:

vahidgame
07-10-2012, 14:59
مثه اینکه وحید جان هم دیگه از این طرفا نمیاد که جدول ها رو بذاره
ببخشید دوستان
یه چند روزی زیاد نبودم
این هفته تموم شد جدول ها رو آپدیت می کنم...

توی این دو سه هفته تیم من ظاهرا دچار بحران شدیدی شده :دی
صدرنشینی رو از دست دادم ولی هنوزم یه طرفدار چلسی صدرنشینه :دی
هفته پیش دیگه بالاخره تصمیم گرفتم از وایلدکارت استفاده کنم که اون هفته نتیجه نداد ولی این هفته بازیکنانم خوب امتیاز گرفتن

راستی دوستانی که زیاد به اینجا سر نمی زنن یا حداقل پست نمیدن سعی کنن حتما توی بحث ها شرکت کنن تا تاپیک داغتر بشه...

Reza31001
07-10-2012, 21:23
هفته قبل که کابوس مدافعان و دروازه بان ها بود تقریبا تو هیچ تیمی clean sheet پیدا نمیشد!
ولی این هفته شرایط بهتر بود فقط گلی که اوایل بازی چلسی خورد یکم اذیت کرد

تیم من از وقتی که وارد بازیها شده داره نرمک نرمک خودش رو میکشه بالا و از رتبه 36 رسیده به 22 که فکر کنم با نهایی شدن امتیازهای این هفته برسم به 21
ولی با این سرعت فکر کنم برای رسیدن به 5 تیم اول باید تا هفته 30ام صبر کنم :31:

جالبه فکر کنم جزو باثبات ترین تیم های لیگ باشم چون در تمام هفته ها بدون استثنا 50-60 امتیاز داشتم نه هیچ وقت فوق العاده بودم نه هیچ وقت ضعیف
این هفته هم تیمم تقریبا یک دست بود و تقریبا تمام بازیکن ها زحمت کشیدن غیر از راه رفتن توی زمین یه خودی نشون دادن و عمدتا 3-6 امتیاز گرفتن و مجموعا بعد از bonus فکر کنم 56-57 امتیازی برای این هفته جمع کرده باشم

یه سوال دارم در مورد این قیمت ها و ارزش تیم ها

تیم من 102.2 ارزش داره الان در حالی که اگه ارزش تک تک بازیکنهام رو جمع بزنم میشه 100.4
میدونم که با توجه به عملکرد بازیکنان و تعداد ترفنسفرهایی که میشه قیمت بازیکنها عوض میشه ولی دقیقا نمیدونم چه اتفاقی میفته برای تیم ها
مثلا چرا ارزش تیم من 102.2 هست ولی ارزش بازیکنهام 100.4 و هنوز 0.2 هم توی بانک دارم؟

MORINIO
07-10-2012, 23:40
این هفته عجب بازی نزدیکی داشتم ..!! فعلآ 52-53 عقبم و منتظر امدادهای غیبی (Bonus ) بلکه ببرم بازی رو :دی

ولی به احتمال زیاد باختم این هفته :دی مربی FCHEJAZI کیه ؟ خیلی کارش درسته ! هر کسی نمیبره منو :دی ( تریپ صدرجدولی :دی )

moraddad
08-10-2012, 00:10
کوروش ؟!

منو نیگـــا !

برو اینجا وانــسـّــــا ! آره داداش .... برو تمرین کن بیا !

( حالا خوبه با 1 امتیاز اختلاف بردما ! :دی خدایا به حق پنج تن دیگه bonus نگیره ! خدایا خدایا خودت کمک کن ! =)) )

پ.ن : 4 تا بازیکن کورش 0 گرفتن ( که اصن نکته مهمی نیست ! :دی) .... ولی این هیچی از شایستگی های GAGOOLS کم نمیکنه ! برد بســـــــــــیار ناجوانمردانه و شیرینی بود ! :دی

MORINIO
08-10-2012, 00:22
خب bonus ها هم اضافه شد و اختلاف 1 امتیاز من پا بر جا موند :|

مگه این پلاتینی رو نبینم من :دی آخه چرا به جو هارت و لسکات که کلین شیت داشت پاداش ندادی خب :| ولی اونور به بگوویچ پاداش اضافه شده :13:

بر و بچی که هفته های آینده با من بازی دارند اگه میخوان ببرن کلآ ترکیبو ول کنن برن با پلاتینی سر یه مبلغی به توافق برسند :دی

Alireza.M67
08-10-2012, 12:40
بدون bonus ها برده بودم ولی الآن باختم .
ذخیره هام 26 امتیاز اوردن، آخه این انصافه ؟

Hamid Hamid
08-10-2012, 19:33
سلام به همه ...

عجب هفته اي بودش ... 3-4 هفته بود كه خيلي خوب امتياز گرفته بودم منتها هفته ی قبل يادم رفته بودش :31: كه تركيب تيم رو عوض كنم. يادم رفته بود كه يعنی خداييش نبودم اصلا كه اين شد بچه ها متوسط بودن. ما ديگه به زير 65 اميتياز قانع نيستيم و تيم رو بستيم واسه قهرمانی : دی . البته تغيير خاصي كه نميشد داشته باشم ولي مطمئنا گراهام رو بازي نميدم ديگه از هفته ی بعد ... كلا اين 3 هفته ای كه داشتمش كار خاصي نكرد جز حضور و 1 امتياز :31: كه همين باعث شدش Big Bear رو با اختلاف 1 امتياز شكست بدم و به ركورد بي شكستيش پايان بگشايم : دی ( يعنی همون پايان بخشم :31: )

مربی FCHEJAZI کیه ؟ خیلی کارش درسته ! هر کسی نمیبره منو

آقا مربی معنوی تيم كه خود ناصر خانه ... منم مربی غير معنوی تيم هستم:31: ( تقسيم وظايف شده شديد ! ) . دمم گرم بردمت : دی

+

ايشالا هفته ديگه با يه تغيير در ترنسفر و 2-3 تغيير در تركيب يه بازي پر امتياز ديگه داشته باشم و اين بازي هم مثل همه بازي ها 3 امتياز داره و كلا " فوتبال ما هم همينه " :31:

Reza31001
19-10-2012, 12:06
خوب بعد از بازیهای ملی دوباره نوبت به بازیهای باشگاهی رسید
deadline این هفته فردا ساعت 3 بعد ازظهر به وقت خودمون

بازیهای این هفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محرومین و مصدومین

eman619rv
19-10-2012, 20:00
خب خدا رو شکر برباتوف سر حال شد و میتونه بازی کنه... یه چند هفته بازی های سختی دارند تیم ها و خب شاید ستاره ها کمتر امتیاز بگیرند مخصوصا بازیکنای چلسی و منچستر یونایتد. انتظار نداشته باشین
بچه ها تعویضی ، تغییری میخواین انجامبدین که فردا بازیه :) واسه دقایق و حتی ساعت های اخر هم نذارین همین امشب کاراتون رو انجام بدین که من تو این زمینه حسابی تجربه بدی دارم :|
یعنی میشه بازی چلسی و تاتنهام رو شبکه 3 بذاره ؟!:(

Reza31001
21-10-2012, 21:09
خیلی خوب؛ این هفته ...
.
.
.
این هفته بچه ها گند زدن :sq_6::sq_2:
ایوانویچ 0 ، پیه نار 1- ، BA گل به خودی ،AVB باز یه حرکت مثل پارسال زد و تو بازی با تیم صدر جدولی BALE رو بازی نداد! کروچ گلی نزد، توره و RANGEL کارت گرفتن
اصن وضعیته بود !!!!!!!

بهتره رو لیگ قهرمانان تمرکز کنم :sq_23:

eman619rv
22-10-2012, 23:09
خب با 72 امتیاز و با اختلاف زیاد 8 امتیاز نسبت به نفر دوم (کوروش جان) بهترین عملکرد رو بچه های تیممون توی لیگ p30world داشتن . بهشون خسته نباشید جانانه میگم . :sq_15:
اقا این جولیو سزار چه کار که نکرده تو بازی اخرش!! یه پاس گل داد! یه گل به خودی هم زد با این وجود امتیازش شد 5 ... ولی حیف رو نیمکت بود وگرنه امتیازام میشد 75 !!:sq_19:

یواش یواش دارم راه میوفتم تو فانتزی ها راند پیش چمپیونز هم با 81 امتیاز اول شدم ولی خب چه فایده راند اول رو حضور نداشتم و فعلا پایین جدولم مثه لیگ انگلیس :sq_11:

MORINIO
23-10-2012, 01:21
خب با وجود شرایطی که داشتم این هفته بد امتیاز نگرفتم .. بازی هد تو هدم رو هم بردم

واسه هفته بعد دو تا ترنسفر فری دارم احتمالآ استفاده کنم ... هنوز یه مهاجم شش دانگ ندارم تو تیمم .. دمبا با هم که کولاک کرد این هفته ( گل به خودی :دی )

خدارو شکر فعلآ صدر نشینیم تو کلاسیک لیگ تهدید نمیشه ... hope to keep it until end :دی

eman619rv
27-10-2012, 03:09
بکس فردا بازیه تعویض ها یادتون نره هر چند این هفته هم فکر کنم به دلیل بازی های سخت امتیازها پایین باشه

Alireza.M67
30-10-2012, 12:02
این هفته بعد از شونصد تا تعویض، با 63 امتیاز ترکوندیم :دی
خدا رو شکر، تیم از ته جدول دل کند .

گرافيكار
30-10-2012, 14:24
من متاسفانه هر چقدر با بچه ها حرف زدم که خودشون رو کنترل کنن نشد:31:
رفتن توی میدون و مسعود رو تیکه تیکه کردن:31:

مسعود جان شرمنده قول میدم 10 درصد از قرارداد بچه ها رو کم کنم:31:
اصلا میخوای چنتاشونو اخراج کنم دلت خنک بشه:31:

Masoud-Susa
30-10-2012, 17:14
من متاسفانه هر چقدر با بچه ها حرف زدم که خودشون رو کنترل کنن نشد:31:
رفتن توی میدون و مسعود رو تیکه تیکه کردن:31:

مسعود جان شرمنده قول میدم 10 درصد از قرارداد بچه ها رو کم کنم:31:
اصلا میخوای چنتاشونو اخراج کنم دلت خنک بشه:31:
ای بابا .. ای بابا :دی

علیرضا جان من که خیلی وقت بود کلا نبودم. اصلا حساب همه چیز از دستم در رفته (هم اینجا هم سی ال ) ...فکر نکنم بشه ادامه داد با این اوضاع نا به سامان !

مگه در غیاب من بتونی کاری کنی ؛ وگر نه وقتی که هستم که عمرا بتونی ببری منو! :whistle: :31:

ایــشالا تو مصاف های بعدی جــبران می کنم. کامیـــنگ سون ؛ خیلی سون ! :دی

aluminum
30-10-2012, 20:29
دیگه صبر بسه.هر چقدر خواستم به بازیکنها اعتماد کنم جواب ندادن.دیگه 9 هفته زمان کافی بود.
یه خونه تکونی اساسی کردیم ببینم میتونم درست و حسابی امتیاز بگیرم

vahidgame
04-11-2012, 15:33
باید اعتراف کنم که تیم من در بحران قرار داره و باید حداقل 20 درصد از دستمزد بازیکنا کم کنم :دی
تا هفته سوم چهارم صدرنشین بودم ولی بعد از اون دیگه هر هفته حدودا 20-30 امتیاز گرفتم که باعث شده الان سقوط شدیدی کنم
یه هفته از وایلدکارت استفاده کردم یه هفته هم دو تا بازیکن اضافی گرفتم ولی با این حال هیچ تغییر خاصی ایجاد نشد!

این هفته هم نسبتا بد امتیاز نگرفته بودم ولی دو بازیکن اسپانیایی به نام های سانتی کازورلا و پابلو حسابی کار تیم منو خراب کردن و با گلزنی در دقایق آخر مانع کلین شیت چند تا بازیکن من شدن! :دی
ولی با این حال توی لیگ هد تو هد کلا نتایجم بد نبوده و این هفته هم که با تیم صدرنشین بازی دارم فکر کنم بتونم پیروز باشم یعنی بهتره بگم که توی لیگ هد تو هد یه جورایی خوش شانس بودم چون موقع هایی بوده که حتی با امتیازهای خیلی پایین تونستم پیروز بشم اونم در مقابل تیم هایی که بالای جدول بودن!

Reza31001
05-11-2012, 08:29
عجب هفته جالی بود
غیر از رافائل که یه پاس گل داد تمام بازیکنای من فقط تو زمین راه رفتن!!
اونم هفته ای که رو برد چسلی و من سیتی و تاتنهام حساب کرده بودم

eman619rv
10-11-2012, 21:00
ای خداااا:45:.... داشتم تعویض میکردم و تا اومدم کاپیتان رو بذارم روی برباتوف پیغام داد که game is updating :sq_11:... بعدا مزاحم شوید!!! حالا بربا 13 امتیاز اورده!!!:sq_6: حتما 3 امتیاز هم باونس میگیره میشه 16 امتیاز و بهترین بازیکن هفته و منم الکی 16 امتیاز !!! 16 امتیاز از دستم پرید!!!:37: آزارد هم که زیاد بهش امیدی نیست تو بازی با لیورپول بترکونه :sq_19:

Reza31001
17-11-2012, 20:10
بالاخره گوش شیطون کر بعد از دو هفته فوق العاده ضعیف این هفته خوب بوده خدا رو شکر
خدایی دیروز خیلی دو دل بودم بزنم تو گوش wildcard یا نه
ولی خوشبختانه بازیکنا جواب اعتمادم رو دادن :31:

البته بازم این گل میچو و هشت امتیاز (که احتمال زیاد میشه 11تا) رو از دست دادم
خیلی با خودم کلنجار رفتم که بین فلینی، پیه نار، موریسون، میچو و بیل کدوم رو بذارم بیرون که آخرم میچو رو گذاشتم تعویض
اون 4 تای دیگه هم خوب بودن در مجموع ولی واقعا اگه میشد میخواستم ترکیب رو 3-5-2 (یعنی دو تا مدافع) بچینم ولی نمیشه :sq_10:

Reza31001
25-11-2012, 13:23
بازیهایی هفته های 13 و 14 و 15 در عرض یک هفته برگزار میشه
پس باید حواسمون باشه که یه سری از بازیکنای فیکس ممکنه در یک بازی از این سه بازی کلا بازی نکنن

البته هنوز به فشردگی وحشتناک آخر دسامبر نرسیدیم!

eman619rv
28-11-2012, 03:12
وای دارم میترکم از خنده:دی ....یعنی بد شاسی تا این حد:sq_6:
اسکوربورد رو نیگاه کردم و دیدم بعد مدت ها QPR زحمت کشیده و گل نخورده و کلین شیت کرده:sq_24:.... منم خوووشال پا شدم رفتم تو سایت که ببینم خولیو سزار یه 6-8 امتیازی گرفته و تیمو چک کنم ، با کمال تعجب دیدم سرمربی زده وسط دو نیمه بازی دروازه بان رو تعویض کرده :sq_6:هر چی نیگاه کردم مصدومیتی چیزی هم ندیدم.... به همین راحتی چون کمتر از 60 دقیقه بازی کرده کلین شیت به حسابش ریخته نمیشه :دی

Reza31001
29-11-2012, 20:08
دیشب یه بازی تاتنهام لیورپول بود و یه گرت بیل

اوایل نیمه دوم یه سر زدم ببینم بچه ها چی کار کردن که دیدم به به؛ گرت جان یه گل زده با یه پاس گل و تیمش 2-0 جلوئه و کاپتان تیمم هست و خلاصه بیست و چندامتیازی رو شاخشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد دو دقیقه یه رفرش دادم دیدم لیورپول یه گل زده گفتم مهم نی! حالا فوقش یه clean sheet دو امتیاز میپره دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم بینم کی گل زده برا لیورپول دیدم پاس گل رو که جرارد داده ولی خبری از زننده گل نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لیست تاتنهام رو دیدم که دوزاریم افتاد که بلــــــــــه، گرت جان زحمت کشیده برای اینکه پاس جرارد حروم نشه زده تو گل خودی--> اشکال نداره 2*2= 4 امتیاز دیگه پرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی مگه ول میکرد؟! نگو آقا اعصابش خورد بوده از گل به خودی زده یه کارت زرد هم گرفته. اینم دو امتیاز دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه که دیشب بیل تا 22 امتیاز رفت ولی برگشت رو 14
کار به همین جا ختم نشد و امروز کاشف به عمل اومد که بیل بهترین بازیکن زمین هم شده و 3 امتیاز Bonus گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و نهایتا با 20 امتیاز این هفتش ابومسلم 69 امتیازی شد و به نیمه بالای جدول p30world رسید :31:

جدا از قضیه fun لیگ فکر میکنم بشه نیم نگاهی هم روی جوایز فوتبال فانتزی داشت
گرچه بازم شانس اهمیت بسیار زیادی داره
من با همین تجربه 14 هفته ای به این نتیجه رسیدم که میانگین 60-65 امتیازی میتونه یه تیم رو در رده های بالای لیگ قرار بده
حالا از جایزه نفر اول در کل لیگ (شامل سفر یک هفته ای به انگلستان به همراه یک پارتنر و دیدن دو بازی دلخواه لیگ برتر از نزدیک) و جایزه های فصلی که بگذریم میشه روی جایزه ماهانه ( یک تبلت یک گیم فیفا 13) برنامه ریزی کرد
البته شاید برای اول شدن در یک ماه نیاز به میانگین 70 امتیاز باشه ولی خوب اگه شانس داشته باشی و کمی برنامه ریزی، نشدنی نیست

vahidgame
03-12-2012, 15:02
بعد از چند هفته که به نت دسترسی نداشتم اومدم تیمم رو دیدم که در نبود من به چه وضع بدی در اومده و در خطر سقوط قرار گرفته :دی
حتی برای بازی های یه هفته کلا به تیم دست زده نشه نباید انتظار داشت که امتیاز بالایی در اون هفته گرفته بشه چه برسه به غیبت چند هفته ای که قاعدتا به خاطر چیزایی مثل مصدومیت و محرومیت بازیکنای ترکیب اصلی و سوخت شدن چند تا از نقل و انتقالات به تیم ضرر می رسه
توی هد تو هد هم که کلا همه بازی هایی که نبودم رو باختم

باز جای امیدواری وجود داره که برای ماه ژانویه هر تیمی می تونه یه بار نقل و انتقالات به صورت نامحدود داشته باشه که ممکنه همین نقل و انتقالات همه چی رو تغییر بده
ولی با این حال همه چی به پلاتینی بستگی داره :دی

eman619rv
10-12-2012, 00:48
از وقتی تاپیک جا به جا شده اینجا رو خاک گرفته :دی
تو این هفته های فشرده عجیبه که بچه ها اینجا نمیان:sq_19:

من روز اول این هفته از بازی ها 3 تا بازیکنم سر جمع 36 امتیاز اوردن دمشون گرم:n20: حیف که جنکینسون واسه ارسنال بازی نکرد وگرنه یه 6 امتیاز هم با توجه به کلین شیت ارسنال میگرفتم... یکم هم عجیب بود بازی نکردنش اخه اکثر مدافعان ارسنال مصدوم بودن!

این بالاترین های هفته هم بساطی شده واسه خودش:دی یه سری ها هستن فقط به امید اینکه اول بشن ترکیب میچینن هر هفته و کاری به امتیاز منفیش هم ندارن ! الان این طرف که این هفته اوله 32 امتیاز منفی خورده به خاطر نقل و نباتات!!

vahidgame
10-12-2012, 01:15
این هفته از نظر امتیازی اکثر تیم ها خوب امتیاز گرفتن
یه نکته ای هم که دقت کردم در مورد کاپیتان بود که بعضی از تیم ها از اون خیلی سود کردن و واقعا خیلی تاثیر داره
مثلا تیمی که من باهاش این هفته بازی داشتم اسمش رئال بود و کلا ترکیبش جوری بود که انگار چند هفته ست کلا به تیمش دست نزده و بازیکناش یکمی عجیبن ولی با این حال چون رونی کاپیتان اون بود تونست 24 امتیاز فقط از اون بگیره! یعنی قبل از بازی های امروز گفتم امکان نداره این بازی هد تو هد رو پیروز نشم ولی الان دارم کم کم نگران میشم که با وجود امتیاز بالای تیمم ببازم و واقعا نامردیه :دی
کلا هیجان توی هد تو هد بالائه و مثلا تیم من که تا چند هفته پیش برای قهرمانی می جنگید الان جزو کاندیدای سقوط شده :دی
ولی با این وجود رقابت ها جوریه که اصلا قابل پیش بینی نیست و حداقل توی هد تو هد برای همه تیم ها شانس هست
بازیی هم که برای من خیلی حساسه بازی دو هفته بعد با علیرضا یعنی تیم reds هستش که یه جورایی دربی مسابقاته بین Blues و reds که امیدوارم با اون بازی تیم من اوج بگیره :دی

Reza31001
10-12-2012, 19:17
این بالاترین های هفته هم بساطی شده واسه خودش
:دی
یه سری ها هستن فقط به امید اینکه اول بشن ترکیب میچینن هر هفته و کاری به امتیاز منفیش هم ندارن ! الان این طرف که این هفته اوله 32 امتیاز منفی خورده به خاطر نقل و نباتات!!

اینو من نگرفتم
کی؟ چی؟ کجا؟

یعنی قبل از بازی های امروز گفتم امکان نداره این بازی هد تو هد رو پیروز نشم ولی الان دارم کم کم نگران میشم که با وجود امتیاز بالای تیمم ببازم و واقعا نامردیه

حریفت فقط 15 امتیاز رو تعویضیهاش میگیره
مطمئن باش که بازی رو باختی :n02:

رو این پاس گلها این هفته برام جالب بود
چون این طوری که نشون دادن پاس گل فقط صرفا به کسی که پاس گل میده تعلق نمیگیره و یه جورایی به آخرین هم تیمی زننده گل که روی گل نقش موثر داشته میرسه
مثلا تو دربی منچستر گل دوم سیتی به این صورت بود که توز کرنر رو فرستاد روی تیر یک و رافائل اون رو برگردوند و زابالتا تقریبا نزدیک خط محوطه جریمه توپ رو کوبوند به تور که اینجا پاس گل برای توز ثبت شده
یا گل آخر یونایتد که روی ضریه آزاد ون پرسی زده شد یه پاس گل برای رافائل ثبت شده چون تو صحنه قبلش روی اون خطا شد که بعد ون پرسی ضربه آزاد رو گل کرد

یا نکته دیگه که این هفته فهمیدم در مورد bonus ها بود که روی هوا تعلق نمیگیره و بر اساس آمار و ارقام ریز بازیکنهاس
که این ریز موارد رو نمیدونم ولی همین دو خط زیر خودش میگه الکی الکی به کسی bonus نمیدن

A block was awarded in error to Joe Allen in the West Ham - Liverpool match. As a result of this removal and subsequent EA SPORTS Player Performance Index change the single bonus point in this match now goes to Mark Noble.

یعنی فقط به خاطر یک بلاک که اشتباها ثبت شده بوده امتیاز bonus تغییر کرده

نکته مهم برای هفته هفدهم
The cup will start in Gameweek 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از حدود 2.5 میلیون نفر شرکت کننده حدود 2.1 میلیون نفر برتر هفته هفدهم برای ورود به کاپ انتخاب میشن
و در ادامه مسابقات به صورت هد تو هد و البته تک حذفی برگزار میشه تا فینال
برای همین سعی کنید هفته آینده حداقل 30-35 امتیازی بیارید تا جزو 500 هزار حذف شده همون اول کار نباشید
میتونه خیلی جذاب باشه ولی اینکه تک حذفیه یکم ستمه!

پ ن: ضمنا هفته آینده به دلیل حضور چلسی در جام باشگاههای جهان بازی این تیم در مقابل
Southampton برگزار نمیشه

CATALONIA
10-12-2012, 21:51
این هفته با این که هنوز تموم نشده ولی امتیاز های خوبی داشته ... و یکی از دلایلش درخشش هافبک ها بوده ..
کلا این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس هم جذابیتش بیشتره و هم خیلی بهتر و مشخص تر از بقیه ی فانتزی ها امتیاز میدن ...
نکته ی بدش فقط اینه که هیچ وقت نباید به این بازیکن هایی که میگه مصدوم توجه کنید .. من خودم این هفته سانیا رو که زده بود مصدومه از بازی گذشتم بیروم .. حالا دیدم 8 امتیاز آورده :31:

eman619rv
10-12-2012, 22:08
اینو من نگرفتم
کی؟ چی؟ کجا؟

تو قسمت points یه قسمت هست که میانگین امتیاز گرفته شده هست یه قسمت هم کنارش هست که بالاترین کسی که تو اون راند امتیاز گرفته مشخص میشه همون Highest منظورمه...
یادم نیس ولی فکر کنم بهترین هر راند هم جایزه داره ؟اره؟

در مورد چلسی هم به نکته ظریفی اشاره کردی من میخواستم تو همون پست بالام بگم که نمیدونم چرا یادم رفت! میدونستم تورس امتیاز بالایی میاره این هفته ولی چون هفته بعدش بازی نداره نیاوردمش:دی

راستی میچو که هافبکه با وجود دو گل زدن واسه تیمش حتی یه باونس هم نگرفته!! یعنی انقدر بی اثر بوده؟؟! بعد دمپسی از تاتنهام تیمش باخته و فقط یه گل هم زده ولی 2 امتیاز باونس گرفته!
گل فان پرسی هم اگه سیستم امتیاز دهی باونس دست من بود همچون گل حساس و با ارزشی واسش 10 امتیاز باونس در نظر میگرفتم:دی

moraddad
17-12-2012, 19:46
از همین تریبون "خسته نباشید" ِ همتون رو صمیمانه میپذیرم و با 11 امتیاز که 4 امتیازش هم بخاطر نقل و انتقال ازم کم میشه این هفته رو به پایان میبرم ! : ))))
البته 2 تا بازیکن هم از بازی ردینگ-آرسنالِ امشب دارم که امیدوارم با هر ترفندی شده ( اخراج، گل بخودی ...) کمینه ی امتیاز رو برام به ارمغان بیارن که رکوردی بزنم بس دست نیافتنی ! :n02:

حقیقتا در حد و اندازه ی نام تیممون (Gagools) ظاهر شدیم ! :34: :n02:

پ.ن: یعنی لــــِــه له شدما ! کمرم خم شد ... :n02:
ولی خوب تجربه ای بود ...

1- وابلد کارت واسه قاب کردن نیست !!
2- دیگه از یه تیم 3تا بازیکن نمیگیرم .
3- پونزده تا بازیکن ِ یدست ورمیدارم .

CATALONIA
18-12-2012, 15:47
واقعا هفته ی سختی بود :31:
تا قبل از بازی دیشب 19 امتیاز داشتم !!! که به خاطر بازی نکردن عجیب رافائل و کالکر بود .. ( از اون دست های پلاتینی :31: )
ولی دیشب ( به لطف یکی دیگه از دست های پلاتینی :31: ) با بازی عالی کازورلا که سه تا گل زد و یک پاس گل داد و 3 امتیاز Bonus گرفت ، و به خاطر این که کاپیتان من هم بود 46 امتیاز فقط از این یه بازیکن آوردم و به عرصه رقابت بازگشتم :31:
کلا هیجانی که این لیگ فانتزی داره خیلی بالا و جذابه ..

