PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows 8 RTM Enterprise_VL_HRM_CENA_X86 نسخه نهایی بالینک مستقیم بهمراه کرک فعال سازی

Masoud.ebi
07-08-2012, 04:35
با سلام

میدونم شاید خیلی هاتون مثل من اخبار این ویندوز جدید رو دنبال میکردید .

چند روز قبل فایل های نسخه نهایی توسط تیم هکری موسوم به WZT به درون سایتهای تورنت و پس از اون بقیه سایت ها منتشر شد .

اکثریت بر این باور بودن که کرک این ویندوز با توجه به مدت زمانیکه ویندوز سون طول کشید تا کرک شد حتما زمان بیشتری خواهد برد اما امروز براحتی
و با روش اکتیویشن بر اساس سرور KMS براحتی کرک شد .
خوب سرتون رو درد نیارم بریم سر اصل مطلب :

ابتدا فایل ایزو ارجینال رو از لینک زیر که خودم مستقیمش کردم دان کنید ::

MICROSOFT.WINDOWS.8.ENTERPRISE.RTM.X86.VOLUME.ENGL ISH.DVD-WZT
BUILD: 6.2.9200.16384.WIN8_RTM.120725-1247
FILE: 9200.16384.120725-1247_x86frev_Enterprise_VL_HRM_CENA_X86FREV_EN-US_DVD.iso
SIZE: 2,551,154,688 byte
SHA-1: 15CE0B54557B0EC6376ACBBF76E33714FFC3A632
MD5: 5BC27DBAD05D0D40869CD03634FFAABC
CRC: 8F5F944A
NOTE: this is original M$ image.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part1.RaR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part2.RaR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part3.RaR

حجم دانلودی حدوده 2.37 گیگ هست .

پس از نصب به روش زیر براحتی ویندوز رو اکتیو کنید :::

ابتدا Command Prompt رو در حالت ادمین باز کنید و دستورات ریز رو به ترتیب وارد کنید :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس از اجرای دستورات اگه پیغام اکتیو داد سیستم رو ریستارت کنید .

نکته بسیار مهم اینه که تایم زون حتما باید درست باشه در غیر اینصورت فعال سازی انجام نمیشه .

عکس از سیستم خودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmaster
07-08-2012, 05:21
با سلام

میدونم شاید خیلی هاتون مثل من اخبار این ویندوز جدید رو دنبال میکردید .

چند روز قبل فایل های نسخه نهایی توسط تیم هکری موسوم به WZT به درون سایتهای تورنت و پس از اون بقیه سایت ها منتشر شد .

اکثریت بر این باور بودن که کرک این ویندوز با توجه به مدت زمانیکه ویندوز سون طول کشید تا کرک شد حتما زمان بیشتری خواهد برد اما امروز براحتی
و با روش اکتیویشن بر اساس سرور KMS براحتی کرک شد .
خوب سرتون رو درد نیارم بریم سر اصل مطلب :

ابتدا فایل ایزو ارجینال رو از لینک زیر که خودم مستقیمش کردم دان کنید ::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part1.RaR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part2.RaR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISH.DVD_Full-Packs.com.part3.RaR

حجم دانلودی حدوده 2.37 گیگ هست .

پس از نصب به روش زیر براحتی ویندوز رو اکتیو کنید :::

ابتدا Command Prompt رو در حالت ادمین باز کنید و دستورات ریز رو به ترتیب وارد کنید :::

پس از اجرای دستورات اگه پیغام اکتیو داد سیستم رو ریستارت کنید .

نکته بسیار مهم اینه که تایم زون حتما باید درست باشه در غیر اینصورت فعال سازی انجام نمیشه .

عکس از سیستم خودم :

عالی بود ممنون .
برای تکمیل کردن پستتون اینو میزارم.

Activation Windows 8 (for the present works)
Insert into the command line (run as administrator):

For ENTERPRISE:
slmgr /skms kms-c.no-ip.org:1688

slmgr.vbs -ato
Then here Control Panel \ All Control Panel Items \ System and click Activate and reboot. End

For PROFESSIONAL:
slmgr.vbs -ipk NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
slmgr /skms kms-c.no-ip.org:1688
slmgr.vbs -ato

Masoud.ebi
07-08-2012, 09:16
دستتون درد نکنه اما چون میخواستم نسخه Enterprise رو معرفی کنم فقط روش اکتیو این نسخه رو گفتم . البته روش هر دو یکیه KMS Server اما نسخه پرو یک مرحله تغییر کلید رو اضافه تر داره .

اما با دستور اول یعنی قسمتی که پورت رو روی 1688 میزارید بعضی ها جواب نگرفتند

برای همین گفته شده دستور اول رو اگه بدون پورت بزنید مطمئن تر خواهد بود . یعنی Slmgr /skms kms-c.no-ip.org

نکته دیگه اینکه اگر دوستان روی سیستمش شون برنامه کنترل پورت ها نظیر فایروال ها و .. دارند اونو قبل از این کار غیر فعال کنند .

Masoud.ebi
07-08-2012, 09:26
نکته دیگه اینکه در حال حاضر سرور فعال سازی آن هستش پس سریعتر بجنبید و اکتیو کنید چون هر لحظه احتمال دان شدن سرور و پایان یافتن جشن وجود خواهد داشت :31: .

البته گفته میشه در اینصورت هم روش های جایگزین و آفلاین وجود خواهد داشت همانند داستان کرک نسخه انترپرایس ویندوز 7 توسط گروه BIE با روش Local KMS .

clau
07-08-2012, 10:47
نسخه نهایی ویندوز مگه قرار نبود آبان ماه بیاد بازار؟راستی این ویندوز که گذاشتین برای دانلود تم هاش کامل هستش اخه ورژن قبلیش که دانلود کردم فقط 1سری عکس 6-5 تایی برای گذاشتن روی دسکتاپ داشت :20: تا حالا هر چی دانلود کردم یک مشکلی داشتن یکیش 30روزه بود اخرین ورژنش هم چون نتونستم درایور usb-tv روش نصب کنم پاکش کردم دوباره ویندوز7رو نصب کردم:41:

erfan_jf
07-08-2012, 10:53
لطفا نسخه 64bit رو هم همراه با کرکش بذارید .

30we
07-08-2012, 11:06
برای من این ارور رو میده,مرحله اول با موفقیت میره جلو مرحله دوم گیر میکنه.... البته 64 بیتی هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud.ebi
07-08-2012, 12:21
اگر تنظیمات Time zone و Regional رو درست بر روی کشور ایران ست کرده باشید پس در نتیجه در حال حاضر سرور اکتیو سازی دان شده است

ساعاتی بعد مجددا تست بفرمایید و کامنت پرامپت رو حتما با حالت ادمین باز کنید .

موفق باشید .

Ami R 940
07-08-2012, 13:50
این نسخه 64 بیت ؟ ..و اینکه نحوه نصبش چه جوریاس مثل همون ویندوز 7 و.. هست؟ شنیدم میگن بوت نداره و این حرفا.. رو فلش میشه ریخت و نصب کرد ؟

amir.7
07-08-2012, 14:08
سلام

دوستان لطفا مشخص بفرمایید که در هنگام اجرای دستورات بین حروف فاصله هست یا نه

لطفا سریعتر ، با تشکر

smahdis
07-08-2012, 15:12
حاجی فعالسازی با اون نسخه ای که دو تاپیک پایین تر گذاشتین کار میکنه یا نه.

soheilsh
07-08-2012, 15:57
برای من هم نسخه پرفشنال کار نکرد .

Masoud.ebi
07-08-2012, 17:46
دوستان متاسفانه سرور بدلایلی دان هست و تا باز نشه امکان فعال سازی وجود نداره . اما مشکلی نیست پس از نصب نیز میتونید کماکان بصورت 30 روزه استفاده کنید و تا اون زمان هم مطمئنا روش های جایگزین و افلاین خواهد امد

به محض آمدن روش جدید پست اول آپدیت خواهد شد .

دیشب خودم 2 تا کامپیوتر خونه رو اکتیو کردم اما امروز برای کامپیوتر یکی از دوستان به مشکل برخوردم . پس بدونید پیگیرش هستم و در سریع ترین زمان اطلاع رسانی خواهم کــــــــــــرد .

soheilsh
07-08-2012, 20:58
دوستان متاسفانه سرور بدلایلی دان هست و تا باز نشه امکان فعال سازی وجود نداره . اما مشکلی نیست پس از نصب نیز میتونید کماکان بصورت 30 روزه استفاده کنید و تا اون زمان هم مطمئنا روش های جایگزین و افلاین خواهد امد

به محض آمدن روش جدید پست اول آپدیت خواهد شد .

دیشب خودم 2 تا کامپیوتر خونه رو اکتیو کردم اما امروز برای کامپیوتر یکی از دوستان به مشکل برخوردم . پس بدونید پیگیرش هستم و در سریع ترین زمان اطلاع رسانی خواهم کــــــــــــرد .

ُسرور از طرف میکروسافت بلاک شده . ف
فعلا روشی موجود نیست به قول اقا مسعود البته انتظار زیادی هستش که 2 روز بعد از ریلیز ویندوز 8 در این مدت کرک بشه .
راستی این واتر مارک ورژن کنار صفحه رو چطوری میشه برداشت ؟

solidworm
07-08-2012, 21:13
من ویندوز 8 نصب کردم، ویندوز 7 دی اکتیو شد! گفت قلابیه! مجبور شدم دوباره دنبال کرک اکتیویشن 7 بگردم و مجدد 7 رو اکتیو کنم.

fotovat
07-08-2012, 23:54
Activate with this ip

slmgr /skms 91.149.135.121
slmgr.vbs -ato

amir.7
08-08-2012, 00:00
Activate with this ip

slmgr /skms 91.149.135.121
slmgr.vbs -ato

ممنون دوست من اما نشد :41:

Masoud.ebi
08-08-2012, 01:16
همونطور که دوستمون در پست بالاتر گفتند ip سرور جدید جهت آنلاک معرفی شده ::

Slmgr /skms 91.149.135.121

slmgr.vbs -ato

تا این ساعت این سرور فعاله و عملیات اکتیو رو انجام میده پس اگر کسی هست که مشکل داره

یا اینکه تنظیمات Time zone درست ست نشده یا فایروال یا هر برنامه ای دیگه مانع از برقراری ارتباط با سرور اکتیو میشه .

مشخصات سرور جدید ::

91.149.135.121 - Geo Information
IP Address 91.149.135.121
Host: gomel.customs.gov.by
Location BY BY, Belarus
City Minsk, 04 -
Organization Atlant Telecom ISP
ISP Mobile Service Ltd.
AS Number AS20852 AtlantTelecom Autonomus System
Latitude 53°90'00" North
Longitude 27°56'67" East

amir.7
08-08-2012, 01:51
دوستان میشه یه آموزش تصویری بزارین ، چون من هر چی میزنم درست نمیشه ، همه موارد رو هم

رعایت کردم

با تشکر

miol
08-08-2012, 02:43
روی نسخه اروپای کار نمیکنه ارور میده باید حتما از نسخه غیر اروپایی استفاده کرد

Masoud.ebi
08-08-2012, 09:42
روی نسخه اروپای کار نمیکنه ارور میده باید حتما از نسخه غیر اروپایی استفاده کرد

خیر دوست عزیز ربطی به نسخه اروپایی و غیره اروپایی نداره .

مشکل فقط تعداد درخواست های بالا جهت اکتیو سازی هستش که باعث از دسترس خارج شدن سرور میشه و

اینکه بعد از مدتی کار کرد یا مایکروسافت سرور رو بلاک میکنه یا خودشون موقتا سرور رو بخاطر مسائلی آف میکنن .

فعلا این تنها راهه و تا آمدن روش های جایگزین مثل DAZ Loader یا OFFLINE KMS باید از این روش مسخره و بازی موش و گربه این روس ها بهره جست .

طبق تحقیقاتی که کردم سرورهای آنلاک شب ها از ساعت 2 تا تقریبا حدوده 7 صبح فعال هستند پس اگر کسی میخواد فعال کنه توی این ساعات شانس موفقیتش بیشتره .

این برنامه ای که براتون میذارم کارش بر اساس این دو تا سرور آنلاک هست دیگه نیازی به داس پرامپت ندارید ::

لینک دانلود :

Masoud.ebi
08-08-2012, 10:57
متاسفانه سرور جدید نیز آفلاین شده میتونید ببینید :

چک کنید هر وقت آن شد دست بکار بشید .

solidworm
08-08-2012, 11:03
با این روش فکر کنم باید هر 180 روز activate بشه. درسته؟
دوم اینکه با اجرای 8،یک سری تغییراتی در بوت سیستم (MBR) ایجاد می کنه که اکتیویشن 7 رو از کار میندازه. راه حلش چیه؟

Masoud.ebi
08-08-2012, 11:27
با این روش فکر کنم باید هر 180 روز activate بشه. درسته؟
دوم اینکه با اجرای 8،یک سری تغییراتی در بوت سیستم (MBR) ایجاد می کنه که اکتیویشن 7 رو از کار میندازه. راه حلش چیه؟

بله توی روش KMS چون لایسنس رو برای مدت 180 روز اکتیو میکنه باید تکرار بشه .

اما نکته ای که وجود داره بعد از اینکه دوستان موفق به اکتیو شدن باید آدرس سرور اکتیوسازی رو به لوکال تغییر بدهند چون در این روش هر 30 روز نیز سیستم عامل عمل چک کردن یا سینک با سرور رو انجام میده .

با این کد بعد از اکتیوسازی : SLMGR /skms localhost

والا برای اون مشکل ویندوز 7 بنظرم چون لودر وین 8 جایگزین میشه یا باید منتظر لودر جدیدتر باشید و یا اینکه از نسخه Win 7 Enterprise SP1 استفاده کنید که براحتی با روش BIE KMS Emulator آفلاین اکتیو میشه .

بنظرم این بهترین راه حل باشه برای این مشکل .

لینک دانلود Bie activatin :

miol
08-08-2012, 15:16
سلام من مطمعنم که این کرک یرای نسخه اروپای کار نمیکنه من خودم نسخه اروپای دارم تو کل فرم خارجی و ایرانی این ذکر شده نسخه اروپای هنوز راه برای کرک کردن نداره

jadaa
08-08-2012, 15:21
اگه روش جدید برای قعال سازی بود بزارین مرسی از دوستان عزیز
من هنوز نتونستم فعال کنم :41:

55021
08-08-2012, 21:11
سلام
دوستان میشه یه فعالساز خوب به ما معرفی کنید
ممنون میشم دوستان

jafarian
08-08-2012, 22:47
سلام
دوستان میشه یه فعالساز خوب به ما معرفی کنید
ممنون میشم دوستان

ازکرک پایین استفاده کنید:20:

Windows 8 build 7850 KMS Activator and Timebomb Remover 0.9.4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lvlajicl
08-08-2012, 23:14
این که گزاشتید واسه Windows 8 x64 Enterprise Build 9200 جواب میده؟
تاپیک ماله هیا Build هست

mehdi_47
08-08-2012, 23:16
ازکرک پایین استفاده کنید:20:

Windows 8 build 7850 KMS Activator and Timebomb Remover 0.9.4

سلام
میتونید لینک رو به صورت مستقیم قرار بدید ؟ من از این سرور نمیتونم دانلود کنم
مرسی

jafarian
08-08-2012, 23:32
سلام
میتونید لینک رو به صورت مستقیم قرار بدید ؟ من از این سرور نمیتونم دانلود کنم
مرسی

55021
08-08-2012, 23:37
سلام این کرک کار نمیکنه دوستان دانلود نکنید من زود امتحانش کردم

jafarian
08-08-2012, 23:42
سلام این کرک کار نمیکنه دوستان دانلود نکنید من زود امتحانش کردم

من تا اونجا که میدونم این کرک ویندوز از حالت مدت دار خارج میکنه از اون جایی هم که دانلودش کردم لینکش معتبر برای همه اثر کرده همه بابت دادن این کرک تشکر کردن در ضمن این کرک همین امشب منتشر شده.

