PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto Arena

Arrowtic
10-08-2012, 16:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناروتو اسمیه که اکثرا یا باهاش آشنا هستن یا حداقل شنیدنش.اسم یک انیمه(انیمیشن ژاپنی) فوق العاده معروف و جذاب که میلیون ها بیننده در سراسر جهان داره.مدتیه که سایتی به نام Naruto Arena راه اندازی شده و یک بازی آنلاین بر پایه ناروتو رو رواج داره.بازی بسیار جذاب و تحت مرورگر.شما ثبت نام میکنید و بعد از بین کاراکتر های موجود 3 تاشونو انتخاب میکنید و به نبرد با حریفاتون میرید.هر کدوم از کاراکتر های که در انیمه هم حضور دارند 4 قابلیت اصلی مطابق با انیمه دارند.البته بگم که در ابتدا 21 کاراکتر برای انتخاب هستن ولی با رفتن ماموریت بقیه رو هم میتونید آزاد کنید که این بقیه فوق العاده زیاد هستن و انتخاب زیادی دارید.درضمن 3 نفری که انتخاب میکنید ثابت نیستن و قبل هر مبارزه میتونید عوضشون کنید.

برای عضویت در این بازی به سایت زیر برید و اسمتونم اینجا بگید.

Naruto Arena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست بازیکنان P30World

Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Arrowtic
Aria1997 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - EpicRage
M E I S A M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Rhaego
logos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - logos1983

Arrowtic
10-08-2012, 16:23
مقدمات

صفحه ی انتخاب کاراکتر:

A:این قسمت اطلاعات شما رو نشون میده.اسمتون,درجتون,لولتون,ر تبتونـتعداد برد و باختتون و تعداد برد های پشت سر همتون.
B:این قسمت 3 تا جا داره که توش کاراکترای انتخابیتونو نشون میده.برای جا به جا کردنشون کافیه که Dragشون کنید.
C:لیست کاراکتر های شماست.هر کدومو که خواستید میتونید بکشید و ببرید به قسمت B تا جزء کاراکترای انتخابیتون برای نبرد باشه.بعضی کاراکترا ممکنه خاکستری باشن.این کاراکترارو شما ندارید و باید با مراحا(Missions) آزادشون کنید.
D:روی هر کاراکتری که کلیک کنید در این قسمت اطلاعات و قدرتاش(اسپلاش) رو میبینید.روی هر اسپلی که کلیک کنید اطلاعات اون اسپل نشون داده میشه براتون.
E:همون طور که گفتیم با کلیک روی اسپل ها اطلاعاتشون در قسمت E نشون داده میشه.یعنی اسم,چاکرا و توضیحاتش.
F:با زدن روی دکمه اول از چپ,از بازی خارج میشید.با زدن روی دومی وارد بازی با یه حریف رندوم ولی هم سطح خودتون میشید و با بردنش تجربه(و لول) میگیریدو رتبتون تو بازی بالا میره.با زدن سومی هم سریعا وارد یه بازی میشید که تاثیری تو رتبتون نداره ولی ماموریت هاتون توش حساب میشن.و با زدن چهارمی با حریفی که خودتون انتخاب میکنید میجنگید.

صفحه ی داخل بازی

A:این قسمت آواتار شما و دشمنتون رو نشون میده.هر وقت که اسپلا و حرکاتتون رو انجام دادید روی نشونه Press When You're Ready کلیک میکنید تا نوبتتون تموم بشه.(اگه نوبت حریفتون باشه مینویسه Opponent's Turn).نوار قرمز زمان شماست و تا قبل از تموم شدنش باید حرکاتتونو بزنید وگرنه اون نوبت(از این به بعد بهش میگم ترن) تموم بشه و اون نوشته بالا رو نزده باشید هیچ حرکتی براتون محسوب نمیشه.پایین نوار هم چاکرا(مانای بقیه بازی ها) رو نوشته.در این بازی بر خلاف بقیه بازی ها 4 نوع چاکرا هستش.
سبز:تایجوتسو
قرمز:بلاد لاین
آبی:نینجوتسو
سفید:گنجوتسو
و بیشتر اسپلا زا چاکرا استفاده میکنن.البته بعضی اسپلا از یه چاکرای خاص مثلا سفید(گنجوتسو) استفاده میکنن و بعضیا هم فرقی نداره نوع چاکرا براشون که این اسپلا نوع چاکراشون سیاهه که بهش Random Chakra میگن و آخر هر ترن یه صفحه وا میشه و به شما میگه که مثلا 2 تا رندوم چاکرا داشتید خودتون انتخاب کنید این دو تا از کدوم چاکرا ها برن.
B و D:این قسمتم سه تا کاراکتر شما و جون و اسپلاشونو نشون میده و این که کدوم اسپلا رو میتونید بزنید.برای زدن اسپل کافیه که روش کلیک کنید بعدش کسایی که این اسپل روشون میتونه استفاده بشه زرد میشه کادرشون و شما رو هر کدوم که خواستید میزنید.کمرنگ بودن اسپل یعنی که به هر دلیلی نمیتونید ازش استفاده کنید.حالا یا Stun شدید(بعدا توضیح میدم) یا تو Cooldown هستش یا چاکرا ندارید یا ... .موسو روی هر اسپل ببرید براتون توضیحاتشو میاره.
C:مانند قسمت قبل فقط برای دشمن.
E:مانند قسمت E در قسمت قبل آموزش(صفحه انتخاب کاراکتر) هستش.
F:در این قسمت با زدن دکمه اول میتونید تسلیم بشید,با زدن دکمه دوم هم صفحه چت رو باز کنید و با دکمه سوم هم صدا رو تنظیم کنید.

