PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 7 اکولایزر واسه تنظیم صدا داره یا نه؟؟؟

kadkhoda.mirza
08-08-2012, 16:02
سلام...چرا توی ویندوز 7 که نصب کردم اکولایزر صدا نیست؟ چطور میتونم صدا رو در ویندوز 7 رو تنظیم کنم؟

jafarian
08-08-2012, 23:50
روشهای پایین که میگم انجام بدین

روش اول

داخل سرچ منوی استارت دستور Sound وارد کنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم طبق شکل پایین به سربرگ مورد نظر طبق شماره 3 برین ازاونجا میتونید صدای سیستم اکولایزر مابقی موارد تنظیم کنید این مورد تو سایت مایکروسافت اشاره کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

ابتدا فایل RTLCPL 64bit اگر که ویندوز شما 64 بیتی دانلود کنید که داخل لینک اول قراردادم اگرم که 32 بیتی فایل RTLCPL رو که داخل لینک دوم قراردادم دانلود کنید بعدشم فایل از حالت فشرده خارج داخل این مسیر C:\Program Files کپی کنید بعدش رجیستری ویندوز اجرا کنید به این مسیر برین HKEY_CURRENT_USER\Software طبق شکل اول شماره 2 روی گزینه مورد نظر کلیک راست بعدش طبق شماره 3 گزینه new بعد طبق شماره 4 گزینه key انتخاب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دراین مرحله طبق شکل شماره دو اسم پوشه اول که همون key میشه رو به Avance طبق شماره 5 تغییر بدین بعد رو همین پوشه ای که اسمش تغییر دادین کلیک راست یک key دیگه طبق روش قبلی درست کنید اسم اینو طبق شماره 6 به AC97 Audio تغییر بدین باز روی همین گزینه ای شماره 6 که اسمش تغییر دادین کلیک راست یک key دیگه درست کنید اسمش به EQ تغییر بدین بعدش رجیستری رو ببندین روی فایل RTLCPL.exe که لینکش گذاشتم گفتم بسته به نوع سیستم عاملتون دانلود کنید تو اون مسیر کپیش کردین دبل کلیک کنید تا اجرا بشه نتیجه کار ببینید.

parsa_6706
15-08-2012, 04:09
سلام..فکر کنم اگه نخوام پست جدید بزنم اینجا مناسب ترین جا واسه سوالم باشه!!!

یه جا بود که توش یه چیو فعال کردم که اگه با میکرفن دستوری میدادی،اجرا میکرد...حالا وقتی سیستم روشن میکنم پیغامی که تو عکس میاد...چی کارش کنم نیاد؟!!!مرسی

اینم لینک مستقیم عکس اگه بالا نیومد...

jafarian
16-08-2012, 13:09
سلام..فکر کنم اگه نخوام پست جدید بزنم اینجا مناسب ترین جا واسه سوالم باشه!!!

یه جا بود که توش یه چیو فعال کردم که اگه با میکرفن دستوری میدادی،اجرا میکرد...حالا وقتی سیستم روشن میکنم پیغامی که تو عکس میاد...چی کارش کنم نیاد؟!!!مرسی
اینم لینک مستقیم عکس اگه بالا نیومد...

اول از همه یک اکانت ادمین درست کنید ازطریق اون بالا بیاین تست کنید برای ساخت اکانت ادمین هم سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو بزنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست بعد گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور ازاینجا کپی کنید net user administrator /active:yes اونجا باموس paste کنید اینترنکنید بعدم سیستم log off کنید با این اکانت بالا بیاین اگر بازم نشد به این مسیر برین Start > Control panel > Speech Recognition Options > Advanced speech options بعدشم طبق شکل تیک گزینه های اون قسمت بردارین که بصورت کادر قرمز مشخص کردم.