PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپگرید ویندوز7 به ویندوز8، امکان داره؟

bobSilon
04-08-2012, 22:18
سلام

میشه ویندوز8 رو روی ویندوز7 نصب کرد؟ شنیدم بسته های آپگرید ازائه میکنه مایکروسافت. اشکالی تو کار ویندوز ایجاد نمیکنه؟

jafarian
06-08-2012, 22:54
ابتدا ویندوز 8 داخل دستگاه خودتون بزارین بعدش ازداخل خود ویندوز سون ویندوز 8 باز کنید روی فایل setup برنامه کلیک کنید طبق شکل اول داخل سایت پایین بعدش مابقی کارها رو هم طبق شکل پیش برین که بصورت ساده توضیح داده شده در ضمن اینم ذکر کنم که تو جدولی که شکلش پایین قراردادم ویندوز Windows 8 با Windows 8 Pro میتونید آپگرید انجام بدین اون ویندوزی رو که با کادر قرمز مشخص کردم قادر به آپگریدش نیستین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DariushGreat
01-10-2012, 00:37
من آپگرید کردم و پشیمانم! :دی
منو ببینید درس عبرت بشه براتون!! :دی :دی
خیلی اذیت می کنه

gheymeh
01-10-2012, 09:08
از چی پشیمونی؟

DariushGreat
01-10-2012, 09:36
از چی پشیمونی؟

ازینکه ویندوز 7 ام رو به 8 آپگرید کردم

noisymind
01-10-2012, 09:50
خب چرا؟
(ای بابا این گیر میده که متن من کوتاهه!!!!!!)

DariushGreat
01-10-2012, 16:52
ازونجایی که نگارش RTM هست نمی شه آپگرید کرد. یعنی می شه ولی خب ویندوز با تنظیمات پیشین و نرم افزارهای نصب شده مشکل خواهد داشت
برای نمونه دیگه درایو گیرنده دیجیتالم رو نمی شناسه، برنامه سا.کس هر از چندگاهی با مشکل مواجه می شه، خیلی از نرم افزارهای نصب شده کار نمی کنن و خیلی ها رو هم که نصب می کنم اصن اجرا نمی شن! کلا تنظیمات ویندوز خیلی بد شده. از همه بدتر این که مدیاپلیر قبلیه رو به جای جدیده شناخته و نصب داره!!! :41:

gheymeh
02-10-2012, 08:45
من ویندوزم 7 بود و می خواستم به ویندوز 8 آپگرید کنم . وقتی می خوای ویندوز 8 رو نصب کنی ، یه قسمتی تو اینیستال هست که نرم‌افزارهای موجود رو چک و بررسی می کنه و بعد به شما می گه تو ویندوز 8 قابل اجرا هست یا نه . برای من فقط برنامه DAEMON Tools Lite رو ایراد گرفت و گفت تو ویندوز 8 اجرا نمی شه . من هم رفتم برنامه DAEMON Tools Lite رو آپدیت کردم و دیدم که ویندوز 8 اجراش مشکلی پیدا نکرد.

saeedscorpion
03-10-2012, 01:33
من ویندوزم 7 بود و می خواستم به ویندوز 8 آپگرید کنم . وقتی می خوای ویندوز 8 رو نصب کنی ، یه قسمتی تو اینیستال هست که نرم‌افزارهای موجود رو چک و بررسی می کنه و بعد به شما می گه تو ویندوز 8 قابل اجرا هست یا نه . برای من فقط برنامه DAEMON Tools Lite رو ایراد گرفت و گفت تو ویندوز 8 اجرا نمی شه . من هم رفتم برنامه DAEMON Tools Lite رو آپدیت کردم و دیدم که ویندوز 8 اجراش مشکلی پیدا نکرد.

شما اصلا به این برنامه توو ویندوز ۸ احتیاج نداری چون خود ویندوز قابلیت مونت ایمیج هارو داره ...

gheymeh
03-10-2012, 18:06
شما اصلا به این برنامه توو ویندوز ۸ احتیاج نداری چون خود ویندوز قابلیت مونت ایمیج هارو داره ...

مگه من گفتم این برنامه رو برای "مونت ایمیج" استفاده می کنم که حالا ویندوز بخواد قابلیتش رو داشته باشه یا نه .!!