PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WiMAX (وایمکس) شهر قم

shahab.hiro
02-08-2012, 01:22
بررسی وایمکس مبین نت در شهر قم

shahab.hiro
02-08-2012, 01:32
سلام دوستان.اینم از تاپیک مبین نتی های قم.خودم یه 1024 یک ساله با مودم BM632w و ترافیک 25 گیگ گرفتم.لطفا نظرات خودتون رو دریغ نکنید تا همه استفاده کنن.
مرسی

docomid
04-08-2012, 11:06
سلام دوستان.اینم از تاپیک مبین نتی های قم.خودم یه 1024 یک ساله با مودم BM632w و ترافیک 25 گیگ گرفتم.لطفا نظرات خودتون رو دریغ نکنید تا همه استفاده کنن.
مرسی

سلام ، خب از خودتون شروع كنيد در مورد سرعت دانلود و آپلود و منطقه اي رو هم كه ساكنيد بگيد

shahab.hiro
05-08-2012, 10:40
سلام ، خب از خودتون شروع كنيد در مورد سرعت دانلود و آپلود و منطقه اي رو هم كه ساكنيد بگيد
من ساکن فلکه معصومیه هستم.سرعت دانلود روزا حدود120 و شبا 10 تا!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و شما؟

shahab.hiro
05-08-2012, 11:00
من ساکن فلکه معصومیه هستم.سرعت دانلود روزا حدود120 و شبا 10 تا!!!
و شما؟

docomid
06-08-2012, 02:15
نه من خودم مشترك مبين نت نيستم همين طوري واسه كسب اطلاع پرسيدم پس اگه واسه شما اين طوريه برا منم سرعت همين حدودا بايد بشه ، خيلي ازت دور نيستم ( خيابون كاشاني )

shahab.hiro
06-08-2012, 14:05
واسه کسب اطلاعات بیشتر بیا اینجا

DariushGreat
07-08-2012, 13:51
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید