PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کاهش خود به خودی اعتبار (حجم) اشتراک ای دی اس ال

silver65
30-07-2012, 21:50
من یه مشکل با ای دی اس الم دارم اونم اینه که بدون اینکه زیاد ازش استفاده کنم یهو می بینم اعتبارش تموم شده(3g دارم)
نمی دونم چه جوریه شبا که رایگانه میرم برا دانلود ولی بازم همینجوریه
یه چیزی هم که دیدم تو گزارش اتصالات اینه که مثلا نوشته بود login ساعت 17 بعد log out ساعت 10.40 تو این مدت 116 مگ گرفتین با اینکه من ساعت 12شب تا 1 که رایگانه رفتم و حداکثر 10-15 مگ دانلود کردم بعدم رفتم لالا و فردا صبح که از خواب ناز بیدارشدم (همون 10.40) رفتم مودمو خاموش کردم خوب این یعنی چی ؟ مگه اون زمانی که تو سایت می زنن زمان روشن و خاموش کردن مودمه
والا به غلط کردن افتادم با این اعتبار حجمی
3g یه هفته ای پرید!!!! منم چیزی نصیبم نشد:23: شما بگین مشکل از کجاست؟

امروز دیگه پسورد وایرلسو عوض کردم گفتم شاید کس دیگه ای ازش استفاده می کنه( ولی تو همون نیم ساعتی که تو اینترنت بودم الان دیدم تو سایت شرکت نوشته 44 مگ از اعتبارتون رفته ! من که چیزی دانلود نکردم ویندوزم که آپدیت نمی شد (البته در این مورد شاید چون همون موقع نود رو نصب کردم حواسم نبوده آپدیت شده باشه ولی من مواظب بودم نشه ها ؟ )

Eliminal
30-07-2012, 22:00
از چه شرکتی گرفتین؟
بهترین کار اینه زنگ بزنین با پشتیبانی شرکتتون صحبت کنین

silver65
31-07-2012, 07:45
پیشگامان - زنگ زدم گفتن شاید ویندوز آپدیت می شه یا آنتی ویروس یا ویروسیه بعد گفتن حالا پسورد وایرلستونم عوض کنید شاید کسی استفاده می کنه
مثلا من دیروز هیچ چیزی هم دانلود نکردم ولی نوشته 11lمگ دانلود کردین
از کجا بفهمم چی دانلود شده بوده؟

soroosh_cz
31-07-2012, 07:54
بهترین کار اینه که مودم رو کلا یه روز یا یه نصف روز خاموش کنی.
اگر مصرف داشت بازم، دارنمی دزدن از حجمتون از طرف شرکت، ولی اگر کم نشد، باید اینکار رو بکنی:
1) Task Manager رو بیاری بالا و به سربرگ Performance بری.
2) از پایین دکمه ی ...Resource Monitor رو بزنی.
3) بعدش بری تو سربرگ Network و ببینی چه برنامه هایی کانکشن دارند و سرعت انتقال داده شون چقدره.

silver65
31-07-2012, 10:38
من ازش زیاد سر در نیاوردم شما نگاه کنین ببینین کدومش بیخودیه و چه جوری جلوشو بگیرم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یکی هم بعد از 5 دقیقه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soroosh_cz
31-07-2012, 11:20
اون برنامه (svchost.exe(netsvcs داره با سرعت 11کیلوبایت/ثانیه تو عکس دوم و 3کیلوبایت/ثانیه تو عکس دوم دانلود میکنه.
و اینطور که خیلی ها نوشتن این مال آپدیت شدن ویندوز هست.

شما باید سرویس BITS رو غیرفعال کنی(البته نمیدونم چه کارای جانبی دیگه ای میکنه این سرویس، ولی بیشترش برای آپدیت و دانلود پس زمینه هست برای ویندوز).

1) Task Manager رو اجرا کنید.
2) به سربرگ Services برید.
3) سرویس BITS رو پیدا کرده و روش کلیک راست کنید.
4) Stop Service بزنید و دقت کنید که PID بدون عدد و Status آن Stopped بشه.

بعدش یه ریست هم بکن برای اطمینان و برو به همون جایی که تو پست قبلیم گفتم ببین بازم همون فایل داره دانلود میکنه یا نه.

silver65
31-07-2012, 13:32
ارور میده
unable to stop services
the operation could not be completed
access is denied

soroosh_cz
01-08-2012, 01:00
شما یا Administrator نیستی، یا باید از روش زیر سرویس رو غیرفعال کنی.

