PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور دستگاه کپی sharp

mohsenjxj
07-08-2012, 12:42
سلام دوستان عزیز من درایور دستگاه کپی شارپ مدل ar-m236 را برای ویندوز 7 میخواستم لطفا کمک کنید برام خیلی ضروری هست. اگه راهنماییم کنید واقعا لطف بزرگی میکنید. تو اینترنت سرچ کردم یه چیزایی دانلود کردم و لی به درد نخورد و دستگاه راه نیفتاد.:13:

tasmin
07-08-2012, 14:48
به این آدرس برو :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

mohsenjxj
08-08-2012, 12:24
به این آدرس برو :

موفق باشی
دوست عزیز ممنون از راهنماییت و لی من این درایور را دانلود کردم و موقع نصب کردن این خطا برام پیش اومد لطفا راهنمایی کنید.

tasmin
08-08-2012, 12:50
تو سایت های دیگه هم همین درایور رو گذاشته بودن . اشکالی نداره ، شما به نصب داریور ادامه بدید و گزینه Install this driver software anyway را انتخاب کنید. ضرر که نمی کنید شاید درست شد.

mohsenjxj
08-08-2012, 12:52
تو سایت های دیگه هم همین درایور رو گذاشته بودن . اشکالی نداره ، شما به نصب داریور ادامه بدید و گزینه Install this driver software anyway را انتخاب کنید. ضرر که نمی کنید شاید درست شد.
ادامه دادم ولی نصب کامل نشد.
اصلا معنی این خطا چی هست؟

mohsenjxj
08-08-2012, 17:55
روی گزینه Install this driver software anyway کلیک کردم و به نصب ادامه دادم ولی هر وقت روی Install this driver software anyway کلیک میکنم این قسمت میاد

و وقتی روی next کلیک میکنم دوباره بعد تز چند لحظه دوباره این خطا
میاد و جلوتر نمیره چیکارکنم؟ کمک:42:

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-08-2012, 19:57
سلام .
بهترین راه CD درایور خود دستگاه هست .
اگر نبود :
بنده یه بار همین مشکل رو داشتم .
آنتی ویروس و ویندوز سیکیوریتی رو کاملا بستم و نصبش کردم .
البته قبل از از کار انداختنشون,فایل دانلود شده رو اسکن کنید تا مطمئن بشید آلوده نیست و مستحب هست بلکه واجب که درایورها رو همیشه از سایتِ خودِ شرکتِ سازنده دانلود کنیم البته اگر دستگاه خیلی قدیمی یا کاملا جدید باشه توی سایت خودش پیدا نمیشه .
======================================

اگر قبلا همين DRIVER رو رویِ کامپیوتر داشتین و اولین بار نیست , میتونید با SYSTEM RESTORE برش گردونید .
اگر بار اول هست, مطمئن بشید که درایور اشتباهی نباشه و با ویندوز شما هم سازگاری داره .

موفق باشید

pooria-ir
08-08-2012, 20:43
آقا محسن عزیز سلام
راه همینه که دوستان گفتن
کانتینیو انیوی رو بزن
این احتمالا درایور میندوز XP هستش به خاطر اینهکه این ارور رو میده
اما باید بخورونی بهش درایور رو
یه راه دیگه هم هستش،بری تو بخش ساپورت سایت پرینترت،یه ایمیل بزنی به شرکتش و درایور رو بخوای ;)

mohsenjxj
09-08-2012, 11:26
دوستان عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون امتحان کنم ببینم انشاا... که جواب میده.

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-08-2012, 21:08
سلام .مشکل حل شد؟ اگه آره از چی بود؟

mohsenjxj
24-08-2012, 15:41
سلام دوست عزیز خیلی ممنونم که پیگیر مشکل ما هستی. اما مشکلم هنوز حل نشده و هنوز هم نمیدونم مشکل از کجاست....

mohsenjxj
30-08-2012, 13:34
سلام محمد جان مشکلم حل شد من درایوری را که
tasmin عزیز قرار داده بود دانلود کرده بودم و نصب کرده بودم فقط ایراد از این بود که
وقتی روی پرینت کلیک میکردم باید به قسمت پروپرنس میرفتم و از اونجا که عکس دستگاه کپی قرار داشت از روی عکس و یا گزینه هایی که اونجا بود قسمت مورد نظر که کاغذ اونجا بود را انتخاب می کردم تا چاپ کنه چون این دستگاه کپی دارای چند قسمت هست و در هر قسمت کاغذ ها مثلا a4 یا a5 و... را انتخاب میکردم:39:
به هر حال از زحمات تمام دوستان که منو راهنمایی کردم صمیمانه تشکر می کنم.

maziyar_p
25-09-2012, 11:53
دوست عزيز سلام منم ي دستگاه مثل مال شمارو دارم هنوزم نتونستم درايورشو برا پرينترش پيدا كنم ويندوز من ايكسپي هستش خواهش ميكنم نرم افزاري كه دوست تون tasmin بهتون داده رو براي منم بفرستيد يا ادرسشو بديد كه منم مشكلم حل بشه ممنونم اين ايميلمه منتظرتونم maziar_p26@yahoo.com

tasmin
25-09-2012, 14:58
دوست عزيز سلام منم ي دستگاه مثل مال شمارو دارم هنوزم نتونستم درايورشو برا پرينترش پيدا كنم ويندوز من ايكسپي هستش خواهش ميكنم نرم افزاري كه دوست تون tasmin بهتون داده رو براي منم بفرستيد يا ادرسشو بديد كه منم مشكلم حل بشه ممنونم اين ايميلمه منتظرتونم maziar_p26@yahoo.com

سلام
این همون لینکی هست که می خواهی . اگر هم به مشکل خوردی مراحلی که دوستمون تو پست های بالا گذاشته رو برو و اگر بازم مشکلی داشتی بپرس. در ضمن اگه لینک رو نمیتونی ببینی ، باید با یوزر و پسوردت وارد انجمن بشی.
روی این کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenjxj
05-10-2012, 15:28
سلام از دوستان کسی میدونه چطوری میشه fax و اسکنر این دستگاه را راه اندازی کرد؟
آیا راه اندازی فکس و اسکنر این دستگاه نیاز به درایور های جدا مخصوص فکس و اسکنر داره یا همون درایور پرینترش کافیه؟ لطفا اگه نیاز به درایور های دیگه ای داره آدرس بدید تا دانلود کنیم.

Guidance
07-10-2012, 11:45
آیا راه اندازی فکس و اسکنر این دستگاه نیاز به درایور های جدا مخصوص فکس و اسکنر داره یا همون درایور پرینترش کافیه؟ لطفا اگه نیاز به درایور های دیگه ای داره آدرس بدید تا دانلود کنیم.
سلام
پرینتر شما 3کاره است؟ اگه بله که:
لازم نیست اگه موقع نصب درایور پرینتر یه گزینه ای هست که همشو نصب میکنه اونو زده باشید و در قسمت device manager همرو شناخته باشه مشکلی نداره

mohsenjxj
08-10-2012, 17:58
سلام
پرینتر شما 3کاره است؟ اگه بله که:
لازم نیست اگه موقع نصب درایور پرینتر یه گزینه ای هست که همشو نصب میکنه اونو زده باشید و در قسمت device manager همرو شناخته باشه مشکلی نداره
سه کاره که ... ! دستگاه کپی هست و اون گزینه هایی که شما میگید را نداره چون من فقط درایور پرینترش را از اینترنت دانلود کردم.

mohsenjxj
21-10-2012, 22:08
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.

mohsenjxj
04-11-2012, 21:19
مثل اینکه دیگه کسی به این تاپیک سر نمیزنه...............!

mohsenjxj
26-12-2012, 22:26
ججججججججججججججججججججججججج جججججججججوووووووووووووووو ووووووووووووووووووواااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااابببببببببببب ببببببببببببببببببببب!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pooria-ir
27-12-2012, 13:42
ججججججججججججججججججججججججج جججججججججوووووووووووووووو ووووووووووووووووووواااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااابببببببببببب ببببببببببببببببببببب!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه آمار از مادیران بگیری بد نیست

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

mohsenjxj
08-01-2013, 21:38
از دوستان کسی قیمت به روز این دستگاه را داره؟

mohsenjxj
10-01-2013, 23:28
لطفا یکی جواب بده.:n13:

hamidkocholo
16-11-2013, 13:52
salam dostan manam hamin dastgah o daram o moshkel to win xp daram
bad az nasb dirver narmafzar mige dastgah be computer nasb nist
vali to divice maneger dastgah o shenakhte
mondam chikar konam
rahnamae lotfan

amin3024
29-04-2014, 22:29
سلام بر دوستان
من sharp mx-m350u دارمداریور از سایتی که دوستان گفتن گرفتم همون روندم رفتم نصب کامل شد ریستارت شد ولی بالا که میاد پرینت میفرسی جواب نمیده منظورم اینکه error میده پرینت نمیگیره usb رو هم که در میاری میزنه دستگاه قابل شناسایی نیست
ممنومن میشم دوستان راهنمایی کنن

signul.online
14-05-2014, 09:45
سلام بر دوستان
من sharp mx-m350u دارمداریور از سایتی که دوستان گفتن گرفتم همون روندم رفتم نصب کامل شد ریستارت شد ولی بالا که میاد پرینت میفرسی جواب نمیده منظورم اینکه error میده پرینت نمیگیره usb رو هم که در میاری میزنه دستگاه قابل شناسایی نیست
ممنومن میشم دوستان راهنمایی کنن

سلام دوستان گرامی
دوستان اگر درایوری دارند که بر روی ویندوز 8 یا 7 جواب میده راهنمایی کنند ar-m350 sharp :n03: ؟!
اگر تجربه ای در این مورد داشتید لطفاً بفرمایید تا استفاده کنیم ♥ سپاس

شما دوست عزیز اگر ویندوز xp یا vista دارید درایور هاش همه جا هستند و مشکلی ندارند ..

حذیفه
03-01-2015, 21:02
:n05:سلام خوبید