PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرویس adsl شرکت مخابرات

theking2125
04-08-2012, 19:07
من از مخابرات استان تهران adsl گرفتم اما یه مشکلی پیش اومد این طوری که
هفته ی دوم سرعت دانلود از 16.9 رسید به 14 تا و این هفته به کل قطع شد
هرچی زنگ زدم2828 گفتند اینجا همه چی مرتبه اما برای من هم همه چی مرتبه
دیشب واسه 1 ساعت خود به خودی درست شد اما الان سرعت دانلود رسیده به 4.6 هر چی ویندوز عوض کردم سیم پیچی خونه عوض کردم کارشناس اوردم به نتیجه ی دایمی نرسیدم
دستم به دامنتون اگه ممکنه یه راهنمایی کنید
مدل مودم shuttle 350my اگه لازمه.

The Auditor
04-08-2012, 19:31
دیشب واسه 1 ساعت خود به خودی درست شد اما الان سرعت دانلود رسیده به 4.6 هر چی ویندوز عوض کردم سیم پیچی خونه عوض کردم کارشناس اوردم به نتیجه ی دایمی نرسیدم
من جای شما بودم چندتا فحش خواهر مادر بهشون میدادم و میگفتم به درک که اونجا همه چی مرتبه. مهم اینجاییه که من هستم و هیچی مرتب نیست. من مشتری شما هستم. شما که ای دی اس ال رو واسه خودتون ارائه نمیدید، واسه منِ مشتری ارائه میدید، پس اینجا مهمه نه اونجا. کره خرها واسه اینکه از سر خودشون باز کنن میگن اینجا همه چی مرتبه. خب به من چه اونجا همه چی مرتبه. مهم اینجاس، سیستم من، جایی که من ازش استفاده میکنم.

ava-net
04-08-2012, 19:47

دوست عزیز مشکل از مخابرات تهران هستش
اونا اینترنت رو بصورت شیر در اختیار شما قرار میدن
یعنی زمانی که تعداد کاربران کم هستش شما از پهنای باند بیشتری بهره میگیرید و به طبع سرعت دانلود بیشتری هم دارید . اما با زیاد شدن تعداد کاربران سرعت شما کم شده و با دیگر کاربران تقسیم میگردد .

theking2125
04-08-2012, 21:06
اما سرعت من به خاظر اینا نیست چون این چیزی که شما میگید نوسانیه و دایمی نیست اما اگه باورتون بشه من تقریبا یه ماهه که ای دی اس ال گرفتم و همش به این فکر بودم که اگه خوب پیش رفت سرعت رو ارتقا بدم اما تو این یه ماه من همش تونستم 2.5 گیگ دانلود کنم با سرعت خیلی پایین که حتی یک هفته ی کامل قطع بود

italodance
05-08-2012, 07:46
رتور و سوییچ مخابرات اشکال داره تو منطق دیگه هم این مشکل هست

Gregar
06-08-2012, 11:27
افزایش پینگ و قطعی ها توی این ماههای اخیر هم که دیگه امونمون رو بریده

hoseynn
13-08-2012, 00:56
تو مازندران .سلمانشهر که من از مخابرات سرویس گرفتم خیلی قطعی داره.

theking2125
14-09-2012, 16:19
الان نمیدونم دقیقا چند ماه گذشته و مشکل من حاد تر هم شده اگه واقعا این وضعیت اینترنت مملکته پس چرا خیلی ها راضی اند و هیچ شکایتی ندارند؟ :4:
فقط چون اینترنتم خرابه اینو گفتم زیاد سر در نمیارم و همش پول میدم درست شه و همش فقط گندش رو بیشتر در میارم دیگه نمیدونم چیکار کنم همین الانش هم ممان بابام از دستم کفری شدن و پیشنهاد دادن کلا قطع کنم :41:
شما نظری ندارین؟:37: