PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخواستم خواهش کنم بهترین و ساده ترین راهی رو که برای برای دانلود از یوتیوب میشناسید پیشنهاد کنید

reza,n
07-08-2012, 11:24
با سلام:
دوستان متاسفانه برای دانلود فایلهای یوتیوب مشکل دارم میخواستم خواهش کنم بهترین و ساده ترین راهی رو که برای برای دانلود از یوتیوب میشناسید پیشنهاد کنید. (نرم افزار, سایت مستقیم کننده خاصی و یا ترفند خاصی و ...)
ممنونم

paradis
07-08-2012, 11:27
از این سایت استفاده کنید " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

E.N.A.Y.A.T
07-08-2012, 12:02
سلام. چطوری ازش استفاده کنیم؟ اینکه هیچی نداره!!

reza,n
12-08-2012, 11:34
از این سایت استفاده کنید " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

ممنون دوست عزیزم. ولی این سایت اذیت میکنه! گاهی بالا نمیاد و ... ضمنا" سرعت آپلود هم بسیار پایینه. راه دیگه ای سراغ ندارید؟
ممنونم

sam_esfahan
13-08-2012, 13:23
internet download manager نصب کن .. کنار کلیپ علامت DL میاد.. فقط باید تنظیمات proxy رو مطابق IE کرده باشی

عاليه
13-08-2012, 19:50
internet download manager نصب کن .. کنار کلیپ علامت DL میاد.. فقط باید تنظیمات proxy رو مطابق IE کرده باشی

من هم همين برنامه رو پيشنهاد ميدم. منتها اين برنامه از فايرفاكس و اپرا هم پشتيباني ميكنه و لزوما نياز به استفاده از IE نيست. در اينترنت يك سرچ بكنيد ميتونيد راحت نسخه‌هاي كرك‌شده‌ش رو پيدا و نصب كنيد.

reza,n
16-08-2012, 11:34
من هم همين برنامه رو پيشنهاد ميدم. منتها اين برنامه از فايرفاكس و اپرا هم پشتيباني ميكنه و لزوما نياز به استفاده از IE نيست. در اينترنت يك سرچ بكنيد ميتونيد راحت نسخه‌هاي كرك‌شده‌ش رو پيدا و نصب كنيد.
با سلام:
دوست خوبم idmn رو برای فایرفاکس امتخان کردم متاسفانه جواب نمیده! ظاهرا" مشمول پیلترینگ میشه. راه بدون ÷یلتری سراغ ندارید؟
ممنونم
رضا

baran_xrain
21-08-2012, 08:22
سلام دوست عزیز ، شما میتونید از لیچر های که از سایت یوتوب پشتیبانی میکنند استفاده کنید. خوبی این لیچرها اینه که میتونید ویدئوی درخواستی رو با اندازه و فرمتهای مختلفی که علاقه دارید دانلود کنید و عیبشون اینکه معلوم نیست تا کی کار می کنند مثل این دوتا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگر مدت زمانی که این لیچرها فایلها رو نگه میدارند کافی نبود ، می تونید فایل مورد نظر رو در یک آپلود سنتر که قابلیت ریموت از سایتهای دیگر رو داره استفاده کنید مثل این:
اگر سوال دیگه ای در این خصوص بود در خدمتم

Royce
21-08-2012, 14:45
دوستان ظرف این چند روز کسی با idm برای دانلود از یوتوب مشکل پیدا نکرده ؟

punisher3
21-08-2012, 15:27
این سایت خیلی خوبه ولی فیلتره:31:

این سایت هم بدک نیست