PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود کردن عکس

Sahba.AH
10-08-2012, 10:08
سلام و خسته نباشی به همه:)
می بخشین من چند وقته توی ذخیره کردن عکس مشکل دارم.بعد از ذخیره ی چندتا عکس برای عکس بعدی این پیغامو میده و بعد از اوکی کردنش فایلی به حجم0کیلوبایت ایجاد میکنه.چطوری می تونم این مشکلو حل کنم؟
باتشکر از همه:40:

You don't have permission to modify files in this network location
contact the administrator per permission to make these changes

ask_bl
10-08-2012, 13:45
سلام
به مسیر زیر برین:
C:\Users
و روی یوزرتون کلیک راست کنین و Properties و از تب Security> Edit> Add> Advanced> Find Now و از لیست Everyone رو انتخاب کنین و Ok و بعد تیک Full Control رو بزارین و OK

jafarian
10-08-2012, 13:59
در پی صحبتهای همکارم اینم اضافه کنم اگرکه آنتی ویروس شما nod این گزینه رو باید غیر فعال کنید Scan on File Creation برای غیر فعال کردنشم به این مسیر به قسمت آپشم مود برین بعدشم

Setup → Antivirus and antispyware → Real-time system protection

از اونجا این گزینه رو پیدا disable کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sahba.AH
11-08-2012, 08:25
سلام
بله طبق ذستورالعملی که دادین عمل کردم و دیگه تو دانلود کردن عکس مشکلی ندارم خییلی خیلی ممنون از همگی:11:

Sahba.AH
31-08-2012, 00:28
سلام.مشکل من تو دانلود عکس دوباره شروع شده!روشی که شما گفتید تنها واسه چند روز جواب داد!ممکنه کمک کنید تا کامل حلش کنم؟!چون واسه دانلود آهنگ هم باز همون ارور رو میده.آنتی ویروسم هم شید هست.

jafarian
31-08-2012, 12:16
شماباز روی همون یوزر خودتون کلیک راست به سربرگ Security بعدشم گزینه Advanced انتخاب کنید اونجا سربرگ Owner روی گزینه Edit کلیک کنید بعدش گزینه Other users and groups اسم یوزر خودتون بزنید روی دکمه check now کلیک کنید بعد همین یوزر خودتون انتخاب کنید بعدم تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects رو بزنید تایید اکی هر پیغامی داد تایید بعدم تست کنید.