PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل اجرای Mkv fullHD با Av Player HD ورژن 1.5

hormozan m
01-08-2012, 15:24
سلام دوستان بلاخره مشکل اجرای فایل های Mkv با کیفیت 1080 FullHD حل شد ! الان میتونید av player ورژن 1.5 رو نصب کنید که کاملا هم با new iPad هم سازگاره ( تست کردم ) .

فایل هایی که من تست کردم : mkv 1080 p 1.5 GB - Mkv 1080 p 5.3 GB - Mkv 1080 P 3 GB with 9.5 av biterate !

تمام فایل ها بدون کوچکترین لگ اجرا شدن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود :

لینک آیتونز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کرک شده از appleapps : ( آیپد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

لینک کرک شده از appleapps : ( آیفون و آیپاد تاچ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](v1.500+v1.505+os40)-([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

JoWkErsSs
01-08-2012, 17:14
لطفا تاپیک اضافی ایجاد نکنید دوست عزیز:

» Apple App Store مرجع برنامه ها و بازی های آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hormozan m
01-08-2012, 20:05
لطفا تاپیک اضافی ایجاد نکنید دوست عزیز:

» Apple App Store مرجع برنامه ها و بازی های آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام . فکر میکنم مسئله انقدر مهم هست که نیاز به زدن تاپیک داره عزیز ! مشکل اجرای فایل های mkv خیلی وقته که در آیپد و آیفون وجود داره !

Stream
01-08-2012, 20:51
همونطور که گفتند در همون تاپیک مطرح بشه، بزودی در پست اول یک لیست ایجاد می کنیم از برنامه ها مهم و این رو هم قرار می دیم.

یک کپی از این پست منتقل شد اونجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]