PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3D Gulli Up رکورد بزنید

dark_dragon
07-08-2012, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلامی دوباره خدمت تمامی شما p30world ـی های عزیز.
اخبار امشب رو با خبری از بازی 3D Gulli Up شروع می کنم. (اوهوووم... ببخشید)
بازی 3D Gulli Up یا همان روپایی سه بعدی یک بازی جدید رکوردی از Bluebulk Studio هست. نحوه بازی کردن بسیار ساده هست به این ترتیب که شما با کلیک روی توپ، بازی رو آغاز می کنید و قبل از اینکه توپ به زمین بخوره باید دوباره روش کلیک کنید. اگر توپتون به زمین بخوره امتیازتون رو از دست میدید. برای ثبت امتیازتون در جدول امتیازات آنلاین که داخل بازی تعبیه شده کافیه حرف H رو کیبوردتون رو فشار بدید. به دلیل درخواست های متعدد، بجای دکمه ویژوال ثبت امتیاز روی صفحه، از کلید های کیبورد در این بازی استفاده شده.
ادامه خبر رو همکارم براتون می خونن.

(صدای ورق...)

بله. این بازی در نوع خودش بی نظیره (پول گرفته که روغن داغش رو زیاد کنه...). به همه شما p30world ـی های عزیز پیشنهاد می کنم که این بازی رو انجام بدید و به رغابت با دوستانتون بپردازید.

سازنده: Bluebulk Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیتی برای این بازی ارائه نخواهد شد.

تا خبرهای بعدی، من و همکارم شما رو به خدای بزرگ می سپاریم.
شب شما خوش

lord arthas
08-08-2012, 00:17
دهنتو سرویـــــــــــــــــــــ ــس :31: باز میخوای مارو معتاد کنی ؟ :( ، ( میبینم که پارتی هم داری تو 20:30 )

dark_dragon
08-08-2012, 00:21
آره میخوام معتادتون کنم :دی

Expert32
08-08-2012, 00:33
سلام.
من قصد دارم یه چیزیو تو این بازی امتحان کنم. البته نمیگم تا زمانی که امتحان کنم اگر جواب داد بعد میگم.(-- عدد مربوط به امتیاز با تغییر مقدارش نیست یه چیز دیگست بیخودی فکرتون اونجا نره)

dark_dragon
08-08-2012, 00:36
من که همه نفهمیدم ولی صبر می کنم ببینم منظورت چیه :دی

Expert32
08-08-2012, 01:51
من هرچی دکمه h رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!
بعد من روی یک سیستم معمولی بازیو اجرا کردم یکم افت فریم داشت و حساسیت توپ هم خیلی پایین بود یعنی باید خودتو بکشی تا بتونی ضربه دومو به توپ بزنی!

dark_dragon
08-08-2012, 01:55
زیر 5 تا h کار نمیکنه. در مورد افت فریم و حساسیت کاری نمیشه کرد. چیزیه که خیلی به کلاک cpu بستگی داره.
تو یونیتی برای تثبیت میزان فشار وارد شده به فیزیکس میشه از fixeddeltatime استفاده کرد. برای تست این کارو کردم ولی کلاً به هم ریخت و افت فریم شدید داد. متاسفانه نمیشه کاریش کرد.

2lombe
08-08-2012, 11:01
بابا تو کار زندگی نداری هی بازی میسازی: ولی خیلی با حال بود ولی بیشتر از 2تا نتوئنستم

dark_dragon
08-08-2012, 11:14
منم اولش بیشتر از 2 تا نتونستم ولی الآن رکوردم 40 ـه :دی
کار و زندگی من بازی ساختنه :دی

در مورد صحبت Expert32 که روی سیستم متوسط تست کرده بود. من امروز صبح روی یک سیستم خیلی ضعیف تست کردم، افت فریم رو که خب طبیعیه یکم داشته باشه ولی میشد بازی کرد. در هر صورت من یه خروجی دیگه گرفتم با کمی تغییرات و سبک سازی، برای سیستم های ضعیف. گرجه هنوز ممکنه افت فریم داشته باشید ولی من تونستم بازی کنم.