Reza31001
18-12-2012, 17:38
ولی دیشب ( به لطف یکی دیگه از دست های پلاتینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
) با بازی عالی کازورلا که سه تا گل زد و یک پاس گل داد و 3 امتیاز Bonus گرفت ، و به خاطر این که کاپیتان من هم بود 46 امتیاز فقط از این یه بازیکن آوردم و به عرصه رقابت بازگشتم
بلـــــه دیگه
هر چی میکشیم از دست این سانتی هست
یعنی بی سابقه بودا 23 امتیاز :n04:
هر کی هم که من میشناختم کاپیتانش ایشون بوده :n29:
خوب دیگه این طوری میانگینا میره بالا و در نتجه تیم من با اینکه در مورد کاپ خودم اعلام کرده بودم همون اول خط خورد :n02:
فقط به خاطر یک امتیاز :n14:

از اون هفته ها بود که بدجورد خورد تو ذوقم
پیش بینیهام رو 4 تا بازی که برام مهم بود کلا اشتباه در اومد

این هفته یک اتفاق جالب افتاد اونم برد QPR بعد 16 هفته بود!
کلا این تیم با همین 16 هفته بدون پیروزی رکورد جدیدی برای خودش دست و پا کرده و خوب منم گفتم این هفته هم شاید بخواد به رکوردشکنی ادامه بده رو فولام حساب کرد ولی در نهایت فولام 2-1 باخت این بازی رو
سوانسی، من سیتی، نوریچ و... هم طبق پیش بینیها من کار نکردن و در نتیجه با 29 امتیاز و رتبه دومیلیون 126 هزار از ورود به کاپ جا موندم:n02:

vahidgame
18-12-2012, 18:09
واقعا تمام بدبختی ما به خاطر این کاپیتان ها ست :دی
قبلا تازه رقابت ها شروع شده برای من هازارد کاپیتان بود که 60-70 امتیاز همون دو سه هفته گرفت ولی بعدش روزگار اون روی خودشو به ما نشون داد و هر چی کاپیتان گذاشتم از اون بازیکنای یکی دو امتیازی بودن و برعکس کاپیتان تیم مقابلم از اون امتیاز بالاها! :دی

این هفته ای هم که گذشت وقتی دیدم ون پرسی کاپیتان تیم مقابلمه دیگه برام مشخص شد که صد در صد باختم
قبلا هم گفتم کلا کاپیتان می تونه یه تیم رو کلا متحول کنه و اگه بیشتر وقتا کاپیتانتون بازیکنی باشه که امتیاز بالایی گرفته حتما تیمتون خیلی موفقه

من الان تنها امیدم به هفته آینده ست و بازی با تیم reds :دی
لیگ انگلیس هم الان موقعیه که بازی های خیلی فشرده ست و نقل و انتقالات ژانویه رو هم که اضافه کنیم دیگه این چند وقت برای فوتبال فانتزی رقابت داغتره...

eman619rv
18-12-2012, 20:43
سانتی نابودمون کرد !! هم توی کلاسیک هم توی دوتا از هد تو هد ها!! دقیقا هر سه جا با کسایی رقابت داشتم که کازورلا کاپیتانشون بود!! من نمیدونم چجوری این اتفاق افتاده ولی واقعا میخوام ازشون بپرسم که نکنه دست به یکی کردن که از من بخندن؟:n02:

46 امتیاز؟؟ .......****:n28:

City 17
18-12-2012, 20:53
واقعا هفته ی سختی بود :31:
تا قبل از بازی دیشب 19 امتیاز داشتم !!! که به خاطر بازی نکردن عجیب رافائل و کالکر بود .. ( از اون دست های پلاتینی :31: )
ولی دیشب ( به لطف یکی دیگه از دست های پلاتینی :31: ) با بازی عالی کازورلا که سه تا گل زد و یک پاس گل داد و 3 امتیاز Bonus گرفت ، و به خاطر این که کاپیتان من هم بود 46 امتیاز فقط از این یه بازیکن آوردم و به عرصه رقابت بازگشتم :31:
کلا هیجانی که این لیگ فانتزی داره خیلی بالا و جذابه ..

نوش جان ، این جور امتیازا واقعا حلاوت خاصی داره :n02:

ما هم تیمو بستیم واسه هد تو هد و بالاخره تیم نتیجه ی زحماتشو دید و تا رده ی سوم بالا اومد.
البته به کلاسیک هم یه نیم نگاهی داریم ولی هدف هامونو بازی به بازی تعیین می کنیم تا بچه ها به بازی احساسی رو نیارن :n02:

shakerifar
18-12-2012, 21:10
بچه ها این بازی های کاپ چجوری می شن؟؟؟؟؟؟
چون فک کنم زده از این هفته بازی های کاپ هم شروع می شن

eman619rv
19-12-2012, 22:51
atmosphere عزیز صفحه قبلی در مورد کاپ توضیح داد...
خیلییی سخته بالا رفتن ... به یه چند گونی شانس زیاااد نیاز مندیم که تو 6-5 مرحه اول حذف نشیم:n02:

نکته مهم برای هفته هفدهم
The cup will start in Gameweek 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از حدود 2.5 میلیون نفر شرکت کننده حدود 2.1 میلیون نفر برتر هفته هفدهم برای ورود به کاپ انتخاب میشن
و در ادامه مسابقات به صورت هد تو هد و البته تک حذفی برگزار میشه تا فینال
برای همین سعی کنید هفته آینده حداقل 30-35 امتیازی بیارید تا جزو 500 هزار حذف شده همون اول کار نباشید
میتونه خیلی جذاب باشه ولی اینکه تک حذفیه یکم ستمه!

aluminum
22-12-2012, 21:42
بازیهای حذفی شروع شده و حساسیت خیلی بالا رفته
ولی نمیفهمم رتبه بندی چه جوریه.من تقریبا رتبه 2میلیون رو داشتم ولی زده رنک شما 1.3 میلیونه :دی
و خوردم که کسی که رتبه اش 49هزاره :n03:
ولی اگه فردا ونپرسی کار خاصی نکنه رفتم مرحله بعد:n02:

vahidgame
22-12-2012, 23:46
جام حذفی خیلی حساس و جذابه مخصوصا اگه تیمتون حداقل به چند تا دور بعدی برسه
تیم منم که تقریبا رتبش نزدیک 2 میلیونه خورده به تیم تقریبا رتبه 440 هزار که ایشون ایرلندی هم هستن و کاملا آشنا با فوتبال جزیره :دی
فعلا نتیجه بازیم نزدیکه ولی همه چی به بازی های فردا بستگی داره که امیدم کلا به کاپیتانمه یعنی هازارد
کلا بازی های فردا حساسن چون منچستر با سوانسی و چلسی با استون ویلا بازی دارن و اکثرا از این تیم ها چند تا بازیکن توی ترکیبشون دارن
امیدوارم فردا همون قدر که هازارد عالی کار می کنه و امتیاز بالایی می گیره در مقابل ون پرسی هم خراب کنه :دی

aluminum
23-12-2012, 15:26
در مقابل ون پرسی هم خراب کنه

بیا دست به دعا بنشینیم :n14:
شنیدم دعای دو نفر همزمان جواب میده:n02:

من خودم رو راه یافته به مرحله بعد میدونم و یه سوال برام پیش اومده
امتیاز بازیکنهایی که بازی تیمشون عقب می افته چه جوری محاسبه میشه
به نظر میرسه هفته بعد بازی ارسنال برگزار نمیشه...

City 17
23-12-2012, 19:20
جام حذفی خیلی حساس و جذابه مخصوصا اگه تیمتون حداقل به چند تا دور بعدی برسه
تیم منم که تقریبا رتبش نزدیک 2 میلیونه خورده به تیم تقریبا رتبه 440 هزار که ایشون ایرلندی هم هستن و کاملا آشنا با فوتبال جزیره :دی
فعلا نتیجه بازیم نزدیکه ولی همه چی به بازی های فردا بستگی داره که امیدم کلا به کاپیتانمه یعنی هازارد
کلا بازی های فردا حساسن چون منچستر با سوانسی و چلسی با استون ویلا بازی دارن و اکثرا از این تیم ها چند تا بازیکن توی ترکیبشون دارن
امیدوارم فردا همون قدر که هازارد عالی کار می کنه و امتیاز بالایی می گیره در مقابل ون پرسی هم خراب کنه :دی

آره جام حذفی در کنار جام های دیگه باعث میشه به تیم فشار میاد و نشه توی یه هفته زیاد ترنسفر کرد چون امتیازای منفی توی چند جبهه به تیم ضربه می زنه.
ولی در کل به نظرم اگه جام حذفی رو از دست دادی ، بیا و قید امتیازای یه هفته رو بزن و یه سری تغییرات اساسی توی ترکیب تیمت بده(4-5 تا ترنسفر) ، مطمئنا
توی هفته های بعدش اون امتیازای منفی جبران میشه ، حتی پیش اومده توی همون هفته جبران بشه!

ادیت : مرسی بازیکنای چلسی که گل کاشتن واست!

من خودم رو راه یافته به مرحله بعد میدونم و یه سوال برام پیش اومده
امتیاز بازیکنهایی که بازی تیمشون عقب می افته چه جوری محاسبه میشه
به نظر میرسه هفته بعد بازی ارسنال برگزار نمیشه...

امتیازشون تمام و کمال محاسبه میشه ولی از اونجا که بازی نکردن طبیعتا امتیاز صفر براشون منظور میشه : دی
ولی در عوض هفته ای هست که دو تا بازی انجام میدن و امتیازاشون در طول اون هفته جمع میشه ،البته بهتره
که هر وقت تیمی بازی نداشت بازیکناشو ترنسفر کنی و وقتی دو تا بازی دارن بازیکنای بیشتری از اون تیم برداری...

Reza31001
23-12-2012, 22:04
امیدوارم فردا همون قدر که هازارد عالی کار می کنه و امتیاز بالایی می گیره در مقابل ون پرسی هم خراب کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ولی در کل به نظرم اگه جام حذفی رو از دست دادی ، بیا و قید امتیازای یه هفته رو بزن و یه سری تغییرات اساسی توی ترکیب تیمت بده(4-5 تا ترنسفر)

وایلد کارت ژانویه نزدیکه

خیلی جالبه!!
تقریبا تمام امیدم برای این هفته teves و ba بودن که همین دو تا از همه ضعیف تر نشون دادن

vahidgame
24-12-2012, 00:43
مهره مخفی من همین هازارد بود که دوباره بعد از مدت ها اونو رو کردم :دی
با اینکه توی بازی چلسی خیلی حرص خوردم که چرا هازارد پنالتی ها رو نمی زد ولی با این حال هازارد یه دونه خطا گرفت که گل شد که با توجه به قانون های فوتبال فانتزی پاس گل حساب میشه. یه گل هم زد و در مجموع هم 13 امتیاز گرفت که 26 امتیاز شیرین رو نصیب ما کرد و باعث شد هم دیدار حذفی رو ببرم هم دیدار حساس مقابل تیم علیرضا رو :دی
جالبه نصف تیم رویایی این هفته از چلسی بودش و کلا هر کی توی این هفته از چلسی بازیکن نذاشته بود ضرر کرده

در مورد نقل و انتقالات ژانویه هم به نظرم عجله نکنید چون اگه اشتباه نکنم فقط یکبار می تونید نقل و انتقال نامحدود انجام بدین و بعد از اون امکان برگشت وجود نداره
پس باید نهایت دقت رو کرد مخصوصا در مورد بازیکنایی که ممکنه به تیمای دیگه ترنسفر بشن
من که منتظر می مونم یه چند تا بازیکن اضافه بشن بعد از اون وایلدکارت استفاده می کنم به خصوص در مورد فالکائو که اگه به چلسی بیاد صد در صد اونو توی ترکیبم میارم

گرافيكار
25-12-2012, 16:48
تبریک میگم وحید جان
برگشت از حلقوم مبارکت اين برد رو بیرون میکشم:n24:

خداییش من تیمم رو دو سه هفته بود فراموش کردم مشکل نت هم داشتم وگرنه میبردمت:n02:
کلا مصدوم بودم زیاد مغرور نشو:n02:

aluminum
25-12-2012, 21:26
اين هفته چه خبره كه ارسنال بازي نداره
سايت ورزش 3 زده بازي هست ولي سايت فوتبال فانتزي توي ليست بازيهاش نيست!!!

aluminum
27-12-2012, 19:53
عجب هفته ای بود این فن پرسی بیچاره کرد منو.
9 امتیاز گرفت و حریفم گذاشته بودش کاپیتان شد 18 امتیاز.حتی گلزنی ماتا و دفو هم دردی رو دوا نکرد و یک امتیاز از حریفم عقب افتادم و با توجه به درخشش فن پرسی و امتیاز جایزه ای که میگرفت من کلا نا امید شد ولی در کمال نا باوری easport هیچ امتیاز جایزه ای به فن پرسی نداد و امتیاز جایزه ماتا و دفو تونستم 47-46 برم مرحله بعد.البته از این فوتبال فانتزی هیچ چیز بعید نیست یکدفعه دیدی همه چیز برعکس شد.:n08:
ولی خدایش خیلی نامردی بود یک تیم با درخشش یک بازیکن که اون هم کاپیتانه کل تیم من رو زیر سوال ببره:n04: :n02:
بعد از اینکه دیدم دارم توی کاپ حذف شدم میخواستم سه چهار تا ترنسفر بکنم.خوب شد این کار رو نکردم:n13:

shakerifar
27-12-2012, 20:06
من که فاتحه کاپو خونده بودم طرف از انگلیس بود رتبشم 180000 بود ترکیبشم تقریبا مثل خودم بود یعنی به فن پرسی امید نداشتم
دو روز پیش با خودم گفتم این برباتوف هیچ کار نمی کنه الکی تو ترکیبه با فلچر مهاجم ساندرلند عوضش کردم اونم اتفاقا برباتوفو داشت تو تیمش
هیچی دیگه دیروز برباتوف گل زد گفتم عجب غلطی کردبم:n02:
34-27 عقب بودم که گرت بیل :n12:با هتریکش ما رو به مرحله بعد فرستاد

Reza31001
27-12-2012, 20:53
جدول لیگ کلاسیک p30world در پایان نیم فصل

first quarter

second quarter

جدول لیگ هدتوهد p30world در پایان نیم فصل

MORINIO
28-12-2012, 03:41
حب قهرمانی خودم در نیم فصل در هر دو لیگ رو به خودم تبریک میگم :دی

ایشالا تا آخر با قدرت پیش برم .. هر چند رقیب های سختی دارم در مسیر قهرمانی ... تو لیگ کلاسیک تیم MAN UTD_IR خیلی نزدیک به من هست و حتی چند هفته ای هم صدر رو از من گرفت .. البته به مرور تیم های دیگه ای هم میتونن نزدیک بشن به صدر به هر جال لیگ بسیار طولانی و فرسایشی هست :دی

تو لیگ هد تو هد وضعیتم جالبه این هفته با تیم دوم بازی دارم ( van helsing ) اگه ببازم هر دو هم امتیاز میشیم ولی اگه بتونم ببرم گام بلندیه برای قهرمانی هد تو هد :دی

