PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن لپ تاپ و نتیجه آن : غیرفعال شدن برخی از کلیدهای سمت چپ صفحه کلید

nasi_1987
30-07-2012, 10:45
لپ تاپ بنده ویروسی شده است، در حدی که اوایل وایرلس آن گاهی می پرید و سپس در یک روز چند کلید آن غیر فعال شد. بعد ری استارت، ویندوز پرید... ویندوز جدید نصب کردم... آنتی ویروس ناد را که نصب کردم سیستم هنگ کرد... سیستم را به زمان قبل از نصب ناد، ری استور کردم...آنتی ویروس ای وی جی را نصب کردم...برخی تروجان ها را حذف کرد...اما همچنان مشکل کیبردم باقی است و حل نشده...چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

فکر فرمت درایو ویندوز یا کل هارد هستم، ولی مطمئن نیستم، نتیجه دهد و کیبردم درست شود.
لطفا راهی سریع پیشنهاد دهید.
بنطر شما می توان با استفاده از وصل یک کیبرد یو اس بی، بطور موقت تایپ کرد، تا بعدا سیستم را درست کنم؟ (چند روزی کار واجب با سیستم دارم و وقتم هم کم است)
منتطر جواب فوریه شما به ایمیلم هستم.
just.nasi@gmail.com

با تشکر

mehrdad8086
30-07-2012, 20:57
لپ تاپ بنده ویروسی شده است، در حدی که اوایل وایرلس آن گاهی می پرید و سپس در یک روز چند کلید آن غیر فعال شد. بعد ری استارت، ویندوز پرید... ویندوز جدید نصب کردم... آنتی ویروس ناد را که نصب کردم سیستم هنگ کرد... سیستم را به زمان قبل از نصب ناد، ری استور کردم...آنتی ویروس ای وی جی را نصب کردم...برخی تروجان ها را حذف کرد...اما همچنان مشکل کیبردم باقی است و حل نشده...چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

فکر فرمت درایو ویندوز یا کل هارد هستم، ولی مطمئن نیستم، نتیجه دهد و کیبردم درست شود.
لطفا راهی سریع پیشنهاد دهید.
بنطر شما می توان با استفاده از وصل یک کیبرد یو اس بی، بطور موقت تایپ کرد، تا بعدا سیستم را درست کنم؟ (چند روزی کار واجب با سیستم دارم و وقتم هم کم است)
منتطر جواب فوریه شما به ایمیلم هستم.
just.nasi@gmail.com

با تشکر

دوست من ...منظور از بعضی کلیدها کدومه؟
اصولا من ویروسی نمی شناسم بتونه مقداری از کیبرد رو از کار بندازه...مشکل می تونه سخت افزاری باشه تا نرم افزاری.شما یه کیبرد USB متصل کنید ببینید کلیدهایی که رو لب تاب کار نمی کنه روی کیبرد USB هم از کار میوفته؟
نتیجه رو اعلام کنید تا بیشتر راهنمایی کنیم...

nasi_1987
31-07-2012, 06:56
نه اتفاقا الان دارم با کیبرد یو اس بی کار می کنم، مشکلی باهاش نداره. ولی چون وقتی این کلید ها از کار افتاد، ویندوزم هم پرید(بعد از صفحه ی ورود کاربر، دسکتاپ لود نمیشه و سیاه است) میگم این نشونه ی ویروس میتونه باشه. همینطور از 3 هفته قبل، وایرلسم هم پریده بوده و هفته ای یه بار یهو درست میشد و بعد چند مین دوباره می پرید...انگار اصلا وایرلس ندارم. هرچند درایورش نصب بود! اینا ذهن منو به سمت ویروس میبره.
قبلا هم یه بار اینطوری ویندوزم پریده بود و بعد نصب درست شد ولی کیبردم اصلا براش مشکلی پیش نیومده بود.
کلید های از کار افتاده هم اینا هستن:
ش، ط، ظ، 1، 2، f1، f2

ممنون از جوابتون.

nasi_1987
31-07-2012, 06:59
راستی قبلا هم که اینطوری ویندوزم پرید مطمئن بودم که از ویروسه، چون از فلش کسی لپ تاپم ویروسی شده بود و درنهایت بعد چند روز پرید و وقتی همون فلش رو به PC خونه وصل کردم، برخلاف ویندوز 7 که چند روز طاقت آورد، ویندوز PC که xp بود سریع بهم ریخت و پرید.

LightningII
31-07-2012, 09:48
ممکنه از ویندوز آسیب دیده و یا غیر معتبر باشه . ممکنه از ویروس باشه.
شما ک DVD ویندوز هفت شرکت پرنیان که کیفیت بهتری داره تهیه کنید و با اون بوت شید و کل پارتیشن ها رو حذف کنید .
بعد از نصب ویندوز به اون شکل، از روی یک فلش مموری کاملاً سالم و مطمئن ویروس کش کاسپرسکی آخرین نسخه رو نصب کنید .
داخل تنظیمات کاسپر برید و در بخش General Scan Settings تنظیم مربوط به فلش مموری را فعال کنید و بذارید روی Quick Scan تا هر زمان فلش مموری وصل کردید اول اسکنش کنه.

mehrdad8086
31-07-2012, 21:28
نه اتفاقا الان دارم با کیبرد یو اس بی کار می کنم، مشکلی باهاش نداره. ولی چون وقتی این کلید ها از کار افتاد، ویندوزم هم پرید(بعد از صفحه ی ورود کاربر، دسکتاپ لود نمیشه و سیاه است) میگم این نشونه ی ویروس میتونه باشه. همینطور از 3 هفته قبل، وایرلسم هم پریده بوده و هفته ای یه بار یهو درست میشد و بعد چند مین دوباره می پرید...انگار اصلا وایرلس ندارم. هرچند درایورش نصب بود! اینا ذهن منو به سمت ویروس میبره.
قبلا هم یه بار اینطوری ویندوزم پریده بود و بعد نصب درست شد ولی کیبردم اصلا براش مشکلی پیش نیومده بود.
کلید های از کار افتاده هم اینا هستن:
ش، ط، ظ، 1، 2، f1، f2

ممنون از جوابتون.
اگرویندوز LIVE داری تستی بکنین .ببینین کیبرد درست میشه؟
ممکنه ویروسی باشه(که هست) وایرلس رو موقتا" از کار بندازه ولی در مورد کیبرد من چیزی ندیدم....