نسخه اختصاصی برای سیستم های ضعیف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

J@viD
08-08-2012, 20:33
رکورد خورد که :31:

dark_dragon
08-08-2012, 20:37
نــــــــــــــــــــــــ ه !!! :دی
بابا دم همتون گرم مشینین بازی می کنین با این پشتکار :دی

J@viD
08-08-2012, 20:41
اون بازی قبلیه به سرعت عمل خیلی وابسته بود این به خونسردی و تمرکز زیاد خیلی بستگی داره
نکنه دکتره اعصاب و روانی با این بازیات ؟ :31:
فعلا 50 تا زدم هرکی تونست بیشتر بزنه خبرم کنه :P

dark_dragon
08-08-2012, 20:47
دکتر نیستم ولی خیلی به ارتباط بازی ها با ذهن اهمیت میدم :دی

ویرایش:

میبینم که رکوردتو زدم :دی

Expert32
08-08-2012, 22:48
خوب الان میخوام اون چیزیو که در پست های قبل گفتم رو بگم و از یه باگ بزرگ در سری بازیهای آنلاین استدیو BlueBulk پرده برداری کنم!:31:(هکر کلاه سفید)
متاسفانه این سایت از هیچ سیستم امنیتی برای ثبت رکورد ها استفاده نمیکنه!:18:
من از دوست و استاد عزیزم جناب God of War2 کمک گرفتم و برای اینکه به شما نشون بدم چقدر راحت میشه هر رکوردی رو با هر نامی در این سایت به ثبت رسوند بدون استفاده از نرم افزار های -- و یا حتی بدون استفاده از فایل بازی ها اینکارو کرد!
برای اینکار یک برنامه کوچیک نوشته شده که شما میتونید خودتون ازش استفاده کنید البته تا زمانی که این سیستم تغییر نکنه یا بسته نشه که ممکنه بعد از این پست این اتفاق توسط مدیر سایت BlueBulk بیفته:31:.
طبق تصویر زیر:

میبینید که کاربری با نام test* بالاترین امتیازو داره. این کاربر من هستم و واقعیت اینه که من حتی 4 تا ضربه هم نمیتونم به توپ بزنم!:31:
این کار در عرض چند ثانیه توسط این برنامه کوچولو! قابل انجام شدن هست:

جزئیات فنی کارو من زیاد نمیدونم و اگر کنجکاو شدید میتونید از جناب God of war 2 بپرسید. چون تمام آنالیز و نوشتن برنامه با ایشون بوده.( ایشون با توجه به کمی وقتی که داشتن اما این لطفو در حق بنده کردن)
فقط چند تا نکته رو برای استفاده از برنامه بگم.
1- از یک نام حداکثر 5 حرفی استفاده کنید.
2- از یک عدد حداکثر دو رقمی برای امتیاز استفاده کنید.
3- سورس رو هم میتونید به خود من پیغام بدید براتون بفرستم.
------- ویرایش
همه چیو گفتم الا راه حلشو:31:
را حلش اینه که اطلاعات رمز شده بین بازی شما و سرور ردوبدل بشه. اما باز هم قابل -- شدن هست فقط یکم زمان بیشتری میبره.

dark_dragon
08-08-2012, 23:41
انتظار داشتم سریعتر از این بازی هام رو کرک کنید ولی خب، اگه راستش رو بخوای خیلی خوشحال شدم که اینو دیدم. دست هر دوتون درد نکنه. بله من برای ارسال امتازها به سرور هیچ بررسی اطلاعاتی رو قرار ندادم. البته کرکی که شما ساختید رو میشه توسط یک وب پیج هم انجام داد. کافیه که مسیر رو اسنیف کنید و یه پیج فیک شبیه سازی کنید که اطلاعات رو ارسال کنه.

روش کار می کنم ببینم تو بازی های بعدی چی کار می کنید :دی

Expert32
09-08-2012, 11:44
روش کار می کنم ببینم تو بازی های بعدی چی کار می کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا مگه ما بیکاریم بشینیم بازیهای مردمو کرک کنیم؟:31:
نه شوخی کردم:27:. ولی اگر خاستی میتونی یه هزینه ایی بکنی برات اینکارو انجام بدیم:31:(شوخی)
در کل در حد اندازه ما نیستی:31: ما مستقیم از microsoft سفارش میگیریم وقت نداریم واسه این خورده کاریا( جدی:44:)
:31:

dark_dragon
09-08-2012, 11:48
من دقیقاً نفهمیدم هدفت از ارسال این پست چی بود :دی (شوخی + جدی)

