PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوتیبل کردن فایلهای ویندوز 8

hosseinonline8000
06-08-2012, 23:55
سلام من از یک سایتی ویندوز 8 را دانلود کردم ولی متاسفانه فایلش iso نبود و فایلهای معمولی بود برای نصب باید بوتیبل بشه من با power iso تبدیل به iso کردم ولی چون فایل بوتیبل ساز نداره بوت نمیشه

اگر ممکنه فایل لازم جهت بوتیبل کردنش را بهم بدید تا من درستش کنم ...

hosseinonline8000
07-08-2012, 01:01
دوستان با تلاش فراوان تونستم بوتش کنم ولی وقتی بوت میشه این ارور را میده :

recovery

your pc need to be repaired

a required device isnt connected or cant be accessed

و چند چیز دیگه

راستی چرا نمیشه توی انجمن عکس گذاشت هر کار کردم براتون عکسش را بزارم نشد...

jafarian
07-08-2012, 07:46
شماهمون فایلهای ویندوز 8 به وسیله برنامه WinISO به فرمت iso تبدیل کنید درمرحله بعد برنامه WinUSB Maker رو از لینک دوم دانلود طبق شکل گزینه iso رو انتخاب کنید ویندوز خودتون که بصورت iso با اون برنامه که اشاره کردم درست کردین روی فلش خودتون بصورت بوت دربیارین بعدش از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید از نوع تست کنید درضمن هر چی دستگاه که به پورت usb وصل هست کلا جدا کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinonline8000
07-08-2012, 11:45
شماهمون فایلهای ویندوز 8 به وسیله برنامه WinISO به فرمت iso تبدیل کنید درمرحله بعد برنامه WinUSB Maker رو از لینک دوم دانلود طبق شکل گزینه iso رو انتخاب کنید ویندوز خودتون که بصورت iso با اون برنامه که اشاره کردم درست کردین روی فلش خودتون بصورت بوت دربیارین بعدش از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید از نوع تست کنید درضمن هر چی دستگاه که به پورت usb وصل هست کلا جدا کنید:20:

تشکر وقتی میخوام فایل iso را به win usb maker بدم میگه invailed iso

jafarian
07-08-2012, 13:12
برتی رفع مشکل شما ابتدا برنامه UltraISO رو از لینک پایین دانلود نصب کنید درمرحله بعد برنامه رو طبق شکل اول اجرا کنید بعد ابتدا طبق شماره 1 فایلهای ویندوز خودتون به پنجره مورد نظر دراگ کنید باموس طبق شماره 2 تو قسمت مورد نظر بعدش کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید طبق طبق شماره 3 تیک گزینه مورد نظر بردارین همینطور 4 بعدش طبق شماره 5 تیک گزینه مورد نظر بزنید اکی کنید بعدش طبق شکل دوم طبق شماره 6 روی منوی file کلیک کنید از زیرمنوش گزینه save as طبق شماره 7 انتخاب کنید طبق عکس سوم طبق شماره 8 همون اسمی که مشخص کردم بدین طبق 9 فرمتشم همونی که مشخص کردم بزارین باشه طبق شماره 10 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تا فایل شما به فرمت iso ساخته بشه دراین مرحله برنامه Windows 7 USB / DVD Download Tool رو دانلود طبق شکل 4 اجراش کنید تو شماره 11 مسیر فایل iso رو به برنامه بدین تو شماره 12 هم روی دکمه next کلیک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinonline8000
07-08-2012, 18:39
بوت میشه ولی همون پیغامی که گفتم را میده یک صفحه آبی میاد و مینویسه :

recovery

your pc need to be repaired

a required device isnt connected or cant be accessed

و چند چیز دیگه...

jafarian
07-08-2012, 23:35
اینطوری که شمامیگین دیگه مشکل شما مربوط به ویندوزی که دارین میشه به احتمال زیاد نسخه کامل این ویندوز نیست که قابلیت بوت نداره همینطور که سایت پایین از مایکروسافت اشاره داشته که گفته hash ویندوز خودتون چک کنید با برنامه Hash Codes که داخل لینک دوم برنامه رو اجرا میکنید طبق شکل اول بعدشم طبق شماره 1 مسیر فایل iso ویندوز خودتون که ساختین به برنامه میدین طبق شماره 2 روی گزینه مورد نظر برای آنالیز کلیک میکنید طبق شماره 3 هم hash ویندوز برای شمار نمایش میده که میتونید متوجه بشین ویندوز شما اصله یا که نه پیشنهاد من استفاده از ویندوز لینک سوم که قراردادم که hash این ویندوز با همین برنامه که معرفی کردم آنالیز کردم طبق شکل دوم با hash خود ویندوز مطابقت داشته به نوعی ویندوز مشکلی نداره .

hosseinonline8000
08-08-2012, 10:17
واقعیتش این ویندوزی که من دارم را سایت 4downloads بصورت کم حجم گذاشته بود و گفته بود از نسخه ی اینترپرایز جدیدتره و مدیاپلیر هم داره من هم اشتباه کردم دانلود کردم که 1.30 گیگ بود بعد دیدم که فایل iso نیست به مدیر سایت گفتم مثل اینکه فایل را اشتباه قرار داده بود و عوضش کرد و نسخه ی iso را گذاشت با همین حجم که ظاهرا اون مشکلی نداره . این ویندوزی که من دارم مشکلش اینکه که iso نبوده ولی ناقص نیست ...

در ضمن فایلهای ویندوز من اینا هست :

با توجه به اینکه ساختار این ویندوز با بقیه یکم متفاوت هست میشه کاری کرد یک فایل بوتیبل سفارشی براش بسازیم که تمامی فایلهای این ویندوز موقع بوت شناسایی بشن ؟

hosseinonline8000
08-08-2012, 10:29
من ویندوزم را با برنامه چک کردم اینم نتیجش :

ظاهرا مشکلی نداره دیگه ؟

jafarian
08-08-2012, 14:20
مشکل شما مربوط همون سیدی ویندوز میشه که دراختیار دارین شما از هر طریقی هم برین نمیتونید این سیدی رو بوت کنید هر ویندوز 8 که قرارداده میشه هم یک فایل hash داره برای اینکه ببینید اصله یا که نه مثل همون که من عکسش قراردادم که بعدشم با اون نرم افزار میتونید چک کنید یا که لینک پایین از خود مایکروسافت فایل hash رو هم قرارداده پیشنهاد منم اینه ویندوزی که بالا لینکش قراردادم فقط دانلود کنید.