PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره bitlocker

m.prodigy
10-08-2012, 15:04
سلام
اگه من روی سیستمم یه ویندوز سون 64 بیتی نسخه ultimate داشته باشم و یکی از درایو هام رو با نرم افزار این ویندوز یعنی bitlocker قفل گذاری کنم؛اونوقت بیام یه ویندوز عوض کنم و مثلا نسخه home که این نرم افزار رو نداره ؛نصب کنم.اونوقت چه به سر درایو من خواهد اومد؟؟ایا اطلاعات به سادگی قابل دسترسی هستند؟ایا اصلا قابل خواندن و تغییر و.. هستند؟یه نه مثلا درایو به صورت یه فایل ناشناخته درمی اد و قابل دسترسی نیست؟

jafarian
12-08-2012, 13:15
شما وقتی یک درایو بخواین با bitloacker قفل کنید بعد از اینکه پسورد برای قفل کردن درایو اعمال میکنید پیغام ساخت کی برای اون درایو میده که از اون کی خواستین برای باز کردن درایو استفاده کنید اگر که به پسورد یادتون نبود طبق شکل پایین اینی که شمامیگین روی یک ویندوز بطور مثال استارتردرایوهاش با برنامه bitloacker قفل شده باشه برای این مورد برنامه BitLocker Drives Unlocker که لینکش پایین گذاشتم تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.prodigy
12-08-2012, 20:33
نه میدونی.منظورم این بود که ایا بعد از تغییر ویندوز از ultimate به starter اطلاعاتم لو رفته محسوب میشن یا نه؟(چون ویندوز استارتر بیت لوکر رو نداره)
یعنی میشه بدون این key به اطلاعات دسترسی داشت؟

jafarian
13-08-2012, 07:55
بدون کی و پسورد نمیشه به اطلاعات اون درایو دسترسی داشت .