55021
09-08-2012, 00:00
من تا اونجا که میدونم این کرک ویندوز از حالت مدت دار خارج میکنه از اون جایی هم که دانلودش کردم لینکش معتبر برای همه اثر کرده همه بابت دادن این کرک تشکر کردن در ضمن این کرک همین امشب منتشر شده.

دادhش من ظهری دانلود و نصبش کردم کار نیمکنه
ظهر منتشر شد نه امشب خوشی باشی

jafarian
09-08-2012, 00:08
دادhش من ظهری دانلود و نصبش کردم کار نیمکنه
ظهر منتشر شد نه امشب خوشی باشی

من که حرف و دعوا ندارم دوست عزیز من گفتم همه ازاین پستی که داخل اون سایت زده بود تشکر کردن حالا بجز شمابزارین مابقی دوستان هم تست کنن موفق باشین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

55021
09-08-2012, 00:14
من که حرف و دعوا ندارم دوست عزیز من گفتم همه ازاین پستی که داخل اون سایت زده بود تشکر کردن حالا بجز شمابزارین مابقی دوستان هم تست کنن موفق باشین:20:

منم دعوا نکردم گفتم فقط کار نمکینه :31:
دوستان شما تست کنید اینم لینک مستقیم

mrmaster
09-08-2012, 09:22
من از سافت 98 دانلود کردم . موقع نصب همه مراحل رو میرم آخر دیوایس ریدی تا 90 درصد میره بعد ریست میشه لوگوی 8 میاد رد میشه دیگه هیچ تغییری نمیکنه !! ممنون میشم کمک کنید . (رو لپ تاپ دارم نصب میکنم.)

mehdi_47
10-08-2012, 02:16
خبری از کرک جدید نیست ؟ اینی که قبلاْ بعضی دوستان تونستن باهاش ویندوز رو فعال کنن سرورش راه نیفتاده ؟

poonel
10-08-2012, 02:50
مشخصات سخت افزاری لازم برای ویندوز 8 چیه؟

آخه کامپیوتر من خیلی قدیمیه. الآن XP روش نصبه و اصلاً کشش اینو نداره که ویستا و 7 روش نصب کنم.

بگید 8 مشخصاتش چیه میخوام سیستم جدید بخرم.

EngineeR EhsaN
10-08-2012, 03:58
دوستان بنصبیم این نسخه رو؟
میخوام رو لپ تاپ نصب کنم ولی سی دی درایورش فقط واسه ویندوز ٧ نسخه ٦٤ نصب میشه!! نسخه رلیز رو هم نصب کردم تا میخواستم برم تو کامپیوتر صفحه آبی میومد!

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

iMan.xP
10-08-2012, 10:26
دوستان بنصبیم این نسخه رو؟
میخوام رو لپ تاپ نصب کنم ولی سی دی درایورش فقط واسه ویندوز ٧ نسخه ٦٤ نصب میشه!! نسخه رلیز رو هم نصب کردم تا میخواستم برم تو کامپیوتر صفحه آبی میومد!

نسخه خوبیه فقط فعلا کرک نشده و اکتیو نیست در ضمن دیگه از حالت شیشه ای یا aero تواین ورژن خبری نیست ! نمیدونم رو لپ تاپ شما جواب میده یا نه ولی اگر میخوای دانلود کنی نسخه enterprise رو دانلود کن چون یه نسخه دیگه هم داره که enterprise - n هست که مال اروپاست و فکر کنم اون نسخه زبان فارسی نداره اگر خواستی دانلود کنی پ خ بزن لینک های دانلود ورژنی که زبان فارسی داره رو بفرستم

EngineeR EhsaN
10-08-2012, 10:51
نسخه خوبیه فقط فعلا کرک نشده و اکتیو نیست در ضمن دیگه از حالت شیشه ای یا aero تواین ورژن خبری نیست ! نمیدونم رو لپ تاپ شما جواب میده یا نه ولی اگر میخوای دانلود کنی نسخه enterprise رو دانلود کن چون یه نسخه دیگه هم داره که enterprise - n هست که مال اروپاست و فکر کنم اون نسخه زبان فارسی نداره اگر خواستی دانلود کنی پ خ بزن لینک های دانلود ورژنی که زبان فارسی داره رو بفرستم

من نسخه Windows 8 Enterprise x86/x64 RTM Volume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو از پی سی دانلود تا نصفه دانلود کردم فک کنم همون اولی باشه (نسخه غیر اروپایی) ، نگرانی اصلیمم همون دو تا موردی که گفتم هست (صفحه آبی و عدم نصب درایور) البته واسه دراویر انویدیا یدونه آپدیت مخصوص ویندوز 8 اومده ولی برای بقیه قطعات نتونستم پیدا کنم! این سی دیشم که تا میذارم اجرا نمیشه :41:

iMan.xP
10-08-2012, 10:57
من نسخه Windows 8 Enterprise x86/x64 RTM Volume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو از پی سی دانلود تا نصفه دانلود کردم فک کنم همون اولی باشه (نسخه غیر اروپایی) ، نگرانی اصلیمم همون دو تا موردی که گفتم هست (صفحه آبی و عدم نصب درایور) البته واسه دراویر انویدیا یدونه آپدیت مخصوص ویندوز 8 اومده ولی برای بقیه قطعات نتونستم پیدا کنم! این سی دیشم که تا میذارم اجرا نمیشه :41:

تو سی دیش بگرد فایل ست اپش رو پیدا کن بعد از طریق compatibility گزینه ویندوز 7 رو انتخاب کن و اجرا کن شاید نصب بشه

Dew Drop
10-08-2012, 11:05
مشخصات سخت افزاری لازم برای ویندوز 8 چیه؟

آخه کامپیوتر من خیلی قدیمیه. الآن XP روش نصبه و اصلاً کشش اینو نداره که ویستا و 7 روش نصب کنم.

بگید 8 مشخصاتش چیه میخوام سیستم جدید بخرم.

لطفاً سرچ کنید اگه به نتیجه نرسیدید برای سوال خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز
۱gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
1gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
16GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

reza_049
10-08-2012, 12:30
۱.ببخشید پس چرا آیرو برای من فعال هست ؟اکتیو کردن حتما باید از طریق اینترنت باشه؟

aliscan
10-08-2012, 13:18
سلام

این نسخه کامل کامله؟میدیا پلیر هم داره؟:21:

iMan.xP
10-08-2012, 13:35
سلام

این نسخه کامل کامله؟میدیا پلیر هم داره؟:21:

نسخه enterprise کامله و مدیا پلیر داره اما نسخه enterprise -n که مال اروپاست نداره

reza_realmadrid
10-08-2012, 13:56
سلام
می خواستم بدونم روی لپ تاپ دل dell inspiron n5110 کسی ویندوز 8 نصب کرده؟ درایورها مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
خیلی ممنون

EngineeR EhsaN
10-08-2012, 14:03
تو سی دیش بگرد فایل ست اپش رو پیدا کن بعد از طریق compatibility گزینه ویندوز 7 رو انتخاب کن و اجرا کن شاید نصب بشه

اینو به بار زدم بلو اسکرین اومد دیگه نزدم :31: البته شاید تو این نسخه برطرف شده باشه باید یه بار رو نسخه جدید تست کنم

ahoora f
10-08-2012, 14:16
سلام

نرم افزارا و درایورهای ویندوز7 روی ویندوز8 نصب میشه؟مشکلی توی نصب کردن نرم افزارا نداره؟چون نرم افزارای xp با ویستا خیلی مشکل داشت ولی ویستا با سون سازگار بود.حالا میخوام بدونم این نسخه هم مشکلی نداره توی نصب نرم افزار؟چون هنوز هیچ نسخه ویندوز8 نرم افزاری نیومده و بخصوص درایورا که هنوز هیچ نسخه جدیدی ارایه نشده.
دوستانی که نصب کردن بخصوص روی لیتاب بگن مشکلی داشتن واسه نصب درایور و نرم افزار یانه.
این کرک 180روزه کامل ویندوز رو اکتیو میکنه دیگه؟یعنی مشکلی برای نصب و اتصال به اینترنت و نرم افزارا نداره دیگه درسته؟

ahoora f
10-08-2012, 14:27
کسی لینک دانلود با سرعت بالا و مطمعن داره بده دانلود کنیم؟دقیقا چه نسخه ای اخرش دانلود کنیم ؟

M.Amorous
10-08-2012, 14:29
خوش به حالتون بابا :31:
من که لپ تاپم ویندوز اوریجینال داره دلم نمیاد ویندوز 8 کرکی نصب کنم. وقتی ویندوز به صورت رسمی بیاد میتونم این ویندوزو به ویندوز 8 آپدیت کنم؟

ahoora f
10-08-2012, 14:37
خوش به حالتون بابا :31:
من که لپ تاپم ویندوز اوریجینال داره دلم نمیاد ویندوز 8 کرکی نصب کنم. وقتی ویندوز به صورت رسمی بیاد میتونم این ویندوزو به ویندوز 8 آپدیت کنم؟
والا منم ویندوز اورجینال داشت ویستا ولی سون که اومد خواستم اپدیت کنم نشد که نشد حالا چراش خودت بعدا میفهمی.منم رفتم کرکی ریختم الانم 3ساله همون یه ویندوز نصبه هنوزم عوض نکردم الان میخوام اپدیت کنم به 8 کرکی خیال راحت.

Hapoofesgeli
10-08-2012, 14:42
سلام

نرم افزارا و درایورهای ویندوز7 روی ویندوز8 نصب میشه؟مشکلی توی نصب کردن نرم افزارا نداره؟چون نرم افزارای xp با ویستا خیلی مشکل داشت ولی ویستا با سون سازگار بود.حالا میخوام بدونم این نسخه هم مشکلی نداره توی نصب نرم افزار؟چون هنوز هیچ نسخه ویندوز8 نرم افزاری نیومده و بخصوص درایورا که هنوز هیچ نسخه جدیدی ارایه نشده.
دوستانی که نصب کردن بخصوص روی لیتاب بگن مشکلی داشتن واسه نصب درایور و نرم افزار یانه.
این کرک 180روزه کامل ویندوز رو اکتیو میکنه دیگه؟یعنی مشکلی برای نصب و اتصال به اینترنت و نرم افزارا نداره دیگه درسته؟

نرم افزارا مشکل خاصی ندارن...من از اولین نسخه آزمایشی تا الآن دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی تو نرم افزارا ندیدم...فقط فوتوشاپ یکم مشکل داره واسه من...اونم مشکلش به خاطر درایور گرافیکه...ATI یه نسخه واسه RP داده که من تو این نسخه آخریه نتونستم نصب کنم و ارور میده...به جز گرافیک هم من هیچ درایوری نصب نکردم...کل سخت افزار رو راحت شناخته...به راحتی هم بازی میکنم باهاش...اما کرک...من نتونستم اکتیو کنم...باید منتظر بود...

M.Amorous
10-08-2012, 14:47
محیطش چطوره از ویندوز 7 بهتره؟ فکر نکنم برای لپ تاپ یا pc زیاد مناسب باشه آخه روی touch خیلی تمرکز کرده مایکروسافت.

Hapoofesgeli
10-08-2012, 14:54
محیطش چطوره از ویندوز 7 بهتره؟ فکر نکنم برای لپ تاپ یا pc زیاد مناسب باشه آخه روی touch خیلی تمرکز کرده مایکروسافت.
محیطش بستگی به خودتون داره...سلیقه ای هست بیشتر...من الآن رو PC مدت زیادی هست دارم ازش استفاده میکنم و راضی هم هستم...این رابط کاربری مترو هم با اینکه بیشتر به درد تاچ میخوره ولی خوب قشنگه...Aero هم که حذف شده و من از این هم راضی هستم...کلا از این سادگی که مایکروسافت از ویندوزفون 7 شروعش کرد خوشم میاد...مثلا دکمه استارت که حذف شده واسه منی که مانیتور واید ندارم فضای بیشتری رو برای pin کردن اضافه کرده...
در کل برای تنوع هم که شده خوبه :D

ahoora f
10-08-2012, 14:58
روی ویندوز7 اپدیت کنیم بهتره یا فرمت کنیم از اول نصب کنیم؟چون من میخوام دیگه داشته باشم و هی عوض نکنم ویندوز.الان 3ساله که همین سون رو دارم فقط پاکسازیش میکنم مشکلی هم نداره خیلیم عالیه هنوز.ولی خب میخوام دیگه ویندوز8 بریزم دیگه.این نسخه که اومده دیگه نسخه نهاییه واقعا هیچ مشکلی نداره نصب کنیم؟

Operalive
10-08-2012, 15:05
سلام - دوستان من امروز ویندوز 8 اینترپرایز 64بیت رو نصب کردم منتها همون 30 روزه هم فعال نمیکنه و eror میده ./ یکی رانمایی کنه لطفا - کرک دیگه ای پیدا نشد؟

55021
10-08-2012, 15:30
کسی لینک دانلود با سرعت بالا و مطمعن داره بده دانلود کنیم؟دقیقا چه نسخه ای اخرش دانلود کنیم ؟

از اینجا دانلود کن rtm آخرین نسخه موجود هست

amin200200
10-08-2012, 15:53
سلام
دوستان برای نصب بر روی لپ تاپ با مشکل درایور روبرو نمیشید خیالتون راحت من خودم از نسخه اول دارم ازش استفاده میکنم و روی لپ تاپم نصب هست مدل لپ تاپ هم ASUS k52 هست که همونطوری که یکی از دوستان اشاره کردن واسه گرافیک NVIDIA درایور مخصوص 8 تو سایش خودش موجوده و قابل دانلود هستش که من دانلود کردم ( البته درایور مربوط به ویندوز 7 هم جواب میده ) و بقیه رو با DVD خود لپ تاپ که مخصوص ویندوز ،7 64 bit نصب کردم که تعدادش خیلی کم بود و اون هم از طریق dvice mannager چون خوده DVD رو که در دستگاه بگذارید ارور میده و نصب نمیکنه که واسه این کار شما به device mannager برید و از اونجا بر روی device مورد نظر که درایورش نصب نیست ( مشخص شده با رنگ زرد ) کلیک راست کنید و update driver رو بزنید و آدرس DVD رو بدید تا درایورها رو نصب کنه . فقط یه نکنه این که 2 یا 3 مورد رو نتونست نصب کنید که برای نصب این موارد نیاز به اینترنت هست و واسه این کار تمام مراحل قبل رو انجام میدیم و وقتی Update driver رو زدیم به جای این که آدرس DVD رو بدید باید Update Online رو انتخاب کنید( حتما به اینترنت وصل باشید ) حتی من خودم یک مودم EDEG دارم که توی ویندوز 7 جواب میداد اما درایورش در ویندوز 8 پاسخ گو نبود که با update online حل شد به همین راحتی (سخت نگیرید) . امیدوارم واسه دوستان مفید واقع بشه .