به هر حال تو این هفته ها که هر 3-4 روز بازیها انجام میشه هیجان بازیها بالاتر رفته و جالبتر شده :n01:

CATALONIA
28-12-2012, 19:47
خب هفته ی قبل با چاشنی شانس با امتیاز کم 33 امتیاز هم بازی هد تو هد رو تونستم ببرم و هم بازی کاپ رو ..
این هفته هم که دوباره دست های پلاتینی حمله ور شدن و بعد از این که من ترانسفر این هفته رو انجام دادم Michu رو زدن مصدومه !!!!
برای همین اسم تیمم رو عوض کردم که دفعه دیگه دست های پشت پرده جلو بیان قطعشون کنم :31: ( All Stars === Dire Wolf ) :دی

به دوست خوبمون هم قهرمانی نیم فصل رو تبریک میگم ...

vahidgame
02-01-2013, 12:05
کلا این لیگ برتر اصلا قابل پیش بینی و بعضی وقتا به شدت از سیستم چرخشی استفاده میشه!
شکست های اخیرم رو نمی خوام توجیه ولی کلا یکمی به شانس هم ربط داره :دی
مثلا یه دفعه توی یه هفته چند تا بازیکن بزرگ بازی نمی کنن مثلا این هفته گرت بیل بازی نکرد

وایلدکارت ژانویه هم دیگه فعاله و می تونید استفاده کنید
یعنی هر چه قدر می خواید نقل و انتقالات انجام بدین و آخرش گزینه وایلدکارت رو بزنید تا ازتون امتیازی کم نشه
ولی من پیشنهاد می کنم فعلا استفاده نکنید چون بازی های هفته بعد ده روز بعده و تا اون موقع ممکنه بازیکنایی جا به جا بشن
با توجه به اینکه تا یه ماه دیگه این وایلدکارت قابل استفاده ست بهتره اونو به موقع استفاده کنید
البته وضع تیم من خرابه شاید زود از اون استفاده کنم :دی

aluminum
02-01-2013, 15:30
کلا این لیگ برتر اصلا قابل پیش بینی و بعضی وقتا به شدت از سیستم چرخشی استفاده میشه!
شکست های اخیرم رو نمی خوام توجیه ولی کلا یکمی به شانس هم ربط داره :دی
مثلا یه دفعه توی یه هفته چند تا بازیکن بزرگ بازی نمی کنن مثلا این هفته گرت بیل بازی نکرد

وایلدکارت ژانویه هم دیگه فعاله و می تونید استفاده کنید
یعنی هر چه قدر می خواید نقل و انتقالات انجام بدین و آخرش گزینه وایلدکارت رو بزنید تا ازتون امتیازی کم نشه
ولی من پیشنهاد می کنم فعلا استفاده نکنید چون بازی های هفته بعد ده روز بعده و تا اون موقع ممکنه بازیکنایی جا به جا بشن
با توجه به اینکه تا یه ماه دیگه این وایلدکارت قابل استفاده ست بهتره اونو به موقع استفاده کنید
البته وضع تیم من خرابه شاید زود از اون استفاده کنم :دی

مطمئنی تا اخر ژانویه اعتبار داره؟
ما که لیگ پی سی ورد محرومیم ولی داریم با شانس و اقبال توی cup کلی پیش میریم.:n19:
ولی باید یه دستی بر سر گوش تیم بکشم:n02:
اگر از جام حذف بشم هیچ امیدی برای ادامه ندارم:n03:

Reza31001
02-01-2013, 21:57
آقا من بدجور تو انتخاب کاپیتان به مشکل برخوردم
اصلا بازیکنها ثبات ندارن یه هقته این خوبه یه هفته اون یکی دیگه
تو 5 هفته اخیر کاپیتانهای من سر جمع 18 امتیاز گرفتن یعنی به صورت میانگین تو هر بازی 2 امتیاز هم نگرفتن که دو برابرش بشه 20 امتیاز :n02:
کلا تیم سر همین انتخاب کاپیتان بدجور افت کرده نیاز به یک ریکاوری از نوع وایلدکارت داریم بدجوری احساس میشه تو این تعطیلات

اگه دست ها از پشت پرده بیرون نیان قراره با وجود Michu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، Mata ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، Bale ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، Pienaar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Fellaini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خط هافبک کمرشکنی برای حریفان دست و پا کنیم:n02:
توز هم که دیگه نمیخواد به اعتماد نیمکت جواب بده و دوست داره در نیم فصل از تیم جدا بشه :n09:
ضمن اینکه این هفته تیم بدون دروازه بان رفت تو زمین و دیگه همین موضوع خودش اعمال تغییرات کلی رو اجتناب ناپذیر کرده:n24:

راستی دقت کردین شاید در نصف بازیهای سوانسی که گراهام بازی نمیکنه میچو نوک حمله هست و عملا نقش مهاجم رو داره؟
ولی ما به عنوان هافبک استفاده میکنیم و حالش رو میبریم:n02:

مطمئنی تا اخر ژانویه اعتبار داره؟

The January Wildcard can only be used after Gameweek 21 starts (1 Jan 11:30) until Gameweek 24 ends (2 Feb 11:30).

aluminum
03-01-2013, 11:15
در یک حرکت خود جوش بنیتس برداشته ماتا که بازی قبل یکی از بهترین بازیکنهای زمین بوده روی نمیکت گذاشته و به ماتا و هزارد دقایق اخر بازی داده.
منم که روی ماتا سرمابه گذاری کرده بودم و کاپیتانم بود حسابی ضربه خوردم از اون طرف سوارز ترکوند و همه اینها دست به دست هم دادن تا از cup حذف بشم:n03:

CATALONIA
03-01-2013, 12:29
خب بازی های این هفته هم تموم شد !

توی لیگ هد تو هد دربی شمال لندن رو با تیم وحید برگزار کردیم :31: و در آخر من برنده شدم :31: البته امتیاز ها تقریبا نزدیک بود .. و به لطف دو تا از مدافع هام تونستم 44 امتیاز بگیرم !
توی لیگ هد تو هد هم رفتم رده دوم ...کلا وحید همیشه خوش یمن بوده برای من :31:
من هنوز تو شوک حذف از cup هستم .. تیم رقیب من توی cup از اون تیم هایی بود که 3- 4 تا بازییکنش مصدوم بودن و بقیه بازیکن هاش هم چیزی نبودن !
من تیمم اون هفته 38 امتیاز آورد که کم بود !
ولی از شانس بد ما زد و آرسنال 7 تا گل زد به نیوکاسل !!!
من از آرسنال دو تا بازیکن داشتم که کازورلا هم کاپیتانم بود ... اون تیم هم دو تا بازیکن داشت از آرسنال !!
بعد دوتا بازیکن اون تیم رو هم 35 امتیاز آوردن ، دو تا بازیکن من با این که یکیشون هم کاپیتانم بود 11 امتیاز :n29:
بعد هم جناب سوارز زحمت کسیدن و دو تا گل زدن و این باعث شد سه تا بازیکن اون تیم رو هم 61 امتیاز بگیرن و 10 تا بازیکن من 38 امتیاز ! نکته ی جالب این بود که غیر از این سه تا بازیکن ، یعنی 8 بازیکن دیگه تیمش رو هم 9 امتیاز آورده بودن !!:n14:
این بود که ما حذف شدیم :31:

+
یک نکته ی جالبی هم که بهش برخوردم این بود که توی لیگ 39 تیمی P30 تا الان فقط یک تیم تونسته همه ی بازی هاش رو توی cup ببره و بقیه همه حذف شده ! ( تیم United 4 ever ) و این نشان از سطح بالای لیگ داره :31: برای این دوستمون هم آرزوی موفقیت دارم ..

shakerifar
03-01-2013, 15:24
یک نکته ی جالبی هم که بهش برخوردم این بود که توی لیگ 39 تیمی P30 تا الان فقط یک تیم تونسته همه ی بازی هاش رو توی cup ببره و بقیه همه حذف شده ! ( تیم United 4 ever ) و این نشان از سطح بالای لیگ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
برای این دوستمون هم آرزوی موفقیت دارم ..
بچه ها حمایت کنید دارم میرم واسه قهرمانی:n02:

راستی دقت کردین شاید در نصف بازیهای سوانسی که گراهام بازی نمیکنه میچو نوک حمله هست و عملا نقش مهاجم رو داره؟
ولی ما به عنوان هافبک استفاده میکنیم و حالش رو میبریم:n02:

اکثر بازی های سوانسی میچو مهاجمه یعنی اکثر بازی ها ما یه مهاجمو به عنوان هافبک استفاده می کنیم
خیلی خوبه اینجوری:n09:

eman619rv
03-01-2013, 18:16
بلاخره منم به باشگاه 1000 امتیازی ها پیوستم :دی......
از همینجا یه عذر خواهی میکنم از RVP که با کمال حماقت از کاپیتانی برداشتمش و رسما 16 امتیاز پرید اخه ماتا هم شد کاپیتان؟؟ هیچ وقت از بنیتز خوشم نیومده ...

دوستان هم اگه زیاد خبر های ورزشی رو دنبال نمیکنین حتما قسمت Transfers out/in رو چک کنین

الان یه موج عمومی بی اعتمادی به توز بین منیجر ها راه افتاده که نتیجه اش این شده......
Transfers out (Gameweek) »
FWD Tevez MCI :n04:70,646
چند هفته هست تو این لیست قرار داره ... منم به احتمال زیاد جاش رو با سوارز عوض میکنم

Reza31001
06-01-2013, 19:12
Gameweek 23
meweek 23

Stoke City
v
Chelsea

Chelsea
v
Southampton

Chelsea's new player Demba Ba
Ba

:prediction
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12)+2&space;Assists&space;(6)+&space;180&space;minutespla yed(4)=22&space;\xrightarrow[]{C}44points

:n02: time to revenge

vahidgame
12-01-2013, 22:44
خب قبل از شروع این هفته من یکمی ریسک کردم و از وایلدکارت ژانویه استفاده کردم و دیگه این تنها شانسم برای بقای تیم توی لیگ برتر بودش :دی
اتفاقا جواب داد و فعلا توی این هفته خیلی خوب امتیاز گرفتم
این هفته چون چلسی دو تا بازی داره صد در صد واجب بود که از اون چند تا بازیکن داشته باشید چون مجموع امتیازهای دو بازی حساب میشه. مثلا الان ماتا کاپیتان تیممه که همین الان با بازی اول هم کلی امتیاز برام اورده و فکر می کنم بازی با ساتمتون هم بتونه امتیاز خوبی بیاره و کلا آخرش 40-50 امتیازی رو نصیب ما کنه :دی
خلاصه امیدوارم تیمم متحول شده باشه و از این بحران خارج بشه :دی

در مورد وایلدکارت ژانویه هم فقط تنها نکته ای که به نظر می رسه اینه که اگه تیمتون فکر می کنید ترکیب خوبی داره که فعلا استفاده نکنید و اونو برای آخرای نقل و انتقالات ژانویه بذارید. در صورتی که الان می خواید استفاده کنید هم حتما بازیکنایی رو توی تیمتون بیارید که مطمئنا توی نقل و انتقالات ژانویه توی تیم دیگه ای نمیرن. اینجا هم منبع خوبی در این مورده:

راستی بازیکنای آفریقایی هم اکثرشون تیمشون رو ترک کردن و برای جام ملت های آفریفا به تیم ملی خودشون محلق شدن مثل یحیی توره ، جروینیو ، میکل ، موسز و ...

Reza31001
13-01-2013, 05:38
این هفته چون چلسی دو تا بازی داره صد در صد واجب بود که از اون چند تا بازیکن داشته باشید چون مجموع امتیازهای دو بازی حساب میشه.
این هفته که گذشت ولی نکته خیلی ساده ای که جلو چشمم بود و ندیدم اینه که وقتی چلسی دو تا بازی داره خو پس یه تیم دیگه هم دو تا بازی داره:n02:
منم وایلد کارت ژانویه رو استفاده کردم و رو انتخاب یکی از مهاجم هام بین فلتچر و دفوئه و لمبرت شک داشتم که آخر دفوئه رو انتخاب کردم که در بازی دیشب کار خاصی نکرد
در حالی که لمبرت تگ گل بازی رو برای تیمش زد 4 روز دیگه هم تیمش با چلسی بازی داره و اونجا هم امتیاز میگیره!

برای همین هفته بعد که آرسنال دو تا بازی داره نیم نگاهی هم به westham که اونم دو تا بازی داره داشته باشید:n01:

vahidgame
21-01-2013, 14:21
این هفته چون آرسنال دو تا بازی داره من در لحظات آخر والکات رو به جای ماتا به عنوان کاپیتان انتخاب کردم و اتفاقا فعلا هم جواب گرفتم و فکر می کنم بازی با وستهام هم خوب امتیاز بگیره.
جالبه بازی دیشب آرسنال و چلسی رو که می دیدم اولش که والکات گل زد یکمی ناراحت شدم ولی خب بعدش گفتم اشکالی نداره چلسی ببره و در مقابل والکات هم یه گل زده باشه و یعنی با تیر دو نشون زده میشه :دی

البته بازی هد تو هد این هفته به شدت سخت و نفسگیر شده و والکات توی پیروزی من توی این بازی هیج نقشی نمی تونه داشته باشه چون دقیقا حریف مقابلم هم کاپیتانش والکاته! ترکیب تیم مقابلم به شدت خطرناکه و توی اون چندین بازیکن از آرسنال و وستهام دیده میشه.
از طرفی هم من این هفته دو تا نقل و انتقالات داشتم و 4 امتیاز ازم کسر میشه و خلاصه با این شرایط اگه ببرم شانس اوردم! :دی
کلا بعضی وقتا بازی های هد تو هد مثل این هفته به شدت جذاب میشه...

MORINIO
22-01-2013, 09:42
کلا بعضی وقتا بازی های هد تو هد مثل این هفته به شدت جذاب میشه...

آره واقعآ .. بازی این هفته من و DireWolf رده دومی هم سراسر هیجانه !

