PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ganbare! Kickers / فوتبالیست ها بجنگید!

Spaniuly
31-07-2012, 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله فوتبالیست ها! ما رو بیشتر یاد انیمه کپتین تسوباسا می ندازه تا انیمه 26 قسمتی چون صدا و سیمای ایران در اون سالها زیاد به خودش زحمت ترجمه و ارائه صحیح از یک اثر رو نمی داد و اصولا امانت داری رو رعایت نمی کرد... اگر اشتباه نکنم تابستان سال 1372 یا 73 بود که تبلیغات کارتون فوتبالیست ها از تلویزیون پخش شد و چشم ما بچه های 7-8 ساله به چهره دوست داشتنی کاکرو دائیچی روشن شد.

ساخت انیمه گانباره کیکرز بر اساس مانگای نوشته شده آن در سال 1986 (1365) در استدیوی پیروت کلید خورد و 26 اپیزود برای پخش در توکیو تی وی ارائه شد بعلاوه یک قسمت ویژه 40 دقیقه ای نیز از این انیمه ساخته شد که تنها 21 اپیزود آن از این کانال پخش شد و 5 قسمت آن فدای پخش انیمه کپتین تسوباسا شد.

یکی از بزرگترین موفقیت های این سری موزیک متن زیبای آن بود که مورد ستایش بسیاری قرار گرفت تراک هشتم این آلبوم یالا یالا فوتبالیست ها (GO! GO! Kickers) برای همه ما آهنگ تیتراژ زیبای این کارتون را یاد آوری می کند. این موزیک به صورت ویرایش شده برای تمام سری هایی که با عنوان فوتبالیست ها از صدا و سیمای ایران پخش شده به عنوان آهنگ اوپنینگ و اندینگ استفاده شده

53893

Orignal Soundtrack List
01 - Kimi wa nagareboshi (Opening TV Size)
02 - Ginga no Shounen (Ending TV Size)
03 - Itsumo yuuki wo motte
04 - Onboro Kickers
05 - LOVE
06 - Yukaina nakamatachi
07 - Yuujou
08 - GO! GO! Kickers
09 - Kakeru no Theme
10 - Hana no yousei
11 - Futoccho Taichi
12 - Oyaji no Theme
13 - Goal ni mukatte
14 - Negai yotodoke
15 - Kimi wa nagareboshi (Record Version)
16 - Ginga no Shounen (Record Version)

دانلود کل آهنگ‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عنوان اصلی این انیمه در ژاپنی گانباره کیکازو می باشد که البته کیکازو تلفظ کلمه انگلیسی کیکرز با لهجه ژاپنی می باشد. کلمه گانباره در انگلیسی Go For It ترجمه می شود که اصولا کاربردی ندارد. شاید به سختی بتوان کلمه گانباره یا Go For It را در فارسی به معنی "بجنگید برای رسیدن به هدف" معادلسازی کرد... شبکه اول سیما اسم قابل قبول فوتبالیست ها را برای این سری انتخاب کرد که مختصر و مفید بود. این کارتون به زبان های عربی و اروپایی هم دوبله شده که در زیر عناوین آنها را مشاهده می کنید
خاورمیانه (کشورهای عربی) : الهداف
ایران : فوتبالیست ها
ایتالیا : Palla al centro per Rudy
اسپانیا : Supergol
فراسنه : But Pour Rudy
لهستان : Piłkarze
آلمان و اتریش : Kickers

داستان از جایی شروع می شود که کاکرو دایچی همرا با مادر و خواهرش آیومی به شهر کیتاهارا سفر می کنند علاقه شدید کاکرو رو از آنجا می توان دید که به محض رسیدن به مقصد کاکرو پا به توپ به سمت مدرسه می دود تا با بازیکنان تیم فوتبال این مدرسه ملاقات و درخواست عضویت کند... در راه کاکرو با دختر زیبا و دوست داشتی به اسم آکونا یوکی مواجه می شود که در این برخورد آکونا یک دل نه صد دل عاشق کاکرو می شود... کاکرو پس از یافتن بچه های تیم مدرسه کیتاهارا که تیمی بسیار ضعیف هستند و ملقب به تیم همیشه بازنده اند عضو تیمشان می شود و ماجرا های کاکرو و تیم کیکرز (نامی که ماسارو هونگو کاپیتان تیم برای تیمش برگزیده و صدا و سیمای ایران هم تیم امید ترجمه کرده است) آغاز می شود...

در صورتی که تاپیک مورد قبول و پسند واقع بشه قصد دارم در پست های آتی داستان هر اپیزود رو قرار بدم چون در حال حاضر دارم هر شب 2 تا اپیزود رو با زبان اصلی دانلود می کنم با کیفیت و رزولیشن خوب...

kortol
31-07-2012, 21:03
در صورتی که تاپیک مورد قبول و پسند واقع بشه قصد دارم در پست های آتی داستان هر اپیزود رو قرار بدم چون در حال حاضر دارم هر شب 2 تا اپیزود رو با زبان اصلی دانلود می کنم با کیفیت و رزولیشن خوب...
سلام
ممنون بابت تاپیک
من خیلی دنبال این فوتبالیست ها گشتم .. مخصوصا اون نسخه اولی که قبل از سوباسا اوزارا پخش شد .. حالا نمی دونم این همونه یا نه !!! بعدشم یادمه تی وی ملی یه چند قسمت از این سوباسا نشون داد بعدش متوقف شد ..همه بزرگ شده بودند و برای تیم ملی اعوت شده بودن .... داستان هم از یه جایی شروع شد که یه شخصیت جدید و فوتبالیست رفته بودم ایتالیا وارد تیم اث میلان بشه ولی شده بود پادو ولی بعدش توی تیم وارد شد . ترکوند !!! اسم اون رو بهم بگی ممنون میشم ..نسخه قبلیش که س.باسا به اسپانیا میره رو دارم ولی این یکی بیشتر توجه اکم رو جلب کرده ..

Spaniuly
01-08-2012, 07:46
همونطور که عرض کردم این گانباره کیکرز ربطی به داستان کپتین تسوباسا نداره کپتین تسوباسا ورژن های مختلفی داره برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به تاپیک Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معلومه که جملات ابتدایی پست اول رو نخونید!

کل سوالاتتون رو توی تاپیک کپتین تسوباسا جواب دادم مراجعه کنید به آخرین پست اون تاپیک

EngineeR EhsaN
01-08-2012, 10:49
اون ترک هشتی که آرمین جان گفتن ( GO GO Kickers ) رو میتونید از این لینک بشنوید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/s/Go+Go+Kickers/3k8key?src=5

Spaniuly
01-08-2012, 14:49
لینک دانلود آلبوم کامل موزیک متن این کارتون با کیفیت 320 توی پست اول قرار داده شد...

Ar@m
02-08-2012, 00:42
اوه ماي گاد من عاشق اين سري بودم يعني اون سري هزار و شونصد قسمتي سوباسا اصلا نتونست جاي اين سري 26 قسمتي رو براي من بگيره!
واقعا موسيقي متنش فوق العاده نبود؟
بجاي اينكه وسط بازي فوتبال يهو يكي از بازيكنا بزنه فكر كنه و فكراش 4 قسمت طول بكشه همه چي تو دو قسمت تموم ميشد!
تمام قسمت هاش فوق العاده بودن يعني!
حيف شد كه بيشتر از اين ها ساخته نشد!
مرسي براي آلبوم!

Spaniuly
02-08-2012, 08:14
و البته جالب اینجاست که کل ایران رو کل سایت های شاپ رو بگردی هیچ کس ورژن زبان اصلی و با کیفیت این کارتون رو نداره من که ندیدم کسی داشته باشه حتی سفارش هم که دادم این سری و سری اول تسوباسا (128 قسمتی) رو ترجمه فارسی با پائین ترین کیفیت ممکن صدا و تصویر برام فرستاده حالا اینش بس نیست برداشتن روی دی وی دی زدن! آخه اینا اصلا کیفیتشون در حد سی دی هم نیست برداشتی رزولیشنش رو بردن بالا!
حالا خوبه یه تورنت خوب پیدا کردم هر شب یه اپیزود دانلود می کنه

Aref_2008
02-08-2012, 09:00
لینک دانلود کار نمی کنه!

اگه زحمتی نمیشه داخل مدیافایر آپ کنید

Spaniuly
02-08-2012, 12:46
اصلاح شد لینک واقعا لینک دادن از رپیدباز مصیبتیه واسه خودش!

MR.CART
02-08-2012, 14:14
در کل میشه بگید این فوتبالیست ها چنتا ورژن داره؟
آدم واقعا گیج میشه:18:
ممنون بخاطر تاپپیک:11:

Spaniuly
03-08-2012, 10:37
در کل میشه بگید این فوتبالیست ها چنتا ورژن داره؟
آدم واقعا گیج میشه:18:
ممنون بخاطر تاپپیک:11:
اصولا کارتون فوتبالیست ها یک ورژن بیشتر نیست همونطور که توی پست های قبلی اشاره کردم گانباره کیکرز کارتونی هست که توی فارسی فوتبالیست ها ترجمه شده اشاره هم کردم این عنوان برگردان خوبی هست عنوان گانباره کیکرز به زبان های مختلفی دوبله شده به عقیده خودم نزدیک ترین ترجمه به عنوان ژاپنی هست

خاورمیانه (کشورهای عربی) : الهداف (گل ها)
ایتالیا : Palla al centro per Rudy : توپ در میانه زمین برای رودی است (اسم کاکرو رو به رودی تغییر دادن توی ایتالیایی و فرانسه)
اسپانیا : Supergol : (سوپر گل)
فراسنه : But Pour Rudy : (هدف رودی)
لهستان : Piłkarze : پلیرز / بازیکنان / فوتبالیست ها
آلمان و اتریش : Kickers : کیکرز (که مثل لهستانی و فارسی فوتبالیست ها ترجمه میشه)

می بینید که بهترین ترجمه ها مال فارسی آلمانی اتریشی و لهستانی هست لهستانی که تابلو از دوبله فارسی کپی کرده (players)

بعد از اومدن کپتین تسوباسا متاسفانه ایران تمام دارائی های گانباره کیکرز رو زد به اسم کپتین تسوباسا از جمله : عنوان کارتون - موزیک گو گو کیکرز برای اوپنینگ - استفاده از اسم کاکرو برای شخصیتی که توی کپتین تسوباسا اسم صحیحش کوجیرو هیوگا هست و ...

ولی اگه ایران نام انیمه کپتین تسوباسا رو فوتبالیست ها نمی ذاشت این انیمه با گانباره کیکرز اشتباه نمی افتاد الان یه چند تا انیمه با موضوع فوتبال درست شده اگه فردا پس فردا ایران بخواد اونارو دوبله کنه و اسمش رو بذاره فوتبالست ها دیگه واویلا
برای مشاهده جزئیات دقیق در مورد کارتون کپتین تسوباسا به تاپیکش مراجعه بشه : Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spaniuly
07-08-2012, 18:17
کامیون حامل اثاث خانواده دایچی با سرعت وارد شهر جدید می شود کاکرو به محض رسیدن کامیون به منزل جدید پا به توپ به سمت مدرسه فوتبال می دود تا هر چه زودتر عضو تیم فوتبال مدرسه کیتاهارا شود در راه با با دختری به اسم آکونا برخورد می کند دختری زیبا که با ظاهری آرام و مهربان باعث شد که کاکرو هم مثل او شیفته شود. گرچه آکونا با نگاه اول عاشق کاکرو می شود. کاکرو به سمت مدرسه می رود و سراغ تیم فوتبال را از سایر دانش آموزان می گیرد. و بالاخره به زمین فوتبال می رسد ولی خبری از فوتبالیست ها نبود از یکی دانش آموزان می پرسد که چرا اینجا مسابقه ای در حال برگزاری نیست. دانش آموز به کاکرو می گوید که کمی قبل مسابقه با نتیجه 21 بر صفر به پایان رسیده و یک بار دیگر فوتبالیست های مدرسه کیتاهارا باعث سر افکندگی مدرسه شده اند و از تیم فوتبال یکی از مدرسه های نه چندان مطرح شکست مفتضحی خوردند... کاکرو بازهم برای یافتن بچه های تیم محوطه را می گردد و بالاخره آنها را در حالت لشکر شکست خورده که هرکدام با بیخیالی به سمتی ولو شدند می یابد تنها بازیکنی که از این شکست ظاهرا خیلی ناراحت است دروازبان تیم است که بازوبند کاپیتانی هم بسته کاکرو پیش آنها می رود و خود را معرفی و درخواست عضویت در تیم می کند... پیراهن شماره 14 حرفه ای ترین تیم باشگاهی کشور ژاپن یعنی اف ث شیمیزو اسپارتز اولین چیزی بود که توجه بازیکنان را به خود جلب کرد کاکرو با تواضع گفت که البته بازیکن ذخیره تیم نونهالان باشگاه شیمیزو است... ماسارو هونگو خطاب به کاکرو می گوید که او می تواند عضو تیم شود ولی احتمال این هم هست که تیم منحل شود... کاکرو برای ایجاد روحیه و انگیزه و منصرف کردن بازیکنان از تصمیم انحلال تیم سعی می کند یک مسابقه با قوی ترین تیم منطقه که نانیو می باشد برگزار کند. بنابراین به دیدن بازیکنان تیم رویایی نانیو می رود و با یوسوجی دروازبان شکست ناپذیر و کاپیتان تیم ملاقات می کند یوسوجی ابتدا می پندارد که کاکرو پیکی از سوی تیم شیمیزو می باشد تا دعوت برای مسابقه با تیم بزرگ شیمزو را به تیمش برساند... ولی پس از اینکه متوجه می شود کاکرو عضو جدید تیم کیکرز مدرسه کیتاهارا هست ناراحت و کاکرو را از خود می راند چراا که تقابل نانیو با ضعیف ترین تیم کل منطقه مثل وقت تلف کردن برای نانیو است. اصرار های مکرر کاکرو و رونمایی از تکنیک فردی خود در مقابل دیدگان یوسوجی باعث میشود یوسوجی از کاکرو خوشش بیایید بنابراین شرط می گذارد اگر کاکرو بتواند یکی از 3 ضربه آزاد (چند ضرب) را به گل تبدیل کند حاضر می شود که این مسابقه برگزار شود. که این تقابل حساس و نفس گیر منجر به گل شدن سومین تلاش کاکرو میشود بنابراین نانیو حاضر به مسابقه با تیم همیشه بازنده و فوق العاده آماتور کیکرز می شود که البته این بار از وجود یک ستاره جدیدالورود به نام کاکرو دائیچی بهره می برد...

پایان اپیزود اول

Dark Shine
07-08-2012, 19:35
لینک دانلـودش رو بـرام پـ خـ کنـین لطفاً .
زیرنویس که داره ؟!

Spaniuly
08-08-2012, 16:40
لینک دانلـودش رو بـرام پـ خـ کنـین لطفاً .
زیرنویس که داره ؟!

لینک تورنتش رو برات پ.خ کردم
نه بابا زیر نویس فارسی کجا بود ناسلامتی کارتون مال 25 سال پیشه!
تورنتی هم که دادم دو زبانه اس ایتالیایی و ژاپنی که البته من با زبان ژاپنی ریپ می کنم واسه خودم تک زبانه میشه ایشالا اگه همه اش دانلود بشه 26 قسمت رو می زنم روی یه DVD9 مجموعه جالب و نایابی میشه...

Spaniuly
11-08-2012, 14:38
اپیزود شماره 7 هیچگاه از تلویزیون ایران پخش نشده!
خیلی جالبه این اپیزود هفت مربوط میشه به مسائل عشق و عاشقی و دختر و پسر و ... که سانسورگر های اون موقع صدا و سیما برای جلوگیری از به خطر افتادن اسلام و برای حفظ کودکان (یعنی ما که اون موقع کودک بودیم) از شر شیطان و وسوسه و این حرفا این اپیزود رو پیچونده رفته پی کارش اگه بشه کم حجمش می کنم آپلود می کنم و یا جریاناشو دقیق می نویسم فعلا باید واسه ااپیزود دوم بزودی دست به قلم بشم
خلاصه همون کودک الان داره هر شب یه اپیزود از انیمه رو با زبان اصلی و بالاترین کیفیت دانلود می کنه دی:

Ar@m
16-08-2012, 12:38
عجب! نامرداي لعنتي!!!
نكنه همون قسمتيه كه با تيم فوتبال دخترا مسابقه ميدن و ميبازن؟ :27:
ميشه واسه منم لينك دانلود رو پ.خ كني؟
مرسي!

masoud93
24-08-2012, 18:36
سلام آرمین جان ...

دستت درد نکنه بابت تاپیک و همچنین نوشتن داستان هر قسمت ، ولی به نظرت بهتر نیست کم کم زیرنویسش کنی ، به جای این که خلاصه داستان رو بنویسی ؟؟؟
___

یه مشکلی که این انیمه داره (مثل بیشتر انیمه ها) آخرش داستان تموم نمیشه و برای ادامه داستان به مانگا احتیاج داره ...
چون مانگا 85 شروع و 89 تموم شده ، ولی انیمه 86 شروع و 87 تموم شده ...