Masoud.ebi
11-08-2012, 12:01
با سلام

دوستان متاسفانه در حال حاضر هر دو سرور اکتیوسازی از دسترس خارج شده اند در حالیکه برنامه های بسیاری بر مبنای این دو تا سرور ساخته شده و ادعای اکتیوسازی رو دارند اما اساس کار همه اونها این دوتا سرور هست .

پس تا اطلاع ثانوی و دست بکار شدن گروه های هکری نظیر DAZ یا BIE نمیتوان انتظار کرک شدن کامل این نسخه رو داشت .

اما اگر هم ویندوز اکتیو نشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره چون خیلی از دوستان گفته اند 30 روزه هست و بعدش بوم .. نه اصلا از این خبرا نیست .

ویندوز کماکان بعد از 30 روز نیز کارش رو ادامه میده چون در حالت Notification قرار داره یعنی فقط به شما یادآوری میکنه که ویندوز رو اکتیو کنید و صحتش رو میتونید با این کلید در محیط پرامپت چک کنید :

Slmgr /xpr - این کلید باید زمان و تاریخ دقیق انقضای سیستم عامل رو بده اما میبینید که میگه در حالت Notification mode هست .

اگر هم زمانی با سرورش ارتباط برقرار کنه و به حالت شماره انداز بره با دستور Slmgr -rearm میتونید تا چند ماه براحتی ازش استفاده کنید .
اما مطمئن باشید حالا حالا ها میتونید با خیالی راحت ازش استفاده کنید .

با اکتیوسازی هم عملا چیز زیادی بجز :

- خلاص شدن از دست Watermark و نوشته روی میزکار
- امکان شخصی سازی محیط مترو
- امکان تغییرات توی استارت اسکرین و شخصی سازی لاگین اسکرین
- دریافت آپدیت ها

بدست نخواهید آورد .

یعنی محیط Desktop ویندوز با امکان شخصی سازی کامل در دسترس شما بمانند یک ویندوز 7 فول اکتیو خواهد بود .

در مورد اون پیام اکتیو سازی واتر مارک روی میزکار بگم که فقط کافیه زمانیکه این پیام میاد Task manager تون رو باز کنید و پروسه Explorer.exe رو یکبار ری استارت کنید چون اساس کارش پیام در هر 3 ساعت هست یعنی هر بار که این کارو کنید تا 3 ساعت از شرش خلاص میشید

دوستانی که قصد دانلود نسخه های دیگه رو دارند میتونند به سایت Full-packs.c om مراجعه و نسخه های دیگه رو دانلود کنند . (اون فاصله بین کام رو بردارید ).

ahoora f
11-08-2012, 13:31
با سلام

دوستان متاسفانه در حال حاضر هر دو سرور اکتیوسازی از دسترس خارج شده اند در حالیکه برنامه های بسیاری بر مبنای این دو تا سرور ساخته شده و ادعای اکتیوسازی رو دارند اما اساس کار همه اونها این دوتا سرور هست .

پس تا اطلاع ثانوی و دست بکار شدن گروه های هکری نظیر DAZ یا BIE نمیتوان انتظار کرک شدن کامل این نسخه رو داشت .

اما اگر هم ویندوز اکتیو نشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره چون خیلی از دوستان گفته اند 30 روزه هست و بعدش بوم .. نه اصلا از این خبرا نیست .

ویندوز کماکان بعد از 30 روز نیز کارش رو ادامه میده چون در حالت Notification قرار داره یعنی فقط به شما یادآوری میکنه که ویندوز رو اکتیو کنید و صحتش رو میتونید با این کلید در محیط پرامپت چک کنید :

Slmgr /xpr - این کلید باید زمان و تاریخ دقیق انقضای سیستم عامل رو بده اما میبینید که میگه در حالت Notification mode هست .

اگر هم زمانی با سرورش ارتباط برقرار کنه و به حالت شماره انداز بره با دستور Slmgr -rearm میتونید تا چند ماه براحتی ازش استفاده کنید .
اما مطمئن باشید حالا حالا ها میتونید با خیالی راحت ازش استفاده کنید .

با اکتیوسازی هم عملا چیز زیادی بجز :

- خلاص شدن از دست Watermark و نوشته روی میزکار
- امکان شخصی سازی محیط مترو
- امکان تغییرات توی استارت اسکرین و شخصی سازی لاگین اسکرین
- دریافت آپدیت ها

بدست نخواهید آورد .

یعنی محیط Desktop ویندوز با امکان شخصی سازی کامل در دسترس شما بمانند یک ویندوز 7 فول اکتیو خواهد بود .

در مورد اون پیام اکتیو سازی واتر مارک روی میزکار بگم که فقط کافیه زمانیکه این پیام میاد Task manager تون رو باز کنید و پروسه Explorer.exe رو یکبار ری استارت کنید چون اساس کارش پیام در هر 3 ساعت هست یعنی هر بار که این کارو کنید تا 3 ساعت از شرش خلاص میشید

دوستانی که قصد دانلود نسخه های دیگه رو دارند میتونند به سایت Full-packs.c om مراجعه و نسخه های دیگه رو دانلود کنند . (اون فاصله بین کام رو بردارید ).
من که اخر نفهمیدم چی شد.اخرش ما اپدیت کنیم به ویندوز8 یا نه؟
اون کرک 180روزه چی شد پس؟ اونم دیگه کار نمیکنه؟
اگه کرک نشه خب توی نصب خیلی از نرم افزارها مشکل داره و نصب نمیشه.(البته ویستا و سون که اینطور بود) .سرعت سیستمم خیلی کند میشه و توی اینترنت هم مشکل داره.
یعنی اگه کرک نشه مشکلی نداره؟چون من میخوام روی لبتابم نصب کنم و تمام کارم با این لبتابه و حوصله دردسر و کندی سیستم و نصب نشدن نرم افزارهارو ندارم.
به نظر شما تا کی کرک خوب براش ممکنه نیاد؟

mohsen_1363
11-08-2012, 13:48
نسخه پروفشنال هم اومد
خیلی از سایت های خارجی و تعدادی سایت ایرانی لینک گذاشتن

EngineeR EhsaN
11-08-2012, 14:25
من نسخه Enterprise رو نصب کردم ، بنظرم که تا اینجا عالی بوده ، مخصوصا از لحاظ رابط کاربری هم خیلی روون شده هم خیلی زیباتر ، حذف آئرو هم به نظرم زیباترش کرده!! کلا پیشنهاد میشه مطمئنا تو این چند روز آینده کرکهای جدیدتریم میاد :46:

توصیه مهم : اگه لپ تاپ فول اچ دی دارید اینو از دستش ندید از ما گفتن :31:

black.lord
11-08-2012, 15:28
من رو لپ تاپپم نصب کردم با درایو amd catalyst مشکل داره نسخه ویندوز 8 رو هم از سایت amd دانلود کردم باز هم مشکل داره ولی خود ویندوز کارت گرافیک رو میشناسه. --- در کل از 7 خیلی بهتره تمام درایو ها رو خودش میشناسه از بابت درایو مشکلی نداره . ---- کسی تونسته رو این انتی ویروس نصب کنه ؟ Kaspersky نصب نمیشه !

Operalive
11-08-2012, 17:37
آره - من 7 اورجینال دارم منتها 8 رو به اون ترجیح دادم - واقعا عالیه
و در جواب دوستمون باید بگم من نسخه pure 2.0 Kaspersky نصب هستم و هیچگونه مشکلی نداره.

EngineeR EhsaN
11-08-2012, 21:10
موقعی که میخوام بعضی از برنامه ها رو نصب کنم ، خطای عدم نصب Net Framework 3.5 رو میده ، موقعیم که میخوام همین برنامه رو نصب کنم بازم همین خطا رو میده!!

iMan.xP
11-08-2012, 21:40
موقعی که میخوام بعضی از برنامه ها رو نصب کنم ، خطای عدم نصب Net Framework 3.5 رو میده ، موقعیم که میخوام همین برنامه رو نصب کنم بازم همین خطا رو میده!!

توی دی وی دی ویندزتون به پوشه Sources بروید و پوشه sxs را پیدا کنید سپس پوشه sxs را به مسیر C:\Temp کپی کنید.

الان Command Prompt admin را باز کنید. سپس دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\temp\sxs

صبر کنید تا نصب تموم بشه چند دقیقه ای طول میکشه بعد هم سیستم رو ریستارت کنید

kases
11-08-2012, 22:26
سلام دوستان

نسخه ای توی یکی از سایتهای ایرانی دیدم به اسم Windows 8 Professional Rtm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نظرتون این نسخه اصل هست ؟ یا همین نسخه اینترپرایس دانلود کنم؟

ahoora f
11-08-2012, 22:59
سلام دوستان

نسخه ای توی یکی از سایتهای ایرانی دیدم به اسم Windows 8 Professional Rtm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نظرتون این نسخه اصل هست ؟ یا همین نسخه اینترپرایس دانلود کنم؟
هر دوتاش اورجیناله و مشکلی نداره.
نسخه اینترپرایس بالاتر و کاملتر از نسخه پرو هست

kases
11-08-2012, 23:05
هر دوتاش اورجیناله و مشکلی نداره.
نسخه اینترپرایس بالاتر و کاملتر از نسخه پرو هست

ممنون دوست عزیز لطف کردین

شنیدم نسخه اینترپرایس ویندوز مدیا پلیر نداره و مخصوص اروپاست ایا نسخه ای هست که مدیا پلیر داشته باشه ؟ و اگه هست ممنون میشم لینک دانلود بزارید با تشکر :11:

ahoora f
11-08-2012, 23:18
ممنون دوست عزیز لطف کردین

شنیدم نسخه اینترپرایس ویندوز مدیا پلیر نداره و مخصوص اروپاست ایا نسخه ای هست که مدیا پلیر داشته باشه ؟ و اگه هست ممنون میشم لینک دانلود بزارید با تشکر :11:

اینترپرایس دوتا نسخه داره یکی جهالی و یه اروپایی.بله اروپایش مدیاپلیر و اینترنت اکسپلورر نداره. ولی نسخه جهانیش کامل هست
Windows 8 Enterprise RTM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نسخه جهانی هست و Windows 8 Enterprise N RTM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه اروپایی اونه.

ahoora f
11-08-2012, 23:21
یه کرک جدید هم اومده برای پاک کردن واتر مارک پایین دسکتاپ

night lord
12-08-2012, 11:10
دوستان از بین Enterprise , Core , Professional کدوم بهتر و کاملتره؟

Operalive
12-08-2012, 13:44
مشاهده نسخه های مختلف ویندوز 8 به همراه توضیحات

gt333
13-08-2012, 02:29
سربال نامبری که نصب کنی چی بزنیم پس ؟ هیچ جا ننوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟/

K1lou
13-08-2012, 09:00
مشاهده نسخه های مختلف ویندوز 8 به همراه توضیحات

با سلام
پس در این ویندوز ما نسخه ای به اسم نسخه ultimate نداریم درسته ؟ الان تمامی امکانات و قابلیتها در همین نسخه enterprise قرار داده شده ؟
من که این نسخه نهایی enterprise رو نصب کردم مشکلی که دارم مثل نسخه های ازمایشی هنوز دیسک درایو dvd رو نمیشناسه البته من ویندوز رو از روی همین دیسک نصب کردم و بعد از نصب و ورود به محیط سیستم عامل درایو دی وی دی رو داشتم اما بعد از ری استارت و خارج کردن دی وی دی ویندوز درایو دی وی دی رو توی ویندوز دارم
وقتی یک دی وی دی در زمان روشن کردن سیستم میزارم توی دیسک بعد از ورود به ویندوز درایو رو دارم اما اگه دی وی دی رو قرار ندم درایو رو در ویندوز ندارم
دوستان نظری ندارن
ضمنا این نسخه رو من از سافت گذر دانلود کردم و با یک سرچ دیدم مدیا پلیر رو هم داره
کرک برای من هم کار نمیکنه و ضمنا قابلیتهای personalize هم مثل نسخه آزمایشی برای من غیر فعال هست ( نیاز به اکتیو کردن ویندوز داره ) برای سایر دوستان هم بصورت غیر فعال هست یا نه ؟
با تشکر

mohsen_1363
13-08-2012, 12:44
سربال نامبری که نصب کنی چی بزنیم پس ؟ هیچ جا ننوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟/

55021
13-08-2012, 13:59
سلام
من امروز یه مشکل از ویندوز 8 پیدا کردم
ویندوز enterprise رو روی لب تاب نصب کردم وقتی که خاموش میکنم برق usb ها رو قطع نمیکنه کولر بد واسه لب تاب هی کار میکنه باید باطری لب تاب رو درآرود و از برق هم بکشی تا برقهای usb ها قطع شه
فعلا این نسخه همین مشکل رو واسه من داشته
---------------------------------------------------------------------

راستی دوستان نسخه enterprise قسمت سریال دادن برای اکتیو شدن برای شما هم غیر فعاله؟؟نمیشه با سریال این رو فعال کرد ؟؟

black.lord
13-08-2012, 16:23
سلام
من امروز یه مشکل از ویندوز 8 پیدا کردم
ویندوز enterprise رو روی لب تاب نصب کردم وقتی که خاموش میکنم برق usb ها رو قطع نمیکنه کولر بد واسه لب تاب هی کار میکنه باید باطری لب تاب رو درآرود و از برق هم بکشی تا برقهای usb ها قطع شه
فعلا این نسخه همین مشکل رو واسه من داشته
---------------------------------------------------------------------

راستی دوستان نسخه enterprise قسمت سریال دادن برای اکتیو شدن برای شما هم غیر فعاله؟؟نمیشه با سریال این رو فعال کرد ؟؟

اینکه مشکل نیست برخی از لپ تاپ ها قابلیت شارژ از طریق usb زمانی که لپ تاپ خاموشه رو داره .

55021
13-08-2012, 16:49
اینکه مشکل نیست برخی از لپ تاپ ها قابلیت شارژ از طریق usb زمانی که لپ تاپ خاموشه رو داره .

برای سون اینجور نبود ولی این 8 اصلا برق لپ تاپ رو موقع خاموش شدن قطع نمیکنه این کار باعث خرابی باطری لپ تاپ میشه

Masoud.ebi
13-08-2012, 17:45
دوستان عزیر بجنبید اکتیو کنید تا این سرور رو هم نبستند :

برای نسخه اینترپرایز :

slmgr.vbs /skms benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net

slmgr.vbs /ato

برای نسخه پرو هم از کد زیر استفاده کنید :

slmgr.vbs /ato

Operalive
13-08-2012, 17:49
سلام لطفا توضیح می دهید چطور از این باید استفاده بشه؟

Masoud.ebi
13-08-2012, 17:55
سلام لطفا توضیح می دهید چطور از این باید استفاده بشه؟

پست اول رو با دقت بخونید و سریع تر دوستان اکتیو کنند .

خودم همین الان دو تا ویندوز رو اکتیو کردم .

هر لحظه احتمال دان شدن سرورها هست تا این ساعت سرور داره اکتیو میکنه .