تا اینجا 7 امتیاز جلو هستم ولی مشکل اینه که حریف 5 بازیکن از آرسنال+ وستهم تو ترکیبش داره !! واقعآ ایده خوبی داشته واسه این هفته ... ولی من فقط دو بازیکن از آرسنال + وستهام دارم تو ترکیب

حریف کاپیتانش والکات و من کاپیتانم کازورلا هست ! خلاصه اینکه اوج هیجانه بازی وستهام و آرسنال :دی یه تساوی 1-1 میتونه برای من نتیجه خوبی باشه به شرطی که والکات گل نزنه:دی

اونایی که میخوان رقابت برای قهرمانی هد تو هد هیجان انگیز بشه باید دعا کنن منم مثل بارسا این هفته ببازم بازیو :دی وگرنه اختلافم با تیم دوم میشه 12 امتیاز

خودم شانسمو زیاد نمیدونم برای برد ولی اگه ببرم خیلی هنر کردم

ببینیم چی پیش میاد :n01:

moraddad
22-01-2013, 11:50
وحید ریــــز میبینمت :n07: :n02:

من وایلد کارت ژانویه م رو استفاده کردم کلا تیمم رو رو آرسنال و وستهم و چلسی و ساوتمپتون بستم که 2تا بازی داشتن این هفته و هفته قبل ... ولی اصـــلا جواب نگرفتم :n15:

این هد تو هدم اگه نبرم دیگه جمع میکنم میرم کلا :دی

CATALONIA
22-01-2013, 16:49
آره واقعآ .. بازی این هفته من و DireWolf رده دومی هم سراسر هیجانه !

تا اینجا 7 امتیاز جلو هستم ولی مشکل اینه که حریف 5 بازیکن از آرسنال+ وستهم تو ترکیبش داره !! واقعآ ایده خوبی داشته واسه این هفته ... ولی من فقط دو بازیکن از آرسنال + وستهام دارم تو ترکیب

حریف کاپیتانش والکات و من کاپیتانم کازورلا هست ! خلاصه اینکه اوج هیجانه بازی وستهام و آرسنال :دی یه تساوی 1-1 میتونه برای من نتیجه خوبی باشه به شرطی که والکات گل نزنه:دی

اونایی که میخوان رقابت برای قهرمانی هد تو هد هیجان انگیز بشه باید دعا کنن منم مثل بارسا این هفته ببازم بازیو :دی وگرنه اختلافم با تیم دوم میشه 12 امتیاز

خودم شانسمو زیاد نمیدونم برای برد ولی اگه ببرم خیلی هنر کردم

ببینیم چی پیش میاد :n01:

بله ... این هفته واقعا بازی حساسی داریم .!
من دو هفته است که دارم با تیم هایی بازی میکنم که طرفدار چلسی هستن :31: چه بد ..

بازی پر از هیجانه و بازی فردا وستهم و آرسنال تعیین کننده است ...
توی بازی چلسی و ارسنال دمبا با یه دروازه خالی رو گل نزد ! که اگه اون گل میزد چون هازارد پاس گلش رو داده بود خیلی خوب میشد ... حیف شد !
+
توی لیگ کلاسیک بالای جدول امتیاز ها خیلی زیاده .. من هر صورتی تصور میکنم نمیتونم بیشتر از رده چهارمی بالا برم .. امیدوارم دست های پشت پرده زودتر دست به کار بشن :31:

MORINIO
22-01-2013, 21:33
توی بازی چلسی و ارسنال دمبا با یه دروازه خالی رو گل نزد ! که اگه اون گل میزد چون هازارد پاس گلش رو داده بود خیلی خوب میشد ... حیف شد !

آخ آخ دست رو دلم نزار که از دست این بنیتس خـــــونـــه :(

عمرآ فکرشو نمیکردم با رو از ابتدا بازی نده ... منم فلچر رو گذاشتم بیرون و با رو گذاشتم بمونه تو ترکیب .. از اون طرف فلچر 13 امتیاز گرفت اونوقت این بنیتز با رو 10 دقیقه بازی داد و شد 1 امتیاز :|

ولی اگه دروازه خالی رو گل کرده بود باز اینقدر حرص نمیخوردم ... خیلی به ضررم شد . حتی صدر لیگ کلاسیک رو از دست دادم

یه بار دیگه هم در مورد ماتا این اتفاق واسم افتاد

Reza31001
24-01-2013, 10:27
دیگه داشتم نا امید می شدم
هفته قبل خوب بود اما راضی کننده نبود
این هفته برای اولین بار تعویض غیر مجاز داشتم با هزار امید و آرزو و خرج 4 امتیاز 2 روز قبل deadline پودولسکی رو گذاشتم نوک حمله و کاپیتان.
فکر می کنین چه حالی داشتم وقتی بازی ها شروع شدن و پودولسکی مصدوم شده بود :n19:

جلوی چلسی که بازی نکرد
فر کنم هوای سرده این روزای انگلیس بهش نساخته بود و سرما خورده بود چون زده بود illness
ولی 15 امتیاز دیشبش مرهمی بود بر دل زخم خورده من :n09:

vahidgame
24-01-2013, 19:25
وحید ریــــز میبینمت :n07: :n02:

من وایلد کارت ژانویه م رو استفاده کردم کلا تیمم رو رو آرسنال و وستهم و چلسی و ساوتمپتون بستم که 2تا بازی داشتن این هفته و هفته قبل ... ولی اصـــلا جواب نگرفتم :n15:

این هد تو هدم اگه نبرم دیگه جمع میکنم میرم کلا :دی
نه نرو :دی
جالبه دیشب اومدم دیدم که در مجموع 71 به 70 بازیو بردم ولی 4 امتیازی برای نقل و انتقالات ازم کم میشد و به خاطر همین گفتم با همچین امتیازی دیگه بازیو باختم! ولی حواسم به این نبود که این تعویض اتوماتیک دو تا بازیکن رو توی ترکیب میاره که همین باعث پیروزیم شد!
کلا پیروزی شیرینی بود ولی اگه می باختم دیگه واقعا با همچین امتیازی خیلی زور داشت! :دی

بعد از استفاده وایلدکارت ژانویه دیگه خوشبختانه دارم خوب نتیجه می گیرم.
این کاپیتان های این دو هفته اخیرم خیلی برام امتیاز اوردن و بازم میگم کلا انتخاب کاپیتان خیلی مهمه...

eman619rv
24-01-2013, 21:05
وسط بازی رئال مادرید و والنسیا بود دیشب.... بازی کاملا تو لحظات حساسی بود.... که یه دفعه عادل فردوسی پور اعلام کرد که آرسنال تو 10 دقیقه 4 تا گل زده اسم گل زن ها رو که گفت 3 متر پریدم هوا.....:n19::n20:

همه متعجب بودن چم شده.....
داداشم اومده میگه چی شد رئال گل زد؟ میگم نه آرسنال 5 تا زده وستهم ... گفت : چی آرسنال؟ ! :n04::n23:تو که خوشت نمی اومد از ارسنال...:n23:

حسابی رو دید و رفتارمون تاثیر گذاشته این فانتزی...... الان آدم میشناسم به خاطر اینکه سوانزی هر باز یه بازیکنش میدرخشه و بازیکناش امتیاز بالایی میگرن طرفدار سوانزی شده:n02:

eman619rv
28-01-2013, 15:02
خب این هفته تو فانتزی ها عملکرد خوبی داشتم تو لیگ انگلیس که اول شدم :n20: تو لیگ فانتزی ایران هم بعد مدت ها یه نتیجه خوب گرفتمو دوم شدم.:n02:

برای اولین بار دست به تعویض غیر مجاز زدم اونم نه 1-2 تا !! با اجازتون 12- امتیاز خوردم!! اما خدا رو شکر تا حدودی نتیجه داد..... ولی هنوز هم حسرت اون 1.5 هفته اول فصل رو میخورم که اگه اون 88 امتیاز رو از دست نمیدادم الان صدر نشین لیگ بودم:n28:

تو چند هفته اینده هم بیگ 6 بازی های سختی رو دارند و خب تیم هایی که وایلد کارد دارن یا تعداد تعویض های مجاز بیشتری دارند میتونن بهتر عمل کنن...:n01:

Reza31001
31-01-2013, 09:28
خدا بگم این بنیتز رو چیکارش کنه
هدفش چیه که با رو دقیقه 90+n میاره تو زمین؟
7 امتیاز برباوف رو از دست دادم چون با چند ثانیه ای بازی کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعصاب خوردیش جاییه که یه بازی هدتوهد رو 55-58 باختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
31-01-2013, 14:01
7 امتیاز برباوف رو از دست دادم چون با چند ثانیه ای بازی کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعصاب خوردیش جاییه که یه بازی هدتوهد رو 55-58 باختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنیتز توی فوتبال فانتزی هم باعث بدبختیه! :دی
من به خاطر همین دیگه دمبا با رو اصلا توی تیمم نمیارم و از چلسی بیشتر بازیکنایی مثل ماتا رو میارم که جایگاهشون تضمین شده ست.

این هفته برای من خوب بود و دوباره روند صعودی خودمو بعد از استفاده از وایلدکارت ادامه دادم.
اینجا ست که فرق مربی هایی مثل من با بنیتز مشخص میشه :دی

راستی اگه از وایلد کارت ژانویه استفاده نکردین دیگه این یک دو روزه ازش استفاده کنید که مهلتش تموم میشه...

MORINIO
01-02-2013, 00:38

منم این درد رو 2 بار کشیدم دوست من ... بر باعث و بانیش ( بنیتز ) لعنت :دی

بنیتز توی فوتبال فانتزی هم باعث بدبختیه! :دی
من به خاطر همین دیگه دمبا با رو اصلا توی تیمم نمیارم و از چلسی بیشتر بازیکنایی مثل ماتا رو میارم که جایگاهشون تضمین شده ست.

این هفته برای من خوب بود و دوباره روند صعودی خودمو بعد از استفاده از وایلدکارت ادامه دادم.
اینجا ست که فرق مربی هایی مثل من با بنیتز مشخص میشه :دی

راستی اگه از وایلد کارت ژانویه استفاده نکردین دیگه این یک دو روزه ازش استفاده کنید که مهلتش تموم میشه...

دقیقآ منم دیگه با این علاقه ای که بنیتز به تورس داره بیخیال با شدم و این هفته با یه بازیکن دیگه عوضش میکنم . .... فعلآ نظرم روی ژیرود از آرسنال هست که این هفته ها خوب کار میکنه

آقا بالاخره یه بار هم ما از امتیاز کاپیتانی بهره بردیم :دی این هفته تیمم امتیاز خوبی نگرفت ولی ماتا با 28 امتیاز نجاتم داد و تیم برادر حسین ( pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) رو تونستم دبل کنم در این فصل :دی

تو هد تو هد هم دو تیم خودشونو از بقیه جدا کردن و میرن واسه قهرمانی :n25:

مهم : آخرین فرصت استفاده از وایلد کارت ژانویه تا شنبه 14 بهمن ساعت 15

stopper
01-02-2013, 21:54
منم این درد رو 2 بار کشیدم دوست من ... بر باعث و بانیش ( بنیتز ) لعنت :دی

دقیقآ منم دیگه با این علاقه ای که بنیتز به تورس داره بیخیال با شدم و این هفته با یه بازیکن دیگه عوضش میکنم . .... فعلآ نظرم روی ژیرود از آرسنال هست که این هفته ها خوب کار میکنه

آقا بالاخره یه بار هم ما از امتیاز کاپیتانی بهره بردیم :دی این هفته تیمم امتیاز خوبی نگرفت ولی ماتا با 28 امتیاز نجاتم داد و تیم برادر حسین ( pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) رو تونستم دبل کنم در این فصل :دی

تو هد تو هد هم دو تیم خودشونو از بقیه جدا کردن و میرن واسه قهرمانی :n25:

مهم : آخرین فرصت استفاده از وایلد کارت ژانویه تا شنبه 14 بهمن ساعت 15

هد تو هد رو بیخیال لیگ رو بچسب :n02:
رقابتی که الان ما تو لیگ داریم از رقابت بارسا رئال (البته سابق الان که :n08:) جذاب تره

این هفته روی کاپیتان خیلی ضرر کردم... ازون ورم گرت بیل رو با داوید سیلوا عوض کردم ولی لعنت به این جولیو سزار که 3 تا موقعیت صد در صد (که دوتاشون رو سیلوا زد و یکی رو هم پاسش رو داده بود) گرفت و نذاشت ما صدر رو حفظ کنیم
اما خب من به خودم اطمینان دارم که با کمک دست های پشت پرده هم شده قهرمان خواهم شد :n02: البته مطمئنا تا همون هفته های آخر هم قابت پایاپایی خواهیم داشت :n25:

در ضمن پیشنهاد می کنم اگه می تونین حتما یه دیش ترکست ببندین و بازی ها رو زنده ببینین، اینجوری هم از بازی های لیگ انگلیس لذت می برین (باور کنین من حتی ال کلاسیکو رو هم ندیدم و بجاش بازی همزمان آرسنال لیورپول رو دیدم) و هم از نزدیک می تونین استعداد یابی کنین واسه تیمتون :n02:

Reza31001
03-02-2013, 18:14
گوش شیطون کر یه دو هفته هست فن پرسی کار خاصی نمیکنه امثال تیم من که اونو ندارن یه نفس راحت کشیدیم:n02:
بچه ها این هفته عالی بودن کل خط دفاع کلین شیت داشت هافبک و مهاجمها هم 5 تا گل زدن

نمیدونم چرا ولی بازی لیورپول سوانسی تو هفته 27 اومده تو برنامه هفته 26
پس این دو تیم هفته بعد دو تا بازی دارن ولی هفته بعدش بازی نخواهند داشت

ویرایش: آقا من حرفمو پس میگیرم
دست پشت پرده به این واضحی ندیده بودم والا :n02:
طرف نه گل زده نه پاس گل داده بعد میاد 3 تا bonus میگیره:n13:
آخه بالا بردن میانگین امتیازها به چه قیمتی؟! :31:

eman619rv
04-02-2013, 02:15
فن پرسی جواهریه که نمیشه ازش چشم پوشی کرد ، تو زمین راه هم بره برا ما سر تا پا امتیازه:دی

کلا این هفته رو کلین شیت ها اکثرا امتیاز اوردن و انتخاب درست کاپیتان!..
من بازیکنام بهترین امتیاز ها رو اوردن ولی کاپیتانم ، ولکات 6 امتیاز اورد:n27:

stopper
04-02-2013, 10:25
یکی از جالبترین نکات فانتزی همینه که نتیجه گرا :n02: نیستش و فقط به گل و پاس گل امتیاز نمی ده و تاثیر یه بازیکن تو یه بازی هم واسش مهمه
نمی دونم بازی پریشب رو دیدین یا نه ولی فن پرسی عالی بازی کرد و تنها کاری که نکرد گل زدن بود
اصلا دلیل اینکه این یکی دو هفته نمی تونه گل بزنه و بجاش رونی می زنه دقیقا همینه که دفاع حریف فقط هوش و حواسش رو گذاشته روی فن پرسی و ازون طرف رونی آزاد تر هر کار دلش می خواد می کنه، خداییش شما بودین به همچین بازیکنی باونوس نمی دادین؟:n09:

کم کم داشتم از فلائینی نا امید می شدم ولی بالاخره این هفته جواب اعتمادم رو داد :n02: و با 15 امتیازی که واسم گرفت تونستم با اختلاف نسبتا خوبی صدرنشین بشم
این هفته هم ایشالا میچو همین نقش رو بازی می کنه و کم کاری های این 2 3 هفته گذشته رو با دو تا بازی که داره جبران خواهد کرد :n02:

Reza31001
10-02-2013, 09:54
در اقدامی خودش جوش از سوی مربیان 3 تا بازیکن فیکسم که تا همین بازی قبل مثل بنز تو تیم بازی میکردن نیمکت نشین شدن و در نهایت نامردی مربیا به دوتاشون در اواخر بازی، بازی دادن و در اقدامی خودجوش تر(!) طرف 6 دقیقه بازی کرده کارت زرد هم گرفته :n08:

با این همه میچو رو عشق است 15 تا دیشب گرفت + bonus + بازی با لیورپول که * 2 بشه حداقل 40 امتیازی آورده برای ابومسلم:n10:
فکر میکنم محبوبترین بازیکن لیگ فانتزی میچو باشه با 49.5% انتخاب!