اگر Administrator نیستید که باید به کسی که حساب ادمین رو روی سیستم شما داره بگید تا سرویس رو غیرفعال کنه.
ولی اگر دارید:
1) Task Manager رو اجرا کرده.
2) به سربرگ Services برید.
3) روی دکمه ی ...Services کلیک کنید.
4) سرویس Background Information Transfer Service رو پیدا کرده.
5) روش کلیک راست کرده و به Properties برید. یه چنین پنجره ای باز میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6)اون گزینه هایی رو که مشخص کردم یعنی الف) Startup type رو به حالت Disabled ببرید و ب) روی دکمه ی Stop کلیک کنید.
در نهایت باید چنین باشه اون تنظیمات:

حالا Ok بزنید و سیستم رو ریستارت کنید، و چک کنید ببینید سرویس دوباره فعال شده یا نه.
اگر با این روش هم Access Denied گرفتید، دوباره امتحان کنید، اگر نشد شما حقوق Administrative رو ندارید.

silver65
01-08-2012, 13:22
دستت درد نکنه اون رفت حالا نگاه کن downloader.exe جاشو گرفته (نمی ذارن یه نفس راحت بکشم) همین 5 دقه ای که داشتم نگاه می کردم اون قبلی میاد یا نه این downloader..exe و firfox.exe نزدیک 80 مگ رو بر باد دان
این downloader دیگه چیه ؟
فیرفاکس چی می گیره آپدیت می شه ! این که هفته پیش آپدیت شد مثلا نسخه جدیدش اومد

soroosh_cz
01-08-2012, 14:18
Firefox که هیچی. با بستنش میره.
اون دانلودر هم احتمال زیاد برنامه ای هست روی سیستمت که خودت نصبش کردی.
از تو Task Manager و سریرگ Processes برو پیداش کن، روش کلیک راست کن و Open file Location رو بزن ببین مکانش کجاش بیا بگو.

silver65
01-08-2012, 21:57
downloader اصلا تو لیسته نبود؟

یه چیز دیگه این svchost.exe باز سرو کلش پیدا شد سرویس BITS خود به خود running می شه ! دفعه قبلی که گفتی استپش کردم بعد از ری استارتم استپ بود اما حالا running شده همونجوری باز استپش کردم ولی بعد از ری استارت کردن دوباره بعد از یه مدت خودش run می شه (اینترنتم قطع کردم گفتم شاید وقتی به اینترنت وصل می شه خود به خود ران می شه ولی نه انگار بعد از 2-3 دقه خودش ران می شه همون موقع که ران می شه هم یه لحظه تو سر برگ نتورک ریسورس مانیتورینگ(.. svchost(localservicean میاد.
انگار توی همون properties BITS تب recovery خودش تنظیماش یه جوریه که سرویسو ری استارت کنه

saeid72
01-08-2012, 22:42

یه چیز دیگه این svchost.exe باز سرو کلش پیدا شد سرویس BITS خود به خود running می شه ! دفعه قبلی که گفتی استپش کردم بعد از ری استارتم استپ بود اما حالا running شده همونجوری باز استپش کردم ولی بعد از ری استارت کردن دوباره بعد از یه مدت خودش run می شه (اینترنتم قطع کردم گفتم شاید وقتی به اینترنت وصل می شه خود به خود ران می شه ولی نه انگار بعد از 2-3 دقه خودش ران می شه همون موقع که ران می شه هم یه لحظه تو سر برگ نتورک ریسورس مانیتورینگ(.. svchost(localservicean میاد.
انگار توی همون properties BITS تب recovery خودش تنظیماش یه جوریه که سرویسو ری استارت کنه
سلام شما برو تو همون سرویس windows update رو پیدا کن disable و stop بکنش یه ریست بده اگه بازم در حالی که مروگرت بستش و هیچ استفاده نداری اینطوری شد حتما انتی ویروس درست حسابی بریز اپدستش کن احتمال ویروس خیلی زیاده انتیویروسم یکی از اینارو بریز norton-kaspersky-bitedifinder چون قدرت پاک کنندگی زیادی دارن و اگه ویروسی باشه زود ترتیبش رو با چند تا ریستارت میدن و ویندوز رو ترمیم میکنن البته یادت نداره اپدیت اتوماتیک انتی ویروسم ببندی که اون دردسر جدید نشه

silver65
01-08-2012, 23:58
ویروس که مطمئنم نیست. بیت دفندر نصبه همیشه هم آپدیته- مال آپدیت ویندوزم فکر نکنم باشه چون تاریخ آخرین آپدیتش مال حالا نیست. تنظیمش کردم روی download updates but let...