55021
13-08-2012, 17:56

برای نسخه اینترپرایز :

slmgr.vbs /ato

slmgr.vbs /ato
جواب نداد ...

55021
13-08-2012, 18:00
روی 64 بیتی جواب نداد

Masoud.ebi
13-08-2012, 18:10
روی 64 بیتی جواب نداد

دوست عزیز 32 یا 64 بیتی بودن سیستم عامل ربطی نداره . این یک سرور اختصاصی با یک کلید منحصر بفرد برای اکتیوسازیه ویندوز 8 هست . الان همه دارند اکتیو میکنن توی فروم شون چک کردم اعم از نسخه اینترپرایز یا پرو چه 32 و چه 64 بیتی همه تا الان با موفقیت اکتیو کردند .

طبق این راهنما عمل کنید حتما جواب میگیرید :

55021
13-08-2012, 18:26
دوست عزیز 32 یا 64 بیتی بودن سیستم عامل ربطی نداره . این یک سرور اختصاصی با یک کلید منحصر بفرد برای اکتیوسازیه ویندوز 8 هست . الان همه دارند اکتیو میکنن توی فروم شون چک کردم اعم از نسخه اینترپرایز یا پرو چه 32 و چه 64 بیتی همه تا الان با موفقیت اکتیو کردند .

طبق این راهنما عمل کنید حتما جواب میگیرید :

مثل این دقیق انجام دادم نشد :41:

اگه کسی انجام داده لطفا اینجا اعلام کنه مرسی

Masoud.ebi
13-08-2012, 18:40
تنظیمات Time zone رو بدرستی انجام داده اید ؟ یعنی بروی تهران قرار داره یکبار این تنظیمات رو از قسمت ساعت سر برگ آخری از قسمت Internet time آپدیت کنید و دوباره سعی کنید .

همچنین از کنترل پنل تنظیمات Regional رو بر روی ایران قرار دهید .

نکته دیگه اینکه CMD رو در حالت ادمین باز کنید و فایروال ویندوز رو هم غیرفعال کنید .

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..

موفق باشید .

Haniiii
13-08-2012, 18:47
من هم مشکل کرک دارم ! .... ارور میده ! از نسخه pro استفاده میکنم ...

ahoora f
13-08-2012, 18:52
من قسمت اول رو درست جواب میده ولی دومی رو این ارور رو میده

لطفا کمک کنید تا بسته نشده سرورها

T E R M I N A T O R
13-08-2012, 18:53
سلام دوستان ، هیچ راهی نیست که بشه مدیا پلیر برای نسخه اروپا آورد؟ مدیاپلیر 11 دانلود کردم ولی متاسفانه روش نصب نمیشه

soheilsh
13-08-2012, 19:07

برای نسخه اینترپرایز :

slmgr.vbs /ato

slmgr.vbs /ato

ترکید...........

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:09
از این استفاده کنید :

slmgr -skms benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net
slmgr -ato

یا این یکی :

[slmgr /skms [2001:470:70:1a1::2
Slmgr /ato

دوستانی که نسخه پرو دارند سریال شون رو هم باید تغییر بدهند .

با اولی حتما باید جواب بگیرید :

فایروال - آنتی اسپای نمیدونم هر جور برنامه کنترل پورت که دارید رو غیرفعال کنید
تنظیمات time zone و Regional رو هم درست بر روی ایران و تهران ست کنید .

براحتی در کمتر از 10 ثانیه ویندوز اکتیو میشه .

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:13
اینم برای نسخه پرو :

slmgr -ato

باید جواب بگیرید سرور هنوز آن هست و اکثریت جواب گرفتند . چندین و چند بار تست کنید . بین هر خط دستور صبر کنید تا پیغام لازم رو بگیرید . توی حالت ادمین حتما حتما حتما باز کنید CMD رو .

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:18
کسانیکه نمیتونند از خط فرمان استفاده کنند یا مشکل دارند از این برنامه استفاده کنند .

بازم میگم این برنامه رو هم در حالت Run as Administrator باز کنید :::

ahoora f
13-08-2012, 19:21
من بازم همون مشکل رو دارم..دستور اول رو قبول میکنه و پیغام صحیح میده

ولی دستور دوم تمام سرورها که گذاشتین این پیغام رو میده

مشکل از چیه؟؟؟؟؟

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:21
ترکید...........

چی ترکید دوست من

سرور هنوز آن هست الان 8:19 دقیقه هست و همچنان اکتیو رو انجام میده .

اما بقول شما هر لحظه احتمال ترکیدنش هســـت .

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:28
کسانیکه مشکل دارند باید DNS SERVER ها رو به این آدرس ( آدرس گوگل ) که میذارم تغییر بدهند :

Primary DNS: 8.8.8.8
Secondary DNS: 8.8.4.4

پس از تغییر dns سیستم رو ری استارت کنید و با اون برنامه پست بالا دوباره چک کنید .

ahoora f
13-08-2012, 19:36
کسانیکه مشکل دارند باید DNS SERVER ها رو به این آدرس ( آدرس گوگل ) که میذارم تغییر بدهند :

پس از تغییر dns سیستم رو ری استارت کنید و با اون برنامه پست بالا دوباره چک کنید .

dns ها رو از کجا تغییر بدیم؟ از توی مودم؟؟؟

iMan.xP
13-08-2012, 19:41
برای من تا این تاریخ اکتیو شد :26:

Masoud.ebi
13-08-2012, 19:42
نه
کانکشنی که باهاش متصل میشی رو راست کلیک کن properties بعد tcp ivp4 یا tcp ipv6 رو کلیک کن و از حالت اتو اونا رو بذار روی اعداد گفته شده .

mojtaba007
13-08-2012, 19:51
واقعا نمیدونم مشکلم کجایه
dns ها
فایر وال بسته
اجرا نمیشه

Haniiii
13-08-2012, 19:55
من هم هنوز نتونستم ... ! ...

فایروال که کلا خاموشه ... time رو تهران ... Region رو ایران ! ... open as administrator هم میزنم .... dns هم ست کردم ...

هنوز ارور میده !

55021
13-08-2012, 19:56
تنظیمات Time zone رو بدرستی انجام داده اید ؟ یعنی بروی تهران قرار داره یکبار این تنظیمات رو از قسمت ساعت سر برگ آخری از قسمت Internet time آپدیت کنید و دوباره سعی کنید .

نکته دیگه اینکه CMD رو در حالت ادمین باز کنید و فایروال ویندوز رو هم غیرفعال کنید .

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..

موفق باشید .

مرسی دوست عزیز بارم نشد

ahoora f
13-08-2012, 19:58
منم همون مشکل رو داره نمیشه

Masoud.ebi
13-08-2012, 20:07
از اون برنامه ای که گذاشتم کمک بگیرید خیلی ها به کمک همین برنامه تونستند اکتیو کنند :

اگه اینم جواب نده دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه .

تنها چیزی که میمونه اینکه : از یه اینترنت دیگه یه شرکت دیگه هم تست کنید یا اینکه از وی پی ان کمک بگیرید .

Masoud.ebi
13-08-2012, 20:10
This worked for me i had to restart i use a mac so i am using a vmware image activated till 2013 lol haha

I did following to activate Windows 8 Pro x64:

1. Set TCP/IPv4 server addresses:
Preffered DNS server: 8 . 8 . 8 . 8
Alternate DNS server: 8 . 8 . 4 . 4

2. Restart the system. (restarting PC is important)

3. Run cmd as administrator.

4 Enter following commands:
slmgr.vbs -ipk ng4hw-vh26c-733kw-k6f98-j8ck4
slmgr -ato

همونطور که میبینید حتی ویندوز رو از محیط VMWARE نیز تونستند اکتیو کنند .

هنوز سرورها آن هستند .

55021
13-08-2012, 20:15
کسانیکه نمیتونند از خط فرمان استفاده کنند یا مشکل دارند از این برنامه استفاده کنند .

بازم میگم این برنامه رو هم در حالت Run as Administrator باز کنید :::

از اون برنامه ای که گذاشتم کمک بگیرید خیلی ها به کمک همین برنامه تونستند اکتیو کنند :

اگه اینم جواب نده دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه .

تنها چیزی که میمونه اینکه : از یه اینترنت دیگه یه شرکت دیگه هم تست کنید یا اینکه از وی پی ان کمک بگیرید .
واقعا ممنونم با این روش درست شد

مرســــــــــــــــی

ahoora f
13-08-2012, 20:22
واقعا ممنونم با این روش درست شد

مرســــــــــــــــی

شما ویندوزت چیه؟؟پرو یا اینترپرایس؟؟؟
از همون سرورهای توی خوده فایل زیپ استفاده کردی یا سرورهایی که دوستمون گذاشتن؟

55021
13-08-2012, 20:31
شما ویندوزت چیه؟؟پرو یا اینترپرایس؟؟؟
از همون سرورهای توی خوده فایل زیپ استفاده کردی یا سرورهایی که دوستمون گذاشتن؟

اینترپرایس هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این فابل رو دانلود و اجرا کردم درست شد

وقتی فایل رو میخوای اجرا کنی روش کلیک راست کن Run as Administrator بزن

ahoora f
13-08-2012, 20:38
اینترپرایس هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این فابل رو دانلود و اجرا کردم درست شد

وقتی فایل رو میخوای اجرا کنی روش کلیک راست کن Run as Administrator بزن

اینم دانلود کردم ولی بازم نشد همه سرورهارو فیلد میزنه
جالب اینه key که برا ویندوز شما زده مال منم دقیقا همونه.حالا نمیدونم همشون همون key رو دارن یا نه!

55021
13-08-2012, 20:56
اینم دانلود کردم ولی بازم نشد همه سرورهارو فیلد میزنه
جالب اینه key که برا ویندوز شما زده مال منم دقیقا همونه.حالا نمیدونم همشون همون key رو دارن یا نه!

dns رو به این تغییر بده و یه بار ریستارت کن بعد امتحان کن

Haniiii
13-08-2012, 21:00
تمام روش هایی که که تو این چند صفحه آخر بود رو امتحان کردم ... حتی از وی پی N استفاده کردم ... ولی بازم ارور

mohsen_1363
13-08-2012, 21:07
من یه نسخه پرو ProWMC نصبیدم
اکتیو سازی
تو مرحله سوم ارور میده

ahoora f
13-08-2012, 21:20
این کارم کردم ولی بازم نشد..البته توی حالت ipv6 تغییر نمیکرد dns ولی توی حالت ipv4 تغییر دادم و ریستارت کردم.ولی بازم نشد با اون نرم افزار سرورهارو فیلد میزنه

توی حالت cmd این ارور رو میده 0xC004F074

mohsen_1363
13-08-2012, 21:27
ارور من هم همینه
یه چند صفحه اوکی میکنم تا بره

55021
13-08-2012, 21:33
این کارم کردم ولی بازم نشد..البته توی حالت ipv6 تغییر نمیکرد dns ولی توی حالت ipv4 تغییر دادم و ریستارت کردم.ولی بازم نشد با اون نرم افزار سرورهارو فیلد میزنه

توی حالت cmd این ارور رو میده 0xC004F074

تنظیمات ساعت سیستم رو اینجور تنظیم کن شاید درست شد

یه بار هم update now بزن

dns رو همونهای که گفتم بزار مال ipv4 رو تغییر بده

بعد تغییر dns حتما یه بار ریستارت کن

بعد برنامه ای که دانلود کردی رو اجرا کن

ahoora f
13-08-2012, 21:43
همه اینکارو کردم. حتی با وی چی ان هم برنامه رو اجرا کردم ولی بازم نشد.

55021
13-08-2012, 21:52
همه اینکارو کردم. حتی با وی چی ان هم برنامه رو اجرا کردم ولی بازم نشد.

شرمنده دیگه نمیدونم چیکار کنی

EngineeR EhsaN
13-08-2012, 22:26
چرا این نسخه مثل قبلیا آفلاین اکتیو نمیشه؟ ویندوز منم با این روشا اکتیو نشد!

mohsen_1363
13-08-2012, 22:37
خوب سایت یه اطلاعیه جدید داده

CAUTION DUE TO ACTIVATION BE USING SOME OPERATORS ARE BLOCKING IPv6 OPERATION.
TO HAVE 100% success INTERNET use 3G or VDSL. In the internet via ADSL can give problems activating.
میگه از اینترنت 3g یا vdsl استفاده کنید
adsl ها احتمالا مسدود شدن

Hapoofesgeli
13-08-2012, 22:56
دوستان من هم ارور دریافت میکردم و با این روش مشکلم حل شد...
اول DNS رو تنظیم کردم
بعد این برنامه رو دانلود کردم
64:

32:

بصورت سازگار با ویندوز 7 نصب رو اجرا کردم و بعد از نصب باهاش کانکت شدم
بعد دستورات زیر رو اجرا میکنید :

ahoora f
13-08-2012, 23:00
من این دستور زدم کد پاک شد
slmgr.vbs -rilc
الان کد میخواد کسی میدونه چجوری کد بهش بدم ؟ چه کدی بدم بهش؟

mohsen_1363
14-08-2012, 00:09
اول DNS رو تنظیم کردم
64:

32:

تست کردم
تو اجرای فایل پیوست مشکل داره و ارور میده

ahoora f
14-08-2012, 00:15
اخرش با کوشش فراوان اکتیو شد تا 2013.2

Hapoofesgeli
14-08-2012, 00:28
تست کردم
تو اجرای فایل پیوست مشکل داره و ارور میده
نصب یا اجرا؟من که نسخه 64 بیتی رو بدون مشکل نصب و اجرا کردم...الآن دوباره هم دانلود و نصب کردم برای اطمینان و اجرا شد...

ahoora f
14-08-2012, 00:35
من اینکارو را کردم اخرش اکتیو شد نمیدونم حالا مشکل دقیقا چی بود

با این کد توی cmd کد ویندوز رو پاک کنید
slmgr.vbs -rilc
بعد رستارت کنید

با این نرم افزار بهش کد جدید بدید
فقط نوع ورژن رو انتخاب کنید و key بهش بدی و اکتیو نکنید

بعد این نرم افزار ور دانلود کنید و با حالت ادمین و تیک ویندوز7 نصبش کنید و بعد ران کنید وکانکت بشید
این برای 32بیت هست برای 64هم دوستان لینک گذاشتن

بعد هم اینو دانلود کنین هم نرمافزار هم فایلهای تکس رو یکجا کنار هم بریزید و نرمافزار رو با حالت run as administrator اجرا کنید

Haniiii
14-08-2012, 01:33
شاید مشکل از این ورژنی باشه که دانلود کردم ! ... لطفا بگین کدوم یکی از این لینک ها رو دانلود کنم که مشکلی نداشته باشه ؟ ( 64bit )

mhdashtdar
14-08-2012, 02:32
با نرم افزار gogoCLIENT که لینکش تو همین صفحه هست :پست 128 لینک دوم و یا پست 123 مشکل من حل شد،برای من اصلن کانکت نمی شد که با طی مراحل زیر وصل شد:

اول به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید:

فیلد ها رو پر کنید(Desired Userid همون نام کاربری دلخواهتون هست و دقت کنید پسورد 8 رقمی وارد کنید)
بعد از پر کردن فیلدها گزینه submit رو بزنید ،اطلاعات حساب به ایمیل شما فرستاده می شه.

