PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن هدست در ویندوز7

Sahba.AH
10-08-2012, 10:42
سلام
هدست من توی ویندوز سون کار نمیکنه یعنی با پلاگ کردن یا آن پلاگ کردنش هیچ اتفاقی نمی افته.در حالی که تو ی ویندوز ایکس پی کار میکنه.تنضیماتشم هر کاری کردم جواب نداد:41:
ممکنه راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟
با تشکراز همه:11:

jafarian
10-08-2012, 14:20
منظورتون اینه که صدایی که از هدست باید پخش بشه بصورت غیر فعاله تو ویندوز ؟:20:

Sahba.AH
11-08-2012, 08:11
سلام
منظورم اینه که وقتی هدستو به کیس وصل میکنم اصلا ویندوز واکنشی نشون نمیده در واقه نه صدایی ازش شنیده میشه ونه میشه صدایی باهاش ضبط کرد
درست مثله اینکه به کیس نزده باشی:41:

jafarian
12-08-2012, 08:07
اگرهدست ویندوزشناسایی میکنه اما صدایی ازهدست خارج نمیشه این روشهای پایین برین:20:

روش اول

برنامه driver genius ازلینک اول دانلود بعدشم اجراش کنید برای کار با این برنامه از v p n استفاده کنید درمرحله بعد ابتدا دیتابیس برنامه رو آپدیت کنید بعدشم فقط درایور مادربورد با این برنامه سرچ کنید وقتی که پیدا شد آپدیت کنید فقط درایور صدا رو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم

روی آیکون صدا پایین تسکبار کلیک راست کنید بعدشم بین گزینه هایی که نمایش میده گزینه Recording Devices رو انتخاب کنید بعدش داخل صفحه ای که باز میشه روی قسمت سفید رنگ خالی کلیک راست کنید بترتیب گزینه های show disabled devices با show disconnected devices رو چکمارکش بزنید بعدشم طبق شکل که گذاشتم عمل کنید فقط طبق شماره 2 روی آیکون مورد نظر دبل کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شماره 6 از کادرکشویی بترتیب صدای های مختلف تست کنید برای هرکدوم جدا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sahba.AH
15-08-2012, 09:42
سلام
نه هدست کلا کار نمی کنه.نه موقع پخش هر فایل صوتی ازش صدایی شنیده میشه و نه میشه باهاش صدایی رو ضبط کرد
با قسمتtroubleshooting که بررسی کردم میگه هیچ هدستی به سیستم متصل نیست.