PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره کدوم گیرنده ی دیجیتال را بخرم؟

hosseinonline8000
04-08-2012, 10:49
سلام دوستان من میخوام یک گیرنده ی دیجیتال برای تلویزیون بخرم ولی واقعا دیگه بین این همه مدل و نظرات نمیدونم چی بخرم . من یک گیرنده ی دیجیتال لپتاپی دارم که x-vision هست و راضی هستم کیفیت خوبی داره و توی اصفهان تمامی شبکه های دیجیتال و رادیویی را میگیره و خوب هست میخواستم برم یک ستاپ باکس x-vision برای تلویزیون هم بگیرم ولی توی نت که میچرخیدم همه میگن آشغال هست و ... با ولی دوستم مارشال داشت میگفت آشغاله همون x-vision بهتره مارشال اذیت میکنه . :41: دیگه نمیدونم چکار کنم چی خوبه که کار کنه واذیت نکنه ؟

چرا x-vision میگن خوب نیست ؟ من خودم نظرم روی همین مارکه ولی ...:41:

hosseinonline8000
04-08-2012, 17:50
دوستان لطفا راهنمایی کنید ...

qwertym
04-08-2012, 18:54
هر چی میخری بخر فقط X.VISION نخر !!! چون من ستاپ باکسش رو تجربه کردم تو یه تایپیک هم نوشتم چه اذیت هایی می کنه !!!!

hosseinonline8000
05-08-2012, 11:38
هر چی میخری بخر فقط X.VISION نخر !!! چون من ستاپ باکسش رو تجربه کردم تو یه تایپیک هم نوشتم چه اذیت هایی می کنه !!!!یکی از فامیل ها توی کار وسایل برقی و ... هست و از این چیز ها میفروشن گفت این جدیدها اصلی نیست اصلش 120 تومن هست اینا 80 - 90 هست گفت اصلش گیر بیاد عالی هست خودشون تا 1 ماه پیش اصلش را داشتن ولی الان توی بازار نیست و خیلی کم گیر میاد ولی این تقلبی ها تا دلت بخواد هست . فکر کنم دستگاه شما هم تقلبی بوده ...

reza8198
24-08-2012, 13:12
برادرم یه ایکس ویژن داشت مشکلات زیادی داشت به 4 ماهم نرسید خراب شد برد نمایندگی یه اکبندشو جاش گرفت (خدمات تعویضش خوبه) بازم خیلی راضی نیست خودمم یه بلوسنس 14+ دارم ازش راضیم تیونر خیلی قوی داره منوی خیلی خوبی داره اکثر فرمتها رو هم ساپورت میکنه فقط وقتی hd پخش میکنم صدا وتصویر ناهماهنگ میشه معمولا یکم داغ میاد(این مشکل همه گیرنده های دیجیتاله) واینکه خدمات پس از فروش تو شهر من(مشهد) نداره

qwertym
24-08-2012, 16:07
یکی از فامیل ها توی کار وسایل برقی و ... هست و از این چیز ها میفروشن گفت این جدیدها اصلی نیست اصلش 120 تومن هست اینا 80 - 90 هست گفت اصلش گیر بیاد عالی هست خودشون تا 1 ماه پیش اصلش را داشتن ولی الان توی بازار نیست و خیلی کم گیر میاد ولی این تقلبی ها تا دلت بخواد هست . فکر کنم دستگاه شما هم تقلبی بوده ...

با این حساب مادیران جنس تقلبی میفروشه و گارنتی میکنه .......

mrtrevenge
25-08-2012, 13:16
سلام دوستان من میخوام یک گیرنده ی دیجیتال برای تلویزیون بخرم ولی واقعا دیگه بین این همه مدل و نظرات نمیدونم چی بخرم . من یک گیرنده ی دیجیتال لپتاپی دارم که x-vision هست و راضی هستم کیفیت خوبی داره و توی اصفهان تمامی شبکه های دیجیتال و رادیویی را میگیره و خوب هست میخواستم برم یک ستاپ باکس x-vision برای تلویزیون هم بگیرم ولی توی نت که میچرخیدم همه میگن آشغال هست و ... با ولی دوستم مارشال داشت میگفت آشغاله همون x-vision بهتره مارشال اذیت میکنه . :41: دیگه نمیدونم چکار کنم چی خوبه که کار کنه واذیت نکنه ؟

چرا x-vision میگن خوب نیست ؟ من خودم نظرم روی همین مارکه ولی ...:41:

سلام من خودم یه مدت پیش marshal خریدم 62 تومن الان گران تر شده مزایا و معایبش برات می نویسم

معایب:
1-کندی در عوض کردن شبکه ها
2-کنترل کوچک و کار نکردن در زاویه های بیش از 45 درجه
مزایا:
1-بروز کردن شبکه ها به طور خوردکار (نمی خواد دوباره از اول راش بندازی)
2-قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر setup box
3-داشتن کابل hdmi اصل
4-مقاومت زیاد (یه بار از پله ها از دستم افتاد به نظرم هرچی دیگه بود خرد می شد اما اینطور نشد شاید بگی مگه میخوام جابجاش کنم اما من کاری جوری که زیاد جابجاش می کنم)
دیگه اگه چیزی بهتر میخوای باید بالای 120 تومن پول بدی امیدورام که مفید بوده باشه!:31:

venus157
10-09-2012, 14:39
بهترین گیرنده دیجیتال فقط :

گیرنده دیجیتال ESTER T15

توضیحاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

venus157
10-09-2012, 14:40
نمایشگاه مجازی انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون و رایانه

انواع گیرنده با انواع قیمت ها

گارانتی یکساله برای تک تک محصولات ( گارانتی تعویض یکساله)

آدرس سایت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kalami
17-09-2012, 17:15
من 1ساله که مارشال گرفتم و استفاده میکنم.24ساعت روشه.هیچ مشکلی نداشته تا الان
مدل me-888
یکی دیگه از دوستامم دنای داره یه سالی هست ولی خب یکم تو گیرندگی ضعیف تره وباید آنتنت قوی تر باشه.مشکل دیگه ای نداشته تا الان.مدل327