Expert32
09-08-2012, 12:08
یه چیزی تو مایه های شوخی + جدی + اسپم:31:
---
منتظر بازیهای آنلاین آیندت هستم .
بازی میگیریم کرک شده تحویل میدیم.:31:

من به تازگی پیشرفت کردم:31: و از dial up دارم استفاده میکنم:9:بخاطر همین یکم سخته که بخوام حجم های بالاتر از 1 مگ رو دانلود کنم.(اینطوری سریعتر میتونم رو بازهات کار کنم)

dark_dragon
09-08-2012, 16:01
خبر جدید در مورد بازی های Bluebulk
سیستم جدید آنتی -- روی این بازی نصب شد. لطفاً برای جلوگیری از قرار گرفتن در بلک لیست، از آخرین ورژن این بازی و بازی های قبلی استفاده کنید.
هر بازی قدیمی که این آپدیت روش قرار بگیره، در تاپیک مربوطه اعلام میشه.

در بازی های بعدی، کسانی که در بلک لیست قرار گرفته اند از لیدربورد محروم خواهند شد :دی

دانلود نسخه جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Expert32
11-08-2012, 01:19
ه+ک شد:18: (اینبار توسط خودم!):
جمله :
Game-Secret: b6dc5%aa7b%a1ff#3696$
اضافه شده که من با نام های کاربری متفاوت تست کردم ولی تغییری نکرد و نمیدونم اصلا هدف از این کد چی هست ولی در کل الان فایل کرک بخوبی کار میکنه. ولی نسخه قبلی دیگه کار نمیکنه.
اینم کرک جدید:
---
تو جدل میتونید امتیاز های 1 رو با نام Test ببینید که بطور معمول بازی امتیاز های زیر 5 رو ثبت نمیکنه!

dark_dragon
11-08-2012, 01:47
من دیگه حرفی ندارم ... راه دیگه ای برای حفظ امنیتش نیست !

Expert32
11-08-2012, 02:13
من دیگه حرفی ندارم ... راه دیگه ای برای حفظ امنیتش نیست !
من شاید بزودی با کمک دوستان یه Dll برای این کار بنویسم که خوشحال میشم اگر تو بازیهات برای انتقال اطلاعات و کلا جلوگیری از -- شدن ازش استفاده کنی.
هر موقع نوشتم خبرشو بهت میدم.
اگر از unity استفاده میکنی از dll ها میتونی توش استفاده کنی یعنی نگرانی از این بابت هم نداشته باش.
بعد یه مسابقه میزاریم هرکی تونست بازیهاتو -- کنه من بهش جایزه میدم:31:.

lord arthas
11-08-2012, 02:33
نمیشه هش کنی بعد بفرستی ؟ مثل پسورد ها ؟ :S

MaSoUd555
11-08-2012, 04:04
نمیشه هش کنی بعد بفرستی ؟ مثل پسورد ها ؟ :S

هش الگوریتمی یه طرفست یعنی از عبارت تولید شده نمیشه به عبارت اولیه دست پیدا کرد مگر به روش آزمون و مقایسه

راه هاش میتونه نوشتنه یه الگوریتم رمزنگاریه شخصی باشه ، یه چیز من درآوردی که با استفاده از کلیدی که توی سرور داره بتونه بازیابیش کنه و ثبتش کنه

راه های دیگه هم داره که من وارد نیستم به بحث رمزنگاری و مخلفاتش :دی

dark_dragon
11-08-2012, 12:14
من نمی دونم که کلاً چه اطلاعاتی رو می شه مانیتور کرد. Expert32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه توضیح کوچولو اگه بدی ممنون میشم. البته اینم بگم که اگه SSL و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشته باشم -- خیلی سخت میشه ولی خب گرونه دیگه چیکار کنم :دی
البته ممکنه شبیه سازی یک جور handshake بین سرور و بازی بتونه میزان امنیت رو بالا ببره.