آپدیت میشود!

Aria1997
10-08-2012, 18:07
سلامـ....
اسم من : EpicRage

Arrowtic
10-08-2012, 19:46
دوستان یه توضیحی بدم:
بعضی اسپلا هستن که باید قبلشون یه اسپل دیگه زده باشی.مثلا ساسوکه برای این که از اسپل چیدوری استفاده کنه باید روی حریفش شارینگان انداخته باشه و یا ناروتو باید Shadow Clone ش اکتیو باشه تا بتونه راسنگان بزنه.

پ.ن:بیاید دیگه!با آریا یه چند دست زدیم خیلی حال داد!دست اول حساب نبود 2 دست بعدی اول اون برد بعد من.

M e i s a m
11-08-2012, 00:24
اکانت زدم: Rhaego

logos
20-08-2012, 11:58
به نظر بازي جالبي براي طرفداران انيمه ناراتو مياد البته اين روزا بازي هاي طحت مرورگر كم طرفدار شده به خصوص اينجا كه ديگه هيچكي سر نميزنه
پيشنهاد ميدم اگه دوست داريد ادامه بديد هم فعاليت اينجا رو افزايش بديد هم تو فروم هاي مربوط به ناروتو هم تو تاپيك ناروتو يه پست بزاريد البته من چنتايي ايراني ديدم تو بازي اما چت بازي كار نميكنه

راستي اسم اكانت من هم logos1983 هست
تو اين بازي اولش مهم لول بالا بردن نيست مهم رد كردن ماموريت هاست تا كاراكتر هاي جديد باز بشه (كه سخته مثلا با ساسكه 6 بار بايد پشت سر هم ببرم اين پشت سر هم بردن خيلي سخته)

logos
20-08-2012, 12:05
من واسه دور هم بودن يه كلن الكي ساختم كه شما 3 نفر رو هم دعوت كردم تا بعدا اگه خواستيم ادامه بديم دور هم باشيم و اسم و اينا هم بعدا تغيير ميديم فعلا براي تست هست

Arrowtic
20-08-2012, 12:43
دلیل اینکه خیلی به تاپیک نمیرسم اینه که تو این فروم کمن طرفدارا ولی در فروم همسایه تاپیک داره که هیچ 300 صفحه هم جلو رفته چون فروم مخصوص انیمست.کلن مخصوص ایرانی ها هم دارن!
دعوت شما هم برای من نیومده.
اعصابمو این Chouji خرد کرده باید 4 دست باهاش ببرم که نمیشه !

الآن با نجی و کانکورو و تماری و بردم و همه آدمای اونا رو آزاد کردم مونده این چوجی که 4 بار پشت سر هم باش ببرم ولی نمیشه !

Arrowtic
20-08-2012, 13:08
همین الآن شوجی رو هم مرحلشو تموم کردم در کمال ناباوری : دی

گفتم تیمایی که باهاشون مرحله رفتمو بگم شاید به درد خورد:(منظورم از آزاد شد آزاد شدن کاراکتراییه که با کاراکترای زیر باید آزادشون کرد)

نجی - تماری - کانکورو : با این تیم نجی آزاد شد ولی دست 5م باختم اون دو تا نشد.
زاکو - ناروتو - کانکورو : با این تیم کانکورو آزاد شد.
تماری - زاکو - دوسو :با این تیم(که فعلا تیم اصلیمم هست) تماری آزاد شد.علاوه بر اون تونستم مرحله ای که باید 5 بار پشت سر هم با یه نینجای صدا برنده بشیم برم و Yoroi هم آزاد کردم.
شوجی - شیکامارو - ساسکه:با این تیمم شوجی آزاد شد.

حالا مونده آزاد کردن Shigure و Oboro.

logos
20-08-2012, 13:10
چوجي كه خوبه اين اعضاي گروه صدا نه قابليت درست درموني دارن نه ميشه باهاشون كاري كرد بايد هم 5 بار پشت سر هم ببرم
چوجي رو با تماري و نچي بگير تركيب خوبي ميشه با چوجي يه قرص بخور نه بيشتر بعد ميتوني كلي ملتو بزني

من تو كاراكتر ها sakon و jiroubou رو 2 تا ديگه رو باز كردم (از صفحه دوم كه يكيش هم از اول باز بود) الان دارم سعي ميكنم زابوزا و ايروكي و Cursed Seal Sasuke ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو باز كنم كه ااين ساسكه خيلي سخته 6 بار پشت سر هم بايد با ساسكه ببرم

logos
20-08-2012, 13:19
آزاد کردن Shigure و Oboro بايد The Sounds Amongst the Leaves v رو هم رد كرد كه من نمي تونم