Spaniuly
24-08-2012, 19:01
والا چند وقته که سرم شلوغه چشم حتما این کارو میکنم

sascovach
03-10-2012, 18:58
سلام
اگه لینک دانلود یا تورنت از این کارتون دارید لطفا به من هم بدید
در ضمن اون لینکه آلبوم صوتی هم خراب شده

AlexMercer
13-10-2012, 14:55
این فوتبالیست ها بود که یک دروازه بان با موهای بلند قهوه ای داشت به نام یوسوجی فکر کنم. من خیلی از این دروازه بان خوشم میومد. .عکسشو ندارین؟

مرسی بابت تاپیک

Spaniuly
23-10-2012, 12:11
5766857669

خدمت شما
با بهترین کیفیت دو زبانه ژاپنی - ایتالیایی دانلودشون کردم خیلی باحاله ای کاش یه زیر نویس انگلیسی چیزی پیدا می شد براش

sohrabvalizadeh
01-03-2013, 15:18
دوست عزیز ممنون از توضیحاتت . لینک دانلود محدودیتش به پایان رسیده! دانلود نمیشه!

esem1982
03-05-2014, 04:00
لینک دانلود موسیقی متن پاک شده لطفا تصحیح کنید .

Morteza4SN
03-05-2014, 16:43
از اینجا میتونی چند تاش رو دانلود کنی ( آهنگ معروفش همون track 08 هست) : ‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!_Kickers.html

تک آهنگ آپلود شد: Ganbare!_Kickers Theme Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+ +
دانلود نسخه کامل دوبله فارسی فوتبالیست‌های قدیمی ۱۹۸۷ (Ganbare Kickers) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B U L U T
24-07-2014, 14:37
لطفا دوباره اپلود کنید

mhdi0098
27-10-2014, 23:17
چرا لینک دانلود نمیاد:n13:

danielo
28-10-2014, 00:48
من فکر میکردم اون موقع بچه بودند بعدش بزگر شدند.یعنی اسکلمون کرده بودند؟

پس چرا اینقدر کاراکتر ها شبیه هم بودند؟؟

mhdi0098
28-10-2014, 00:59
سلام میشه خواهشا این لینک دانلود این 16 تا اهنگ کاکرو تایچی رو بذارید لطفا یا اپلود کنید خواهشا:n28:

WWWAA
18-07-2017, 03:52
سلام میشه فایلهای صوتی رو یک بار دیگه قرار بدید تا دانلود کنم
من فقط به خاطر همین عضو سایت شدم
متشکرم اگه کسی قرار بده

Morteza4SN
27-07-2017, 18:06
هی فوتبالیست‌ها :n14:
انیمه‌های فوتبالی بعد از تو سوء‌تفاهم بود:n02:

من فکر میکردم اون موقع بچه بودند بعدش بزگر شدند.یعنی اسکلمون کرده بودند؟

پس چرا اینقدر کاراکتر ها شبیه هم بودند؟؟
فرق داشتن ولی استایل‌شون نزدیک به هم بود
البته سری Captain Tsubasa از Ganbare Kickers قدیمی‌تره
ولی چون با فاصله‌ی کم از هم و ابتدا Ganbare! Kickers رو از تی.وی دیدیم این ذهنیت برای شما ایجاد شده

Ganbare, Kickers
شخصیت‌ها: کاکرو، ماسارو، یوسوجی، کاشیرو، کنتا و...
پخش مانگا: در سال‌های 1985 تا 1989
پخش انیمه: 1986 تا 1987
قسمت اول دوبله در آپارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA_%D9%87%D 8%A7_%D8%B3%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D9%88%D9%84_%28%D8% AA%DB%8C%D9%85_%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF_%D9%88_%D9 %86%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%88%29)

Captain Tsubasa
شخصیت‌ها: سوباسا، واکی‌بایاشی، تارو، ایشی‌زاکی... کاکرویوگا، واکاشی‌زوما، تاکشی و...
پخش مانگای اصلی: در سال‌های 1981 تا 1988
پخش انیمه اصلی: از October 10, 1983 تا March 27, 1986
شوت دو نفره سوباسا و تارو به واکاشیزوما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینطوری نبینید حداقل 5 هفته طول کشید تا بازی به این گلش رسید:n02:
والا واکاشی‌زوما به این راحتی گل بخور نبود: واکاشی زوما و فنون باحال دروازه بانیش!
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام میشه فایلهای صوتی رو یک بار دیگه قرار بدید تا دانلود کنم
من فقط به خاطر همین عضو سایت شدم
متشکرم اگه کسی قرار بده
از این لینک می‌تونی همشو دانلود کنی:

WWWAA
27-07-2017, 19:25
سلام
ممنون داش مرتض:n02:
و اقای مدیر خوشحال شدم
ولی چند تا از اهنگهایی ک تو متن کارتون بود جزوش نبود:n37:
یک اهنگ رمانتیکی بود وقتی میخاسن برن گل بزنن پخش میکرد خیلی زیبا بود متاسفانه هیچ جورم نمیتونم توضیحش بدم:V33:
به هر حال متشکرم

nikmaram
15-12-2017, 22:12
لینک دانلود موسیقی متن کار نمیکنه
خودمم نت رو زیر رو رو کردم کلا یک تورنت ازش گیر آوردم که اصلا سرعت نداره و سرعتش صفر هست و دانلود نمیشه
لطفا اگه کسی موسیقی متن کاملش رو داره یک جای خوب آپلود کنه تا همه استفاده کنن و یا اگه لینگ دانلودی دارین که کار میکنه لطفا بزارین
خیلی دنبالشم
ممنونم

Morteza4SN
16-12-2017, 11:46
آلبوم موسیقی متن انیمه Ganbare! Kickers

>>. Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). <<

01
Kimi wa Nagareboshi (Opening TV Size)
1:52

02
Ginga no Shounen (Ending TV Size)

1:13

03
Itsumo Yuuki wo Motte
2:17

04
Onboro Kickers

2:27

05
LOVE
3:11

06
Yukai na Nakamatachi
2:27

07
Yuujou
3:16

08
GO! GO! Kickers
2:45

09
Kakeru no Theme
2:24

10
Hana no Yousei
3:18

11
Futoccho Taichi
3:36

12
Oyaji no Theme
2:13

13
Goal ni Mukatte
2:33

14
Negai yo Todoke
2:56

15
Kimi wa Nagareboshi (Record Version)
3:58

16
Ginga no Shounen (Record Version)

3:23

Disc length 43:49

Music composed by Jun Irie (3~9, 11~14), Hideya Nakazaki (10)
&
1, 2, 15, 16
Lyrics: Masao Urino
Composition: Hideya Nakazaki
Arrangement: Satoshi Takebe
Vocals: Tomomi Nishimura

nikmaram
16-12-2017, 20:42
وایییییی خدایا چه معرفتی:n04::n19::n19:

چقدر سریع جواب دادی و خودت زحمت آپلود رو کشیدی
یک دنیا ممنون:n40:

این کارتون یکی از صفحات مهم شناسنامه کودکی منه!!!
یادمه هر روز 5 تا آدامس فوتبالیستها میخریدم تا تو عکسهای داخل آدامس یکیش یوسوجی در بیاد!
امیدوارم کودک درونم هیچوقت از بین نره و شما هم هیچ وقت کودک درونتون رو نکشید
ایشالا در تمام مراحل زندگیت موفق و سلامت باشی

uaretheone
30-12-2017, 13:42
سوباسا و کل سریهاش مزخرفن. کلاس کاری این ۲۶ قسمت ،گرافیک و موسیقی شاهکارانه و سوژه هر ۲۶ قسمت بالاترین سطح انیمه می باشد. ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زنده باد کارکرو و یوسوجی

صلدین
13-01-2018, 15:08
اگر دوستان تمایل داشتن من لینک دانلود 26 قسمت با کیفیت مناسب و دو زبانه ( ایتالیایی و ژاپنی ) رو دارم البته متاسفانه زیرنویس نداره:n01:

WWWAA
14-01-2018, 10:50
داداش مرتض فکر نمیکنم اینا همه اهنگها باشه
چون بعضیاش که تکراریه
خیلی از اهنگهایی هم که تو متن کارتونه تو این لیست نیست
متشکر:V13:

selivev4
17-07-2018, 01:32
داداش دمت گرم.تنها لینکی که میشد بدون دردسر این آلبومو دانلود کرد همین بود:n40:

SaeedParvizi
10-04-2019, 22:15
سلام دوست عزیز من دنبال دوبله ایتالیایی این انیمه میگردم میشه لینک دانلود یا لینک تورنت و برام بفرستی

PouyaShahrokhfar
15-06-2022, 18:09
دمت گرم که لینک سالمو گزاشتی واسه دانلود. کل اینترنتو زیر و رو کردم پیدا نشد. فقط هینجا بود. دمت گرم :):»

Hadi King
11-12-2022, 09:21
سوباسایی که تو تی وی نشون میداد کدومه ؟