soroosh_cz
02-08-2012, 00:01

اون svchost.exe که خودش مشکلی نداره، همونطور که اسمش روشه Service Host برنامه ای هست که چند تا از سرویس های ویندوز رو کنترل و اجرا و ... میکنه. مهم اینه که (svchost.exe(netsvcs نباشه.
شما که میگی ریستارت میشه سرویس، تو عکس زیر Startup Type رو Disable کردی؟ اگر Disable کردی و اجرا شد، بذارش رو Manual.

silver65
02-08-2012, 00:24
منظورم همون( svchost.exe(netsvcs بود بله هر کاری گفتین کردم الانم manual کردم باز ران می شه :41:
اون downloader رو از کجا بفهمم چیه؟
یه حاهایی دیدم نوشته بودن firefox رو می شه تنظیم کرد که جلوی دانلودهای بیخود رو گرفت اون جوری نمی شه به نظرت؟

saeid72
02-08-2012, 00:30
ویروس که مطمئنم نیست. بیت دفندر نصبه همیشه هم آپدیته- مال آپدیت ویندوزم فکر نکنم باشه چون تاریخ آخرین آپدیتش مال حالا نیست. تنظیمش کردم روی download updates but let...

منظورم همون( svchost.exe(netsvcs بود بله هر کاری گفتین کردم الانم manual کردم باز ران می شه :41:
اون downloader رو از کجا بفهمم چیه؟
یه حاهایی دیدم نوشته بودن firefox رو می شه تنظیم کرد که جلوی دانلودهای بیخود رو گرفت اون جوری نمی شه به نظرت؟
پس اگه از ویروس مطمینی این downloader ربطی به یه برنامه تو ویندوزت داره اگه هیچ برنامه باز نکردی مثل فایرفاکس و اینا بازم این میاد و شروع استفاده میکنه شما لطف کن یه عکس تمام صفحه از دسکتاپت بزار که قسمت تسکبارش همه برنامه ها در حال اجرا مشخص باشن
یه کار دیگم این که این برنامه که پایین گذاشتم دان کن همه بنامه ها که به نت وصل میشن نشون میده نگاه کن ببین این downloader مسیرش کجاست
وین 32
وین 64
سایت اصلی
دقت کن مواردی که در حال استفاده از نت هستن قسمت state به اسم established هستن

farshad.88
02-08-2012, 10:43
برای ویندوز XP هم اینا رو بگین. چون Task manager فرق میکنه

silver65
02-08-2012, 11:05
با این برنامه هم اصلا downloader رو نشون نداد همش system بود -

اینم عکس task manager وقتی دانلودر میاد :

saeid72
02-08-2012, 12:02
با این برنامه هم اصلا downloader رو نشون نداد همش system بود -

اینم عکس task manager وقتی دانلودر میاد :
عجب!ببنید شما یه برنامه نصب کردی خودت خبر نداری مثلا تو الان جاوا نصبه و خود جاوا هم اپدیت میکنه نگه اینگه اپدیتش غیر فعال کنی و چند تا برنامه دیگه انگار داری به حر حال اینجوری نمیشه مشکل رو فهمید هی من یا دوستان بگیم ببین اینجاس نیست شما بری ببینی شما برنامه teamviewer اگه داری که هیچ بیا یاهو من برات ای دی رو پ خ میکنم مخفی هم هستم تو یاهو اگه نداری یا کلا وارد نیستی شما این نسخهرو دانلود بکن 3 مگ بیشتر نیست و رایگانشه کرک نمیخواد دردسر نداره برای اتصال من به شما کار رو راه میندازه

silver65
02-08-2012, 17:24
آقا سعید ممنون ولی نمی تونم اینکار رو بکنم راستش لپ تاپ مال خودم نیست تموم زندگی صاحبشم توشه برا همین اجازه همچین کاری رو ندارم ، هر کاری بگید خودم می کنم

فکر کنم downloader.exe مربوط به bitdefender می شه - بچه ها اگه بیت دفندر دارین یه چک کنین این چرا این همه می گیره مثلا مقداری که خود بیت دفندر نوشته آپدیت می شه 2 مگه ولی این downloader تا 20 مگ می گیره !!

