PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوري اندرويد ماركت رو دور بزنيم؟

Transporter2009
16-06-2011, 15:47
با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز:
خیلی از شما عزیزان مثل من با کار با آندروید مارکت مشکل دارید.
برای استفاده از آندروید مارکت ابتدا باید اکانت بسازید و اکانت رو برای گوشی آندرویدی خود ایجاد نمایید.
دوستانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند و تا به حال از آندروید مارکت استفاده کرده اند لطفا ما رو هم راهنمایی کنند تا از تمام سیستم عامل محبوب آندروید به خوبی استفاده کنیم.
(پ.ن: از مدیران عزیز خواهشمندم چنانچه این تاپیک تکراری بود نبندنش و از کاربران عزیز هم خواهشمندم در همین تاپیک فعالیت داشته باشند)
مرسی

Transporter2009
17-06-2011, 09:53
دوستان گوشی من موقعی که خریدم رام خاور میانه روش نصب بود و آندروید مارکت نداشت. منم مجبور شدم از اینترنت آندروید مارکت 2.2.6 رو دانلود کنم. وقتی با چی چی ان واردش شدم و خواستم یه بازی (َAngry Birds) رو دانلود کنم یا هر چیز دیگه ای رو Force Close میداد. ارورش هم این بود :
The application Market (process com.android.vending) has stopped unexpectedly. Please try again.
منم چند بار این کار رو انجام دادم و وقتی دیدم فایده ای نداره به نسخه ی 2.2.11 آپدیتش کردم اما باز هم فرقی نکرد و همون آش و همون کاسه.
لطفا کمکم کنید.
ممنون

hamed1297
17-06-2011, 11:20
گوشیتون چی هست؟

Transporter2009
18-06-2011, 14:52
hTC Desire HD

alil1369
23-06-2011, 00:05
لینک دانلود اخرین ورژن اندروید مارکت رو میزارید !؟ ممنون

kkkaktoos
27-06-2011, 12:44
یکی یه روش عملی برای استفاده از مارکت هم بزاره

borland dariush
27-06-2011, 13:26
عزیزان من چون ایران تححریم هست ما برای استفاده از ماکت باید اونو دور بزنیم!!!!!!!
اولین کار اینه که نرم افزار market enabeler رو نصب کنید!!!! بعد با چیز پی ان به اینترنت وصل بشید و گوشیتون رو در حالت فلایت مود قرار بدید تا بتونید از مارکت استفاده کنید. (به جای فلایت مود میتونید از نرم افزار هایی که اپراتور گوشی رو بطور مجازی عوض میکنن استفاده کنید)
دلیل اینکارام هم مشخص: 1 - از طریق ip مشخص نشه شما تو ایران هستید . 2: از طریق اپراتور این مسئله مشخص نشه.
فکر میکنم خلاصه تر از این نمیتونستم بگم.

Black Vengeance
27-06-2011, 13:47
سلام
همين طور كه دوستمون فرمودن ip شما نبايد شناسايي بشه توسط گوگل چون تحريم هستيم
بهترين راه استفاده از وي پي ان هست.شما بايد اكانتشو خريداري كنيد و بعد از طريق گوشي متصل بشيد
سپس اگر از wi-fi استفاده مي كنيدگوشي رو روي حالت flight mode قرار بديد و از ماركت استفاده كنيد
(مي تونيد در اين حالت از market enabler هم استفاده كنيد)
اگر از gprs استفاده مي كنيد فقط مي تونيد از market enabler استفاده كنيد
به اين صورت كه وارد برنامه ميشيد و يكي از سرور ها رو فيك مي كنيد
و بعد از ماركت استفاده مي كنيد
اگر توضيحات بيشتر لازم بود بفرماييد تا توضيح بدم

این هم از لینک دانلود آخرین ورژن مارکت + Market Enabler

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dead Space
27-06-2011, 17:16
دوستان گوشی من موقعی که خریدم رام خاور میانه روش نصب بود و آندروید مارکت نداشت. منم مجبور شدم از اینترنت آندروید مارکت 2.2.6 رو دانلود کنم. وقتی با چی چی ان واردش شدم و خواستم یه بازی (َAngry Birds) رو دانلود کنم یا هر چیز دیگه ای رو Force Close میداد. ارورش هم این بود :
The application Market (process com.android.vending) has stopped unexpectedly. Please try again.
منم چند بار این کار رو انجام دادم و وقتی دیدم فایده ای نداره به نسخه ی 2.2.11 آپدیتش کردم اما باز هم فرقی نکرد و همون آش و همون کاسه.
لطفا کمکم کنید.
ممنون
دوست من بیلد نامبر گوشیت چنده!؟ باید از رامت باشه که احتمالا رام خاورمیانه هست! دقیقا مثل مشکل با اپرا مینی و امثال اون.