از همین امروز دست به دعا برداشتم که سوارز به محض ورود به زمین پاش بشکنه وگرنه بدبخت میشم:n04:

Alireza.M67
10-02-2013, 11:23
من تیمم رو این فصل دارم آماده می کنم برای فصل بعد، چون دیگه این فصل که فکر نکنم به جایی برسه :n02:
ولی تجبیاتی بس گرانبها کسب کردم.
نیم فصل اول تیمم داغون بود الآن اوضاعش خیـــــــــــــلی بهتر شده، همینجوری چپ و راست امتیاز جمع می کنیم و بالتر میایم، اونم در هر دو لیگ :n02:

vahidgame
10-02-2013, 12:13
می خواستم قبل از شروع این هفته به این نکته اشاره کنم که کاپیتانتون حتما بین کسانی مثل میچو ، جرارد و سوارس باشه که فکر کنم دیگه اکثرا اینو می دونستن :دی
با توجه به اینکه لیورپول دو تا بازی خونگی داره و جرارد هم آماده ست من کاپیتانم رو جرارد انتخاب کردم و امیدوارم جواب بده.
برای اولین بار هم از زوج رویایی لمپارد و جرارد استفاده کردم و نشون خواهم داد که بلدم از این دو بازیکن کنار هم استفاده کنم و این همش حرفه که این دو تا کنار هم جواب نمیدن :دی

فعلا 35 امتیاز گرفتم و 4 امتیاز به خاطر نقل و انتقال اضافی کم میشه ولی فکر کنم توی این 4 تا بازی باقی مونده بیشتر از این 7 تا بازی دیروز امتیاز جمع کنم.
فکر کنم برای اولین بار نتیجه بازی های لیورپول برام مهم باشه و دوس داشته باشم که با نتایج پرگل بازی هاشو ببره! یعنی این فوتبال فانتزی با آدم چی کار که نمی کنه! :دی

MORINIO
11-02-2013, 18:26
از همین امروز دست به دعا برداشتم که سوارز به محض ورود به زمین پاش بشکنه وگرنه بدبخت میشم:n04:

زبونتو گاز بیگیر :n02:

امید داشته و نداشتم به سوارزه !!! تو هد تو هد 64-44 از van helsing عقبم ولی دو بازی لیورپول تعیین کننده هست واسم .. سوارز کاپیتانمه و گلن جانسن + دیویس از سوانزی رو هم دارم هنوز

کلآ یه کلین شیت میخوام از لیورپول + یه گل هم سوارز بزنه :دی

ببینم تو زندگیم واسه یه بار شانس میارم یا نه !!!

MORINIO
12-02-2013, 01:34
الان بازی لیورپول وست بروم تموم شد :|

یعنی در شگفتم از اتفاقاتی که رخ داد واسه من و وحیدِ بدبخ :دی

بازیو از دقیقه 70 دیدم ( ببینین دیگه چی شده میشینم بازی لیورپولو میبینم :دی )

اولش سوارز یه پنالتی گرفت و جرارد خراب کرد :| اگه گل میشد من امتیاز پاس گل میگرفتم و وحید امتیاز گل ( هردو * 2 )

بعدش دیگه امیدم این بود لیورپول گل نخورده و امتیاز گلن جانسنو بگیرم .. ولی خورد اونم 2 بار . 5 امتیاز از این طرفم پرید :n13:

بعدش خنده دار این بود که دقیقه 94 سوارز یه کارت زرد گرفت واسه دست زدن برای داور و 2 امتیاز دیگه سوزوند :n03:

در نهایت سهم من و وحید از کاپیتانی سوارز و جرارد به ترتیب 2 و 0 امتیاز شد :n30:

بدینوسیله مراتب همدردی خودمو با وحید اعلام میکنم :n11: :n02: :n02:

vahidgame
12-02-2013, 10:39

اولش سوارز یه پنالتی گرفت و جرارد خراب کرد :| اگه گل میشد من امتیاز پاس گل میگرفتم و وحید امتیاز گل ( هردو * 2 )

بعدش دیگه امیدم این بود لیورپول گل نخورده و امتیاز گلن جانسنو بگیرم .. ولی خورد اونم 2 بار . 5 امتیاز از این طرفم پرید :n13:

بعدش خنده دار این بود که دقیقه 94 سوارز یه کارت زرد گرفت واسه دست زدن برای داور و 2 امتیاز دیگه سوزوند :n03:

من فکر می کنم دست های پشت پرده یعنی میشل پلاتینی بار دیگه نشون داد که حتی با طرفداران چلسی هم مشکل داره و چشم نداره ببینه که ما با همکاری هم امتیاز بگیریم! :دی

عجب اشتباه بزرگی کردم از لیورپول بازیگن گذاشتم! (قابل توجه علیرضا :دی)
حالا جالبه جرارد هیچ بازیی دیگه صفر امتیاز نمی گیره ، یه بازی ما کاپیتان انتخاب کردم اینجوری شد : ))))
بازی جای امیدواری هست که هنوز بازی لیورپول با سوانسی مونده. امیدوارم توی اون بازی جرارد هتریک کنه و میچو هم زیاد امتیاز نگیره چون من کاپیتان انتخابش نکردم :دی

جالبه توی بازی دیشب فقط دو تا بازیکن از وست بروموویچ توی ترکیبم داشتم که جفتشون گل زدن و از این لحاظ بازی دیشب برام خوب بود!
این لوکاکو واقعا عالیه و میشد گفت نسبت به قیمتش توی فوتبال فانتزی خیلی با صرفه ست و کسانی که همون اول گرفتنش سود کردن چون قیمت اینجور بازیکنا افزایش پیدا می کنه...
جدای از فوتبال فانتزی فکر کنم چلسی اول این فصل به جای تورس از لوکاکو استفاده می کرد بهتر نتیجه می گرفت! :دی

Alireza.M67
13-02-2013, 14:47

پس سه نفریم
منم با وجود Michu و RVP کاپیتانمو گذاشتم سوارز ! تا الآن 60 امتیاز اوردم، هد تو هد رو که بردم ولی اگه کاپیتانمو یکی از اون دو تا میذاشتم بالای 70 بود امتیازم ...

این لوکاکو واقعا عالیه و میشد گفت نسبت به قیمتش توی فوتبال فانتزی خیلی با صرفه ست و کسانی که همون اول گرفتنش سود کردن چون قیمت اینجور بازیکنا افزایش پیدا می کنه...
جدای از فوتبال فانتزی فکر کنم چلسی اول این فصل به جای تورس از لوکاکو استفاده می کرد بهتر نتیجه می گرفت! :دی

من برای مهاجم سوم، مهاجم تیم ساوتهمپتون رو گذاشتم، خیلی خوب امتیاز میاره، کلا خط حمله ای که گذاشتم خوب امتیاز میارن.

mohamadyavari
13-02-2013, 14:56
سلام بچه ها
ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم قضیه این بازی ها چی هست

eman619rv
13-02-2013, 15:27
من که متاسفانه این هفته هر سه تا فانتزی رو ازدست دادم و نتونستم ترکیب بچینم. اگه بودم حتما میچو رو میذاشتم کاپیتان:( ولی خب چون تیم اینده نگری هستم همیشه 2تا بازی بعدی رو هم در نظر دارم واسه همین زیاد بد نبود ولی متیونستم قشنگ 80 امتیاز بیارم اگه ترانسفر هامو انجام میدادم.

به نظرم این دفعه سرمایه گذاری روی تیم هایی که دوتا بازی داشتن اشتباه بود. چون هفته بعدش بازی نداشتن!یعنی در واقع فقط از اون هفته بازی اومده این هفته. حالا تیم هایی که کلی بازیکن دارن از این دوتیم باید کلی امتیاز منفی ترانسفر بخورن:n27:

CATALONIA
14-02-2013, 11:11
شدیم چهار تا :31: کلا چلسی همه جا مظلومه ... غیر از نقل وانتقالات :31:
از وقتی من سوارز رو خریدم بالا دو امتیاز نمی آره :31:
ولی سوارز اینطوریه که چند تا بازی خیلی معمولیه ،یکدفعه چند هفته بد جور امتیاز میاره و جبران میکنه ..
ولی یکی مثل ون پرسی هر هفته امتیاز خوب میاره ..
+
برای هفته بعد که این دو تا تیم بازی ندارن ، اگه ذخیره های خوبی داشته باشه تیمتون خیلی نباید نگران باشین ... ولی خوب انتظار امتیاز بالا هم نمیشه داشت !
این هفته بازی هد تو هد من با تیم علیرضا جان ... با این که به نظر تیمش رو خیلی وقته دست بهش نزده ولی خیلی خوب امتیاز اورده و 57 امتیاز اورده و منم تا الان 54 تا ... شانسی که داشتم با وجود میچو کاپیتانش ون پرسی وگرنه دیگه هیچی ..

stopper
16-02-2013, 13:04
کلا آدم نباید واسه اتفاقاتی که ریسکی نیستن و موفقیتی هم کسب نمی کنن غصه بخوره
الان منم کاپیتانم رو سوارز گذاشتم ولی خب می دونستم هم اگه خیلی بترکونه به همون نسبت واسه همه می ترکونه و رقیبای اصلیم هم امتیازشون می ره و ازون طرف اگه ضرر هم بزنه به رقیبام هم زده
ازون طرف خیلی خیلی خوشحال شدم که ایرانی بازی :n02: در نیاوردم و و با یکی دو تا بازی متوسط از فن پرسی دست نکشیدم و همینم باعث شد بتونم تا اینجا صدر رو حفظ کنم...

اما در کل اگه بخوام به بزرگترین اشتباه فانتزیم اعتراف کنم بیرون انداختن گرت بیل بوده... واقعا فوق العاده بازیکن خوبیه و کم کم داره تاپ پلیرم می شه...
این هفته مجبور شدم با یه ضرر سنگین دوباره برش گردونم به ترکیبم اما خب می دونم که پشیمون نمی شم

MORINIO
17-02-2013, 20:26
خب بالاخره سوارز پاسخ اعتماد ما رو داد :n02: با یک گل و دو پاس گل

خداییش این لیورپولم تیم عجیب و غریبیه میاد به وست بروم اونجوری میبازه بعدش میاد 5 تا گل میزنه به سوانسی !!!

