PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای انتخاب سیستم عامل تبلت

behrooz747
08-08-2012, 08:43
باسلام خدمت اساتید پی سی ورلد
بنده مدتهاست که قصد کوچ از لپ تاپ به تبلت رو دارم.اما به خاطر نوع استفادم از دستگاه .هنوز نتونستم تبلتی رو پیدا کنم که بتونه برام جایگزین لپ تاپ بشه
من گهگاهی کار ترجمه کتاب و مقالات زبان اصلی رو انجام میدم.به این صورت که یه صفحه word باز میکنم.و در کنارش پنجره صفحه html یا pdf زبان اصلی رو به صورت side by side باز میکنم و کار ترجمه رو انجام میدم
گاهی اوقات حتا ممکنه بیش از دوصفحه رو در کنار هم باز کنم

ایا سیستم عاملی در دنیای تبلت ها هست که قابلیت مالتی تسکینگ مورد نیاز منو تامین کنه؟
تا اونجایی که من میدونم هیچکدوم از سیستم عامل های مطرح تبلت ها (Android,IOS,Windows) قابلیت باز کردن دو صفحه به صورت ساید بای ساید رو ندارند.
خودم با اندروید 2.3 جینجر برد کار کردم و چنین قابلیتی رو نداشت
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر.

*Ali*
08-08-2012, 16:32
بنده مدتهاست که قصد کوچ از لپ تاپ به تبلت رو دارم.اما به خاطر نوع استفادم از دستگاه .هنوز نتونستم تبلتی رو پیدا کنم که بتونه برام جایگزین لپ تاپ بشه
تبلتها برای جایگزینی لپ تاپ ها ساخته نشدند. تبلت وسیله ای بین موبایل و PC هست که قدرت PC و Portable بودن موبایل رو توأمان داره. هیچ وقت نمیتونید از یک تبلت انتظار انجام کارهای تخصصی که روی لپ تاپ انجام میشن رو داشته باشید.
برای کار ترجمه هم نرم افزارهای متنوع مترجم موجود هست ولی به این شکلی که شما میخواید (Side by side) فکر نمیکنم چیزی باشه.

n78nokia
23-09-2012, 20:32
در ورژن جدید سیستم عاملهای اندرویدی و و تبلتی مانند نوت ۱۰ اینچی این قابلیت وجود داره
در ایپدم با نصب یک توییک این قابلیت فعال میشه
برای شما zenbook asus شاید بهتر باشه