sAeEd_kHaAn
03-07-2011, 20:54
چگونه از آندروید مارکت استفاده کنیم؟

به سختی :31:

sms11
14-07-2011, 09:41
سلام
همين طور كه دوستمون فرمودن ip شما نبايد شناسايي بشه توسط گوگل چون تحريم هستيم
بهترين راه استفاده از وي پي ان هست.شما بايد اكانتشو خريداري كنيد و بعد از طريق گوشي متصل بشيد
سپس اگر از wi-fi استفاده مي كنيدگوشي رو روي حالت flight mode قرار بديد و از ماركت استفاده كنيد
(مي تونيد در اين حالت از market enabler هم استفاده كنيد)
اگر از gprs استفاده مي كنيد فقط مي تونيد از market enabler استفاده كنيد
به اين صورت كه وارد برنامه ميشيد و يكي از سرور ها رو فيك مي كنيد
و بعد از ماركت استفاده مي كنيد
اگر توضيحات بيشتر لازم بود بفرماييد تا توضيح بدم

این هم از لینک دانلود آخرین ورژن مارکت + Market Enabler

یه سوال داشتم
یه بنده خدایی یه وی پی ان داره و میخواد که با این روشی که شما فرمودید به مارکت وصل بشه اما توی گوشیش 4 گزینه برای وصل شدن وی پی هست:
PPTP
L2TP
L2TP/IPSec PSK
L2TP/IPSec CRT
در مورد دوتای اولی میدونم که خیلی فرق نداره و اینا فقط روش های مختلف برای اتصال هست اما میخواستم بپرسم باید چطوری تنظیمات وی پی ان رو اعمال کن و در واقع توی کدوم یکی از این 4تا یوزر و پسورد اکانت وی پی ان رو بزاره؟

afshany
24-08-2011, 11:16
آقا من رفتم به سایت آندروید مارکت و یک اکانت هم دارم و الان هرچی بخوام م یتونم دنلود کنم هم با گوشی و هم با کامپیوتر

Pedram_mrn
24-08-2011, 12:35
احتاجی به چیز پی ان نیست اگه گوشیتون روت باشه کافیه فقط برنامه ی orbot رو نصب کنید(در واقع این برنامه جایگزین چیز پی انه برای کسایی که دسترسی بهش ندارن یا نمیخوان بخاطر چندتا برنامه چیز بخرن.....
اگه دوستان خواستن بیشتر راهنمایی میکنم من خودم از این روش میرم مارکت خیلی سادس
یه چیزم راجع به مارکت بگم: اصلا توقع نداشتم انقد اندروید مارکت سطح پایین باشه توش کلی برنامه های به درد نخور داره که فقط باعث وقت تلف کردن کاربرا میشه خوبه حالا کامنت میزارن میگن نصب نکنین ما نصب کردیم چیزی توش نبود:10:

hamed1297
24-08-2011, 16:21
با اجازه پدرام خان:

مختصر و مفید میگم.

اول این رو دانلود کنید.2 تا برنامه توش هست.هر 2 تا رو نصب کنید.
بعد به نت وصل شید.
اول برنامه orbot رو راه بندازید .روی اون پیاز وسطی بزنید بزارید تا سبز شه:دی
وقتی وصل شد سبز میشه.
بعد توی این مدت برید برنامه دومی رو ران کنید و تیک گزینه اول یعنی پراکسی رو بزنید:دی
بعد که قسمت پراکسی ها فعال شد این موارد رو وارد کنید:
پراکسی هست:127.0.0.1
پراکسی پورت:8118

بعد هم برید مارکت حالشو ببرید:دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مشکلی بود و وصل نمیشد این برنامه market unlocker رو هم نصب کنید و یکی از اپراتورها رو انتخاب کنید تا سیم کارت ایران شناخته نشه:

