PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار كمپرس فيلم

parya_shilan
18-07-2006, 07:32
سلام
از دوستاني كه اطلاعاتي در مورد نرم افزاري براي كمپرس فيلم دارند لطفا راهنمايي كنند. با تشكر :tongue:

Aftabgardan-cc
18-07-2006, 17:46
سلام؛

منظورتون رو از "كمپرس" متوجه نشدم! اما لينكي كه مي‌دم، معرفي يكي از بهترين و قوي‌ترين نرم‌افزارهاي تبديل فرمت‌هاي ويدئويي هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مجله شماره گذشته "جوان كامپيوتر" هم اين نرم‌افزار به عنوان يكي از بهترين‌ها معرفي شده بود.

شما مي‌تونيد با تبديل فرمت، حجم فيلمتون رو كاهش بديد ;)
به طور مثال اگر فايلي با پسوند dat. داشته باشيد، كه 700 مگابايت باشه، مي‌تونيد اون رو تبديل به فرمت wmv. كنيد و با حجمي حدود "يك‌چهارم" كنار بياييد.

همچنين،
من فيلمي به مدت 1 ساعت و 16 دقيقه كه حدود 700 مگابايت مي‌شه رو با كيفيتي باور نكردني و با پسوند rm. دارم كه حجمش 50 مگابايته!
باور مي‌كنيد؟!
يعني "يك‌چهاردهم"!!!!!!!!
اگر كيفيت رو ببينيد، ‌اصلا باور نخواهيد كرد كه اين فيلم با اين حجم، داراي اين كيفيت باشه! (البته اين رو هم بگم كه با بهترين دوربين‌هاي صدا و سيما فيلم‌برداري شده، اما در كل، تبديل و كاهش حجم رو كار دارم ;))

اميدوارم اون نرم‌افزار مفيد باشه :)

matrix10
19-07-2006, 08:19
فكر كنم كه دانلود نميشه. :sad:

arash_irani
19-07-2006, 21:24
سلام دوست من
توضیحات آفتابگردان کاملا درسته ولی اگر منظورتون از کمپرس کردن فیلم همون DivX کردنش هست که میتونید از نرم افزار DrDivX نسخه 6.25 هم که اومده استفاده کنید البته بعد از این هر کسی بخواد این فیلم رو ببینه باید این نرم افزار و یا نرم افزارهای مشابه هم روی سیستمش نصب شده باشه
اگر هم منظورتون اینه که در هنگام خروجی گرفتن از پروژه ها مثلا در نرم افزار پریمیر چطور اونو کم حجم کنید باید از گزینه
File>Export>َAdobe Media Encoder میتونی بری و بعد دیگه باید اینقدر خروجی بگیری تا حساب کار دستت بیاد
البته نرم افزار های گوناگونی برای تبدیل کردن هستند که یکیش رو دوستمون معرفی کردند و در هنگام استفاده از نرم افزار Canopus هم نرم افزار مبدل نصب میشه که اگر شما Encoder هایی روی سیستم نصب داشته باشید میتونید از این نرم افزار برای تبدیل کردن استفاده کنید که با اون Encoder ها در هنکگام تبدیل میتونی اعمال فشار کنی و فیلمت رو در حد قابل توجهی کاهش حجم بدی
در کل راحت ترین راه همون راهی هستش که دوستمون گفتند بقیه راه ها برای این کار نیاز به کار و تجربه داره
موفق باشید
یا حق

parya_shilan
20-07-2006, 07:36
[QUOTE=Aftabgardan-cc]سلام؛

منظورتون رو از "كمپرس" متوجه نشدم! اما لينكي كه مي‌دم، معرفي يكي از بهترين و قوي‌ترين نرم‌افزارهاي تبديل فرمت‌هاي ويدئويي هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

....
دوست عزيز ممنون از راهنمايت اميدوارم بتونم مشكلم رو حل كنم از توجه شما و آرش عزيز تشكر مي كنم .

mshiraz.2006
20-07-2006, 07:39
به نام خدا

ممنون دوستان - ما هم استفاده كرديم