PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي نرم‌افزار Dialspy

مه نگار
05-04-2005, 00:10
سلام
من نميدونم تا به حال dialspy تا به حال معرفي شده يا نه ولي....

اين نرم‌افزار مقيم حافظه که حجم چندانی نيز ندارد، در صورت اتصال شما به اينترنت از طريق Dialup ، به صورت خودکار شروع به کار کرده و ليستی از تماس‌های اينترنتی را به همراه کليه اطلاعات شامل تاريخ و ساعت تماس، مدت تماس، هزينه تلفن، مبلغ استفاده شده از کارت‌های اينترنتی (در صورت تنظيم تعرفه به صورت دستی) و حجم اطلاعات ارسال شده و دريافت شده در هر تماس را ثبت می‌کند.
ليست گزارش‌ها اين قابليت را دارد که به تفکيک هر تماس و هر کاربر (User Account در ويندوزهای XP و ...) گزارش‌ها را خلاصه کند، و يا گزارش‌های بين دو زمان مشخص را فقط نشان دهد.

يکی از قابليتهای بسيار جالب DialSpy نمودار سرعت دريافت و ارسال (Transfer Graph) می‌باشد که به صورت يک گراف در حال حرکت عمل می‌کند.
از ويژگی‌های اين نمودار که بعد از مدتی استفاده از آن متوجه آن خواهد شد، امکان تشخيص کيفيت ارتباط اينترنتی با مشاهده تجربی نمودار و استفاده بهينه از پهنای باند موجود به صورت ناخودآگاه است.

DialSpy در بين نرم‌افزارهای مشابه خارجی موجود، 2 خصوصيت برتر دارد:
1- نرم‌افزارهای موجود، يا بسيار ساده و با قابليي‌های کم هستند، و يا بسيار پيچيده و با قيمت گران می‌باشند.
2- در هيچ يک از نرم‌افزارهای موجود، نمی‌توان تعرفه تلفن داخل شهری ايران را که علاوه بر متغير بودن در طول ساعات روز، در طول هفته نيز متغير است تعريف کرد.

همچنين DialSpy با اتصال به بانک داده موجود در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت خودکار آخرين تغييرات تعرفه تلفن را دريافت و به روزرسانی می‌کند.

برای دريافت نرم‌افزار DialSpy به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نماييد.

نرم افزار جالبيه ولي ........

(بعد از دو روز استفاده خيلي اذيت ميكنه !!!!! )

:wink:

Mohammad
05-04-2005, 00:37
برنامه خیلی جالبیه ولی قبلا معرفی شده بود. :wink:

Mehdi_Best
05-04-2005, 09:02
جالبيش كه جالبه. اما خوب بود دوستان قبل از ايجاد تاپيك جديد به تاپيك هاي قبلي مراجعه مي كردن كه تكراري نشه

Mohammad
05-04-2005, 11:10
داش مهدی راه افتادی :wink: :wink: :wink:

Mehdi_Best
05-04-2005, 19:52
محمد جان هنوز نه! اگه دقت كني نوشته داره راه مي افته!!!! :wink:

مه نگار
05-04-2005, 20:51
بابا خوبه منم گفتم نميدونم تا بحال معرفي شده يانه

Mohammad
05-04-2005, 23:17
منم تشکر کردم ازتون :D