بعد از دانلود برنامه برای اجرای برنامه حتما این مراحل رو انجام بدین:

روی فایل دانلود شده راست کلیک و گزینه Properties رو بزنین
به سربرگ Compatibility برین و تیک قسمت Compatibility mode رو بزنین و ویندوز 7 رو انتخاب کنین و همچنین تیک قسمت Privilege level هم بزنین و در نهایت Ok و برنامه رو نصب کنین

بعد از باز شدن برنامه این موارد رو انجام بدین
در سربرگ اول در قسمت Server Address این رو وارد کنین
amsterdam.freenet6.net

و همچنین گزینه Connect Using the Following Credentials رو بزنین و یوزر و پسورد که موقع ثبت نام انتخاب کریدن رو وارد کنین

حالا به سربرگ Advanced برین و در قسمت Tunnel Mode گزینه سوم یعنی (ipv6-in-udp-ipv4 tunnel (nat traversal رو انتخاب کنین

مجدد به سربرگ Basic برگردین و Connect رو بزنین.

اگر برنامه با موفقیت وصل شد تو system try پیغام میده.برای اینکه مطمئن بشید وصل شده می تونید از سربرگ log در قسمت پایین open log window ، پیغام های برنامه رو مشاهده کنید{دکمه refresh را هم در پنجره log کلیک کنید} در صورت اتصال درست ipv6 و dns آدرس ها نمایش داده میشه،در غیر این صورت می نوسه که مشکل چیه.

حالا از لینک سوم پست 128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای فعال کردن ویندوز استفاده کنید.برای سیستم من تا 2/10/2013 فعال شد.(32bit enterpris)

من قسمتی از این آموزش رو در انجمن سافت گذر دیدم.
هم چنین تشکر از ahoora f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Hapoofesgeli ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دیگر دوستان که برنامه ها رو آپلود کردند....

ali1497
14-08-2012, 03:29
با سلام و تشکر.

بالاخره از طریق روال اموزش شما Win 8 Pro اینجانب هم اکتیو شد.

*hamedkhatar*
14-08-2012, 09:13

slmgr.vbs -rilc
بعد رستارت کنید

بعد این نرم افزار ور دانلود کنید و با حالت ادمین و تیک ویندوز7 نصبش کنید و بعد ران کنید وکانکت بشید

بعد هم اینو دانلود کنین هم نرمافزار هم فایلهای تکس رو یکجا کنار هم بریزید و نرمافزار رو با حالت run as administrator اجرا کنید

salam
sorry farsi nadaram
man hame in kara ro kardam akharesh ham peygham dad ke active shode
vali baz neveshteh : Windows is Not activated
chera?
chekar konam?
thanx

EngineeR EhsaN
14-08-2012, 10:41

slmgr.vbs -rilc
بعد رستارت کنید

مرسی بابت راهنمایی مال منم تا 2013/10/2 اکتیو شد!

------------

چطوری میشه حالت هایبرنیت رو فعال کرد؟

mohsen_1363
14-08-2012, 10:44
کسی تونسته نسخه
ProWMC رو اکتیو کنه ؟
اینجا نوشته بایدافلاین اکتیو شه درست ه؟

Haniiii
14-08-2012, 10:55
بالاخره تونستم activate کنم ... ممنون از همه دوستان

black.lord
14-08-2012, 11:12
سرور هنوز کار میکنه ؟

ahoora f
14-08-2012, 11:21
salam
sorry farsi nadaram
man hame in kara ro kardam akharesh ham peygham dad ke active shode
vali baz neveshteh : Windows is Not activated
chera?
chekar konam?
thanx
کجا نوشت که اکتیو شده؟؟ توی سیستم نوشت که اکتیو شده بعد دوباره نواکتیو زد یا فقط توی نرمافزار نوشت اکتیو؟؟؟
یه بار ریستارت کن دوباره همین مراحل رو انجام بده حتما باید درست بشه...چون همه تونستن اکتیو کنن
یه چیز دیگه هم هست توی سیستم چندثانیه نوکتیو میزنه ولی بعد چندثانیه میزنه اکتیو..

soheilsh
14-08-2012, 11:23
اقا برای من نشد . موقع اجرای برنامه activatewindows پیغام میده که server not found
در صورتی که سرور رو میتونم پینگ کنم

ahoora f
14-08-2012, 11:27
مرسی بابت راهنمایی مال منم تا 2013/10/2 اکتیو شد!

------------

چطوری میشه حالت هایبرنیت رو فعال کرد؟
روی علامت باتری کلیک کن یا از کنترل پنل power options رو بیار
سمت چپ choose what the power buttons do رو بزن
اونجا میتونی حالتهای مختلف برای خاموش شدن یا اسلیپ شدن سیستم رو انتخاب کنید در حالت باتری یا اتصال به برق.

ahoora f
14-08-2012, 11:30
اقا برای من نشد . موقع اجرای برنامه activatewindows پیغام میده که server not found
در صورتی که سرور رو میتونم پینگ کنم
مراحلی که بالا گفتم رو انجام دادین دقیقا؟؟دقیقا این مراحل رو انجام بدین حتما میشه چون سرور هنوز فعاله
dns رو هم تغییر بدین به گوگل طبق راهنمایی دوستان

ahoora f
14-08-2012, 11:32
سرور هنوز کار میکنه ؟
بله هنوزم تا الان که فعاله سرورها
ولی معلوم نیست تا کی فعال باشه هر لحظه ممکنه از کار بیفته

black.lord
14-08-2012, 11:35
اول DNS رو تنظیم کردم
64:

32:

دوستان از این روش استفاده کنین جواب میده من همین الان 3 تا ویندوز اکتیو کردم

ahoora f
14-08-2012, 11:37
کسی تونسته نسخه
ProWMC رو اکتیو کنه ؟
اینجا نوشته بایدافلاین اکتیو شه درست ه؟

بله تونستن اکتیو کنن خیلیها
نخیر این روشم باید انلاین انجام بشه هنوز هیچ روش افلاینی نیست
طبق همون راهنمایی که توی همین جا شده انجام بدین حتما اکتیو میشه
تایم زون و dns رو هم حتما تنظیم کنید

soheilsh
14-08-2012, 11:41
مراحلی که بالا گفتم رو انجام دادین دقیقا؟؟دقیقا این مراحل رو انجام بدین حتما میشه چون سرور هنوز فعاله
dns رو هم تغییر بدین به گوگل طبق راهنمایی دوستان

soheilsh
14-08-2012, 11:46

soheilsh
14-08-2012, 11:46
سرور یا قطعه یا مشکل چیز دیگریست

mohsen_1363
14-08-2012, 11:48
بله تونستن اکتیو کنن خیلیها
نخیر این روشم باید انلاین انجام بشه هنوز هیچ روش افلاینی نیست
طبق همون راهنمایی که توی همین جا شده انجام بدین حتما اکتیو میشه
تایم زون و dns رو هم حتما تنظیم کنید
نرم افزار gogoclient کانکت شده
فایل اجرایی active windows اکتیو نمیکنه
dns ها ست شده همین طور gmt 3.30
با comand هم این اروریه که میده

soheilsh
14-08-2012, 11:52
ظاهرا سرور ترکیده
اخه بابا مگه چیه که نمی تونن یه سرور انلاین بذارن خاک بر سر

*hamedkhatar*
14-08-2012, 11:56
کجا نوشت که اکتیو شده؟؟ توی سیستم نوشت که اکتیو شده بعد دوباره نواکتیو زد یا فقط توی نرمافزار نوشت اکتیو؟؟؟
یه بار ریستارت کن دوباره همین مراحل رو انجام بده حتما باید درست بشه...چون همه تونستن اکتیو کنن
یه چیز دیگه هم هست توی سیستم چندثانیه نوکتیو میزنه ولی بعد چندثانیه میزنه اکتیو..

اونجا آخرین مرحله که اون اکتیویشن که کنار اون فایل تکست بود رو میزدیم یکی رو خودم از وارز گرفتم سریع بدون چک کردن پیغام میداد که اکتیو شده ولی توی خود ویندوز میزد اکتیو نیست
ولی بعدش با یه اکتیویتور دیگه چک کردم شروع میکرد به سرچ کردن ولی همش ارور میداد

راستی این دی ان اس گوگل چنده؟
کجا آموزشش رو نوشتند میشه لینک بدید؟ ممنون میشم

حالا فعلا از تو ویندوز 7 دارم میاد خوب شد پاکش نکردم فکر کنم ویندوز 8 رو دوباره از اول باید نصبش کنم چون فکر کنم خیلی خرابکاری توش کردم
ممنون

soheilsh
14-08-2012, 12:01
بابا کار نمیکنه سر کاریم

mohsen_1363
14-08-2012, 12:05
سایت اصلی خوشگل قرمر اون وسط نوشته

اون وقت این دوستموم میگن ورزن wmc اکتیو میشه

soheilsh
14-08-2012, 12:07

عزیز ادرس سایت چیست ؟

mohsen_1363
14-08-2012, 12:12
حتما قسمت ما نیست
بالاخره کرکش میاد

soheilsh
14-08-2012, 12:25

slmgr /skms benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net

slmgr /ato

با این دستور فعال شد .
gogoclient هم کانکت باید باشه

mojtaba007
14-08-2012, 12:31
مشکل من اینه اصلا هر کاری میکنم
gogoclient من کانکت نمیشه
یکی کمک کنه

ahoora f
14-08-2012, 12:40

دوست عزیز من این ورژن رو که خودم ندارم.ولی هم اینجا تونستن اکتیو کنن بچه ها هم توی فروم های خارجی من نگاه کردم تونسته بودن اکتیو کنن که منم گفتم که تونستن خیلیها اکتیو کنن..حالا این سایت منظورش از این افلاین که نوشته من نفهمیدم ولی اگه نمیشه پس اون سرور رو چرا ادرس داده زیرش؟
فقط باید باهاش وربری و همه راه هارو امتحان کنی تا مشکل حل بشه...من خودم دیروز 3ساعت باهاش وررفتم و تمام راه هارو امتحان کردم تا اخرش درست شد دقیقا هم نفهمیدم مشکل چی بود ولی درست شد بالاخره.

mohsen_1363
14-08-2012, 13:22
نمیدونم من هر کاری میکنم نمیشه
اون سرور زیرش هم که نوشته نسخه اینترپرایزه

ahoora f
14-08-2012, 13:23
اموزش از تمام مراحل ریزبه ریز میزارم که مشکل کسانی که نمیتونن اکتیو کنن حل بشه
1-Time zone
تنظیمات Time zoneرو بروی تهران قرار بدید یکبار این تنظیمات رو از قسمت ساعت سر برگ آخری از قسمت Internet time هم آپدیت کنید.

2-dns
کانکشنی که باهاش متصل میشید رو راست کلیک کنید properties بعد tcp ivp4 رو کلیک کنید و dns از حالت اتو بذارید روی اعداد گفته زیر و بعد ریستارت کنید
-3پاک کردن key
با این کد توی cmd کد ویندوز رو پاک کنید(حتما در تمام مراحل cmd رو در حالت run as administrator اجرا کنید)
slmgr.vbs -rilc
بعد رستارت کنید

4-دادن کد جدید
فقط نوع ورژن رو انتخاب کنید و key بهش بدید و اکتیو نکنید

5- gogoclient
بعد این نرم افزار دانلود کنید و با حالت ادمین و تیک ویندوز7 نصبش کنید و بعد ران کنید وکانکت بشید

-6اکتیوتور

یا اینکه cmd در حالت administrator اجرا کنید و این دستورات رو به ترتیب بهش بدید
برای نسخه اینترپرایز :

slmgr.vbs /ato

یا
slmgr -ato

یا این یکی :
Slmgr /ato

اینم برای نسخه پرو :

slmgr -ato

ahoora f
14-08-2012, 13:28
مشکل من اینه اصلا هر کاری میکنم
gogoclient من کانکت نمیشه
یکی کمک کنه

حتما از حالت ویندوز7 و ادمین باید نصب و اجرا کنین.
یه بار دیگه در حالت ویندوز7 و حالت run as administrator نصبش کنین وبا همین روش هم اجراش کنین حتما کانکت میشه

ahoora f
14-08-2012, 14:40
کسایی که میتونن یه تایم بگیرن از زمان بوت شدن و بالا اومدن ویندوز اینجا بگن چقدر زمان میبره برای بالا اومدن ویندوز.
چون گفته شده بود که زمان بوت شدم این ویندوز خیلی کم شده ولی برای من که تغییر محسوسی نداشته زمان بوت شدن..همون در حدود 30تا 40 ثانیه هست که سون هم همین زمان بود(یه ویدیو من دیدم توی 14ثانیه بوت شد)

من سرعت اینترنتمم خیلی پایین اومده و بخصوص کروم خیلی کند شده کسی دیگم این مشکلو داره؟

mehdi_nin
14-08-2012, 16:24
من وقتی ری استارت میکنم به نظر خودم کمتر از 15 ثانیه میشه ..وقتی کامپیوتر روشن میکنم هم همینجور

Masoud.ebi
14-08-2012, 19:08
دوستانی که با آدرس IPV6 benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net مشکل دارند از این آدرس جدید که بر اساس IPV4 هست تست کنند

لطفا تمامی تنظیمات dns ها و همچنین برنامه gogoclient رو غیر فعال کنید و با این ادرس جدید تست کنید :::: همانند پست اول :::

theliel.no-ip.org:62000

نتیجه رو دوستان اعلام کنند ظاهرا داره جواب میده .

*hamedkhatar*
14-08-2012, 19:20
اموزش از تمام مراحل ریزبه ریز میزارم که مشکل کسانی که نمیتونن اکتیو کنن حل بشه
1-Time zone
تنظیمات Time zoneرو بروی تهران قرار بدید یکبار این تنظیمات رو از قسمت ساعت سر برگ آخری از قسمت Internet time هم آپدیت کنید.

2-dns
کانکشنی که باهاش متصل میشید رو راست کلیک کنید properties بعد tcp ivp4 رو کلیک کنید و dns از حالت اتو بذارید روی اعداد گفته زیر و بعد ریستارت کنید
-3پاک کردن key
با این کد توی cmd کد ویندوز رو پاک کنید(حتما در تمام مراحل cmd رو در حالت run as administrator اجرا کنید)
slmgr.vbs -rilc
بعد رستارت کنید

4-دادن کد جدید
فقط نوع ورژن رو انتخاب کنید و key بهش بدید و اکتیو نکنید

5- gogoclient
بعد این نرم افزار دانلود کنید و با حالت ادمین و تیک ویندوز7 نصبش کنید و بعد ران کنید وکانکت بشید

-6اکتیوتور

یا اینکه cmd در حالت administrator اجرا کنید و این دستورات رو به ترتیب بهش بدید
برای نسخه اینترپرایز :

slmgr.vbs /ato

یا
slmgr -ato

یا این یکی :
Slmgr /ato

اینم برای نسخه پرو :

slmgr -ato

آقا دمت گرم باز به شما
من فردا صبح سر کار ویندوز رو از اول نصب میکنم و طبق این دستورات عمل میکنم
امیدوارم درست بشه
با تشکر

smahdis
14-08-2012, 20:18
آقا من کلا با وین هشت مشکل پیدا کردم.

صفحه آبی مرگ دوباره برگشته اما با ظاهری تازه.

وقتی هم روشن میکنم و وارد مترو که میشه اگر روی مای کامپیوتر کلیک کنم BSOD میاد.

dubarareeh
14-08-2012, 20:19
ممنون کار کرد ویندوز اکتیو شد

*hamedkhatar*
14-08-2012, 22:07
why?????????????????????????????
daram divoone misham
inbar ro system khoone nasb kardam
bazam nemishe
chetory mitonam farsi ro ezafeh konam?

*hamedkhatar*
14-08-2012, 22:28
دوستانی که با آدرس IPV6 benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net مشکل دارند از این آدرس جدید که بر اساس IPV4 هست تست کنند

لطفا تمامی تنظیمات dns ها و همچنین برنامه gogoclient رو غیر فعال کنید و با این ادرس جدید تست کنید :::: همانند پست اول :::

theliel.no-ip.org:62000

نتیجه رو دوستان اعلام کنند ظاهرا داره جواب میده .

man aval in peygham ro zadam
slmgr /skms theliel.no-ip.org:62000
successful dad
vali bad in ro zadam:
slmgr.vbs -ato
error dad
:19:

*hamedkhatar*
14-08-2012, 23:09
آقا درست شد
نمیدونم چی شد یه هو دیدم اکتیو شده در صورتی که همه تست ها موفقیت آمیز نبود
ممنون از کمک دوستان

mojtaba007
15-08-2012, 00:50
دوستان من همه کارها رو انجام دادم
ولی کانکت نمیشه
بهترین سرور ها کدوم هستند

در ضمن وقتی دستور cmd را وارد میکنم
این خطا رو میده

black.lord
15-08-2012, 00:53
کسایی که میتونن یه تایم بگیرن از زمان بوت شدن و بالا اومدن ویندوز اینجا بگن چقدر زمان میبره برای بالا اومدن ویندوز.
چون گفته شده بود که زمان بوت شدم این ویندوز خیلی کم شده ولی برای من که تغییر محسوسی نداشته زمان بوت شدن..همون در حدود 30تا 40 ثانیه هست که سون هم همین زمان بود(یه ویدیو من دیدم توی 14ثانیه بوت شد)

من سرعت اینترنتمم خیلی پایین اومده و بخصوص کروم خیلی کند شده کسی دیگم این مشکلو داره؟

زمان بوت شدن : از زمانی که ویندوز شروع به بوت شدن میکنه 8.4 ثانیه :31: تا زمانی که صفحه ی لاک سکرین میاد (از اول که دکمه ی پاور رو میزنم تا لاک اسکیرین 11 ثانیه)
زمان خاموش شدن : 14 ثانیه با توجه به نرم افزار های زیادی که run هستن
سرعت اینترنت هم مشکلی نداره ولی اینترنت اکسپلورر اشغاله خیلی اذیت .
به نظر من از 7 خیلی خیلی بهتره .

black.lord
15-08-2012, 00:56
دوستان من همه کارها رو انجام دادم
ولی کانکت نمیشه
بهترین سرور ها کدوم هستند

در ضمن وقتی دستور cmd را وارد میکنم
این خطا رو میده

سریال اشتباه رو دادی فکر کنم سریال pro دادی که این پیغام اومده

Masoud.ebi
15-08-2012, 02:44
دوستان از این برنامه هم میتونید استفاده کنید که مزیت این برنامه اینه که وضعیت سرور رو بدرستی نشون میده که آیا آن هست یا اف ::

اما این سرور اکتیوسازی بر روی پرتکل IPV6 قرار گرفته که متاسفانه آدرس بلاک میشه و باید از این روش تبدیل IPV6 to IPV4 استقاده بشه .
بدلیل همین مورد اکثر اکتیوسازی ها با شکست مواجه میشه . مثلا من خودم بطور معمول با اولین تلاش بدون بهره بردن از این برنامه ها تونستم اکتیو کنم .

در حال حاضر هم سرور برخلاف تصور اکثر دوستان فعاله برنامه بالا رو بهمین خاطر گذاشتم تا دوستان بدونند سرور آن هست و مشکل از جای دیگست .

اما شخصی توی یکی از فروم ها تونسته با روشی سرورهای IPV4 رو آماده کنه اونو براتون میذارم چک کنید و اطلاع رسانی کنید برای این آی پی هایی که میذارم نیازی به هیچگونه تغیری توی dns یا نصب برنامه ای نظیر gogoclient tunnel ندارید .

همه رو آف کنید و بصورت معمول از این آدرس ها استفاده کنید :::::

theliel2.no-ip.org:62000

theliel.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

theliel.mooo.com:62000

Masoud.ebi
15-08-2012, 09:20
دوستان دیگه سعی نکننـــــــد سرور بالاخره بعد از 2 روز آف شـــــد :

benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net - (IPv6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) - OFF-LINE
kms-c.no-ip.org:1688 - (IPv4) - OFF-LINE
91.149.135.121:1688 - (IPv4) - OFF-LINE

فعلا تمامی سرورهای اکتیو آف شدند .

ahoora f
15-08-2012, 10:35
زمان بوت شدن : از زمانی که ویندوز شروع به بوت شدن میکنه 8.4 ثانیه :31: تا زمانی که صفحه ی لاک سکرین میاد (از اول که دکمه ی پاور رو میزنم تا لاک اسکیرین 11 ثانیه)
زمان خاموش شدن : 14 ثانیه با توجه به نرم افزار های زیادی که run هستن
سرعت اینترنت هم مشکلی نداره ولی اینترنت اکسپلورر اشغاله خیلی اذیت .
به نظر من از 7 خیلی خیلی بهتره .

8.4ثانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من برام هیچ تفاوتی نکرده با سون سرعت بوت شدن، سرعت خوده ویندوزم تفاوت چندانی نداره...یه مشکل دیگه هم داره خیلی لگ داره یعنی یه نرم افزار یا صفحه باز میکنی چند ثانیه طول میکشه تا باز بشه.نمیدونم مشکل از چیه.

Masoud.ebi
15-08-2012, 10:54
8.4ثانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من برام هیچ تفاوتی نکرده با سون سرعت بوت شدن، سرعت خوده ویندوزم تفاوت چندانی نداره...یه مشکل دیگه هم داره خیلی لگ داره یعنی یه نرم افزار یا صفحه باز میکنی چند ثانیه طول میکشه تا باز بشه.نمیدونم مشکل از چیه.

سرعت استارت آپ برای شما تفاوتی نداره چون این ویندوز بالاترین عملکردش رو بر روی نسل جدید بایوس ها یعنی UEFI داره .

بر روی لپ تاپ خودم بعد از شات دان - توجه کنید شات دان نه ری استارت - حدودا 3 ثانیه زمان میبره تا کاملا بالا بیاد یعنی پاور که میزنم تقریبا یه پلک که بزنم اومده بالا و این فوق العاده است .

در مورد ایراد سرعت پایین اجرای برخی نرم افزارها بخاطر از نو بازنویسی بخش های عمده سیستم عامل به نسبت ویندوز 7 فعلا کمتر نرم افزاری رو پیدا میکنید که بطور کامل با این ویندوز همخوانی داشته باشه حتی گوگل کروم هم بعضا لگ داره و به شدت سیستم عامل رو تا حد هنگ کامل پیش میبره .

پس فعلا به یک مقدار زمان نیاز داریم تا اکثر شرکت ها بتونند خودشون رو آپدیت کنند با تغییرات این سیستم عامل دوست داشتنی .

استفاده از 8 رو به همه دوستان توصیه میکنم توی اجرای خیلی از نرم افزارها واقعا سریعتر از 7 شده و صد البته سبک تر .

موقع بالا اومدن کامل سیستم عامل نهایت رمی که مصرف میکنه توی نسخه 32 بیتی حدودا 500 تا 550 مگ هست و این عالیه در حالیکه یک سیستم عامل موبایل همه گیر شده ای مثل آندروید 4 هم تقریبا همین قدر فضا رو موقع بالا اومدن اشغال میکنه و این شاهکار مایکروسافته که یک همچین سیستم عاملی رو با این مصرف پایین منابع طراحی کرده .

پس غــــــــر نزنید و لـــــــــــذت ببــــرید .

ahoora f
15-08-2012, 11:06
من فونت فارسی ویندوزم یه چیز عجیب غریبه...توی بعضی نرمافزارها فونت فارسی نشون نمیده و مربع مربع هست...اول خوب بود چندتا فونت نصب کردم عوض شد فونت خوده ویندوز، توی بعضی نرم افزارها هم مشکل داره
کسی میدونه چطوری باید درستش کرد؟؟؟؟

ahoora f
15-08-2012, 11:16
سرعت استارت آپ برای شما تفاوتی نداره چون این ویندوز بالاترین عملکردش رو بر روی نسل جدید بایوس ها یعنی UEFI داره .

بر روی لپ تاپ خودم بعد از شات دان - توجه کنید شات دان نه ری استارت - حدودا 3 ثانیه زمان میبره تا کاملا بالا بیاد یعنی پاور که میزنم تقریبا یه پلک که بزنم اومده بالا و این فوق العاده است .

در مورد ایراد سرعت پایین اجرای برخی نرم افزارها بخاطر از نو بازنویسی بخش های عمده سیستم عامل به نسبت ویندوز 7 فعلا کمتر نرم افزاری رو پیدا میکنید که بطور کامل با این ویندوز همخوانی داشته باشه حتی گوگل کروم هم بعضا لگ داره و به شدت سیستم عامل رو تا حد هنگ کامل پیش میبره .

پس فعلا به یک مقدار زمان نیاز داریم تا اکثر شرکت ها بتونند خودشون رو آپدیت کنند با تغییرات این سیستم عامل دوست داشتنی .

استفاده از 8 رو به همه دوستان توصیه میکنم توی اجرای خیلی از نرم افزارها واقعا سریعتر از 7 شده و صد البته سبک تر .

موقع بالا اومدن کامل سیستم عامل نهایت رمی که مصرف میکنه توی نسخه 32 بیتی حدودا 500 تا 550 مگ هست و این عالیه در حالیکه یک سیستم عامل موبایل همه گیر شده ای مثل آندروید 4 هم تقریبا همین قدر فضا رو موقع بالا اومدن اشغال میکنه و این شاهکار مایکروسافته که یک همچین سیستم عاملی رو با این مصرف پایین منابع طراحی کرده .

پس غــــــــر نزنید و لـــــــــــذت ببــــرید .
دوست عزیز اولا غــــــــر نزدیم و فقط مشکلات رو گفتیم که که شاید بشه حلشون کرد و راهکاری پیدا کرد..اگر قرار بر دنبال بهتر شدن نبود اصلا چرا باید مثلا ویندوز8 نصب کرد.همون xp هم هنوز خوب کار میکنه ومیشه باهاش ساخت و غـــــــــر نزد!!!!!!!!!!!!

یعنی واقعا بالا اودن ویندوز برای شما اینقدر سریعه؟؟؟یعنی یه پلک میزنی صفحه مترو جلوت میبینی؟؟؟؟؟؟
من روز اول حدود زیر 20ثانیه بالا میومد ولی الان نمیدونم چرا 40تا 50ثانیه طول میکشه تا کامل بالا بیاد.

Masoud.ebi
15-08-2012, 12:15
دوست عزیز اولا غــــــــر نزدیم و فقط مشکلات رو گفتیم که که شاید بشه حلشون کرد و راهکاری پیدا کرد..اگر قرار بر دنبال بهتر شدن نبود اصلا چرا باید مثلا ویندوز8 نصب کرد.همون xp هم هنوز خوب کار میکنه ومیشه باهاش ساخت و غـــــــــر نزد!!!!!!!!!!!!

یعنی واقعا بالا اودن ویندوز برای شما اینقدر سریعه؟؟؟یعنی یه پلک میزنی صفحه مترو جلوت میبینی؟؟؟؟؟؟
من روز اول حدود زیر 20ثانیه بالا میومد ولی الان نمیدونم چرا 40تا 50ثانیه طول میکشه تا کامل بالا بیاد.

این جمله آخرم رو دوست عزیز جدی نگیر همین طوری گفتم .

اما در مورد سرعت باید بگم اگر به تنظیمات پیش فرض سیستمت دست زده باشید از این طریق چک کنید ببینید آیا تنظیماتش درسته یا نه ؟

برید به power otions بعد از پنل سمت چپ گزینه choose what the power button does رو انتخاب کنید تا به این صفحه پایین برسید ::

بعد اون قسمت مسطتیل قرمز رنگ پایین رو ببینید آیا چک مارک خورده یا نه ؟ باید باشه اگر نیست اون گزینه بالا که مشخص کردم رو بزنید تا چک مارک ها فعال بشه تنظیمات رو ذخیره کنید و سیستم رو شات دان - حتما شات دان نه ری استارت - تا تفاوت رو احساس کنید .

اما اگر تنظیمات پیش فرضه باید بگم متاسفانه سخت افزار شما شاید یه مقدار قدیمی باشه برای بهره بردن از حداکثر توان این ویندوز در قسمت استارت آپ .

در مورد نرم افزار هم گفتم که چون این ویندوز تازه چند روز قبل بدست شرکای سخت افزاری مایکروسافت رسیده و هنوز بصورت عمومی منتشر و در اختیار همه قرار نگرفته (خودمون رو نبین که راحت دانلود میکنیم و کرک میکنیم و ..) پس زمان لازم داره تا برنامه ها خودشون رو با این سیستم عامل سازگار کنند .

روی سیستم من واقعا همینقدر که گفتم سریع بوت میشه اگر باور ندارید تا فیلم اش رو بگیرم و بذارم چرا چون بایوس مادربورد از نوع UEFI هست و این باعث میشه فوق العاده سریع بوت بشه
اما همین ویندوز رو روی یه سیستم دیگم که یکم قدیمی تره نصبیدم و واقعا اونچنان تفاوتی توی بوت با 7 نداره .

black.lord
15-08-2012, 14:03
روی سیستم من واقعا همینقدر که گفتم سریع بوت میشه اگر باور ندارید تا فیلم اش رو بگیرم و بذارم چرا چون بایوس مادربورد از نوع UEFI هست و این باعث میشه فوق العاده سریع بوت بشه
اما همین ویندوز رو روی یه سیستم دیگم که یکم قدیمی تره نصبیدم و واقعا اونچنان تفاوتی توی بوت با 7 نداره .
شما هاردد ssd هست که انقدر سریع اطلاعات رو از هارد به رم انتقال میده ؟
یعنی هم دکمه ی پاور رو میزنی در عرض یک چشم بهم زدن :18: سیستم به طور کامل بوت میشه و وارد محیط مترو می شید !!!!؟
مدل لپ تاپ چیه ؟

ahoora f
15-08-2012, 14:31
این جمله آخرم رو دوست عزیز جدی نگیر همین طوری گفتم .

اما در مورد سرعت باید بگم اگر به تنظیمات پیش فرض سیستمت دست زده باشید از این طریق چک کنید ببینید آیا تنظیماتش درسته یا نه ؟

برید به power otions بعد از پنل سمت چپ گزینه choose what the power button does رو انتخاب کنید تا به این صفحه پایین برسید ::

بعد اون قسمت مسطتیل قرمز رنگ پایین رو ببینید آیا چک مارک خورده یا نه ؟ باید باشه اگر نیست اون گزینه بالا که مشخص کردم رو بزنید تا چک مارک ها فعال بشه تنظیمات رو ذخیره کنید و سیستم رو شات دان - حتما شات دان نه ری استارت - تا تفاوت رو احساس کنید .