من بیشتر رو امتیازات بازی لیورپول با وست بروم حساب کرده بودم نه بازی با سوانسی ! ولی فوتباله دیگه :n02::n02:

Reza31001
17-02-2013, 20:31

گویا نبود؟:n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میچو بازی نکرد:n29:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا می فهمی یعنی چی؟:n19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی تا حالا این طوری پا نخورده بودم آخه یعنی چی میچو بازی نکرد امروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بچه ها
ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم قضیه این بازی ها چی هست

سلام
پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک رو بخونید

وای! یکی از بازیهای هد تو هد رو 83-82 بردم :n19:
82-78 جلو بودم فقط مونده بود bonus های بازی امروز
حریف گرامی که هم سوارز رو کاپیتان داشت
گفتم 3 تا رو میگیره ضربدر 2 که بشه بیا و ببین
ولی اون 2*2 گرفت استوریج عزیز هم تک امتیاز پیرزوی بخش رو به من داد:n05:
خیلی فاز داد :n02:

vahidgame
18-02-2013, 00:25
خوبه جرارد هم یه گل زد و باعث شد که برای تیم من به جای صفر امتیاز ، 16 امتیاز بگیره و حالا تا حدودی دیگه ازش راضیم :دی
ولی یه ضد حال بد خوردم. یه بازیکن روی نیمکت داشتم به نام McAuley که برام 15 امتیاز گرفته بود ولی من اشتباه کردم اونو گذاشته بودم به عنوان تعویضی دوم و اون بازیکنی که تعویضی اول بود به طور اتوماتیک توی ترکیب قرار گرفت که فقط یه امتیاز گرفته بود!
اینم به خاطر بنیتزه که ماتا رو فقط 14 دقیقه بازی میده و اگه می خواست اینقدر بازی بده کلا بازی نمی داد ما هم یه ثمره ای از اون می بردیم! :دی

راستی صدر جدول هم داره کم کم تغییر می کنه و اشکان هم داره پایین میاد :دی
حواستون باشه که منم کم کم دارم بهتون می رسم. یه کد تقلب بزنم تمومه! :n09:

Alireza.M67
18-02-2013, 12:29
خب بالاخره سوارز پاسخ اعتماد ما رو داد :n02: با یک گل و دو پاس گل

آره خیالم راحت شد، ریسکی که کردم نتیجه داد :n02: البته بهتره که گل نزنه و فقط پاس گل بده تا صدر جدول گلزنا دست RVP خودمون بمونه :n01:
کلا تیم ما نیم فصل دوم ترکونده، در هر دو لیگ آخر جدول بودیم، الآن توی هد تو هد ششم و توی کلاسیک دهمیم، فصل نقل و انتقالات خوبی رو پشت سر گذاشتیم (کلا تیم رو زیر و رو کردم، فکر کنم بجز فن پرسی و فلاینی و بگوویچ کل تیم رو عوض کردم) :n02:

خوبه جرارد هم یه گل زد و باعث شد که برای تیم من به جای صفر امتیاز ، 16 امتیاز بگیره و حالا تا حدودی دیگه ازش راضیم :دی
ولی یه ضد حال بد خوردم. یه بازیکن روی نیمکت داشتم به نام McAuley که برام 15 امتیاز گرفته بود ولی من اشتباه کردم اونو گذاشته بودم به عنوان تعویضی دوم و اون بازیکنی که تعویضی اول بود به طور اتوماتیک توی ترکیب قرار گرفت که فقط یه امتیاز گرفته بود!
اینم به خاطر بنیتزه که ماتا رو فقط 14 دقیقه بازی میده و اگه می خواست اینقدر بازی بده کلا بازی نمی داد ما هم یه ثمره ای از اون می بردیم! :دی

راستی صدر جدول هم داره کم کم تغییر می کنه و اشکان هم داره پایین میاد :دی
حواستون باشه که منم کم کم دارم بهتون می رسم. یه کد تقلب بزنم تمومه! :n09:

وحید اسم تیمت Blues بود !؟
سوسکید، بیا بهت ترکیب چینی یاد بدم :n02: :n02: :n02:

Reza31001
20-02-2013, 19:54
خیلی خوب؛ بعد از گذشت هفته ای که باید سعی میکردی از رقبا عقب نمونی ( میانگین 65:n04:) رسیدیم به هفته ای برای ربودن گوی سبقت از رقبا :n09: (پیش بینی میانگین بدون RVP ا20~ با ایشون 35~:n02:)

دیروز داشتم دو دوتا چهارتا میکردم که کدوم بازیکن لیورپول یا سوانسی تیمم رو بیرون بذارم و اصلا کیو به جاش بیارم
هر کی رو میخواستم پولم نمیرسید:n27:
ولی تقریبا داشتم قانع میشدم علی الحساب و برای یه هفته جیرود آرسنال رو بذارم جای استوریچ
منتها یه دفعه چشمم به والکات افتاد و در اقدامی انتحاری با ماتا تعویضش کردم
بعدش تازه فهمیدم چه گندی زدم و اصلا قرار بود بازیکنی رو بذارم بیرون که بازی نداره :n08:

رای ملت برای انتخاب بهترین کاپیتان این هفته
fantasyfootballscout.co.uk

یعنی واقعا انتظار داشتین کسی به غیر از فن پرسی باشه؟! :n02:
بابا ایول

Who is the best candidate for Fantasy Captain in Gameweek 27?

[*=left]Robin Van Persie (35%, 854 Votes)
[*=left]Theo Walcott (31%, 764 Votes)
[*=left]Gareth Bale (18%, 434 Votes)
[*=left]Olivier Giroud (2%, 49 Votes)
[*=left]Moussa Sissoko (2%, 42 Votes)
[*=left]Wayne Rooney (2%, 41 Votes)
[*=left]Dimitar Berbatov (2%, 39 Votes)
[*=left]Sergio Aguero (1%, 34 Votes)
[*=left]Papiss Cisse (1%, 32 Votes)
[*=left]Santi Cazorla (1%, 32 Votes)
[*=left]Marouane Fellaini (1%, 23 Votes)
[*=left]Jon Walters (1%, 17 Votes)
[*=left]Juan Mata (1%, 16 Votes)
[*=left]Arouna Kone (1%, 14 Votes)
[*=left]Leighton Baines (1%, 13 Votes)
[*=left]Rickie Lambert (1%, 13 Votes)
[*=left]Adam Le Fondre (0%, 10 Votes)
[*=left]Edin Dzeko (0%, 8 Votes)
[*=left]Christian Benteke (0%, 7 Votes)
[*=left]Robert Snodgrass (0%, 7 Votes)
[*=left]Romelu Lukaku (0%, 6 Votes)
[*=left]Adel Taarabt (0%, 6 Votes)
[*=left]Demba Ba (0%, 4 Votes)
[*=left]Steven Fletcher (0%, 4 Votes)

Total Voters: 2,469

stopper
23-02-2013, 22:52
من فکر می کردم این هفته خراب کنم ولی نه دیگه در این حد! :n02:
ولی خب وقتی میانگین کل روی 18ـه دیگه چه امیدی می شه داشت...
فقط همین مونده این دو تا دفاعی که 75% شانس بازی دارن هم بازی نکنن و فقط آرزو کنم یجوری به 20 برسم :n02:

vahidgame
24-02-2013, 08:27
وحید اسم تیمت Blues بود !؟
سوسکید، بیا بهت ترکیب چینی یاد بدم :n02: :n02: :n02:
علیرضا تیم تو همون تیمی نیست که توی هد تو هد 65 بر 22 بردمت؟! :دی
بازی برگشتمون هم هفته 34 برگزار میشه و شک نکن که دبل میشی :دی

متاسفانه توی یه برهه ای فصل من کلا دسترسی به نت نداشتم و به خاطر همین 4-5 هفته ای رو از دست دادم و همه اون بازی ها رو بلا استثنا توی هد تو هد باختم!
به اضافه اینکه سرباز هم بودم بعضی وقتا نمی تونستم ترکیب بچینم.
یعنی چند هفته ای رو الکی امتیاز از دست دادم و اگه بالا سر تیمم بودم حتما تیم بهتر نتیجه می گرفت.
الان دقت کردم از موقعی که سربازیم تموم شده دوباره روی دور برد افتادم و تیمم کاملا قدرتمند شده! :دی

خب این هفته هم شروع شد و فعلا تیم من خوب امتیاز گرفته.
زوج لوکاکو - برباتوف جواب داد و هر جفتشون گل زدن ولی در مقابل یه مهاجم دیگه اخراج شد و دو امتیاز منفی برام اورد!
امروز هم بازی حساس چلسی و من سیتی برگزار میشه و امیدوارم بازی پرگلی باشه تا یه جورایی همه بهره ببرن.
من یکمی ریسک کردم و الان سه تا هافبک از چلسی توی ترکیبم دارم. امیدوارم مثلث لمپارد ، ماتا و هازارد جواب بده :دی

Alireza.M67
24-02-2013, 23:01
علیرضا تیم تو همون تیمی نیست که توی هد تو هد 65 بر 22 بردمت؟! :دی
بازی برگشتمون هم هفته 34 برگزار میشه و شک نکن که دبل میشی :دی

متاسفانه توی یه برهه ای فصل من کلا دسترسی به نت نداشتم و به خاطر همین 4-5 هفته ای رو از دست دادم و همه اون بازی ها رو بلا استثنا توی هد تو هد باختم!
به اضافه اینکه سرباز هم بودم بعضی وقتا نمی تونستم ترکیب بچینم.
یعنی چند هفته ای رو الکی امتیاز از دست دادم و اگه بالا سر تیمم بودم حتما تیم بهتر نتیجه می گرفت.
الان دقت کردم از موقعی که سربازیم تموم شده دوباره روی دور برد افتادم و تیمم کاملا قدرتمند شده! :دی

خب این هفته هم شروع شد و فعلا تیم من خوب امتیاز گرفته.
زوج لوکاکو - برباتوف جواب داد و هر جفتشون گل زدن ولی در مقابل یه مهاجم دیگه اخراج شد و دو امتیاز منفی برام اورد!
امروز هم بازی حساس چلسی و من سیتی برگزار میشه و امیدوارم بازی پرگلی باشه تا یه جورایی همه بهره ببرن.
من یکمی ریسک کردم و الان سه تا هافبک از چلسی توی ترکیبم دارم. امیدوارم مثلث لمپارد ، ماتا و هازارد جواب بده :دی

منم از اون روزی که دفاع پایان نامه م تموم شده تیمم جون گرفته :n02:
قبلش فرصت نداشتم ترکیب بچینم، تیمم اواخر جدول بود، الآن وضع تیم بهتره .
من یادم نیست جلوی تو چیکار کردم ولی اگه 22 بوده احتمالا برای خیلی وقت پیش بوده، بازی برگشت دربی رو خودم میزنم پخشت می کنم وسط چمن :n02:
آهان راستی اسم تیمم دمپاییه :n02:

Reza31001
05-03-2013, 15:37
نتایج لیگ های p30world تا پایان هفته 28 ام

Classic

Head-to-Head

برنامه هفته 29 ام

با بازی نکردن 8 تیم از کم امتیازترین هفته های لیگ خواهد بود

eman619rv
31-03-2013, 02:40
پرچم لیگ فانتزی رو نبینم پایینه:n16:

از وقتی بنیتز اومده چلسی خدا میدونه چقدر بد و بیراه بهش گفتم تو همین تاپیک:n29:هم پدر چلسی رو در اورده هم پدر تیم ما رو اینجا!!! طرف برداشته دقیـــــــق همون 3بازیکنی که من از چلسی برداشتم رو گذاشته بیرون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sq_6::n28::n28:

ماتا، آزارد، دمبا با!!!!!...... دودل بودم برم فورتنگون از تاتنهام و سانتی رو از ارسنال بردارم اومدم جاش آزارد رو برداشتم! اخ که اگه اون دوتا رو برداشته بودم.....:n28:

حالا همه اینا به کنار اونور هم این گرٍث بیل هم شده قوز بالا قوز :n27:

تو 3 هفته اخیر نزدیک 70-80 امتیاز عقب افتادم از بقیه رقبا! چهارم بودم تو لیگ اومدم هفتم!:n27:

Reza31001
31-03-2013, 07:33
دودل بودم برم فورتنگون از تاتنهام و سانتی رو از ارسنال بردارم اومدم جاش آزارد رو برداشتم! اخ که اگه اون دوتا رو برداشته بودم.....
اگزکتلی

والکات مصدوم رو دستم مونده بود 2 بار وسوسه شدم ماتا رو جاش بذارم ولی لیست بازیهای چلسی رو که نگاه کردم دیدم عمرا به این بازی بده سانتی رو آوردم و گذاشتم کاپیتان (20 امتیاز!):n02:
فقط مصدومیت رافائل حالگیری شد
هم کلین شیتش دود شد هم مصدومیت و محرومیت داره تیم رو فرا میگیره تعویضی هم که ندارم:n02:

MORINIO
01-04-2013, 14:24
پرچم لیگ فانتزی رو نبینم پایینه:n16:

از وقتی بنیتز اومده چلسی خدا میدونه چقدر بد و بیراه بهش گفتم تو همین تاپیک:n29:هم پدر چلسی رو در اورده هم پدر تیم ما رو اینجا!!! طرف برداشته دقیـــــــق همون 3بازیکنی که من از چلسی برداشتم رو گذاشته بیرون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sq_6::n28::n28:

ماتا، آزارد، دمبا با!!!!!...... دودل بودم برم فورتنگون از تاتنهام و سانتی رو از ارسنال بردارم اومدم جاش آزارد رو برداشتم! اخ که اگه اون دوتا رو برداشته بودم.....:n28:

:n27:

این فصل بازیهای چلسی وحشتناک فشردست . بنیتز هم که به سیستم چرخشی اعتقاد داره واسه همین من با این که طرفدار دو آتیشه چلسیم کلآ بازیکنای این تیمو گذاشتم کنار از ترکیبم ! حداقل تا وقتی که فشردگی بازیهاش کم بشه !

Reza31001
12-04-2013, 18:03

آرسنال، اورتون، من یو، فولام و وستهم دو بازی دارن این هفته
از دستش ندید:n01:

eman619rv
13-04-2013, 20:02
ردینگ یه دروازه بان از تو لپ لپ در آورده این هفته:n08:

یعنی امارش رودیدم دو تا شاخ زیبا رو سرم سبز شد:n13: بعد از 22 هفته بازی نکردن مک کارتی درون دروازه ردینگ مقابل لیورپول قرار گرفت و 12 تا سیو داشت!!! الان 15 دروازه بان برتر لیگ رو چک کردم هیچ کسی به این رکورد نرسیده...بیشترین تعداد سیو در کل فصل بود.....احتمالا سوارز که وقتی توپ هاش گل نمیشن خودش رو به زمین میکوبونه این هفته حال بدی داشته:n02:

این هفته کلا همه بازیکنایی که دو بازی دارند رو برداشتم:) حیف مونریال استراحت خورد بازی اول

Reza31001
14-04-2013, 09:16
ردینگ یه دروازه بان از تو لپ لپ در آورده این هفته
:n08:
:n02:

بعد از 22 هفته بازی نکردن مک کارتی درون دروازه ردینگ مقابل لیورپول قرار گرفت و 12 تا سیو داشت!!!

+
clean sheet

اول فصل تو تیمم بود تعداد سیوهاشم خوب بود نسبتا ولی یهو نیمکت نشین شد
برای این بازی 3 تا bonus هم بگیره میشه 13 امتیاز!
قطعا بی سابقه است

بازیهای دیروز که برای من کاملا مزخرف بود
از همه تیمها بازیکن داشتم اونم گلزناشون ولی دریغ از حتی یه پاس گل:n28:
برباتوف فلینی کازورلا لمبرت سوارز و...

Alireza.M67
14-04-2013, 11:17
:n02:
اول فصل تو تیمم بود تعداد سیوهاشم خوب بود نسبتا ولی یهو نیمکت نشین شد

اول فصل دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد و تا همین الآنم مصدوم بوده و به خاطر همین بازی نمی کرده.

eman619rv
22-04-2013, 01:27
خب هفته قبل قبل که با 90 امتیاز من اول شدم اونم با اختلاف زیاد ولی خب این هفته اصلا جالب نبود:n29:
ژیرود هم اخراج شد تلافی بازی های خوب فته پیشش رو در آورد.

