PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتم هست ولی نشون داده نمیشن!

hamed.pasandide
07-08-2012, 02:58
با سلام . من يك هارد external دارم كه ظرفيت ان 300 گيگ ميباشد.260 گيگ ان حاوي اطلاعات شخصي من هستش و 40 گيگ باقيمامده خالي (بدون اطلاعات)هستش.اين هارد من ويروس داشت و من با انتي ويروس nod 32 اي كه update بود توانستم ويروس هاشو از بين ببرم اما حالا كه از هارد ميخوام استفاده كنم فقط 2 ترك از موسيقي هامو بالا مياره و بقيه اطلاعات من معلوم نيستند كه كجا هستند . وقتي propertise ميگرم ميگه 260گيگ پره . به folder option هم رفتم و وضعيت show hidden files رو انتخاب كردم اما باز هم نشد كه نشد.
لطفا شما يه راهنمايي كنيد كه من براي حل اين مشكلم بايد چه كنم؟ متشكرم

ask_bl
08-08-2012, 00:20
با سلام . من يك هارد external دارم كه ظرفيت ان 300 گيگ ميباشد.260 گيگ ان حاوي اطلاعات شخصي من هستش و 40 گيگ باقيمامده خالي (بدون اطلاعات)هستش.اين هارد من ويروس داشت و من با انتي ويروس nod 32 اي كه update بود توانستم ويروس هاشو از بين ببرم اما حالا كه از هارد ميخوام استفاده كنم فقط 2 ترك از موسيقي هامو بالا مياره و بقيه اطلاعات من معلوم نيستند كه كجا هستند . وقتي propertise ميگرم ميگه 260گيگ پره . به folder option هم رفتم و وضعيت show hidden files رو انتخاب كردم اما باز هم نشد كه نشد.
لطفا شما يه راهنمايي كنيد كه من براي حل اين مشكلم بايد چه كنم؟ متشكرم
سلام
به انجمن خوش اومدین
شما تیک گزینه Hide protected operating system files رو هم بردارین ببینین نشون داده میشن؟
ویندوزتون چیه؟

jafarian
08-08-2012, 08:00
سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو بزنید اگر که ویندوزتون 7 بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور attrib -s -h -r f:/*.* /s /d از اینجا با موس کپی بگیرین داخل اون پنجره با موس paste اینتر کنید بعدپنجره cmd رو ببنیدین از نوع چک کنیدفقط یک نکته شما بجای درایو f که بصورت رنگ قرمز مشخص کردم اسم داریو خودتون وارد کنید اون قسمت که فایلهای داخلش هیدن شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]