اما اگر تنظیمات پیش فرضه باید بگم متاسفانه سخت افزار شما شاید یه مقدار قدیمی باشه برای بهره بردن از حداکثر توان این ویندوز در قسمت استارت آپ .

در مورد نرم افزار هم گفتم که چون این ویندوز تازه چند روز قبل بدست شرکای سخت افزاری مایکروسافت رسیده و هنوز بصورت عمومی منتشر و در اختیار همه قرار نگرفته (خودمون رو نبین که راحت دانلود میکنیم و کرک میکنیم و ..) پس زمان لازم داره تا برنامه ها خودشون رو با این سیستم عامل سازگار کنند .

والا من که اینکه توی 3ثانیه سیستم بالا بیاد جایی نشنیده بودم.بهترین زمانی که من فیلمشم دیدم از زدن کلید پاور تا وارد شدن به مترو 14ثانیه بود، و زیر این زمان نشنیده بودم من..خوده مایکروسافت هم توی پیش نمایشش از بهبود 30تا40 درصدی گفته بود و به زیر 20ثانیه رسیدن زمان بوت،از 3ثانیه چیزی نگفته بودن!!!
برای من هیبریت و اسلیپ هم بیشتر از 3تا پلک زدن طول میکشه چه برسه شات دون توی یه پلک زدن!!!
دوست عزیز اگه لطف کنین فیلم بگیرین و بزارین خیلی خوب میشه.(البته بحث باور نکردن حرف شما نیست بحث اینکه مام ببینیم و لذت ببریم از همچین چیزی)
من یه نرم افزار رو پاک کردم بهتر شد زمان بالا اومدن.حدود 20ثانیه شده الان.

arman1133
15-08-2012, 15:38
دوستان کسی الان از وضعیت این سرورها برای کرک خبر نداره که افلاین هستن یا آنلاین
ما که هرچه زدیم به در بسته خوردیم و موفق به اکتیو کردن نشدیم

black.lord
15-08-2012, 16:54

چه نرم افزاری رو پاک کردین بگین تا ما نصبش نکنیم :46:

black.lord
15-08-2012, 16:58
دوستان کسی الان از وضعیت این سرورها برای کرک خبر نداره که افلاین هستن یا آنلاین
ما که هرچه زدیم به در بسته خوردیم و موفق به اکتیو کردن نشدیم

دوست عزیز تو پست ها بگردی پیدا میکنی .

Masoud.ebi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان دیگه سعی نکننـــــــد سرور بالاخره بعد از 2 روز آف شـــــد :

benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net - (IPv6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) - OFF-LINE
kms-c.no-ip.org:1688 - (IPv4) - OFF-LINE
91.149.135.121:1688 - (IPv4) - OFF-LINE

فعلا تمامی سرورهای اکتیو آف شدند .

Masoud.ebi
15-08-2012, 18:17
والا من که اینکه توی 3ثانیه سیستم بالا بیاد جایی نشنیده بودم.بهترین زمانی که من فیلمشم دیدم از زدن کلید پاور تا وارد شدن به مترو 14ثانیه بود، و زیر این زمان نشنیده بودم من..خوده مایکروسافت هم توی پیش نمایشش از بهبود 30تا40 درصدی گفته بود و به زیر 20ثانیه رسیدن زمان بوت،از 3ثانیه چیزی نگفته بودن!!!
برای من هیبریت و اسلیپ هم بیشتر از 3تا پلک زدن طول میکشه چه برسه شات دون توی یه پلک زدن!!!
دوست عزیز اگه لطف کنین فیلم بگیرین و بزارین خیلی خوب میشه.(البته بحث باور نکردن حرف شما نیست بحث اینکه مام ببینیم و لذت ببریم از همچین چیزی)

مدل لپ تاپم hp Probook هست اگر اشتباه نکنم هاردش SSD و پردازنده اش هم سندی بریج ه .

اگر وقت کردم چشم فیلم هم براتون میذارم .

حالا ما میگیم 3 ثانیه تایم نگرفتیم دوست عزیز شاید یکی دو ثانیه بیشتر بشه اما سرعت استارت آپش فوق العاده محسوسه به نسبت ویندوز 7 .

iMan.xP
15-08-2012, 18:49
windows 8 manager هم کمک زیادی توی سرعت بالا اومدن میکنه توی قسمت system speed میتونید گزینه هایی که نیاز ندارید رو تیک بزنید و سیستم روو ریستارت کنید و توی start up manager هم میتونید جلوی استارت اتوماتیک برنامه هایی که نیاز ندارین رو بگیرین

ahoora f
15-08-2012, 19:05
مدل لپ تاپم hp Probook هست اگر اشتباه نکنم هاردش SSD و پردازنده اش هم سندی بریج ه .

اگر وقت کردم چشم فیلم هم براتون میذارم .

حالا ما میگیم 3 ثانیه تایم نگرفتیم دوست عزیز شاید یکی دو ثانیه بیشتر بشه اما سرعت استارت آپش فوق العاده محسوسه به نسبت ویندوز 7 .
هارد ssd که بله!!!!
ولی یه پلک و 3ثانیه خیلی فرق داره با چندثانیه بیشتر!!!
ولی کاملا درسته که زمان بوت شدنش نسبت به سون بهتر شده . همینم خیلی عالیه تا برسه به 3ثانیه!!!

ahoora f
15-08-2012, 19:08
چه نرم افزاری رو پاک کردین بگین تا ما نصبش نکنیم :46:

TuneUpUtilities2012

malkemid
15-08-2012, 20:57
بچه ها من نسخه پرو رو روی لپتاپم نصب کردم...منتها رزلوشن فقط 1024*768 داره...گوشه های مانیتور سیاه می مونه...چجوری میشه ردیفش کرد؟؟؟

hamed19900
15-08-2012, 22:06
همه ی سرورها غیر فعاله :45:

55021
16-08-2012, 16:20
اینجا یه سر بزنید

mohsen_1363
16-08-2012, 21:50
این 90 روزه لینک دانلود داد
به نظرتون چطوره
ارزش نصب داره !

black.lord
17-08-2012, 01:05
دوستانی که لپ تاپ دارن یک تست بکنن ببینن مصرف شارژ باطریشون بیشتر نشده من پاور پلن رو روی پاور سیو میزارم خیلی بتونم استفاده بکنم 2 ساعت میشه در صورتی که تو 7 تا 4:30 هم میرسید باطریم هم فقط 5% خراب شده

naviddj
17-08-2012, 11:35
مدیر سایت پخش کننده کرک گفته که امیدواره کرک جدید تا 2 روز آینده بیاد.....دوستان صبر داشته باشن

gggmail
17-08-2012, 13:26
دوستان به نظر شما روی لپتاب نصب کنم یا صبرکنم فینال بیاد؟

55021
17-08-2012, 17:09
دوستان به نظر شما روی لپتاب نصب کنم یا صبرکنم فینال بیاد؟

دوستانی که لپ تاپ دارن یک تست بکنن ببینن مصرف شارژ باطریشون بیشتر نشده من پاور پلن رو روی پاور سیو میزارم خیلی بتونم استفاده بکنم 2 ساعت میشه در صورتی که تو 7 تا 4:30 هم میرسید باطریم هم فقط 5% خراب شده

black.lord
18-08-2012, 00:02
یعنی چی من این لینک رو چیکار کنم !!:13:

mojtaba007
18-08-2012, 21:58
مراحل اکتیو کردن
cmd ‌رو در حالت ادمین بازکنید و تایپ کنید : slmgr /ipk PF9TR-KNB98-T7JPF-TWF8W-F3G7C
اینترنت را قطع کنید
بر روی مای کامپیوتر راست کلیک کرده و به properties‌ رفته و حال به قسمت Active کردن بروید
بر روی active now کلیک کنید ارور میدهد finish را بزنید
حالا گزینه ای به نام active by phone ظاهر میشود
برروی آن کلیک کرده و به دلیل نداشتن ایران united kingdom را انتخاب کنید
حالا next را بزنید پنجره ای شامل 3 step باز میشود در step 1 شماره ای جلوی toll free نوشته شده شماره را یادداشت کنید
حالا اینترنت خود را وصل کنید
برنامه Skype ‌را باز کنید
وارد برنامه شوید به قسمت شماره گیری رفته و کشور united kingdom را انتخاب کره و شماره toll free را بگیرید
شما به اپراتور ماکروسافت وصل میشید حالا باید یکم انگیلیسی بلد باشد
هر جا اپراتور از شما سوال کرد که press 1 برای فلان press 2 برای فلان همشیه 1 را بزنید
به قسمتی میرسید که اپراتور به شما میگه که اعداد داخل گروه A تا H که در جای اکتیو کردن بود را وارد کنید حواستان باشد که اعداد را درست وارد کنید وگرنه از اول باید اعداد را وارد کنید
از گروه A تا H هر کدام را زدید آخر سر # ‌را بزنید برای مثال اگر در گروه A اعداد هست 123456 شما 123456 را شماره گیری میکنید در اسکایپ و # را میزنید برای اعداد هر گروه از آخر # را بزنید
حالا که تمام شد شروع میکنه به صحبت اپراتور میبینید در سمت Step 3 ستون های A تا H خالی هستند اپراتور ماکروسافت شروع میکنه به خوندن شماره هر گروه به انگلیسی
هر گروه رو خواند شما می توانید * را بزنید که دوباره همان گروه رو بخواند اگر مطمءن هستید که درست وارد کردید گروه را # را بزنید تا گروه بعدی برایتان خوانده شود
وقتی تمام گروه ها را وارد کردید Activate را بزنید ویندوز شما اکتیو می شود

55021
18-08-2012, 22:57
مراحل اکتیو کردن
cmd ‌رو در حالت ادمین بازکنید و تایپ کنید : slmgr /ipk PF9TR-KNB98-T7JPF-TWF8W-F3G7C
اینترنت را قطع کنید
بر روی مای کامپیوتر راست کلیک کرده و به properties‌ رفته و حال به قسمت Active کردن بروید
حالا next را بزنید پنجره ای شامل 3 step باز میشود در step 1 شماره ای جلوی toll free نوشته شده شماره را یادداشت کنید
وارد برنامه شوید به قسمت شماره گیری رفته و کشور united kingdom را انتخاب کره و شماره toll free را بگیرید
هر جا اپراتور از شما سوال کرد که press 1 برای فلان press 2 برای فلان همشیه 1 را بزنید
به قسمتی میرسید که اپراتور به شما میگه که اعداد داخل گروه A تا H که در جای اکتیو کردن بود را وارد کنید حواستان باشد که اعداد را درست وارد کنید وگرنه از اول باید اعداد را وارد کنید
از گروه A تا H هر کدام را زدید آخر سر # ‌را بزنید برای مثال اگر در گروه A اعداد هست 123456 شما 123456 را شماره گیری میکنید در اسکایپ و # را میزنید برای اعداد هر گروه از آخر # را بزنید
حالا که تمام شد شروع میکنه به صحبت اپراتور میبینید در سمت Step 3 ستون های A تا H خالی هستند اپراتور ماکروسافت شروع میکنه به خوندن شماره هر گروه به انگلیسی
هر گروه رو خواند شما می توانید * را بزنید که دوباره همان گروه رو بخواند اگر مطمءن هستید که درست وارد کردید گروه را # را بزنید تا گروه بعدی برایتان خوانده شود
دوست عزیز همیشه منبع رو هم بزن وقتی کپی میکنی
انجمن سافت 98
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.ir/thread14960-2.html#post56137
soft9 8 فاطله بین 9 و 8 رو وردارین

muhammadinfo
19-08-2012, 07:35
مراحل اکتیو کردن
اینترنت را قطع کنید

دوست عزیز همیشه منبع رو هم بزن وقتی کپی میکنی
انجمن سافت 98
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.ir/thread14960-2.html#post56137
soft9 8 فاطله بین 9 و 8 رو وردارین
برای من که کار نکرد.
شماره رو نتونست بشناسه گفت دزدیه!

sarzaeim
19-08-2012, 08:32
ویندوز باحالیه...

3dmaya
19-08-2012, 18:44
دوستان همین الان اکتیو کردم با این کد امتحان کنید
slmgr /ipk N7RRX-RVH4P-PCPBM-89D8Y-X4PK2

surpriser
19-08-2012, 19:51

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون. راحت با کد شما و گرفتن شماره مایکروسافت (با روش صفحه قبل) به راحتی و کامل اکتیو شد.:31:
خیلی ممنون:46:

black.lord
22-08-2012, 13:24
دوستان ببینین میتونین عکس منوی استارت غیر از عکس های پیش فرض گذاشت :24:

Senator_Offline
23-08-2012, 18:11
تایید میشه.
من هم با این کد اکتیو کردم.:46:

mehdi_47
23-08-2012, 22:25
سلام
این سریال رو از همون قسمت اکتیو کردن ویندوز وارد میکنید یا از طریق برنامه ی کرک ؟

ELSIN
25-08-2012, 12:08
Microsoft Windows 8 Enterprise RTM x86 MSDN

بعد از ارائه اولین نسخه اورجینال مایکروسافت از ویندوز 8 یک نسخه دیگری در بخش MSDN منتشر شد که آن را جایگزین نسخه قبلی می کنیم. این سومین نسخه نهایی است که ارائه می شود. اولی نهایی بود ولی اورجینال مایکروسافت نبود. دومی اورجینال مایکروسافت بود ولی MSDN نبود و این سومی MSDN است.
هنوز کرکی برای این نسخه وجود ندارد. 3 ماه طول کشید تا برای ویندوز 7 یک کرک کامل ساخته شد. باید ببینیم برای این ویندوز چقدر طول می کشد تا یک کرک کامل ارائه شود.

کرکهای ساخته شده بلافاصله پس از انتشار در اینترنت در صفحه دانلود این ویندوز قرار داده می شود. تا آن زمان باید از این نسخه به صورت 30 روزه استفاده کنید.

از تغییرات قابل توجه این ویندوز می توان به system-on-a-chip که به اختصار SOC نامیده می شود و همچنین mobile ARM processors اشاره کرد.

اطلاعات دقیق این نسخه:

Windows 8 Enterprise (x86) - DVD (English)
File Name: en_windows_8_enterprise_x86_dvd_917587.iso
Languages: English
SHA1: FEFCE3E64FB9EC1CC7977165328890CCC9A10656

soft gozar

pcman2012
25-08-2012, 13:48
روش جدید برای اکتیو کردن ارائه شده توسط:full-packs.com
There are 2 methods: Method #1 - works -_- Method #2 - does not work (as of 08/14/2012) hope that temporarily ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Method #1: 21/08/2012 UTC 18:48 -_- Actual Volume MAK key’s !!! Before you Install any key in the system! = >>> IT NEEDS to CHECK!!! = >>> Here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1. Start a Command Prompt (CMD) as Administrator.
Enter the command slmgr /ipk +your key.
For example:
slmgr /ipk NB7P3-C66T2-848FB-M3BJB-2PKVC

Key’s only for Windows 8 Professional; ProfessionalN; Enterprise; EnterpriseN
PF9TR-KNB98-T7JPF-TWF8W-F3G7C =>>> banned
BYXV8-9YN72-VTF7H-8G7PT-WW8X2 =>>> banned
NB7P3-C66T2-848FB-M3BJB-2PKVC =>>> banned
N7RRX-RVH4P-PCPBM-89D8Y-X4PK2
NK9CK-978CT-FQ7F7-RC8FQ-488X2
KM7FN-2WHWX-FMH2Y-43KXF-CRYQP
2. Disconnect from the Internet.
3. Open the window of activation and click “Activate.” An error occurs, the node activation was not found.
4. This will bring up the button to activate the phone.
5. And now the most important thing: after entering the activation code will be asked a question about how many computers installed this copy of Windows. To answer – one (press 1 on the phone)!

