PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 40-42 اینچ تا 2تومان

r0ss0neri
02-08-2012, 00:14
سلام
تا 2تومان ، بهترین led یا lcd که الان میشه خرید چیه ؟
حدود 40-42 اینچ .
ممنون

alilosting
02-08-2012, 11:32
سلام
تا 2تومان ، بهترین led یا lcd که الان میشه خرید چیه ؟
حدود 40-42 اینچ .
ممنون
پیشنهاد من یکی از دو مدل 40le430x sharp و 40ex520 sony هست .
توی مشخصات کلی یکی هستن . فقط توی یه سری ویژگی های متفاوتند :
ex520 sony یک تلویزیون اسمارت هست و گیرنده دیجیتال داخلی داره . کیفیت تصویرش خوبه . مدل 2011 هست ولی یه مشکلی که داره اینه که مثل بقیه تلویزیونهای سونی player خوبی نیست و نمیتونه فیلم و اکثر فرمتها رو از usb پخش کنه .
le430x sharp گیرنده دیجیتال داخلی داره . کیفیت تصویرش خوبه . پنلش ژاپنی هست . مدل 2012 هست و انواع فرمتها ( فیلم و .. ) رو با usb پخش میکنه ولی تلویزیون اسمارت نیست .
بسته به اینکه کدوم ویژگی ها برات مهمتر است ، یکی از این دو ندل رو انتخاب کن .

r0ss0neri
02-08-2012, 23:35
از سامسونگ و ال جی پیشنهادی ندارین ؟
3 بعدی خوب نمیشه خرید ؟

alilosting
04-08-2012, 10:29
راستش من تصاویری که رنگهای تند و غیر واقعی دارن نمی پسندم . هرجور با خودم کنار میام تصویر این دو تا برند به دلم نمی شینه . حتی به نظرم توشیبا و فیلیپس از lg و samsung بهترن . توشیبا ژاپنی هست و پانل مرغوبی داره .
البته پسندیدن تصویر تلویزیونها یه موضوع کاملا" سلیقه ای هست و بستگی به این داره که شما از تصویرهای طبیعی و واقعی بیشتر لذت ببری یا از تصاویری با رنگهای تند و زنده .
موفق باشی دوست عزیز

smhsh121
04-08-2012, 10:55
راستش من تصاویری که رنگهای تند و غیر واقعی دارن نمی پسندم . هرجور با خودم کنار میام تصویر این دو تا برند به دلم نمی شینه . حتی به نظرم توشیبا و فیلیپس از lg و samsung بهترن . توشیبا ژاپنی هست و پانل مرغوبی داره .
البته پسندیدن تصویر تلویزیونها یه موضوع کاملا" سلیقه ای هست و بستگی به این داره که شما از تصویرهای طبیعی و واقعی بیشتر لذت ببری یا از تصاویری با رنگهای تند و زنده .
موفق باشی دوست عزیز

الان شما می فرمایید تصاویر سامسونگ تند و غیرواقعی هست؟ روی چه مدلی تصاویرشو دیدید که این حس به شما دست داده؟

r0ss0neri
04-08-2012, 23:56
الان شما می فرمایید تصاویر سامسونگ تند و غیرواقعی هست؟ روی چه مدلی تصاویرشو دیدید که این حس به شما دست داده؟

نه واسه اینکه واقعی نشون نمیده ، واسه اینک کنتراست بره بالا توی تصویر (تمایز روشنی و تاریکی) رنگ ها غنی تر و پر رنگ تر میشن .
اینم یک تکنیک ـه ولی خوب شاید یک سری ها دوست نداشته باشن .