این هم آخرین نسخه مارکت.روی 2.3 تست شده.ورژنهای پایینتر رو نمیدونم:

atlas-m
24-10-2011, 12:48
سلام.
کسی فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر.شـ.ـکـ.ـن مخصوص آندروید سراغ نداره.
روش نصب و استفاده فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر.شـ.ـکـ.ـن را هم لطفاً بگذارید.
گوشی های آندروید در ایران به علت تحریم به "ََAndroid Market" دسترسی ندارند. برای دور زدن تحریم به نظرتون باید چیکار کنم؟
ممنون.

linkinpark20
24-10-2011, 13:01
سلام.
کسی فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر.شـ.ـکـ.ـن مخصوص آندروید سراغ نداره.
روش نصب و استفاده فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر.شـ.ـکـ.ـن را هم لطفاً بگذارید.
گوشی های آندروید در ایران به علت تحریم به "ََAndroid Market" دسترسی ندارند. برای دور زدن تحریم به نظرتون باید چیکار کنم؟
ممنون.

باید از چیز پی ان استفاده کنی که اون رو هم اگه یک سرچ تو گوگل بزنی شرکت های مختلفی هستن که میتونی گیر بیاری من خودم یک خوبش رو سراغ دارم خواستی پیغام خصوصی بده.ولی اگه فقط به خاطر آندروید مارکت میخوای یک اپلیکیشن به اسم بازار هم هست که ایرانی و شاید در حد اون نباشه ولی کارت رو راه میندازه و نرم افزارهای خوبی داره

atlas-m
24-10-2011, 14:18
سلام.
من ميحوام به اندروید مارکت دسترسی داشته باشم.چیز پی ان هم به کار من نمیاد.

hamed1297
24-10-2011, 17:58
بفرما.از این آموزش کوچولو استفاده کنید:

vahidvs
27-03-2012, 07:43
برای استفاده از اندروید مارکت نیازی به این مراحل سخت نیست. کافیه تا نرم افزار بازار رو نصب کنید تا به اندروید مارکت ایرانی دسترسی داشته باشید. هر برنامه ای که اونجا باشه اینجا هم هست.
Bazaar - Android Marketplace for Iranians - Android Market Alternative

getbazaar.com
:20:

barcaboy10
01-08-2012, 19:04
چه جوري ميشه به اندرويد ماركت متصل بشيم؟؟

براي ما ايرانيا راهي داره؟

barcaboy10
01-08-2012, 19:12
.................

barcaboy10
01-08-2012, 19:12
.......................

Devicestreet
01-08-2012, 19:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نام سایت رو در پروفایلتون میدم

hamed1297
01-08-2012, 21:20
1.نصب برنامه market enabler
2.خرید چی پی ان یا ساک*س
3.وصل شدن به نت....باز کردن برنامه market enabler بعد یکی از سیم کارتها رو انتخاب کنی.ترجیحا آمریکا....بعد خودش میگه مارکت رو هم باز کنم میزنی آره.سرعت نتت خوب باشه وصل میشه.

hamed1297
01-08-2012, 21:21
1.نصب برنامه market enabler
2.خرید چی پی ان یا ساک*س
3.وصل شدن به نت....باز کردن برنامه market enabler بعد یکی از سیم کارتها رو انتخاب کنی.ترجیحا آمریکا....بعد خودش میگه مارکت رو هم باز کنم میزنی آره.سرعت نتت خوب باشه وصل میشه.

PersiAndroid
03-08-2012, 00:00
بدون روت هم میشه؟
از بچه ها کسی هست لطف کنه کامل واسه من توضیح بده :)

EngineeR EhsaN
03-08-2012, 00:07
گوشی رو میبرین رو حالت پرواز ، وی پی انو وصل میشید ، برنامه مارکت رو اجرا میکنید ، لذت میبرید!!
نیاز به روت هم نداره

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Eblis 2011
03-08-2012, 00:17
گوشی رو میبرین رو حالت پرواز ، وی پی انو وصل میشید ، برنامه مارکت رو اجرا میکنید ، لذت میبرید!!
نیاز به روت هم نداره

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

با این راه جواب نمیده و بازم مارکت میفهمه
باید نرم افزار MarketAccess رو نصب کنید و سیم کارت یه کشور دیگه رو انتخاب کنید .... در این صورت دیگه نیازی به حالت پرواز نیست ....