راستی سوارز هم به احتمال زیاد محرومیت بلند مدتی میخوره شاید تا پایان فصل!!! پیشنهاد میشه بچه هایی که دارنش دست نگه دارن واسه ترنسفر!

stopper
22-04-2013, 11:24
آدم سه هفته کلا نباشه و هیچ تغییری ایجاد نکنه بعد توی هفته سوم بالای 70 بگیره واقعا نشون از آینده نگری مربیش داره :n09:

هنوز یه رونی دارم که امیدوارم یا بازی نکنه و به جاش دفاع 10 امتیازیم جایگزینش بشه یا بازی کنه و یکی دوتا گل و پاس گل بده :n02:

ولی خب در هر صورت حتی اگه بازی کنه و هیچکارم نکنه می تونم صدر رو پس بگیرم و همین هم بعد 3 هفته غیبت خیلی خوبه

احتمال اینکه تکلیف قهرمان توی هفته آخر و یا حتی دقایق آخر هم رقم بخوره خیلی زیاده... چون تقریبا یارای کلیدی من و Big Bear یکی ان و این ریزه میزه ها باید شگفتی ساز شن...
البته به هیچ وجه نباید از PMS هم غافل شد که با نگه داشتن ون پرسی بعد از هفته ها ناکامی می تونه شانس فوق العاده خوبی داشته باشه...

Alireza.M67
23-04-2013, 17:52
وحیــــــــــــــــــــــ د ...
چی شد پس !؟
باختی که برادر :n02:
البته دلم برات سوخت، خیلی خوب امتیاز اوردی، 70 تا کم نیست و اگه حریفت کس دیگه ای بود شاید میبردی ...
ولی ظاهرا فن پرسی با یه هت تریک خوشگل ترکوندت ...:n02:
90 امتیاز اوردم که 34 تاش واسه فن پرسی بود :n01:

vahidgame
23-04-2013, 19:13
وحیــــــــــــــــــــــ د ...
چی شد پس !؟
باختی که برادر :n02:
البته دلم برات سوخت، خیلی خوب امتیاز اوردی، 70 تا کم نیست و اگه حریفت کس دیگه ای بود شاید میبردی ...
ولی ظاهرا فن پرسی با یه هت تریک خوشگل ترکوندت ...:n02:
90 امتیاز اوردم که 34 تاش واسه فن پرسی بود :n01:
شانس اوردی چون تا قبل از بازی دیشب منچستر ، 20 امتیاز ازت بیشتر بودم :دی
اگه ون پرسی رو نداشتی حتما دبل می شدی :دی
حالا اشکالی نداره ایشالا سال دیگه سوبله چوبله میشی :دی
+
حواستون به دو هفته دیگه باشه یعنی هفته 36 که توی فوتبال فانتزی 6 تا تیم دو تا بازی دارن از جمله من سیتی ، چلسی و تاتنهام...
اون هفته می تونه برای قهرمانی توی لیگ های پی سی ورلد تاثیر داشته باشه به خصوص لیگ کلاسیک.
حتی تیم منم توی لیگ کلاسیک با اختلاف حدود 300 امتیازی که نسبت به تیم اول داره ، شانس برای قهرمانی داره :دی

eman619rv
06-05-2013, 23:05
پرچم premier league بالاست :دی
این هفته 20 امتیاز منفی رو با توجه به تجربه خوب چند هفته پیش به جون خریدم ولی همین اول کاری میچو مصدوم شد:n29:

با توجه که بالای جدول زیاد حساسیت نداره انگار پایین جدول لیگ حسابی داغه جوری که تیم هایی مثه ویگان و ردینگ کم امید حسابی تلاش میکنند ...البته ردینگ که عملا حذفه ولی برد این هفته اش شگفت انگیز بود

Reza31001
12-05-2013, 21:40
ای بابا میچو رو که گفتن مصدم شده رفته تا فصل بعد ردش کردیم حالا اومده گل زده!
دنی استوریچ هم که هتریک کرده!

کلا این فصل به عنوان اولین فصل برای من خیلی جالب بود و خیلی چیزا یاد گرفتم

لیگهای p30world هم که میلیمتری پیش میرن و تا آخرین هفته قهرمان معلوم نمیشه

Reza31001
18-05-2013, 17:54
دوستان بیاین این هفته آخری ترکیباتون رو بذارید مثل هفته اول!
ببینیم نسبت به اول فصل چقدر ترکیب تیممون عوض شده:n02:

این از من:

فکر کنم توز، رافائل، فلینی و بیل رو از ترکیب اولمم هنوز دارم

MORINIO
19-05-2013, 14:38
خب امروز روزِ سرنوشتِ :n02:

تو هد تو هد همراه با DireWolf ™ صدرنشین هستیم با 84 امتیاز و تو کلاسیک هم فقط 4 امتیاز بیش تر از Man UTD_IR دارم

خیلی تراژدی تلخی خواهد بود اگه هر دو قهرمانی رو روز آخر از دست بدم ! از طرف دیگه شانس اینو دارم یه دبل تاریخی رو رقم بزنم :n02:

ببینیم چی میشه :n06:

Reza31001
19-05-2013, 21:15
وست برم 5 - من یونایتد 5 !!
با نیمکت نشوندن هتریک لوکاکو رو از دست دادم:n14:
تو لیگهای هدتوهد عمومی این دو هفته پایانی رو نیمه نهایی و فینال برگزار کردند که یکم هیجان رو برد بالا
از دو تا لیگی که بودم یکیش رو که قهرمانم:n05::n09: ولی اون یکی 41-41 مساویه
همش بستگی به BONUS ها داره:n24:

ضمنا قهرمانی در دو جام P30WORLD هم که به اشکان رسید
تبریک:n16:

eman619rv
19-05-2013, 21:50
یکی بگیره منو......آخ قلبــم آخ قلبم!!!
30 امتیاز با دستای خودم پرید!!! 30 امتیاز!! یعنی وقتی نتایج رو دیدم سکته رو تو دو نوبت زدم!! اول که دیدم لوکاکو هتریک کرده دوم هم نولان!!!!

یعنی من چقدر بد شانسم؟؟ چرا اخه؟؟:n28: اول که لوکاکو رو از تیم انداختم بیرون بعدشم که میخواستم نولان و تورس رو بیارم تو تیم که حتی زدم ترانسفر هم انجام بشه اما صفحه همون موقع ارور داد!!! دیگه وقتی برگشتم که باز ترنسفر کنم اومدم میچو رو باز گرفتم و بیخیال اون دو شدم!!! یعنی انگار قسمت بود این بلا سرم بیاد!!:n28:

خلاصه ما اول فصل و اخر فصل این لیگ نقره داغ شدیم !!:n27: اول لیگ هم که هفته اول رو 5 دقیقه ترکیب رو دیر چیدم و هیچ امتیازی نگرفتم هفته اول!! وگرنه الان رنکم خیلی بهتر میشد!!
تبریک به اشکان جان ...:n16:

واقعا فانتزی بسیار جذاب و خوبی بود اصلا یه حال و هوایی داده بود به نوع دیدمون نسبت به بازی ها و بازیکنا..:n02:
خسته نباشید میگم به همه بچه ها ایشالله قرارمون فصل بعد همین جا همین فانتزی:n02: و در اخر هم از تمامی 70-60 نفر بازیکنی که برای تیم ما میدان رفتن تشکر میکنیم ...بچه ها به قول شاغلام خوب فوتبال کردن :n02:و تموم تلاششون رو برای همکاری با دست های پشت پرده معروف انحام دادن:n02:

stopper
20-05-2013, 00:46
منم دبل قهرمانی رو Big Bear عزیز تبریک می گم و بنظرم حقش رو داشت
البته من زیاد از دست نتایج ناراحت نیستم و اتفاقا خودم رو موفق هم می دونم... اون سه هفته ای که کلا نبودم پیش خودم فکر می کردم تا پنجم ششم پایین بیام و دیگه هیچ شانسی نداشته باشم ولی همینکه تا ثانیه های آخر توی رقابت بودم خودش خیلیه...
ولی ضد حال اصلی رو وقتی خوردم که تاتنهام با عملکرد فوق العاده خوبش و فقط با یک امتیاز از چمپیونز لیگ جا موند...

اما در کل باید بگم خیلی رقابت باحالی بود و به اطلاعات فوتبالیمونم خیلی خیلی اضافه شد...

مثلا مطمئنا اگه این تابستون برو بچه های فانتزی خبر های پیشنهاد های گرون قیمت تیمای بزرگ به بازیکنایی مثل گرث بیل، فلائینی، سوارز، موریسون، بینز، استاریج، آگوئرو، میچو، Vertonghen (آخرم تلفظ اسمش رو یاد نگرفتیم :دی)، Jaaskelainen (تلفظ اینو که مطمئنم خودشم بلد نیست :دی )، دمبا با، بسونگ، بگوویچ، تاربت، مالونی و خیلی های دیگه ای که الان اسمشون یادم نیست بشنون اصلا تعجب نخواهند کرد..

MORINIO
20-05-2013, 03:03
خب بالاخره لیگ فانتزی هم با تمام فراز و نشیباش به پایان رسید:n01:

این اولین تجربه من بود تو لیگ فانتزی . خیلی چیزا یاد گرفتم و تجربه شد واسه دورهای بعدی :n02:

حس رقابت مخصوصآ تو هد تو هد و کل کل بین بچه ها هیجان خاصی داده بود به بازیها :n02:

با کلی بازیکن جدید از کلیه 20 تیم رقابتها هم آشنا شدیم و باعث شده بود نتیجه های همه بازیها رو دنبال کنیم :n01:

تا لیگ فانتزی فصل بعد که دوباره جمع شیم دور هم :n18:

بریم فعلآ از دبل پی سی ورلدی که به دست آوردیم لذت ببریم:n02: تازه باید از اینور و اونور قرض کنیم پاداش بچه ها رو هم بدیم :n08:

CATALONIA
20-05-2013, 09:53
منم تبریک میگم به اشکان جان ... :n16:

از وحیدم تشکر میکنم که منو با این سرگرمی فوق العاده مفرح و هیجان انگیز آشنا کرد .. :31:

برای تجربه اول چهارم شدن تو لیگ و دوم شدن توی هد تو هد بخاطر تفاضل امتیاز :31: جالب بود ...
توی لیگ که من از نیم فصل گفتم که امکانش نیست از 4 بالاتر بیام .. چون فاصله با رتبه های بالا زیاد شده بود !

امسال یه بدی که داشت چلسی یه مقطع از فصل خیلی افت کرد منم بازیکن هام از چلسی بودن خیلی ضرر کردم .. سال دیگه با مورینیو اوضاع فرق میکنه :31:

از الان بگم سال دیگه تیم رو برای قهرمانی چمپیونز لیگ میبندم :31:

vahidgame
20-05-2013, 19:17
قهرمانی رو تبریک میگم به اشکان :n16:
توی یه فصل کامل فوتبالی شاهد فوتبال فانتزی خیلی جذابی بودیم و فکر کنم خیلی ها قبول داشته باشن که زیباترین و کاملترین فوتبال فانتزی بود که تا حالا توی پی 30 داشتیم.
جا داره از اولین کسی که فوتبال فانتزی رو به پی 30 اورد یادی کنیم یعنی علیرضای عزیز و حتما همیشه اسم اون به عنوان موسس این سرگرمی سالم توی پی 30 شناخته میشه :دی

فکر کنم حتی اونایی که مثل من توی رده خوبی از جدول قرار نگرفتن هم از این فوتبال فانتزی لذت بردن.
به جز اینکه این یه سرگرمی و رقابت سالمه یه خوبی دیگه هم داره اینه که آدم بیشتر از قبل لیگ جزیره دنبال می کنه و حداقلش اینه که با بازیکنای شاخص اون آشنا میشه.
کلا امسال برای سال اول که اینجا اونو داشتیم خوب بودش و ایشالا سال بعدی دوستان بیشتری توی اون شرکت کنن و جذابیت رقابت ها هم بالاتر از قبل باشه...
من که از الان دارم تیمم رو برای قهرمانی می بندم و مطمئنا به سلطه اشکان پایان میدم :دی

+

تیم رویایی نهایی این فصل هم جالبه و میشه گفت به واقعیت نزدیکه:

Alireza.M67
20-05-2013, 21:33
منم با تیم دمپایی به رتبه 7 لیگ کلاسیک و 4 لیگ هد تو هد بسنده کردم :n01:
بسیار فانتزی لیگ برتر جذاب بود ...
از همه ی بچه هایی که شرکت کردن و باعث داغ تر و جذاب تر شدن مسابقات شدن تشکر می کنم ، امیدوارم که زندگیتون پر از جذابیت و هیجان و رضایت باشه :n06:
موفق باشید

pcforlife
21-05-2013, 09:21
بعد مدت ها رفتن چک کردم تیمم رو، دیدم هم تو هد و هم تو کلاسیک 17 ام شدم!:n02:
بین 22 تیم 17 ام بد نبود ها! نه؟:n02: اونم برای من که فقط هفته های اول لیگ برتر سر زدم به سایت!
تبریک به اشکان!:n11: تشکر از وحید و علیرضا و مابقی:n02::n12:

گرافيكار
21-05-2013, 12:47
اجازه بدین منم با تاخیر قهرمانی اشکان عزیز رو تبریک بگم:n16:

خیلی با انگیزه و خوب بازیها رو دنبال کرد و نتیجش رو هم دید

یه خسته نباشید هم به همه دوستان شرکت کننده
انشاالله سال بعد همه سر بازیکنای لیورپول دعوا کنن:n12:

City 17
21-05-2013, 20:37
خسته نباشید به بچه های فعال این مسابقه و تبریک بابت قهرمانی آقای خاص:n02: ... اگه اونجا نشد اینجا نتیجه گرفت!

منم تمرکزم روی هد تو هد بود که چوب هفته های اولُ خوردم و به رتبه سوم بسنده کردم:n06:

Reza31001
23-05-2013, 12:14
اینم جدولهای نهایی p30world به عنوان حسن ختام تاپیک

Classic

Head to Head

Ezel
26-07-2013, 23:36
=>

فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])