Arrowtic
20-08-2012, 13:44
درباره نینجاهای صدا برا من راحت ترین بودن!
زاکو - دوسو - تماری

خیلی ساده.تماری رو هر وقت تونستی اون که به همه دمیج میزنه رو میزنی.اگه هم دیدی حریفت نوبت بعدی میخواد لهتون کنه اون که دمیج حریف نصف میشه رو میزنی اگه هم خودت تو وضع بدی بودی یکت که دمیج میده و هیچیت نمیشه رو میزنی.نینجوتسو هم میخواد فقط.
زاکو هر وقت میتونستی یکت رو میزنی و نوبت بعد 3ت رو که به همه 45 تا دمیج میده!بلادلاین میخواد فقط.2ت هم البته اگه حتمی بود برات که یکی از یارات قراره یه اسپل خر روش زده بشه میزنی.
دوسو هم یکت رو اول رو خودت میزنی بعدش 2 رو هر وقت میشد میزنی رو حریف!40 تا دمیج با یه تایجوتسو!3ت رو هم میتونی بزنی اگه 2ت رو حریف اصلیه.

تا الآن:عنکبوتیه,Yoroi,ساکون,گند سنگیه(جیروبئه کیه),تایویا رو آزاد کردم.

logos
20-08-2012, 15:28
دستت درد نكنه بابت فروم همسايه
اين تيم صدا رو بار پشت سر هم نميتونم باهاش ببرم احتمالا بي خيال شم فعلا
اين 2 تا ماموريت راحته

فعلا ميرم كاراكتراي ديگه رو باز كنم شايد با كمك اونا بتونم اين ماموريت ها رو برم

Arrowtic
20-08-2012, 18:05
دستت درد نکنه اصلا مرحله Naruto S رو ندیده بودم!خوبه فقط باید 3 بار با ناروتو ببرم قبلا بقیشو رفته بودم نا خود آگاه!
من فعلا Genninم.آخه میگن بهتره مراحل یه رنک رو تو همون رنک انجام بدی رنکای بالا سخت میشه.

logos
20-08-2012, 22:17
اقا ايول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 تا ماموريت رو با هم تو 6 تا quick زدم
ساسكه رو با جيبورو و زاكو برداشتم 6 بار پشت سر هم بردم 2 تا مامورت (يكيش ساسكه 6 بار يكيش زاكو 5 بار ) سري حل شد:6:

Arrowtic
21-08-2012, 06:08
Shino هم به جیروبو میخوره!هی 3 میکنی Taijutsuت بالا میره.

منم Shigure رو هم آزاد کردم.مونده 4 دست پشت هم با ساکورا ببرم,5دست پشت سر هم با Shigure.ساکورا البته کسیو آزاد نمیکنه ولی برا بقیه کوئستا میخوامش.

logos
21-08-2012, 17:09
من از ماموريت هاي b,c,d الته چونيني و گنيني ها همرو زدم به جز 4 تا كه 3 تاش اينا رو باز مي كنن : Touji Mizuki و demon brother , Gaara Rehabilitated و يكيشم كه اون ساكورا هست و البته يه ماموريت لي هست كه نتونستم برم ... ديگه خسته شدم خداييش :31:

Arrowtic
05-09-2012, 15:17
هنوز کسی بازی میکنه؟بالاخره امروز Oboro آزاد شد!

هنوزم لول 6 گنینم : دی
ساکورا نمیشه باهاش 4 دست برد!

logos
07-09-2012, 15:23
اره من هنوز بازی می کنم
ماموریت ها هم فقط شیپودن ها (تعدادیشو رفتم) و اس ها موندن بقیشون رو تموم کردم و البته تا احتمالا 1 هفته دیگه تو لول 26 خواهم موند
لولت رو هم ببری بالا اول بهتره چون بعدا با همین ساکورا باز باید ببری پس بهتره وقتی چنتا ماموریت برات باز میشه یهو بازی کنی که با هم تموم شن

yanin
10-10-2012, 01:15
خوب ما هم Lvl 11 هستیم 2 mission دیگه کل Rank D and C تموم میشه
لنگ اینم یکی جولوم زابوزا ورداره

Arrowtic
28-10-2012, 15:30
من دوباره زدم تو خطش!
همون لول 6م ولی بالاخره کل کوئستای گنین رو رفتم امروز : دی

yanin
30-10-2012, 17:49
من دوباره زدم تو خطش!
همون لول 6م ولی بالاخره کل کوئستای گنین رو رفتم امروز : دی

منم Anbu شدم Quest های گنین و چونینم تموم کردم و Missing-nin البته Quest های Anbu خیلی سختن هنوز نتونستم تموم کنم

yanin
31-10-2012, 15:24
کی یه تیم توپ با چوجی بلده بگه

reza sor
05-07-2014, 18:28
چطور کارکتر ها رو ازاد کنیم