می خوام یه برنامه کوچولو درست کنم و این رو روش تست کنم.

ehsan_wwe
11-08-2012, 13:04
منم خواستم بگم یه الگوریتم رمز گذاری شخصی بساز مثلا حرف اول سه تا حرف بره بالا حرف بعدی 3 تا الفبا قبلش حرف بعدی ضربدر ساعت بشه و..

dark_dragon
11-08-2012, 13:49
اون کار رو هم میشه کرد. البته خیلی دیگه پیچیده میشه. واسه بازی های ساده ارزش نداره انقدر وقت بذارم.
این یک نمونه از سیستم ارسال امتیاز که از سیستم قبلی بهتره و البته عالی نیست چون وقت زیادی میگیره. ممنون میشم اگر کسی که امکانش رو داره برای هـ.ک.ش یه تلاشی بکنه.( برای دوستان هـ.ک.ر، زمانی که سرور رکورد رو قبول بکنه، عبارت "Record Added" رو برمیگردونه )

god of war 2
11-08-2012, 14:24
سلام.
در رابطه با مانیتور کردن اطلاعات باید بگم که اطلاعات بصورت raw قابل مانیتور و sniffing هست. یعنی از این جهت چیزی مخفی نمیمونه و تمام بایتهای ارسال/دریافت شده کاملا مانیتور میشه.
خوب حالا چیز که بتونه امنیت رو این وسط تامین کنه قطعا فقط میتونه رمز نگاری اطلاعات باشه که این کار هم تضمینی نیست. یعنی شاید یک هکر مبتدی نتونه از پسش بربیاد ولی برای یک هکر حرفه ایی چند ساعتی بیشتر لازم نداره. (معمولا برای مواردی مثل همین مورد زیاد نباید نگران باشید به دو دلیل یکی اینکه هیچ منفعت مالی وجود نداره و مورد دیگه اینکه ترافیک کاربراتون کمه پس از دید یک هکر هیچ اهمیتی نداره)
--------------
این رمزنگاری میتونه به صورت های زیادی اعمال بشه. یعنی از یک رمزنگاری با الگوریتم کاملا شخصی گرفته تا استفاده از الگوریتم های آماده و موجود.
من وقتی اطلاعات ارسالی در بازیهای شما رو میدیدم, شما برای ارسال نام و امتیاز کاملا واضح اینکارو انجام میدادید به شکل زیر و از پروتوکل HTTP و پورت 80 برای اینکار استفاده میکردید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این جمله بالا مهم ترین قسمت کل ارسال های شماست یعنی لازم نیست تمام ارسال های شما از بازیتون رمز بشه مثل اون پیام POST که قبل از این جمله ارسال میشه.
تنها کاری که باید بکنید اینه که این رشته رو ابتدا به رمز دربیارید توسط یک الگوریتم رمز نگاری و با کلید معیین, یعنی باید از کلیدی استفاده کنید که در سرور اون کلید موجود باشه و بتونه توسط اون کلید رمز گشایی بشه بعد اقدام به ارسال اون کنید سپس در سرور رمز گشایی و بعد پردازشش کنید.
حالا میشه گفت کار یک هکر یکم سخت تر میشه چون تو این مرحله نمیتونه مثل دفعه قبل با یک sniffing ساده اطلاعات رو بدست بیاره و باید ابتدا کل برنامه (یا بازی) رو برای اون کلید جستجو کنه( که کار مشکلی هست و هرکسی از پسش بر نمیاد ) بعد از بدست آوردن کلید و فهمیدن الگوریتم رمز نگاری (که باز هم کار مشکل تر میشه) یکی از پکت های ارسالی شمارو رمز گشایی کنه و تازه میرسه به جمله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تقریبا 3 مرحله دشوار رو باید رد کنه تا برسه به این جمله. توجه داشتید که قبل از این رمز نگاری هکر در مرحله اول و براحتی به این جمله میرسید!
از اینجا به بعد کار ساده هست و فقط لازمه رشته رو با مقادیر دلخواه جایگزین کنه بعد توسط کلید بدست امده رمز کنه و در نهایت اونو به سرور ارسال کنه.
این یک توضیح کلی از روند کار بود ولی در واقعیت کار بسیار زمانبر تر و مشکل تر هست.
--------
در حال حاضر بازیهای آنلاین بزرگی مثل warcraft هم قابل -- شدن هستند پس زیاد به خودتون سخت نگیرید! ولی خیلی هم ساده نباشید یعنی اگر قراره بازیتون -- بشه کاری کنید تا هکر برای اون به خودش زحمت بده. :-)
ایده -- بازی شما هم از طرف کاربر expert32 به بنده داده شد و بنده فقط به عنوان تست و آزمایش اینکارو کردم اگر راضی نبودید پیشاپیش از شما عذر خواهی میکنم.
موفق باشید.