saeid72
02-08-2012, 18:00
آقا سعید ممنون ولی نمی تونم اینکار رو بکنم راستش لپ تاپ مال خودم نیست تموم زندگی صاحبشم توشه برا همین اجازه همچین کاری رو ندارم ، هر کاری بگید خودم می کنم
اهان:46:
شما بگرد ببین این downloader پیدا بکنی اسمش رو کامل از تسکمنیجر ببین مثلا downloader.exe بعد این فایل رو یه سرچ بکن تو کل هارد با سرچ ویندوز ببین پیداش میکنی
دیگه هیچ برنامه غیر این استفاده نمیکنه؟
مشکل اصلی این پردازش هستش یا مورد مهمتری هست؟
من تعجبم اینه که شما رو این downloader کلیک راست بکنی اولین گزینه از بالا open location بزنی مسیر فایل رو میاره ها
شما الان 88 تا پردازش دارید که نشون میده خیلی برنامه نصبه ممکنه چند تا از همین برنامه ها هم به نت وصل بشن

silver65
03-08-2012, 10:24
1-سرچ کردم همونی بود که گفتم مربوط به آپدیت بیت دفندره پس این مشکلی نداره

2-اما مشکل اصلی همونطورکه در صفحه اول جناب soroosh_cz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کردن فایلی بنام( svchost.exe(netsvcs هست که گاهی اوقات مثلا با سرعت 20کیلوبایت /ثانیه میاد و شروع به دانلود میکنه و مربوط به سرویس BITS هست سروش خان گفتن استپش کنم ولی استپ هم که می کنم بعد از چند دقه دوباره اتوماتیک ران میشه

saeid72
03-08-2012, 19:54
1-سرچ کردم همونی بود که گفتم مربوط به آپدیت بیت دفندره پس این مشکلی نداره

2-اما مشکل اصلی همونطورکه در صفحه اول جناب soroosh_cz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کردن فایلی بنام( svchost.exe(netsvcs هست که گاهی اوقات مثلا با سرعت 20کیلوبایت /ثانیه میاد و شروع به دانلود میکنه و مربوط به سرویس BITS هست سروش خان گفتن استپش کنم ولی استپ هم که می کنم بعد از چند دقه دوباره اتوماتیک ران میشه
من اصلا از صبح به سایت دسترسی نداشتم باز نمیشد
خب حالا همه چی روشن شد. در مورد downloader که مربوط به انتی ویروسه اپدیت اتوماتیک رو غیرفعال باید بکنید این از این در مورد svchost.exe هیچ کاریش نمیتونید بکنید در واقع یعنی چی من خودمم چند بار امتحان کردم وقتی که با اینترنت به وسیله هر برنامه ای استفاده بشه (اینجا مشکل شما همون بیت دیفندر هست وقتی از نت استفاده میکنه این svchost.exe هم میادش برای منم همینطوره و مشکلی هم نداره شما باید جلوی همین انتی ویروس یا برنامه دیگری اگر هست به نت وصل میشه رو بگیرید مشکلتون حل میشه

ali_80
03-08-2012, 22:04
اگر مودم یا روتری که ازش استفاده می کنی وایرلس داره حتما رمز دار بودن وایرلسش را چک کن

منم چند روز پیش مجبور شدم با کلید پشتی روتر ریستش کنم ولی بعدش یادم رفت برا وایرلس رمز بزارم بعدش دیدم بدون استفاده کم میشه حجمم تازه فهمیدم یه آقا یا خانم دزده تو همسایگیمون داره حجم میدزده ازم 2 3 گیگ ازم دزدید

soroosh_cz
03-08-2012, 22:16
شما برو به Windows Updates و تنظیمات رو تغییر بده.

1) اگر جاش رو بلدی که هیچی، ولی اگر نمیدونی ...Run ویندوز رو اجرا کن(اگر تو منوی استارت نیست، تو All Programs > Accessories هستش).
2) wuapp.exe رو اونجا بنویس بعدش اجراش کن تا ویندوز آپدیت اجرا بشه.
3) از منوی سمت چپ گزینه ی Change Setting رو انتخاب کن.
4) تنظیمات رو بصورت زیر دربیار:

5) سیستم رو ریستارت کن. و از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوباره سرویس BITS رو به همون روش و با همون تنظیمات غیرفعال کن.
6) دوباره چک کن ببین BITS فعاله یا نه.

اگر بازم اجرا شد، یه روش اساسی تر میگم برای چک کردن استارت آپ و سرویس ها.

silver65
04-08-2012, 18:37
بازم بعد از چند دقه فعال می شه

soroosh_cz
04-08-2012, 21:42
بازم بعد از چند دقه فعال می شه

خوب پس اینکار رو بکن:

1) ...Run ویندوز رو اجرا کن.
2) msconfig.exe رو وارد کن و Enter بزن.
3) تو پنجره ی باز شده به سربرگ Services برو و Background Internet Transfer Service و Windows Updates رو پیدا کن و تیکشون رو بردار.
4) بعد تو همون سربرگ Hide All Microsoft Services رو بذار، بعدش هرچی باقیموند رو اینجا بنویس.
5) به سربرگ Startup برو و تمام برنامه ها رو لیست کن اینجا.
6) وقتی پنجره رو بستی، یه پیغام میاد Exit and Restart رو بزن.

