PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی Pong Classic

dark_dragon
09-08-2012, 03:10
سلام.
بازی Pong تاریخچه قدیمی داره که به خیلی سالیان پیش برمیگرده. انواع زیادی از این بازی تابحال ساخته شده اند. چه دو بعدی و چه سه بعدی. این هم بازی Pong Classic استدیوی Bluebulk .
این بازی شامل 5 مرحله هست و شما در هر مرحله 4 تخته (جون) دارید. اگر در هر مرحله ای جون های خودتون رو از دست بدید، بازی به مرحله 1 برمیگرده.
به محض اینکه شما شروع به بازی کنید، در گوشه صفحه برای شما زمان گرفته میشه تا مرحله آخر. و این زمان، در انتهای بازی بعنوان امتیاز شما در جدول آنلاین لیدربورد ذخیره میشه.

برای شروع بازی کافیه داخل صفحه بازی کلیک کنید و از اون به بعد فقط باید مراقب باشید که توپ رو از دست ندید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سازنده: Bluebulk Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dark_dragon
09-08-2012, 12:57
متاسفانه یک باگ در مرحله سه پیدا شد.
لینک دانلود جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با عرض پوزش

عادل سلیمی 20
09-08-2012, 13:57
سلام
ببین این خیلی خوبه که داری هی بازی هایی از انواع مختلف میسازی .
ولی به نظر من داری کیفیت رو فدای کمیت میکنی.
اون بازی هایی که ساختی ایده ی خوبی دارن ولی بهشون شاخ و برگ نمیدی (البته تا حدودی پیش رفتی بعد ول کردی)
همین بازی رو اگه یه کم روش کار کنی میتونی خلاقیت های خاص خودتو توش بکار ببری
موفق باشی

dark_dragon
09-08-2012, 14:08
سلام.
ممنون عادل جان. ولی من ساده سازی رو دوست دارم. خیلی ها بازی هایی رو دوست دارن که به قول خودمون خیلی جنگولکیه و چیز میز زیاد داره ولی همونطور که اسم بازی هم میگه، این بازی کلاسیک هست یعنی به همون سادگی که اولین ورژن های این بازی بوده. بله میشد توش امتیاز گذاشت، باکس های مختلف با قابلیت های مختلف و هزاران کار دیگه ولی من ترجیح میدم که در این سطح بمونه. بازی هایی هم ساختم و خواهم ساخت که هزار جور امتیاز و بساط داشته باشه ولی هدفم از ساخت هر بازی کاملاً متفاوت هست. ارجاعت میدم به بازی N+ برای Xbox360 .

باز هم ممنون بابت کامنتت

dark_dragon
09-08-2012, 17:59
انقدر سخت شده ؟ :دی
خودم تازه رکورد زدم !

MaSoUd555
09-08-2012, 18:12
من به جز اون بازیت بازیه دیگه ای ازت انجام ندادم :دی

اما این بازیت اصلا جالب نیست ، لااقل برای من نیست :دی

جذابیت خاصی نداره اصن ، انگار زیادی تکراری و خسته کنندس !!!

انتقاد سازنده بود این :31:

dark_dragon
09-08-2012, 19:47
مسعود جان این بازی طرفدارای خاص خودش رو داره. حالا تو هم بازی نکردی نکردی صاف اینو بازی کردی :دی