Alternative variant Windows 8 Activation : You do not need to disconnect from the Internet, just type in CMD.eXe ( Based in C:\Windows\System32 , Run as administrator ) next command and prees Enter.
SLUI 4
This will cause the activation wizard on the phone.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Method #2
Achtung!
Es ist derzeit nicht arbeiten.
Seite wird regelmäßig aktualisiert Stay tuned Informationen hier.
Zuletzt aktualisiert: 21/08/2012 UTC18:54

Instructions: (Temprary Not working)
1. Make sure your computer’s clock is accurate, and time zone correctly.
2. Syncronize time with time.windows.com server.
3. Run the following commands in the Command Prompt (CMD) as Administrator.
4. Replace word: KMS Server one of the following server from KMS server list (see bellow):
For Win 8 Enterprise:
slmgr /skms KMS Server
slmgr.vbs -ato
For Win 8 Professional:
slmgr /skms KMS Server
slmgr.vbs -ato
KMS server list = > > > (Running Now: =>>> NoNe = > > > See this page later. The status of all KMS Server is constantly updated)
IPv6 :
OnLine: 0
OffLine: 1
benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net The last of the working (14.08.2012) = > > > KMS Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IPv4:
OnLine: 0
OffLine: 7
theliel.no-ip.org:62000 = > > > KMS Server
kms-c.no-ip.org:1688 = > > > KMS Server
91.149.135.121:1688 = > > > KMS Server
theliel2.no-ip.org:62000
theliel.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
theliel.mooo.com:62000
kms.cc.columbia.edu:1688
= > > > = > > > = > > > = > > > = > > > = > > > = > > > Working/Actual Command Line (CMD) For Win 8 Enterprise:
slmgr.vbs -ato For Win 8 Professional:
slmgr.vbs -ato < < < = < < < = < < < = < < < = < < < = < < < = < < < = < < < = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba007
25-08-2012, 22:27
یکی اینو توضیح بده؟

mojtaba007
25-08-2012, 22:42

بعد از ارائه اولین نسخه اورجینال مایکروسافت از ویندوز 8 یک نسخه دیگری در بخش MSDN منتشر شد که آن را جایگزین نسخه قبلی می کنیم. این سومین نسخه نهایی است که ارائه می شود. اولی نهایی بود ولی اورجینال مایکروسافت نبود. دومی اورجینال مایکروسافت بود ولی MSDN نبود و این سومی MSDN است.
هنوز کرکی برای این نسخه وجود ندارد. 3 ماه طول کشید تا برای ویندوز 7 یک کرک کامل ساخته شد. باید ببینیم برای این ویندوز چقدر طول می کشد تا یک کرک کامل ارائه شود.

کرکهای ساخته شده بلافاصله پس از انتشار در اینترنت در صفحه دانلود این ویندوز قرار داده می شود. تا آن زمان باید از این نسخه به صورت 30 روزه استفاده کنید.

از تغییرات قابل توجه این ویندوز می توان به system-on-a-chip که به اختصار SOC نامیده می شود و همچنین mobile ARM processors اشاره کرد.

اطلاعات دقیق این نسخه:

Windows 8 Enterprise (x86) - DVD (English)

soft gozar

دوست گلم لینک دانلودشو داری به خصوصیم بفرستی؟
از همین سایت
من عضوش نیستم

ELSIN
25-08-2012, 23:37
نه جیگر اما خیلی زود میاد توی soft 98 و بقیه سایتا
بیشتر میخاستم بگم نسخه MSDN تازه اومده

ELSIN
26-08-2012, 00:08
دانلود نسخه نهایی(RTM) و اورجینال(MSDN) ویندوز 8 (ویرایش 32 بیتی)

دقیقا نسخه soft gozar هست
فقط امیدوارم دستکاری شده نباشه
اگه کسی اینو دان کرده بگه چه جوری هست

en windows 8 enterprise x86 dvd 917587 iso - MSDN - Genial78 | 2.38 GB

سایت معروف و معتبری هست

این جا هم هست

55290

55289

ommolfesad
27-08-2012, 10:26
دوستان عزیز در مورد 64 بیتی اطلاعاتی دارید ؟

در حالت 32 بیت چند گیگ رم ساپورت میشه ؟

iMan.xP
27-08-2012, 11:16
دوستان عزیز در مورد 64 بیتی اطلاعاتی دارید ؟

در حالت 32 بیت چند گیگ رم ساپورت میشه ؟

حدود 4 گیگ اگر از 4 گیگ بیشتر رم دارین 64 بیتی نصب کنید اما به نظر من در کل 64 بیت برای سیستم بهتر از 32 بیت هست چون هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزارهای 64 بیتی مثل انتی ویروس ها خیلی بهتر و سریعتر روی سیستم 64 بیتی کار می کنند

prince3-love
27-08-2012, 12:27
من این نسخه رو نصب کردم en_windows_8_enterprise_x64_dvd_917522
ولی وقتی میخوام اکتیو 90 روزه که گفته بودن نسخه جدید داره بکنم این ارور رو بهم میده
برای حل این مشکل باید چیکار کنم :(

ommolfesad
27-08-2012, 13:41
لینک دانلودی که در این قسمت قرار داده شده 32 بیتی هست و من هم اینو با کلی دردسر دانلود کردم !

تو سایت ----- هم لینک 32 بیتی فقط داشت

iMan.xP
27-08-2012, 13:56
لینک دانلودی که در این قسمت قرار داده شده 32 بیتی هست و من هم اینو با کلی دردسر دانلود کردم !

تو سایت ----- هم لینک 32 بیتی فقط داشت

حالا شما میتونی فعلا از همین 32 بیتی استفاده کنی ارزش نداره دوباره بخوای وقت برای دانلود بزاری آبان ماه که نسخه نهایی ویندوز 8 برای کاربران خانگی منتشر شد میتونید 64 بیتی دانلود کنید

malof
27-08-2012, 18:54
لوتفن به سوال ما در اینک زیر هم پاسخ بدین.در ضمن لینکهای شما هم خالی بوده وپارتها حذف شدن؟

ja_ghaedi
28-08-2012, 00:15
با سلام ...
من 2 تا لب تاپ با ویندوز اریجینال 7 برام آوردن و گفتن که 8 نصب کنم ...
مشکلی نداره و راحت هم نصب شد ... چقدر سرعت بوتش زیاده .... حرف نداره ...و درایور جدید گرافیک ati و nvidia رو هم دانلود و نصب کردم ...
خیلی از ویندوز 7 بهتره ...
حالا سوالم اینه که نمیشه از سریال ویندوز 7 برای اکتیو کردن ویندوز 8 استفاده کرد ...
لب تاب ها خودشون ویندوز اریجینال 7 و سریال دارن ... اگه امکانش هست بگید چیکار میتونم بکنم ؟
اگر که نمیشه از سریالهای ویندوز 7 اریجینال لب تاب ها برای ویندوز 8 خودشون استفاده کرد چیکار میتونم بکنم ؟

rasamii
30-08-2012, 22:25

منم با این کد اکتیو کردم .thanks:12:

]

pcman2012
30-08-2012, 22:59
با سلام ...
من 2 تا لب تاپ با ویندوز اریجینال 7 برام آوردن و گفتن که 8 نصب کنم ...
مشکلی نداره و راحت هم نصب شد ... چقدر سرعت بوتش زیاده .... حرف نداره ...و درایور جدید گرافیک ati و nvidia رو هم دانلود و نصب کردم ...
خیلی از ویندوز 7 بهتره ...
حالا سوالم اینه که نمیشه از سریال ویندوز 7 برای اکتیو کردن ویندوز 8 استفاده کرد ...
لب تاب ها خودشون ویندوز اریجینال 7 و سریال دارن ... اگه امکانش هست بگید چیکار میتونم بکنم ؟
اگر که نمیشه از سریالهای ویندوز 7 اریجینال لب تاب ها برای ویندوز 8 خودشون استفاده کرد چیکار میتونم بکنم ؟
صبر کن نسخه ی نهایی توی خود سایت مایکروسافت بیاد اون وقت به قیمت ارزونتر به اونایی که ویندوز 8 اصل دارن میده.

IOG
31-08-2012, 19:28
آقایون الان آخرین نسخه ویندوز 8 همینه دیگه...منظورم اینه که دیگه آزمایشی و اینجور چیزا نیست؟؟؟ اگه هنوز نسخه کاملا نهایی نیومده دقیقا کی قراره بیاد؟

hosseinonline8000
31-08-2012, 23:16
آقایون الان آخرین نسخه ویندوز 8 همینه دیگه...منظورم اینه که دیگه آزمایشی و اینجور چیزا نیست؟؟؟ اگه هنوز نسخه کاملا نهایی نیومده دقیقا کی قراره بیاد؟

نه داداش در واقع این نسخه ی نیمه نهایی هست :31: نسخه ی نهایی و کامل 5 آبان رسما معرفی میشه .

MVP77
01-09-2012, 08:20
دانلود نسخه نهایی(RTM) و اورجینال(MSDN) ویندوز 8 (ویرایش 32 بیتی)

دقیقا نسخه soft gozar هست
فقط امیدوارم دستکاری شده نباشه
اگه کسی اینو دان کرده بگه چه جوری هست

en windows 8 enterprise x86 dvd 917587 iso - MSDN - Genial78 | 2.38 GB

از نسخه 64 بیتی خبری نیست ؟

IOG
01-09-2012, 13:38
نه داداش در واقع این نسخه ی نیمه نهایی هست :31: نسخه ی نهایی و کامل 5 آبان رسما معرفی میشه .

ای بابا چه دیر...این نسخه خوب هست؟ آخه همون اولا که آزمایشیش اومده بود ما گرفتیم ولی خیلی مشکل داشت. این یکی چجوریه؟ میشه با خیال راحت نصبید؟؟؟:دی

hosseinonline8000
01-09-2012, 17:17
ای بابا چه دیر...این نسخه خوب هست؟ آخه همون اولا که آزمایشیش اومده بود ما گرفتیم ولی خیلی مشکل داشت. این یکی چجوریه؟ میشه با خیال راحت نصبید؟؟؟:دی

این نسخه ی اینترپرایز هست دیگه من که دارم از اون لو رفته استفاده میکنم راضی هستم دلم هم نمی آد دوباره 7 نصب کنم از قیافه و سرعت بوت 7 حالم بهم میخوره . این را که خود مایکروسافت داده و لو رفته نیست و من هم که تست نکردم ولی فکر کنم خوب باشه . حداقل میرزه تا 5 آبان تستش کنیم من که دیگه طاقتم تموم شده ...:31:

IOG
02-09-2012, 19:53
این نسخه ی اینترپرایز هست دیگه من که دارم از اون لو رفته استفاده میکنم راضی هستم دلم هم نمی آد دوباره 7 نصب کنم از قیافه و سرعت بوت 7 حالم بهم میخوره . این را که خود مایکروسافت داده و لو رفته نیست و من هم که تست نکردم ولی فکر کنم خوب باشه . حداقل میرزه تا 5 آبان تستش کنیم من که دیگه طاقتم تموم شده ...:31:

ولی حیف که رو لپتاپ نمیشه نصبید. فک نکنم درایورای مناسب لپ تاپ براش اومده باشه.
خداییش ویندوز قشنگیه...

Masoud.ebi
03-09-2012, 23:32
جدیدترین کرک ویندوز 8 :

mahdi_o
04-09-2012, 19:10
ولی حیف که رو لپتاپ نمیشه نصبید. فک نکنم درایورای مناسب لپ تاپ براش اومده باشه.
خداییش ویندوز قشنگیه...

سلام
خیلی خوب روی لپ تاپ جواب میده، nvidiva ;i درایور مخصوص ویندوز 8 رو هم داده!
atii هم شنیدم که داده!
من همه ی درایور هامو بدون مشکل نصب کردم روی لپ تاپم!

Masoud.ebi
06-09-2012, 12:17
جدیدترین و تا الان بهترین کرک آفلاین ویندوز ۸

به نقل از ----------- این کرک بهترین روش آفلاین تا این لحظه جهت اکتیوسازی میباشد ::

PD Activator 8 :

رمز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud.ebi
06-09-2012, 12:21
جای کاراکترهای خالی رو با ----------- جایگزین کنید .

Masoud.ebi
06-09-2012, 12:23
این ویرایشگر و نسخه جدید ویبولتین چه مرگشه اصلا اجازه ویرایش پست رو نمیده

کلمه جایگزینی اینه : p 3 0 d o w l o a d البته شما باید بهم بچسپونینش .

IOG
10-09-2012, 23:07
سلام
خیلی خوب روی لپ تاپ جواب میده، nvidiva ;i درایور مخصوص ویندوز 8 رو هم داده!
atii هم شنیدم که داده!
من همه ی درایور هامو بدون مشکل نصب کردم روی لپ تاپم!

خب درایورای دیگه چی؟ دی وی دی همراه خود لپتاپ که مال سونه. رو 8 میشه نصب کرد؟

ahoora f
11-09-2012, 09:27
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم با این...توی بعضی برنامه ها فونت فارسی رو مربع مربع نشون میده مثلا توی مسنجر و غیره...
اولش مشکلی نداشت چندتا فونت نصب کردم اینطوری شد....کسی میدونه چطوری باید درستش کنم؟؟؟

رعد
12-09-2012, 22:05
با سلام میخواستم ببینم آپگرید هم میشه ؟ مثلا 7 رو هشت کنیم و درایورا و نرم افزارامون پاک نشه؟ اگر این موضوع درست باشه کدوم ورژن این قابلیت رو داره ؟؟؟؟

sam09ft
16-09-2012, 17:44
سلام من ویندوز 7 دارم حالا بخوام 8 بندازم روشی هست که برنامه هام پاک نشه اخه بخوام دوباره نصب کنم یه هفته طول میکشه

adel28
17-09-2012, 11:12
آیا این نسخه آخرین نسخه از ویندوز 8 هست که تاکنون رلیز شده است؟

msrd
30-03-2013, 16:20
سلام
منم رو لپتاپم ویندوز 7 دارم، میخوام ویندوزش رو عوض کنم و ویندوز 8 نصب کنم.

باید همه درایور هاش رو دوباره نصب کنم؟ درایوراش رو از کجا باید بگیرم؟

لطفا کمکم کنید

hamidreza2010
30-03-2013, 19:20
سلام
منم رو لپتاپم ویندوز 7 دارم، میخوام ویندوزش رو عوض کنم و ویندوز 8 نصب کنم.

باید همه درایور هاش رو دوباره نصب کنم؟ درایوراش رو از کجا باید بگیرم؟
لطفا کمکم کنید

سلام
اکثرش رو خودش میشناسه ولی اگه هم نشناخت باید از سایت سازندش بگیرین