ببین بازم اجرا میشه؟

a310
04-08-2012, 21:59
بهترین کار نصب فایر وال comodo هستش اینجوری هر برنامه برای اتصال به اینترنت ازت اجازه میخواد.

silver65
05-08-2012, 10:28
خوب پس اینکار رو بکن:

1) ...Run ویندوز رو اجرا کن.
2) msconfig.exe رو وارد کن و Enter بزن.
3) تو پنجره ی باز شده به سربرگ Services برو و Background Internet Transfer Service و Windows Updates رو پیدا کن و تیکشون رو بردار.
4) بعد تو همون سربرگ Hide All Microsoft Services رو بذار، بعدش هرچی باقیموند رو اینجا بنویس.
5) به سربرگ Startup برو و تمام برنامه ها رو لیست کن اینجا.
6) وقتی پنجره رو بستی، یه پیغام میاد Exit and Restart رو بزن.

ببین بازم اجرا میشه؟

بله بازم اجرا شد ولی انگار دیگه کمتر دانلود می کنه

می گم من بعد از اینکه ok کردم اومد restart یا exit without restart منم restart رو زدم ولی بعد که ریست شد رفتم همونجا باز تیکاش بود که !!!

soroosh_cz
05-08-2012, 11:05
به نظر من مشکل از ویندوز هست، دو حالت وجو داره:
1) ممکنه ویندوز شما اورجینال باشه و صاحب لپتاپ برنامه های ریکاوری نصب کرده باشه که هر سری تنظیمات رو به حالت قبلی برگردونه.
2) ممکنه ویندوز شما مشکل داشته باشه و کسی که احیانا ویندوز رو دستکاری کرده، یه خرابکاری کرده که این سرویس ها اجرا میشن.

به نظر من از یه سیستم دیگه استفاده کن، پول ترافیکتم از صاحب اصلی لپتاپ بگیر :31:

راستی، شما تو عکس سرویس ها، Background Internet Transfer Service و Windows Updates رو تیکشون رو برداشتی؟
شما از سربرگ سرویس این سرویس ها رو تیک ها شون رو بردار:
Adobe Flash Player Update Service
Mozilla Maintenance Service
BitDefender Server Update v2
BitDefender Desktop Update Server

تو Startup هم اگه کمی اون اسم ها رو باز کنی تا بیشتر معلوم بشن، میشه بهتر تصمیم گرفت. چقدر Adobe!!!!

silver65
06-08-2012, 09:30
ویندوزش که اوریجینال هست - آره تیکشون رو برداشتم hide رو که زدم مخفی شدن
والا خودمم دیگه خستم شده گفتم ولش کنم فقط برم با فایروال بیت دفندر(svchost.exe(netsvcs رو بلاک کنم فقط مسیرش رو باید بدم که نمی دونم چیه اینم یه لطف کن بگو دیگه از دستم راحت می شی:46:
(من گفتم شاید من دستکاریش کردم اینجوری شده از خودش پرسیدم گفت من همیشه اینترنت نامحدود داشتم برا همین هیچ وقت چکش نکردم ببینم چقدر دانلود می کنه)

mem_ar_chitect
16-08-2012, 23:17
سلام دوستان من سه هفتس با این مشکل روبرو شدم و تمام مسایل که شما گفتین پیگیری کردم حتی با یه لپ تاپ دیگه وصل شدم و مطمین شدم که مشکل از من نیس و از خود شرکته و ثانیه به ثانیه کم میکنه..خلاصه رفتم شرکت و کلی دعوامون شد و از خود شرکت سه دقیقه وصل شدن و اونجا تو سه دقیقه نیز 1.85 مگابایت کم کرد و گفتم این خودش مدرک شد برا من ..رفتم اداره بازرگانی و شکایتنامه تنظیم کردم و قراره بهم خبر بدن ..میارمشون خونه و اینجا ثابت میکنم واقعا بی انصافیه هر روز یک دهم کم میشه با اینکه یدونه هم دانلود نمیکنم.کوفت بخورن اینشالا به لجم افتاده تا قرون آخرشو میگیرم..شرکتش همارا یه...
ضمنا این رفیق من که واسش تعریف کردم گفت عجبا چون ماکس نت ما هم هفته پیش 6 گیگ کم کرد..نمیدونم واللا مشکل از کجا آب میخوره