Expert32
11-08-2012, 14:31
اون کار رو هم میشه کرد. البته خیلی دیگه پیچیده میشه. واسه بازی های ساده ارزش نداره انقدر وقت بذارم.
این یک نمونه از سیستم ارسال امتیاز که از سیستم قبلی بهتره و البته عالی نیست چون وقت زیادی میگیره. ممنون میشم اگر کسی که امکانش رو داره برای هـ.ک.ش یه تلاشی بکنه.( برای دوستان هـ.ک.ر، زمانی که سرور رکورد رو قبول بکنه، عبارت "Record Added" رو برمیگردونه )

حجمش برای من زیاده. اگر میشه اون فایلهای اضافه و dll های تکراری رو از توش حذف کن (من اون dll هارو از فایل بازیهات برمیدارم.)
اگر هم بتونی در قالب یه فایل exe مستقل یا یه چیزی که حجمش کم باشه بزاری که خیلی بهتر میشه.

dark_dragon
11-08-2012, 14:40
god of war 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از اطلاعات مفیدتون. اتفاقاً خیلی هم راضی بودم. دستتون هم درد نکنه. آخرین فایلی که گذاشتم رمزگذاری شده و البته خیلی ابتدایی.
Expert32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) والا خود فایل exe بیشتر حجم رو تشکیل داده. من نمی دونم توی کدوم dll ها چی قرار میگیره...

Expert32
11-08-2012, 15:02
dll ها چی قرار میگیره...
اون dll ها که هم اسمن مثل اونایی که تو پوشه های mono و managed هستند همشونو دارم.
امروز اگر رفتم کافی نت دانلود میکنم.

dark_dragon
11-08-2012, 15:14
خود فایل exe فشردش 3 مگه :دی کل چیزی که الآن گذاشتم 5 مگه. باشه منتظر خبرت می مونم.

از این به بعد قراره بازی های آندروید بیشتری بسازم و البته بدون استفاده از یونیتی. با خود Android SDK . منتظر باشید ...

RatAtouille
11-08-2012, 23:07
راستي آقاي god of war يه سوال ... من هرجوري براي رمز نگاري اطلاعات داده ها رو كد گذاري كنم باز با يك ديكمپايل ساده ميشه كليد كدگذاري رو بيرون كشيد.
ميشه راهنمايي كنيد چجوري ميشه برنامه رو طوري ساخت كه ديكامپايل نشن ؟

مثلا برنامه آيتونز چجوري اطلاعات رو كد ميكنه كه تا حالا هك نشده ؟
البته ببخشيد كه از موضوع اصلي خارج شديم ، آخه برام مهم بود كه چرا تا حالا نشنيدم مثلا سرور اپل هك بشه و يك هكر چند هزار دلار بريزه تو اكانت خودش و باهاش خريد كنه ...يا اطلاعات كاربراي ديگه رو بدزده چون كه اكانت هاري اپل اطلاعات كاملي دارن.

dark_dragon
12-08-2012, 00:20
اجازه ما هم دست شماست ... می تونستید توی پروفایلشون سوال کنید.

god of war 2
12-08-2012, 22:55
سلام.
شرمنده اگر یکم دیر شد چون این چند روزه یکم سرمون شلوغه.
اینم فایل کرک:
_____
handshake شما شامل دو بخش هست که هرکدام hash کد مربوط به نام و امتیاز هست.
نوع الگوریتم MD5 128 بیتی هست.
--------
RatAtouille ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز جواب شما رو یا امشب و یا نهایتا فردا در پروفایلتون میدم.

Expert32
12-08-2012, 23:04
من خیلی باهاش کلنجار رفتم اما نتونستم ازش سردربیارم.:31:
این handshake رو کلی باهاش ور رفتم ولی قاط زدم ولش کردم:31:
حالا حالا ها مونده تا بتونم هکر بشم:31:

dark_dragon
13-08-2012, 01:12
god of war 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون. لطف کردید :)

Expert32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی پس واسه بازی های ساده از همین استفاده می کنم. فقط یکم پیچیده تر.