PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nvخواست نرم افزار برای کنترل دمای cpu و خاموش کردن کامپیوتر در موقع گرم شدن آن بیش از دمای تعیین شده از طرف کاربر

Altairezio
06-08-2012, 19:50
دوستان یه همچین نرم افزاری می خواستم که بتونی بهش یه دمایی رو بدی و هر وقت دمای cpu از اون بیشتر رفت خاموش کنه کامپیوترو!
متشکر

jafarian
06-08-2012, 22:07
یک برنامه هست که مربوط به ویندوز اکس پی فقط که دما و برای برنامه مشخص میکنید که اگر بیشتر از اون حد تجاوز کرد سیستم خاموش میکنه اسم برنامه هم Smart Bomb PC Shutdown که البته برنامه تریال من کرک یا سریالی برای این برنامه پیدا نکردم برنامه Real Temp هست که فری اینم یک دما رو برای برنامه مشخص میکنیدکه اگر دمای cpu بیشتر ازاون حد که مشخص کردین تجاوزکرد با آلارم به شما اخطار میده پیشنهاد منم استفاده از همین برنامه البته این حالت تو بایوس مادربوردم هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Altairezio
06-08-2012, 22:35
یک برنامه هست که مربوط به ویندوز اکس پی فقط که دما و برای برنامه مشخص میکنید که اگر بیشتر از اون حد تجاوز کرد سیستم خاموش میکنه اسم برنامه هم Smart Bomb PC Shutdown که البته برنامه تریال من کرک یا سریالی برای این برنامه پیدا نکردم برنامه Real Temp هست که فری اینم یک دما رو برای برنامه مشخص میکنیدکه اگر دمای cpu بیشتر ازاون حد که مشخص کردین تجاوزکرد با آلارم به شما اخطار میده پیشنهاد منم استفاده از همین برنامه البته این حالت تو بایوس مادربوردم هست:20:

دوست من متشکر ولی من نمی خوام ارور بده فقط می خوام در جا خاموش کنه!
چون من یه کارایی و میزارم کمپیوتر انجام بده و از صبح تا شب کار میکنه!وقتی شب بهش دست میزنم احساس میکنم اجاق گاز توش روشن بوده دستمو میسوزونه!

jafarian
06-08-2012, 22:47
من که نگفتم ارور میده گفتم آلارم میده یعنی بطور مثال cpu شما بیش از حد داغ میکنه از خودش برنامه صدایی که تایین میکنی درمیاره وگرنه برنامه ای که بخواد cpu رو به اینصورت خاموش کنه ساخته نشده به غیر از همون که معرفی کردم بصورت تریال مگه کرکش پیدا کنید اگر ویندوزتون اکس پی.

Altairezio
07-08-2012, 03:04
من که نگفتم ارور میده گفتم آلارم میده یعنی بطور مثال cpu شما بیش از حد داغ میکنه از خودش برنامه صدایی که تایین میکنی درمیاره وگرنه برنامه ای که بخواد cpu رو به اینصورت خاموش کنه ساخته نشده به غیر از همون که معرفی کردم بصورت تریال مگه کرکش پیدا کنید اگر ویندوزتون اکس پی.

دوست عزیز بس در کل خاموش میکنه یا نه؟

jafarian
07-08-2012, 07:18
دوست عزیز بس در کل خاموش میکنه یا نه؟

دو بار خدمت شما عرض کردم که اون برنامه اول که فقط روی اکس پی جواب میده سیستم خاموش یا همون شات دان میکنه وقتی دمای cpu بیشتر از اون حدی که شما براش تعریف کردین نجاوز کنه برنامه هم بصورت تریال کرک یا سریال یا پچی هم من براش ندیدم اما در ربطه با Real Temp درصورتی که دمای cpu بیشتر از حدش بشه به صورت Alarm به شما اخطار میده کلش همینه.

E.N.A.Y.A.T
07-08-2012, 12:00
سلام. اگه میشه برای کارت گرافیک هم همچین نرم افزاری رو پیشنهاد بدید که هشدار بده یا خاموش کنه(ولی بهتره که فقط هشدار بده).

مر30.

:11:

jafarian
07-08-2012, 12:57
سلام. اگه میشه برای کارت گرافیک هم همچین نرم افزاری رو پیشنهاد بدید که هشدار بده یا خاموش کنه(ولی بهتره که فقط هشدار بده).

مر30.

:11:

جفت از برنامه SensorsView Pro برای اینکار استفاده کنیدیعنی هم برای گرافیک هم cpu طوری تنظیم میتونید کنید که دما بیشتر از اون حد تجاوز کرد سیستم خاموش بشه.